Didysis 2022 metų horoskopas

astrologija, horoskopai ir konsultacijos

Didysis 2022 metų horoskopas

Tai stiprių patyrimų, permainingi, įvykiais margaspalviai metai. Juos galėtume palyginti su aštriabriauniu deimantu, – kurį ir galėtume pavadinti šių metų simboliu, – žėrinčiu, gražiai laužiančiu šviesą ir kartu galinčiu perrėžti kaip stiklą tai, kas mūsų gyvenime ganėtinai trapu. Tad šių metų dienomis labiau pasirūpinti reikės tuo kas jums brangu: sveikata, mylimais žmonėmis, šeima, o kai kam – ir materialiu gyvenimo pagrindu, karjera, verslu.

Nelengva metų pradžia bus sąlygota pandemijos pasekmių, aštresnių politinių situacijų.

Sausio 18-a diena – virsmo metas – Nusileidęs Mazgas – Ketu – pereis iš Šaulio į Skorpiono ženklą. Kylantis Mazgas – Rahu – iš Dvynių į Jaučio ženklą, tad šių metų dienomis dar labiau ryškės sveikatos problemos, stiprės aštresnės nuotaikos, pandeminis nuovargis, kai kam gali tekti spręsti užleistas tarpusavio santykių problemas.

Vasario 1-tą d. prasidėjusį naują Jupiterio ciklą simbolizuos Juodojo Tigro metai, aktyvuota Vandens stichija, atspindinti dvasingumą, mūsų vidinį pasaulį. Tad permainingomis šių metų dienomis būsite linkę labiau vertinti bendražmogiškas vertybes, norėsis labiau pasirūpinti artimaisiais, siekti gyvenimo pilnatvės, pripildyti dienas kūrybinio džiaugsmo.

Sėkmingų ir laimingų Jums 2022-tųjų metų!

DELFI VIDEO

Avinas

Tai įvykių ir permainų kupini metai. Šių metų dienomis gyvenimas skriete skries, patirti per šiuos vienus metus galėsite tiek daug, kaip per kelis, tad jūsų žeklo simboliu šiems metams galėtų būti lenktynių automobilis, savo dideliu greičiu ir manevringumu galintis greičiau jus atvežti prie finišo.

Metų pradžia gali priminti ėjimą per lūžtantį ledą, priimant svarbiausius sprendimus bus būtinas didelis atsargumas ir atidumas.

Vasario ir kovo mėnesiais nepasiduokite liūdnesnėmis nuotaikomis, ryžtingai tvarkykitės su pandemijos sąlygotais iššūkiais. Nuo kovo 21-os, Saulei atkeliavus į jūsų ženklą, prasidės jums naujas pokyčiams palankus laikotarpis, – būkite ryžtingi, energingai keiskite tai, ką galite pakeisti.

O po balandžio 30-os-gegužės 1-os dienos dalinio Saulės užtemimo, ir ypač nuo gegužės 11-os, Jupiteriui atkeliavus į jūsų ženklą, palankiau klostantis aplinkybėms ir gyvenimui jums suteikiant naujų galimybių, galėsite ženkliau įtakoti savo ateitį.

Gegužės 25-tą į jūsų ženklą atkeliaus Marsas, kurio ir Jupiterio astrologiniai ritmai būnant drąsiems ir energingiems, padės įvekti kelyje pasitaikančius trukdžius ir kliūtis. Iki pat birželio 24-os jums ypatingas žvaigždžių palankumo metas, kai nuveikti galėtumėte ypač daug.

Vėlesnėmis metų dienomis svarbu bus įtvirtinti pasiektus rezultatus, o spalio mėnesį palanku būtų paplanuoti ir savo atostogas.

Lapkritį paieškokite bendraminčių ir sąjungininkų, o gruodį, laukdami didžiųjų metų švenčių, kurkite, stiprinkite gražius draugystės ir meilės ryšius.

Sėkmingų bei stiprių jums 2022-ųjų!

Jautis

Šie metai jums galėtų priminti konstruktoriaus detalių rinkinį, – jis ir būtų jūsų ženklo šių metų simboliu. Iš šių detalių galėsite konstruoti namą ar mašiną, o didžiausiu iššūkiu būtų gebėjimas jas panaudoti kūrybingai, randant kuo pakeisti net ir trūkstamas detales.

Metų pradžia pasižymės stipriomis energijomis, netikėtais, nuo jūsų nepriklausančiais įvykiais, kai kada – netgi situacijų aštrumu.

Nuo sausio 18-os į jūsų ženklą atkeliavus Kylančiam Mazgui Rahu, vėlesnių mėnesių vasario ir kovo dienomis ypač svarbūs bus darbo, verslo, tolesnės karjeros klausimai. O kovo 30-ą-gegužės 1-ą dienomis įvyksiantis jūsų ženkle dalinis Saulės užtemimas gali raginti šiuo laikotarpiu peržiūrėti savo ateities planus. Jums ypač sėkmingas metas atkeliavus į jūsų ženklą Venerai, nuo gegužės 28-os iki birželio 23 dienos. Tai laikas nekilnojamojo turto operacijoms, palankus ieškantiems geriau apmokamų darbų, pasiryžusiems karjeros pokyčiams. Rugpjūčio vidurys artimų Kylančio Mazgo ir Urano pozicijų jūsų ženkle įtakoje gali stebinti netikėtomis situacijomis ir raginti jus ieškoti nestandartinių sprendimų ir išeičių. Pirmi rudens mėnesiai tinkami norintiems įsitvirtinti veikloje, kurti stabilų materialų pagrindą, o lapkritis ypač tiktų kad ir trumpesnėms jūsų atostgoms. Likę darbuose šį mėnesį labiau pasirūpinkite sveikata, veiklas derinkite su aktyviu poilsiu. Metų pabaigoje būsite linkę daugiau išleisti nei sutaupyti, kartu tai laikas artimųjų rate pasidžiaugti pasiektais rezultatais.

Turiningų ir džiugių jums 2022-tųjų!

Dvyniai

Šie metai galės priminti plaukimą dviburiu laiveliu. Jums ypač svarbūs bus tiksliai suderinti bendri veiksmai, teisingai parinkta kryptis ir gražūs tarpusavio santykiai. Tai tarsi trys banginiai, ant kurių laikysis šių metų sėkmė. Tad metų simbolis jūsų ženklui – dviburis laivas.

Metų pradžia ganėtinai permaininga. Sausio 18-tą iš jūsų ženklo iškeliavus Kylančiam Mazgui, sekančiais mėnesiais svarbu būtų neatidėliojant imtis įgyvendinti savo idėjas bei planus. Svarbioms gyvenimo permainoms jums sėkmingas metas būtų nuo kovo 27-os dienos, Merkurijui atkeliavus Avino ženklą. O štai nuo gegužės 5-os iki birželio 7-os dienos, Merkurijui judant retrogradine kryptimi siekiant greitų rezultatų, svarbu būtų situacijų neperspausti, į gyvenimą pažvelgti dažniau optimistiškiau, pasidžiaugti Ir tarpiniais, kad ir nedideliais pasiekimais. Draugystei ir meilei, Merkurijaus ir Saulės ritmų įtakoje, jums ypač palankus periodas nuo birželio 8-os iki birželio 22-os dienos. Vėlesnės vasaros ir rudens pradžios dienos tiktų žingsnis po žingsnio, apmąstytam judėjimui į priekį. jos pasižymės stabilumo paieškomis. Spalis jums – naujiems projektams ir sumanymams, o šaltesnėmis lapkričio ir gruodžio dienomis jus šidys artimųjų dėmesys ir meilė.

Daug laimės patyrimų jums 2022-aisiais!

Vėžys

Šių metų simbolis jums – perlų vėrinys. Iš šių metų dienų, kaip iš jūros dugno su didelėmis pastangomis iškeltų pačių brangiausių perlų, galėsite susiverti gražų savo pasiekimų ir laimėjimų vėrinį.

Metų pradžia, Saulei keliaujant jums opoziciniu ženklu, lėtesnė. Astrologiniai ritmai ragins neskubėti, būti ne kalnų upeliu, o lyguma tekančia upe.

Sausio 18-tą pasikeitus Kylančio – Rahu – ir Nusileidusio – Ketu – Mazgų padėčiai, norėsis permąstyti tolesnius tikslus ir siekius. Nuo vasario 1-os dienos prasidėjus Naujam Jupiterio ciklui būsite linkę paieškoti naujų kelių į savo sėkmę. Svarbiausius darbus,savo veikloje, o taip pat kurdami ir stiprindami tarrpusavio santykius, nuveikite iki balandžio 15-os dienos.Tai tinkamas laikas ne tik neklnojamo turto operacijoms bet ir jūsų sužadėtuvėms, vestuvėms, bendro gyvenimo pradžiai. Vėliau, į jūsų ženklą atkeliavus Juodajam Mėnuliui, jums pravers sprendimų kruopštus apmąstymas, tolerancija bei atkaklumas. Šios savybės bus naudingos ir birželio pabaigoje, kai į jūsų ženklą įžengs Saulė, sprendžiant šeimai aktualius klausimus. Liepa būtų tinkamas metas jūsų atostogoms, kurių metu šaunu būtų paplanuoti kad ir trumpą kelionę.

O rugpjūtį ir rugsėjį į pirmą planą kils mažųjų reikalai. Spalis jums permainingas, įdomus naujais sumanymais bei darbiniais projektais, o lapkritį didesnį dėmesį skirkite savo ir artimųjų sveikatai, aktyviam gyvenimo būdui. Gruodis džiugins Kalėdų laukimu, geromis artimųjų naujienomis.

Daug širdžių šilumos jums 2022!

Liūtas

Šių metų simbolis jums – krištolo taurė. Šių metų dienos kaip ta krištolo taurė, žavės jus idėjų turtingumu, kūrybos grožiu, minčių skaidrumu, tačiau tarpusavio santykius, kaip pačią taurę, reikės branginti, pasaugoti nuo įbrėžimų ar įskilimo.

Jau metų pradžia ganėtinai stiprių energijų, tikrins jūsų kantrybę bei ištvermę.

Sausio 18-tą Ketu iškeliavus iš Šaulio ženklo, vėlesnėmis dienomis kiek lengviau atsipūsite, Tačiau sausio 20-tą Saulei atkeliavus į jums opozicinį Vandenio ženklą, labiau pasirūpinti reikėtų savo ir artimųjų sveikata, bei pasaugoti gražius tarpusavio ryšius. Turint galimybę, tai būtų palankus laikas jūsų atostogoms, kurių metu, vasario 1-ą prasidėjus naujam Jupiterio ciklui, lengviau kiltų naujų įdomių ateičiai idėjų.

Energingas ryžtingiems sprendimams metas jums nuo kovo 20-tos dienos iki gegužės 29-os, kai nuveikti galėsite ypač daug. Vėlesniais mėnesiais palankesnių astrologinių ritmų įtakoje, kai kas pastums ir buvusias iki tol uždarytas duris.

Liepa labiau tiktų jūsų poilsiui, kad ir trumpesnėms.išvykoms. Rugpjūtį, atšventę savo gimtadienį, pajutę naujų jėgų antplūdį vėlesniais mėnesiais ryžtingai imkitės įgyvendinti svarbiausius planus, naujai kilusius sumanymus. Tai tikamas metas darbo pokyčiams, otaippat draugystės ir meilės stiprinimui. Lapkričio pabaiga tiks pradėtųjų darbų tęstinumui, šiomis dienomis pasaugokite gražius tarpusavio ryšius, o gruodį norėsis ne tik džiaugtis būsimomis šventėmis bet ir kurti kartu su mylimu žmogumi, savo šeima, gražius ateities planus.

Šaunių idėjų jums 2022-aisiais!

Mergelė

Metai priminsiantys įdomią šachmatų partiją. Šachmatai ir bus jums šių metų simboliu. Ėjimas po ėjimo, kai kada nebūtinai judant tiesiai, kai kada galimai rikiu ar žirgu, bet, svarbiausia, labai apgalvotai, padės jums laimėti šių metų partiją.

Jau metų pradžioje galite sulaukti įdomių staigmenų.

O naujų darbų pasiūlymų galėsite lengviau rasti po sausio 18-tos, pasikeitus Nusileidusio ir Kylančio Mazgų padėčiai: Rahu atkeliauvus į Jaučio ženklą, norėsis didesnį dėmesį skirti materialiaus pagrindo kūrimui.

Vasario 1-ą dieną prasidėjus naujam Jupiterio ciklui, vėlesnėmis šio mėnesio dienomis dažniau kils naujų idėjų bei sumanymų. O kai kas ryšis ir darbo vietos pokyčiams.

Kovo mėnuo, Saulei keliaujant jums opoziciniu ženklu, ragins neskubėti keisti situacijos, kol neįsitikinsite naujų sumanymų sėkmingumu. Balandžio pirmos dvi dekados būtų palankios norintiems įsigyti naujesnį automobilį, o po balandžio 30-tos-geguužės 1-os – dalinio Saulės užtemimo – metas jums aktyviai fizinei veiklai, palankus norintiems daugiau laiko praleisti gryname ore, vertinantiems gamtą. Vasaros mėnesiai dosnūs išvykomis ir kelionėmis, o rugsėjį atšventę gimtadienį, jausitės kupini jėgų imtis svarbiausiųjų darbų, susirinkti ne tik sodų, bet ir ilgalaikių pastangų darbuose derlių. Vėlesniais rudens mėnesiais kas būsite linkę paieškoti naujų papildomų finansinių šaltinių, o kas ir nuspręsite imtis naujos veiklos. O sulaukę gruodžio mėnesio dažniau ir daugiau dėmesio norėsis skirti būtent savo šeimai, artimiesiems, suvokiant, kad jų meilė ir rūpestis yra tai, kas brangiausia ir vertingiausia jūsų gyvenime.

Gilių suvokimų jums 2022-taisiais!

Svarstyklės

Metai savo permainigumu galintys priminti besisukantį vėjo malūnėlį. Jis ir bus jūsų metų simboliu, ragiančiu vis judėti, kažką naujo pradėjus, nesustoti, nenusiraminti, ir toliau siekti, vis pasigauti palankų vėją, ir įdėjus daugiau pastangų, susimalti grūdus, kad galėtumėte išsikepti iš jų skanų pyragą.

Aštresnė metų pradžia ragins sprendžiant problemas, panaudoti jūsų diplomatinius sugebėjimus, ieškoti kompromiso ir sutarimo. Iš Dvynių ženklo iškeliavus Kylančiam Mazgui, būsite linkę ne tik visas jėgas nukreipti į vieną tikslą, bet ir paieškoti naujų galimybių, o kai kas – ir kitų veiklų. Tam suteiks galimybių naujas Jupiterio ciklas, Juodojo Tigro metai prasidėsiantys nuo vasario 1-ą dienos. Tad vasario ir kovo mėnesiais atkreipkite dėmesį į jums kilusias naujas idėjas.

Balandį, Saulei keliaujant jums opoziciniu ženklu, darbų tempas kiek palėtės, tai tinkamas laikas pradėtųjų projektų užbaigimui. Dalykinėms ir asmeninėms pažinyintims, draugystei ir meilei, jums ypač palankus laikas nuo birželio 8-os dienos, Merkurijui vėl pradėjus judėti direkcine kryptimi.

Liepos mėnesį Saulei ir Juodajam Mėnuliui keliaujant Vėžio žeklu, pageindinį dėmesį vertėtų skirti tarpusavio santykiams, o rugpjūčio ir rugsėjo mėnesius – pasiruošimui dideliems darbams. Sulaukus savo gimtadienio spalį norėsis ne tik permąstyti tolesnius tikslus. bet kai kam ir perkrauti savo partnrystės versle santykius. O lapkričio ir gruodžio mėnesiai palankūs asmeniniam ir profsiniam tobulėjimui, kūrybai bei saviraiškai.

Daug gyvenimo džiaugsmo jums 2022 – taisiais!

Skorpionas

Tai metai, kai į jūsų ženklą atkeliavus Nusileidusiam Mazgui – Ketu – gyvenime, kaip žvelgiant pro padidinamą stiklą, gali išryškinti anksčiau buvę nepastebėti trūkumai, paaiškėti buvusios problemos. Tad šių metų simbolis jums ir bus tas padidinamas stiklas, kuris padės ne tik pamatyti, rasti, ką reikėtų keisti ir taisyti, bet ir padėtų įžvelgti, surasti tuos geriausius sprendimus, tas išeitis, kas padėtų situacijas iš esmės sutvarkyti ir pakeisti.

Metų pradžia pareikalaus labai greitos reakcijos bei lankstumo.

Nuo sausio 18-os – ženklūs pokyčiai: į jūsų ženklą atkeliaus Ketu – Nusileidęs Mazgas – kuris ir bus jūsų ženkle pusantrų metų. To pasekoje ypač svarbu būtų jau žiemos mėnesiais bendraujant situacijų neužaštrinti, stengtis nesutirštinti spalvų, įvertinti šalia esančių įdedamas pastangas, dažniau susilaikyti nuo aštresnės kritikos.

Kovo mėnesį dažniau lankys įkvėpimas, o balandis jums – konkrečių stiprių žingsnių metas, kai galėsite užsitęsusias problemas išspręsti tarsi vienu kirčiu perkertant Gordijaus Mazgą, Gegužės antroji pusė emociškai jautri, tai bus sąlygota gegužės 16-tą, jūsų ženkle įvyksiančio pilno Mėnulio užtemimo.

Birželį, liepą ir rugpjūtį kuo daugiau savo dėmesio skirkite šeimai, tiems, kuriuos mylite, ypač mažiesiems šeimos nariams. Rudens pirmų mėnesių astrologiniai ritmai palankūs materialaus pagrindo kūrimui. O laikotarpis tarp spalio 25-tos dalinio Saulės ir lapkričio 8-tos, pilno Mėnulio užtemimo, gali išryškinti buvusias aštrių situacijų problemas. Svarbu būtų ant to pačio grėblio neužlipti antrąkart. Atšvetę gimtadienius, vėlesnėmis dienomis nersite į patį darbų sūkurį, su įkvėpimu spręsite darbinius ir karjeros klausimus. Artėjant gražiai Kalėdų šventei, širdį šildys mylimų žmonių meilė ir gerumas.

Sėkmingų jums 2022-trųjų!

Šaulys

Tai permainų metai, kurių simbolis jums bus lagaminas. Ir simbolizuos jis ne tik šių metų keliones, vietos permainas, bet ir tai, ką mes atsinešime iš buvusių metų į naujus, o taip pat ir tai, ką, kaip tą lagaminą, reikėtų perkrauti: kam darbinius ryšius, o kam – ir šeimoje tarpusavio santykius.

Metų pradžia audringa ir stipri. Norėsis greitų rezultatų, tačiau ryškės praeitų metų neišspręsti klausimai bei problemos.

Situacijos skaidrės, aiškės ir lengvės po sausio 18- os dienos, kai Ketu iškeliaus iš jūsų ženklo.

Vasario 1-ą dieną, prasidėjus naujam Jupiterio ciklui, Juodojo Tigro metams, kils įdomių minčių, kurias ir realizuosite jau pavasario mėnesiais.

Balandį, Saulei keliaujant Avino ženklu, kaip sportininkams, įsijungs antrasis kvėpavimas, tad nuveikti ypač materialiame plane, galėsite išties daug. O nuo balandžio 30-os-gegužės 1-os dienos, dalinio Saulės užtemimo iki pilno Mėnulio užtemimo gegužės 16-tą imtinai, laikotarpis gali priminti veidrodinį koridorių, kuris atspindėtų anksčiau buvusias problemas, patikrintų ne tik jūsų sprendimus ir nuostatas, bet kai kam – ir tarpusavio santykių tvarumą.

Vėlesni mėnesiai – palankus metas atsinaujinimui, remonto statybų darbams. Rugpjūtis būtų sėkmingas nutarusiems imtis lyderystės, bei atsakomybės, o pirmais rudens mėnesiais aktualūs bus auginantiems mokinukus jų mokykliniai reikalai. Vėlesnėmis rudens ir žiemos dienomis nemažiau svarbu už aktyvią išorinę veiklą bus atrasti santarvę su savimi ir aplinka, kurti namuose harmoniją.

Gruodį, laukdami švenčių pajusite įkvėpimą džiuginti artimuosius tiek smagiomis laisvalaikio idėjomis, o taip pat ruošdami malonias šventines staigmenas.

Daug džiugių patyrimų jums 2022-aisiais!

Ožiaragis

Šių metų simbolis jums – švyturys. Jis bus reikalingas ne tik nušviesti kelią jūsų laivui, bet tam tikra prasme ir kitų gyvenimuose jums gali tekti pabūti švyturiu.

Saulei keliaujant jūsų ženklu, metų pradžia ragins labiau vertinti stabilumą ir pastovumą, išsikelti savęs vertus tikslus.

Sausio 18-tą Kylančio Mazgo perėjimas iš Dvynių į Jaučio ženklą, jau žiemos mėnesiais kels į pirmą planą materialaus pagrindo klausimus, ragins susitelkti ties konkrečiais darbais, karjera, verslu. Vasarį prasidėjęs naujas Jupiterio metų ciklas, Juodojo Tigro metai, jau kovo ir balandžio mėnesiais atneš įdomių pokyčių veikloje.

Po dalinio Saulės užtemimo balandžio 30-ą – gegužės 1-ą dienomis Jaučio ženkle, gegužės mėnesį kai kuriems galimi pokyčiai darbuose, tačiau keisti darbą ryžkitės tik detaliai išanalizavę būsimas perspektyvas. Gegužės ir birželio dienos bus smagios mėgstantiems pasidarbuoti soduose ir daržuose, o kartu ir pailsėti. O liepos mėnesį, Saulei ir Lilit keliaujant jums opziciniu ženklu, gali tekti daugiau dėmesio skirti šeimai, padėti spręsti ne tik jums bet ir jūsų artimiesiems svarbias problemas. Šiomis dienomis darbus būtinai derikite su aktyviu poilsiu, o kai kam palankus metas būtų jūsų atostogoms. Rugpjūtis įdomus šeimos vasaros pramogomis, palankus draugystei ir meilei. O rudens pirmaisiais mėnesiais kibkite į svarbiausias, kolektyvinių pastangų reikalaujančias veiklas.

Lapkritį labiau pasirūpinkite savo bei artimųjų sveikata, tarpusavio ryšių tvarumu, giedra nuotaika, O Saulei atkeliavus į jūsų ženklą, paskutinę gruodžio dekadą, prieš šventines dienas skirkite pasiektų rezultatų apibendrinimui.

Šaunių pasiekimų jums 2022-taisiais!

Vandenis

Tai metai, kurių simbolis jums bus atverstas baltas lapas. Jame galėsite įrašyti naujus tikslus, siekius, naujas idėjas. Kartu šis simbolis ragins pamiršti ankstesnį, jau prirašytą lapą ir daugelį dalykų pradėti naujai. Šie metai palankūs tiems, kas norės imtis naujos veiklos, pereiti į naują darbą, ar įsikurti kitoje gyvenamoje vietoje. Tai gali būti naujos draugystės, o kai kam – graži bendro gyvenimo kartu pradžia.

Pandemijos bei aplinkos nestabilumo sukeltos problemos metų pradžioje ragins ieškoti greitų sprendimų, naujų išeičių.

Jūsų ženkle viešint Saulei, vasario 1-ą dieną prasidės naujas Jupiterio ciklas. Prsidėję Juodojo Tigro metai – ypatingas laikas idėjų generavimui, o taip pat naujų galimybių paieškoms. Ypač sėkminga Saulės ir Merkurijaus įtakoje jums būtų balandžio trečioji dekada, kai galėtumėte imtis ženklių permainų, pradėti kažką visai naujo.

Praėjus daliniam Saulės užtemimui, gegužę ir birželio pradžioje lengviau rasite tinkamas išeitis bei sprendimus, pasitlkę artimuosius, o darbe – kolegas. O vėlesnės birželio dienos ir liepos mėnuo gali jums pateikti įdomių siurprizų, atnešti ženklių permainų. Rugpjūtį Saulei keliaujant jums opoziciniu ženklu astrologiniai ritmai ragins situacijų neperspausti. Šis mėnuo ypač tiktų bent trumpoms jūsų atostogoms. Rugsėjis pasižymės šeimos reikalų gausa. O naujos gyvenamos vietos paieškoms, nekilnojamo turto įsgyjimui, palankus laikas Merkurijaus ritmų įtakoje būtų nuo spalio 4-os iki spalio 23-ios dienos.

Lapkritį kai kam iškils būtinybė taisyti praeities klaidas: kam dalykinėje o kam ir asmeninėje srityje, harmonizuojant tarpusavio santykius. O gruodį skirkite santarvės tarpusavio santykiuose stiprinimui, meilės gausinimui, jaukumo namuose kūrimui.

Įdomių patyrimų jums 2022-aisiais!

Žuvys

Šių metų dienos jums dažnai pasižymės veidrodiniu efektu. galėsite patirti greičiau savo pastangų rezultatus, veiksmų pasekmes. O kituose, kaip veidrodyje, dažniau pastebėsite jums patiems būdingus bruožus, elgesio ypatumus, charakterio savybes. Tad šių metų simbolis jums – veidrodis.

Jau metų pradžioje prireiks ne tik jūsų įžvalgų, bet ir platesnio situacijų matymo. Aiškiau matysis ką reikėtų savo gyvenime keisti, kad būtų geriau.

Pirmas svarbiems pokyčių žingsniams palankus metas nuo vasario 1-os dienos, prasidėjus naujam Jupiterio ciklui. O draugystei ir meilei, šeimos santykių kūrimui ir stiprinimui ypač palankus laikas jums – nuo vasario 19-tos, Saulei atkeliavus į jūsų ženklą.

Kovo mėnesio dienomis norėsis išsikelti naujus tikslus, lengviau kils kūrybinių idėjų. O balandžio dienomis paieškokite būdų kaip tas idėjas įgyvendinti. Saulei ir Juodajam Mėnuliui viešint Vėžio ženkle, birželio pabaiga ir liepos mėnuo emociškai jautrūs, tad branginkite gražius tarpusavio ryšius, vertinkite artimųjų meilę. Atostogoms jums ypač tiktų, Saulei keliaujant jums opoziciniu ženklu, rugsėjo mėnuo. Vėlesni rudens mėnesiai ganėtinai permainingi. O laikotarpiu nuo spalio 25-os dalinio Saulės užtemimo iki lapkričio 8-os pilno Mėnulio užtemimo, galite jaustis kaip kapitonas, turintis išvengiant rifų atplukdyti laivą į saugų uostą.

Gruodį kartu pasidžiaukite buvimu kartu, švenčių laukimu ir smagiomis Kalėdų ir Naujųjų Metų šventėmis.

Daug meilės jums 2022-taisiais!