Horoskopas birželio 20-26 d. savaitei

astrologija, horoskopai ir konsultacijos

Horoskopas birželio 20-26 d. savaitei

Gilių patyrimų savaitė. Jos dienos savo gilumu, išgyvenamais, patiriamais jausmais gali priminti vandenyno bangavimą. Kai kada, siaučiant jausmų audroms, svarbu bus kaip vandenyno dugne, išlaikyti vidinę ramybę, nesugeriant negatyvo, išlikti dvasinėje pusiausvyroje.

Birželio 21-ą Saulei perėjus į Vėžio ženklą, jau nuo antradienio ir trečiadienio į pirmą planą kils šeimai aktualūs klausimai.

Birželio 23-24-a dienos,gali pateikti nemažai netikėtumų. Švenčiant Jonines, sudėtingesnių Merkurijaus ir Marso ritmų įtakoje venkite aštresnių situacijų: būtinas didesnis atidumas kelyje ir buityje, nuoširdžiai bendraudami rinkitės švelnius žodžius.

Penktadienį būkite kūrybingi, šią dieną lengviau atskleisite savo gabumus ir talentus.

Šeštadienį būkite atviri įdomiems bičiulių laisvalaikio pasiūlymams. O sekmadienį kuo daugiau laiko skirdami tiems, kuriuos mylite, pasidžiaukite kiekviena laiminga gyvenimo akimirka.

Sėkmės jums šią savaitę!

DELFI video

AVINAS

Kontrastų kupina savaitė. Jos kai kuriomis dienomis gali tekti derinti ryžtingų veiksmų troškimą su įsiklausymu į tai, ką jums pataria jūsų širdis.

Savaitės pradžioje kaupkite jėgas, analizuokite situacijas.

Birželio 21-ą Saulei perėjus į Vėžio ženklą, antradienio ir trečiadienio dienos – tinkamas metas apibendrinti pasiektus rezultatus, įsitvirtinti darbuose.

Ketvirtadienio ir penktadienio dienomis, Merkurijui ir Marsui įžengus į griaunamuosius laipsnius, būkite atsargesni kelyje, o bendraudami ieškokite sutarimo. Šiomis dienomis kuo daugiau dėmesio skirkite ir savo šeimai, ypač mažiesiems jos nariams. Tai dienos, kai svarbu būtų neskubėti, būti gyvenimo upės tėkmėje, aplink save pastebint kuo daugiau šviesių dalykų.

Šeštadienį norėsis gražinti buitį, diena palanki išvykoms, o taip pat mėgstantiems pasidarbuoti sode. O sekmadienį skirkite susitikimams, džiugiam bendravimui.

Turiningos jums savaitės!

Jautis

Savaitė tarpusavio santykių kūrimui bei stiprinimui. Jos pradžioje ieškokite jums svarbių žinių, gilinkitės į įvykių priežastis.

Birželio 21-ą dieną Saulei perėjus į Vėžio ženklą, laikas palankus ne tik aktyviai fizinei veiklai, namų jaukumo kūrimui, bet ir tarpusavio ryšių kūrimui ir stiprinimui.

O trečiadienis tiktų intelektualiai veiklai, sąskaitų tikrinimui, finansinių klausimų sprendimui, skolų atidavimui, naujų galimybių paieškai.

Ketvirtadienį, Venerai iškeliavus iš jūsų ženklo, ši ir penktadienio dienos pasižymės stipriomis energijomis. Marsui ir Merkurijui keliaujant griaunamaisiais laipsniais, jūsų žingsniai turėtų būti apgalvoti, paruošti, svarbu juk nepriskaldyti malkų. Jums padės šiuo metu išmintis, gyvenimo patirtis.

Šeštadienį skirkite atokvėpiui nuo sunkesnių darbų, užsiimkite veikla, teikiančia jums gyvenimo džiaugsmą. Mėnuliui viešint jūsų ženkle, ši diena šauni ir ieškantiems savojo žmogaus pažintims ir susitikimams.

Sekmadienį skirkite išvykoms bei kelionėms, patirkite šaunių naujų įspūdžių,

Giedros nuotaikos jums šią savaitę!

Dvyniai

Įdomi savaitė. Jos dienos kaip vasaros gėlių puokštę, pateikti gali ir malonių netikėtumų.

Svarbiausius darbus stenkitės nuveikti iki birželio 21-os dienos, kol dar Saulė vieši jūsų ženkle. Jai iškeliavus iš jūsų ženklo, jau savaitės viduryje tinkamas laikas apmąstyti pasiekimus.

Ketvirtadienį ir penktadienį, Merkurijui ir Marsui įžengus į griaunamuosius laipsnius – galimas iliuzijų metas, kai ne viskas gali būti taip, kaip iš pirmo žvilgsnio atrodys. Šiomis dienomis neapsikraukite per dideliu darbų krūviu, – jų tempas gali būti kiek lėtesnis.

O štai šeštadienis – šaunus metas jums džiugiam atokvėpiui. pabuvokite ir kur dar nebuvote.

Sekmadienis puikus saviraiškai, grožiui bei smagiam bendravimui. Kartu tai laikas įsiklausyti į savo vidinę tylą, prisiminti dvasines vertybes, atrasti santarvę su savimi ir aplinka.

Daug gyvenimo džiaugsmo jums šią savaitę!

Vėžys

Virsmo savaitė. Tai – stiprių energijų atsirinkimui grūdų nuo pelų metas. Kai kam gali paaiškėti, kad tai, kam skyrėte ypač daug energijos – toliau nebeturi tęstinumo. O tai, į ką mažiau kreipdavote dėmesio – gali turėti gražią ateities perspektyvą.

Tokioms įžvalgoms, Mėnuliui viešint Žuvų ženkle, palanki jau pati savaitės pradžia.

Antradienį į jūsų ženklą įžengs Saulė. Tai permaininga diena, kai į daugelį dalykų galite pažvelgti nauju žvilgsniu, išsikelti naujus tikslus.

Savaitės vidurys jums – ypatingas laikas, kai jūsų pastangos ims duoti konkrečius rezultatus. O štai ketvirtadienio ir penktadienio dienomis, sudėtingesnių astrologinių ritmų įtakoje, būkite atidesni buityje, o švęsdami Rasų šventę – bendraudami venkite nesusikalbėjimo, neapgalvotų pažadų.

Šeštadienį ir sekmadienį, artimos Saulės ir Lilit pozicijos jūsų ženkle įtakoje, tvarkant ir gražinant namus ir aplinką, svarbu būtų nepersistengti – derinkite veiklas su džiugiu poilsiu, daugiau laiko skirkite jums maloniems pasivaikščiojimams.

Daug laimės akimirkų jums šią savaitę!

Liūtas

Nuotaikinga savaitė. Kai kuriomis jos dienomis gali norėtis, kaip vaikui, pastriksėti ant vienos kojos, skleisti džiugesį aplink, uždegti šalia esančių širdis puikia nuotaika. O kai kada būsite linkę nugrimzti į gilius apmąstymus, gyvenimo prasmės ir naujų tikslų paieškas. Tokia gali būti jau šios savaitės pradžia.

Saulei pereinant į Vėžio ženklą, antradienis jums – po buvusio aktyvaus laikotarpio, ramesnės įvykių tėkmės metas.

Savaitės vidurys tiktų susikaupusių darbų ir reikalų užbaigimui.

O birželio 23-24-ą dienomis ir mažiau gali būti daugiau. Merkurijui ir Marsui judant griaunamaisiais laipsniais, švenčiantiems Jonines, būtinas didesnis atsargumas kelyje.

Šeštadienį norėsis įkvėpti gaivaus oro, tad išsiruoškite į išvyką ar kelionę. O sekmadienį skirkite nuotaikingam bendravimui su žmonėmis, su kuriais jums gera, kurie jus įkvepia.

Šaunios jums šios savaitės!

Mergelė

Naujų sumanymų ir darbų savaitė. Jau jos pradžioje, Venerai viešint Jaučio ženkle, palanku spręsti finansinius klausimus, tvarkyti sąskaitas, tęsti ir po truputį baiginėti pradėtuosius statybų ar remonto darbus.

Antradienį, Saulei perėjus į Vėžio ženklą, norėsis gražinti namus, darbo aplinką, išspręsti ilgiau atidėliotus buitinius klausimus, o kai kas nutars atsinaujinti interjerą.

Savaitės vidurys palankus anksčiau suplanuotiems didesniems pirkiniams, tiktų ir grožio procedūroms.

O štai birželio ketvirtadienio ir penktadienio dienomis, Marsui ir Merkurijui judant griaunamaisiais laipsniais, venkite finansinės rizikos, neskubėkite duoti pažadų, pilnai neįsitikinę galimybe juos išpildyti. Švenčiantiems Rasas, būtinas didesnis atidumas keliuose.

Šeštadienį įveikite liūdnesnes mintis aktyvia fizine veikla, prisimindami linksmą Šveiko posakį, kad nėra buvę, kad kažkaip nebūtų.

O sekmadienis jums gali būti ir smagiu tingiadieniu – paskaitykite įdomią knygą, pasiklausykite mėgstamos muzikos, pažiūrėkite nuotaikingą filmą.

Įdomios bei džiugios jums savaitės!

Svarstyklės

Savaitė, galinti kai kada priminti juodai baltą zebro kailį. Jos kai kuriomis dienomis atrodys, kad įsisiaučia audros, o kitomis jūsų gyvenimo jūroje viešpataus štilis, ir jausitės savo laiveliu plūduriuojantys vienoje vietoje, laukdami palankaus vėjo.

Svarbiausius darbus planuokite jau savaitės pradžioje, kol dar Saulė vieši Dvynių ženkle.

Jai iškeliavus į Vėžio ženklą, jau antradienį darbų tempas gali kiek palėtėti. Būsite linkę gilintis į įvykių priežastis, stengsitės suprasti kitų motyvaciją.

Savaitės vidurys tiktų svarbiems susitikimams bei deryboms. O štai birželio 23-24-a dienos, Joninės – sudėtingesnio astrologinio fono. Tad svarbių susitikimų bei darbų šiomis dienomis geriau neplanuokite. Tai metas, kai nevertėtų savęs skubinti.

Šeštadienį norėsis patirti kuo daugiau džiugių įspūdžių, tad apsilankykite smagiuose renginiuose. O sekmadienis jums – kūrybingam poilsiui, saviraiškai.

Nuotaikingų patyrimų jums šią savaitę!

Skorpionas

Savaitė, kai gyvenimas gali pateikti jums testą ar net egzaminą. Ir juos sėkmingai laikysite, jei pasitelksite išmintį, artimo meilę, gerumą bei atjautą.

Savaitės pradžia, Mėnuliui keliaujant Žuvų ženklu, kai kam gali priminti priežasties-pasekmės dėsnį su galimybe susimokėti vienokią ar kitokią karminę ar tiesiog buvusią skolą.

Antradienį, Saulei perėjus į Vėžio ženklą, stiprės jūsų įžvalgos bei intuicija.

O trečiadienį Nusileidusio Mazgo viešnagės jūsų ženkle įtakoje, gyvenimas gali gražinti jus prie buvusių neužbaigtų projektų, ankstesnių idėjų. Galbūt jau pats metas jas realizuoti.

Sudėtingesnių Marso ir Merkurijaus astrologinių ritmų įtakoje, birželio 23-34-ą dienomis susilaikykite nuo kritikos. Švenčiantys Jonines būkite atsargesni su ugnimi.

Šeštadienis – metas emocinio komforto namuose kūrimui bei palaikymui. O sekmadienį raskite laiko namuose ne tik darbams, bet ir pasigėrėjimui dangumi plaukiančiais debesimis, pamąstymui apie laikinus ir amžinus dalykus.

Daug gyvenimo išminties jums šią savaitę!

Šaulys

Keistoka savaitė. Jos dienos kai kada galinti priminti kreivų veidrodžių karalystę. Jomis situacijas galite pamatyti keistu, netikėtu kampu. Tokia gali būti jau šios savaitės pradžia.

Antradienis, Saulei iškeliavus iš jums opozicinio Dvynių ženklo, aktyvus, energingas . Ieškokite svarbių žinių, keiskite į gera tai, ką galite pakeisti, filosofiškai priimdami ir tai, ko negalite.

Trečiadienis tiktų dalykiniams susitikimams, deryboms, palankus besidairantiems naujų darbų. Tinkamas laikas darbo pokalbiams.

Ketvirtadienio ir penktadienio dienomis, birželio 23-24-ą, Merkurijus ir Marsas keliaus griaunamaisiais laipsniais. Šiomis dienomis nuo finansinės rizikos vertėtų susilaikyti, o darbuose jums pravers geras planavimas. Švenčiantiems Jonines būtinas atsargumas ir atidumas.

O štai šeštadienis kai kam – palankus metas namų atnaujinimui, remonto – statybų darbams. Sekmadienį skirkite smagiems susitikimams su seniai matytais bičiuliais.

Įdomios jums šios savaitės!

Ožiaragis

Susimąstymo savaitė. Jos dienomis dažniau mąstysite apie vienos ar kitos veiklos tikslingumą, savo pastangų grąžą, siektinus tikslus.

Tam palanki jau šios savaitės pradžia.

Saulei perėjus į jums opozicinį Vėžio ženklą, nuo antradienio, darbų sparta gali palėtėti, gali tekti savo darbams skirti daugiau, nei įprastai, laiko.

Savaitės viduryje imkitės tų darbų, kuriuos galite atlikti išsyk, tarsi vienu įkvėpimu.

Sudėtingesnių astrologinių ritmų, jautresnės birželio 23-24-a Joninių švenčių dienos. Jomis neapsikraukite dideliu buitinių darbų krūviu, bendraukite jautriai, dėmesingai, venkite ginčų.

Savaitgalio dienos tiktų vidinės ramybės ir harmonijos su aplinka paieškoms, imunitetą stiprinančioms procedūroms, ramesniam atokvėpiui. Jomis daugiau laiko praleiskite su šeima gamtoje, atraskite kuo daugiau jums džiaugsmą teikiančių veiklų.

Smagių patyrimų jums šią savaitę!

Vandenis

Besikartojančių įvykių savaitė. Kai kada jie gali priminti jums sugedusią plokštelę. Kaip liaudis sako: už varčios ir vėl iš pradžios. Veikloje gali tekti vis grįžti prie niekaip neužbaigiamų darbų, vis ieškoti išeičių esamų problemų sprendimui, o namuose lėčiau gali sektis spręsti vis atsinaujinančius buitinius klausimus.

Ir tokia gali būti jau šios savaitės pradžia.

Birželio 21-ą Saulei perėjus iš Dvynių į Vėžio ženklą, į pirmą planą kils šeimos reikalai. Įdomu tai, kad gyvenimas gali patvirtinti išmintį, jog ne visada labiau stengiantis – geriau sekasi. Kai kada gal vertėtų leisti įvykiams tekėti sava vaga, pabūnant jų stebėtoju. Tam ypač tiktų birželio 23-24-ą, jautresnių astrologinių ritmų Joninių dienos. Jomis rinkitės bendravimą su jus mylinčiais ir suprantančiais.

Šeštadienis kai kam bus ir svarbaus pabaigimo diena. Kam – remonto-statybų darbų, o kas užbaigs ir svarbų savo gyvenimo etapą.

Sekmadienį rinkitės smagias pramogas ir susitikimus, dalinkitės giedra nuotaika, kūrybiškumu.

Džiugios nuotaikos jums šią savaitę!

Žuvys

Savaitė, kai ypač svarbu bus pasirinkti tinkamą plaukimo kryptį. O kad išplauktumėte į platesnius vandenis, dažniau įsiklausykite ir ką jums pataria intuicija.

Tai aktualu jau pačioje savaitės pradžioje, Mėnuliui keliaujant jūsų ženklu. Beje, ši savaitės pradžia palanki kai kam ir romantiškiems jausmams.

Antradienį, Saulei perėjus į Vėžio ženklą, stiprės jūsų įžvalgos ir intuicija. Tad jau trečiadienį tai pritaikykite praktiškai savo kasdienėje veikloje.

Saulei ir Juodajam Mėnuliui viešint Vėžio ženkle, ir sudėtingesnių Merkurijaus ir Marso ritmų įtakoje, birželio 23-24-a – emociškai jautrios. Tad saugokite draugystės ir meilės ryšius, stiprinkite pasitikėjimą vienas kitu bei rytdiena.

Šeštadienis įdomus netikėtais bičiulių pasiūlymais. O sekmadienį norėsis atrasti save įdomioje naujoje veikloje. Kam tai bus pyrago kepimas, mezgimas ar siuvimas, tapyba, o kam – įdomaus straipsnio parašymas.

Kūrybingos jums šios savaitės!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.