Horoskopas birželio 24-30 d. savaitei

astrologija, horoskopai ir konsultacijos

Horoskopas birželio 24-30 d. savaitei

Atspindžio savaitė. Jos dienomis dažniau patirsite savo minčių, žodžių ir veiksmų atsaką, o kituose, kaip žvelgdami į veidrodį, lengviau matysite jums būdingas savybes bei bruožus.

Šventiška savaitės pradžia, Mėnuliui judant Vandenio ženklu, šauni išvykoms, bei ekskursijoms. Pirmosiomis jos dienomis dažniau kils įdomių minčių bei sumanymų. Savaitės vidurys įdomus kūrybos proveržiais.

Ketvirtadienis tiktų dokumentų tvarkymui, pradėtųjų projektų tęstinumui. O penktadienį, Venerai susijungus su Vakšija Vėžio ženkle, spręskite šeimai aktualius klausimus.

Šeštadienį – pokyčių metas. Juodasis Mėnulis iškeliaus iš Mergelės ir įžengs į Svarstyklių ženklo griaunamąjį laipsnį. Tad šiomis laisvalaikio dienomis kuo daugiau savo meilės ir dėmesio skirkite artimiesiems, stiprinkite gražius tarpusavio ryšius, paieškokite bendro požiūrio ir sutarimo.

Daug meilės jums šią savaitę!

Avinas

Savaitė, galinti priminti kopimą į kalną. Jos dienos, jūsų ženklu judant Chironui ir Kylančiam Mazgui, palankios norintiems įsitvirtinti karjeroje, sektųsi tie darbai ir projektai, kuriuos galėsite įgyvendinti išsyk.

Savaitės pradžioje, šventišką Joninių dieną, kuo daugiau dėmesio skirkite tiems, kuriuos mylite, stiprinkite tradicijas, pasirūpinkite mažųjų kūrybingu laisvalaikiu.

Antradienį Mėnuliui keliaujant Vandenio ženklu, gyvenimas gali rasti, kuo jus nustebinti. O trečiadienį tarp darbų dažniau susimąstysite apie poilsį, norėsis kurti atostogų kelionių planus.

Ketvirtadienis tiktų kūrybinių idėjų realizacijai, labiau pasirūpinkite vyresnio amžiaus artimaisiais.

Penktadienį Venerai susijungus su Vakšija Vėžio ženkle, kuo daugiau dėmesio skirkite artimiesiems, bendraukite jautriai, vertinkite tai, kas jums išties brangu. O darbuose kai kam, – karjeros pokyčiai, galite rasti netikėtų, įdomių pasiūlymų.

Šeštadienį iš Mergelės į jums opozicinį Svarstyklių ženklą atkeliavus Lilit, o Mėnuliui viešint jūsų ženkle, galima nuotaikų kaita, pažadus duokite atsakingai. Šią ir sekmadienio dienomis svarbu bus įveikti nerimą, abejones, daugiau laiko skiriant sportui, bei kelionėms.

Daug gyvenimo džiaugsmo jums šią savaitę!

Jautis

Savaitė, galinti priminti pamatų klojimą, Jos dienos tiks esminiams, svarbiausiems jūsų darbams. Šios savaitės dienomis Marsui ir Uranui judant jūsų ženklu, žingsnis po žingsnio judėkite tikslų link.

Smagi Joninių šventiška diena, suteiks puikią progą seniai matytų draugų, bei bičiulių susitikimams. Antradienis, Mėnuliui judant Vandenio ženklu, gali, kaip ledukų, pažerti ir netikėtumų, nelauktų situacijų. Pravers jūsų filosofinis požiūris, išmintingi sprendimai.

Trečiadienį ir ketvirtadienį Mėnuliui judant Žuvų ženklu, stiprės kūrybiniai sugebėjimai, intuicija bei įžvalgos, pasinaudokite tuo, rinkdamiesi tolesnius sprendimus ir kelius. Penktadienį Venerai susijungus su Vakšija Vėžio ženkle, tinkamas laikas atsirinkti tolesnius bendrakeleivius, tuos, su kuriais jums pakeliui. Beje, šią dieną susilaikykite nuo didelių emocinių neplanuotų pirkinių. Jiems palankesnė šeštadienio diena, Lilit perėjus iš Mergelės į Svarstyklių ženklą. Savaitgalio dienomis daugiau dėmesio skirkite maloniam bendravimui, tarpusavio santykiuose, sutarimo paieškoms.

Kūrybingos jums šios savaitės!

Dvyniai

Margaspalvė, kaip vasarą gėlių puokštė, savaitė. Jos dienos, jūsų ženklu keliaujant Jupiteriui ir Selenai, tiktų planų ateičiai kūrimui. Ypač palankios siekiantiems pergalių moksle, profesinio ir asmeninio tobulėjimo.

Šventiška Joninių diena, – jūsų išvykoms bei kelionėms.

Antradienį Mėnuliui keliaujant Vandenio ženklu, gyvenimas gali apdovanoti netikėtomis progomis bei galimybėmis,- atsirinkite jums palankiausias.

Savaitės vidurys tiktų dokumentų tvarkymui, darbų tęstinumui. Ketvirtadienį Mėnuliui judant Žuvų ženklu, įsiklausykite į draugų ir artimųjų patarimus.

Penktadienį Venerai ir Vakšijai viešint tame pačiame Vėžio ženklo laipsnyje, kai kurie ryšis asmeninio gyvenimo pokyčiams.

Šeštadienį Lilit perėjus į Svarstyklių ženklą, bendraujant išklausykite ir kitokią nuomonę, paieškokite bendrų požiūrio taškų. Sekmadienį Jupiteriui viešint karališkajame Dvynių ženklo laipsnyje, su artimaisiais aptarkite tolesnius gyvenimo planus. O tebeieškantiems savojo žmogaus, ši diena tiktų naujoms pažintims, draugystės pradžiai.

Šaunių idėjų jums šią savaitę!

Vėžys

Gilių jausmų savaitė. Jos dienomis norėsis panirti į pačias savo sielos gelmes, išgyventi gilius pilnatvės ir meilės jausmus. Jūsų ženklu keliaujant Saulei, Merkurijui ir Venerai, galėsite patirti gilias emocijas, atrasti prasmingą veiklą, kuri gausintų jūsų gyvenimo džiaugsmą.

Tam palanki jau savaitės pradžia,- šventiška Joninių diena, kuri tiktų tarpusavio santykių kūrimui ir stiprinimui, jaukumo namuose kūrimui.

Antradienį Mėnuliui keliaujant Vandenio ženklu, būkite atviri pasiūlymams, naujoms galimybėms. Ši ir trečiadienio dienos, – tinkamas metas ieškantiems pagrindinės, bei papildomos veiklos, naujų finansinių galimybių.

Ketvirtadienį Mėnuliui viešint Žuvų ženkle, stiprės jūsų įžvalgos bei intuicija, norėsis širdį atverti geriems darbams, pasirūpinti vyresnio amžiaus artimaisiais.

Penktadienį Venerai susijungus su Veidrodine, vadinama Vakšija jūsų ženkle, tinkamas laikas planuojantiems svarbius asmeninius pokyčius. Ši diena palanki ir nekilnojamo turto operacijoms, persikėlimui į naują gyvenamą vietą.

Šeštadienis, Lilit pereinant į Svarstyklių griaunamąjį laipsnį, labiau tiktų ramesniam atokvėpiui, jūsų poilsiui. O sekmadienį Jupiteriui įžengus į karališkąjį Dvynių ženklo laipsnį, šaunus metas draugų ir bičiulių susitikimams.

Daug meilės jums šią savaitę!

Liūtas

Jėgų kaupimo savaitė. Jos dienomis galite jaustis kaip naras, kaupiantis jėgas būsimam nėrimui į vandenyno gelmes. Saulei, Merkurijui ir Venerai keliaujant Vėžio ženklu, dažniau norėsis susikaupti, atrasti vidinę ramybę ir harmoniją.

Šventiška savaitės pradžia suteiks progų seniai matytų bičiulių susitikimui. Ji palanki renginiams, ekskursijoms ir išvykoms.

Antradienis ir trečiadienis, Mėnuliui judant jums opoziciniu Vandenio ženklu, mažiau tiktų organizaciniams darbams, labiau norintiems išmokti kažko naujo, siekiantiems asmeninio, bei profesinio tobulėjimo.

Ketvirtadienį skirkite intelektualiam darbui, diena palanki dokumentų ir sąskaitų peržiūrai.

Penktadienį Venerai susijungus su Vakšija Vėžio ženkle, pasaugokite gražius tarpusavio ryšius. Ši diena, – ir suplanuotai namų pertvarkai, interjero atnaujinimui.

Šeštadienį Juodajam Mėnuliui įžengus į Svarstyklių ženklą, diena ne tiek sunkesniems buitiniams reikalams, kiek labiau tiktų mėgstamam hobiui, asmeniniam tobulėjimui, bei kūrybai. O sekmadienis, Jupiteriui įžengus į karališkąjį Dvynių ženklo laipsnį, – trumpoms išvykoms bei kelionėms.

Daug gyvenimo džiaugsmo jums šią savaitę!

Mergelė

Savaitė, galinti priminti muzikos kūrinio atliekamus paskutinius įspūdingus akordus. Jos dienos ypač tiktų norintiems užbaigti pradėtuosius darbus ir projektus, padėti galutinį tašką suderinant sutartis. Ir visa tai šios savaitės dienomis, kol dar jūsų ženklu keliauja Juodasis Mėnulis, dažniau derinkite su aktyviu poilsiu.

Džiugi Joninių diena suteiks progą ne tik pailsėti, bet ir sutikti seniai matytus draugus. Antradienį ir trečiadienį ieškokite jums svarbių žinių, darbų pasiūlymų.

Ketvirtadienį palankesnė aktyvi fizinė veikla, diena tiktų remonto – statybų darbų pabaigimui. O penktadienį Veneros ritmai Vėžio ženkle skatins suteikti prioritetą tiems, kuriuos mylite, kuo daugiau savo dėmesio skiriant artimiesiems. Ypač svarbu būtų gero emocinio klimato namuose kūrimas.

Šeštadienis jums, – virsmo metas, birželio 29-ą Lilit iškeliaus iš jūsų ženklo. Šią dieną svarbu būtų įveikti abejones, liūdnesnes mintis. Paskutinės šio mėnesio dienos jums, – tai gražus atsigavimo laikas. Jos šaunios išvykoms, bei kelionėms. Pripildykite jas džiugių patyrimų, giedros nuotaikos.

Daug laimės akimirkų jums šią savaitę!

Svarstyklės

Savaitė, galinti priminti laike suspaustą spyruoklę. Jos reikalų gausa pasižyminčios dienos, kol dar į jūsų ženklą neatkeliavo Juodasis Mėnulis, ypač tiktų svarbiausiems darbams, jau pradėtųjų projektų užbaigimui.

Šventiškas pirmadienis šaunus naujų planų kūrimui.

Antradienį ir trečiadienį pasistenkite nuveikti svarbiausius darbus, pasiekti užsibrėžtus tikslus.

Ketvirtadienis jums,- dokumentų tvarkymui, sutarčių pasirašymui, palankus norintiems įsivesti tvarką darbo aplinkoje, stalčiuose ir dokumentų segtuvuose.

Penktadienis tiktų pasiektų rezultatų įvertinimui, vyšnaitės ant torto užkėlimui. Veneros ritmai Vėžio ženkle skatins daugiau dėmesio skirti mylimam žmogui.

Šeštadienį į jūsų ženklo griaunamąjį laipsnį atkeliavus Lilit, savaitgalio dienos kai kam gali pateikti netikėtų siurprizų. Tad būkite lankstūs, planuojamoms veikloms skirkite daugiau, nei įprastai, laiko. Kuo daugiau savo dėmesio skirkite ir savo šeimai, artimiesiems. Gal paplanuokite kartu smagų nuo darbų atokvėpį, išvyką ar kelionę.

Sėkmės jums šią savaitę!

Skorpionas

Ši savaitė jums,- romantiškas laikas. Saulei, Venerai ir Merkurijui keliaujant Vėžio ženklu, jos dienomis norėsis kuo daugiau dėmesio skirti tiems, kuriuos mylite, o taip pat namų jaukumo kūrimui.

Šventiška pirmadienio diena puiki norintiems pasidžiaugti vasara, su šeima pailsėti. Antradienį ir trečiadienį galimi netikėtumai veikloje. Šiomis dienomis paieškokite nestandartinių sprendimų.

Ketvirtadienį Mėnuliui judant Žuvų ženklu, stiprės jūsų įžvalgos, kūrybiniai sugebėjimai, norėsis labiau pasirūpinti artimaisiais.

Penktadienį Venerai susijungus su Vakšija Vėžio ženkle, galimi svarbūs pokyčiai namuose. Diena palanki tiems, kas nutarė pakeisti gyvenamą vietą, persikraustymo darbams. O kai kas nuspręs perkrauti ir tarpusavio santykius.

Šeštadienį Juodajam Mėnuliui atkeliavus į Svarstyklių griaunamąjį laipsnį, būkite atidūs, vertindami gaunamus pasiūlymus. Šią dieną palankiau užsiimti fizine veikla. Diena tiktų norintiems pasidarbuoti sode ar darže, gražinti savo aplinką. Sekmadienis, Jupiteriui įžengus į karališkąjį Dvynių ženklo laipsnį, puikus saviraiškai bei kūrybai, šaunus norintiems patobulėti, pasidalinti sukaupta patirtimi, išmintimi ir gera nuotaika artimųjų ir draugų rate.

Daug laimės akimirkų jums šią savaitę!

Šaulys

Darbų ir reikalų gausos savaitė. Ir nors jos dienomis opoziciniame Dvynių ženkle viešint Jupiteriui, į priekį judėsite lėčiau, nei norėtųsi, vis tik svarbu, kad į priekį.

Savaitė prasidės šventiška diena, tinkama jūsų išvykoms, maloniam bendravimui.

Antradienį Mėnuliui judant Vandenio ženklu, ieškokite naujų galimybių, o kai kas, – ir darbų. Galimi netikėti pasiūlymai.

Savaitės viduryje Chironui ir Kylančiam Mazgui keliaujant Avino ženklu, norėsis greitesnių rezultatų. Pasistūmėti į priekį jums padės kūrybiniai sprendimai.

Ketvirtadienis tiktų, siekiant tikslų, bendraminčių komandos sukūrimui. O penktadienį Veneros ritmai Vėžio ženkle ragins atsisukti į šeimos reikalus, daugiau dėmesio skirti artimiesiems, ypač mažiesiems šeimos nariams.

Šeštadienį palankesnė aktyvi fizinė veikla. O sekmadienį Jupiteriui įžengus į karališkąjį jums opozicinio Dvynių ženklo laipsnį, bendraudami pasikliaukite ne vien savo nuomone, išklausykite artimųjų ir draugų patarimus.

Turiningos jums šios savaitės!

Ožiaragis

Atokvėpio savaitė. Jos dienomis jums opoziciniu Vėžio ženklu keliaujant Venerai, Saulei ir Merkurijui, vertėtų susimąstyti apie ilgai lauktą poilsį, palanku būtų išsiruošti į atostogų kelionę.

Tam šauni ir pati šventiška savaitės pradžia.

Antradienio ir trečiadienio dienomis likusiems darbuose, palankiau užsiimti įprastine veikla, savęs per daug nespaudžiant, darbų krūvį pasiskirstant tolygiai.

Ketvirtadienis tiktų intelektualiai veiklai, dokumentų ir sąskaitų peržiūrai. O penktadienį Venerai susijungus su Vakšija Vėžio ženkle, branginkite jus mylinčius žmones, venkite nesutarimų bei konfliktų.

Šeštadienį Lilit perėjus iš Mergelės į Svarstyklių ženklą, šeimos rate spręskite finansinius klausimus, planuokite aktyvų poilsį, stiprinkite imunitetą, bei sveikatą. Sekmadienis, Jupiteriui įžengus į karališkąjį Dvynių ženklo laipsnį, ypač tiktų mėgstamam hobiui, saviraiškai, bei kūrybai.

Giedros nuotaikos jums šią savaitę!

Vandenis

Banguojanti, kaip jūra, savaitė. Jos dienomis nuotaikos ir emocijos gali kisti. Vienomis dienomis norėsis pokyčių, išvykų ir kelionių, o kitomis, Saulės, keliaujančios Vėžio ženklu, ritmų įtakoje, dažniau pasiilgsite vidinės ramybės, bei poilsio.

Tokia gali būti jau šventiška šios savaitės pradžia. Jūsų ženklu judant Mėnuliui, dažniau lankys romantiškos nuotaikos.

Antradienis gali pateikti visą naujų idėjų, bei sumanymų puokštę. Atsirinkite realiausius ir neatidėliodami imkitės juos įgyvendinti. Tam palankūs jums trečiadienis ir ketvirtadienis. Penktadienio diena tiktų pradėtųjų darbų ir projektų užbaigimui. Veneros ritmai ragins didesnį dėmesį skirti šeimos nariams, namų jaukumo kūrimui.

Šeštadienį Lilit pereis iš Mergelės į Svarstyklių ženklą. Tad šią dieną ypač svarbus bus jautrus bendravimas, sutarimo paieška. Sekmadienis, Jupiteriui įžengus į karališkąjį Dvynių ženklo laipsnį, šaunus norintiems pagilinti žinias, siekiantiems save išreikšti kūryboje, o taip pat palankus seniai matytų bičiulių susitikimams.

Daug džiaugsmo jums šią savaitę!

Žuvys

Savaitė, kuriai tiktų posakis: visos upės teka. Jos dienomis galėsite pastebėti, kaip greitai teka laikas, kaip keičiasi ne tik nuotaikos, bet ir gyvenimo tikslai. O kai kas turės puikių progų praplėsti draugų ratą.

Tam šauni šventiška savaitės pradžia.

Antradienis gali būti įdomus naujomis galimybėmis, tad būkite atviri įdomiems pasiūlymams.

Savaitės vidurys suteiks progų kai kam realizuoti save naujoje, kūrybingoje veikloje. Mėnuliui judant jūsų ženklu, šią ir ketvirtadienio dienomis stiprės jūsų įžvalgos ir intuicija, lengviau atskleisite gabumus ir talentus.

Penktadienis, Veneros ritmų įtakoje, tiktų pribrendusiems asmeniniams sprendimams, o taip pat, – nekilnojamo turto sandoriams.

Šeštadienį Lilit iškeliavus iš jums opozicinio Mergelės į Svarstyklių ženklą, būsite linkę bendraudami nesureikšminti smulkmenų, orientuotis į esminius dalykus. O sekmadienis, Jupiteriui įžengus į karališkąjį Dvynių ženklo laipsnį, palankus siekiantiems asmeninio tobulėjimo.

Sėkmingos jums šios savaitės!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *