Horoskopas birželio 27 – liepos 3 d. savaitei

astrologija, horoskopai ir konsultacijos

Horoskopas birželio 27 – liepos 3 d. savaitei

Stiprių energijų savaitė. Jos dienos gali pasižymėti aštriomis, netikėtomis situacijomis. Jupiteriui ir Marsui judant Avino ženklu, svarbu bus, kur tą galingą energijos srautą nukreipsite: griovimo ar kūrimo kryptimi.

Savaitės pradžia, sudėtingesnių Mėnulio ritmų bei artimos Saulės ir Lilit pozicijos įtakoje, pasižymės dideliais kontrastais, situacijų aštrumu. Šiomis permainingomis dienomis pasistenkite įžvelgti šviesą tunelio gale. Ieškokite kai kada ir nestandartinių sprendimų.

Prasidėjus Mėnulio jaunačiai ir palankių Veneros ritmų įtakoje, metas tiktų dalykiniams susitikimams, darbo pokalbiams bei deryboms. Laikas palankus grožio, sveikatinimo procedūroms, o taip pat – suplanuotiems pirkiniams, tiktų nekilnojamo turto operacijoms.

Penktadienį įveikite nerimo mintis, atrasdami savo gyvenime kuo daugiau jums džiaugsmą teikiančių dalykų.

Savaitgalį planuokite veiklų ir energingą. Jis tiktų aktyviai fizinei veiklai. Tai šaunus metas aktyviam poilsiui gamtoje.

Sėkmingų pasirinkimų jums šią savaitę!

DELFI Video

Avinas

Aštri savaitė. Jos dienos kai kada gali priminti akrobato ėjimą ištemptu lynu. Svarbu bus tinkamai įvertinti savo jėgas, apmąstyti kiekvieną tolesnį savo žingsnį.

Tam tiktų jau šios savaitės pradžia.

Antradienį ir trečiadienį galimi emociniai bangavimai. Šiomis dienomis, sudėtingesnių Mėnulio ritmų įtakoje, svarbu būtų išlikti pozityviems. Kuo daugiau savo dėmesio skirkite ne tik veiklai, bet ir artimiesiems, šeimos reikalams.

Prasidėjus Mėnulio jaunačiai, ketvirtadienis – tinkamas laikas generuoti naujas idėjas.

Penktadienį, Marso ir Jupiterio ritmų jūsų ženkle įtakoje, būkite greiti, ryžtingi. Tai metas, kai sprendimus reikėtų priiminėti greitai, bei labai tiksliai.

O savaitgalis atneš nelauktų draugų laisvalaikio pasiūlymų. Dienos palankios jūsų pokyčiams. Tai laikas, kai reikėtų save užimti sportu, buities darbais, suteikiant atokvėpį nuo įtampos, sunkesnių minčių. Tad paplanuokite poilsį su artimaisiais gamtoje.

Greitos reakcijos bei išminties jums šią savaitę!

Jautis

Savaitė, kurios dienomis galite jaustis kaip gaisrininkas, skubantis gesinti galintį įsiplieksti iš kibirkšties gaisrą. Jos dienos reikalaus iš jūsų strateginių greitų veiksmų, tinkamo planavimo bei išmintingo ateities modeliavimo.

Situacijų analizei jums palanki jau savaitės pradžia.

Savaitės viduryje jūsų ženkle artimos Urano ir Kylančio Mazgo pozicijos įtakoje, galimi netikėtumai, o kai kam – net stiprios permainos. Kam – veikloje, o kam – asmeniniame gyvenime. Tiems, kuriems vienos durys užsidarys, patartina išsyk ieškotis jų naujų. Tokioms paieškoms tiktų, prasidėjus Mėnulio jaunačiai ir palankių Veneros ritmų įtakoje, ketvirtadienio diena. Penktadienis kai kuriems gali priminti ieškojimą kelią iš labirinto, arba išeities iš situacijų aklavietės.

Savaitgalį planuokite nuotaikingą. Dienos ypač tiktų aplinkos pakeitimui, išvykoms bei kelionėms. O atitrūkus mintimis nuo esamų kad ir sudėtingesnių situacijų, po to lengviau rasite tinkamus sprendimus.

Išminties bei stiprybės jums šią savaitę!

Dvyniai

Sūkuringa savaitė. Jos dienos gali priminti pavasarines audras. Kai kada – su žaibavimu bei stipriomis liūtimis. O kai kada, kaip iš didelio debesies, gali būti mažas lietus, o kai kada ir saulėtą dieną – galinga, netikėta audra. Tad šios savaitės dienomis būkite greiti, lankstūs, pasiruošę netikėtoms permainoms.

Savaitės pradžia ragins ieškoti patikimos informacijos. O kai kas ieškos naujų darbų pasiūlymų. Antradienis ir trečiadienis sudėtingesnių Mėnulio ritmų įtakoje, pasižymės kontrastais, skirtingomis nuomonėmis, netikėtais sprendimais.

Ketvirtadienis, prasidėjus jaunačiai ir jūsų ženklu keliaujančiai Venerai,viešint karališkajame Dvynių ženklo laipsnyje, tiktų ieškantiems savojo žmogaus, palankus naujoms pažintims, o jau suradusiems – romantiškiems patyrimams.

Penktadienis jums – darbo susitikimams bei deryboms.

Savaitgalį būkite atviri įdomiems draugų pasiūlymams. Dienos ypač tiktų smagiam laisvalaikiui gamtoje, o taip pat šeimos išvykoms bei kelionėms. Kad gyvenimas nebūtų monotoniškas ir nuobodus, pripildykite jį džiugių patyrimų, aplankykite naujas jums vietas.

Giedros nuotaikos jums šią savaitę!

Vėžys

Stiprių patyrimų savaitė. Jos dienos gali priminti kai kada amerikietiškus kalnelius. Vienomis jų – kilsite į viršų, o kitomis emociškai vėl leisitės žemyn. Svarbu būtų išlikti vidinėje pusiausvyroje, išlaikyti ramybę.

Savaitės pradžioje dažniau lankys mintys apie gyvenimo prasmę bei buvimo čia laikinumą. Pasistenkite įžvelgti džiaugsmą nuoširdžiame bendravime, mėgstamoje veikloje, bei galimybėje pagelbėti savo artimui. Sudėtingesnių Mėnulio ritmų įtakoje, keičiantis jo fazei ir artimos Lilit ir Saulės pozicijų įtakoje galite būti linkę labiau dramatizuoti sunkumus bei kliūtis – nepasiduokite tam. Šie astrologiniai rodikliai – tai tik Saulę uždengiantys debesys, kurie anksčiau ar vėliau nuslinks.

Prasidėjus Mėnulio jaunačiai ir palankių Veneros ritmų įtakoje, ketvirtadienį pradžiuginkite save maloniu susitikimu su seniai matytu draugu, grožio ar sveikatos procedūra, o gal tokiu pirkiniu, apie kurį seniai svajojote.

O penktadienį stenkitės daugiau laiko skirti maloniems darbams bei kūrybai.

Savaitgalio dienas pripildykite aktyvios veiklos, šviesių, džiugių minčių, naujų sumanymų ir vilčių.

Daug meilės akimirkų jums šią savaitę!

Liūtas

Savaitė, kai jums dažniau kils sprendimams tinkamų idėjų. Svarbu tik, kad aplinkiniai jas išgirstų ir kartu su jumis imtųsi jų realizavimo.

Tokia gali būti jau šios savaitės pradžia.

Antradienis ir trečiadienis Saulės ir Mėnulio ritmų įtakoje emociškai jautrūs bei permainingi. Šiomis dienomis gautas žinias atidžiai tikrinkite. Svarbu bus atsargumas , o bendraujant – susilaikykite nuo kritikos, ar noro kiek sutirštinti spalvas.

Ketvirtadienį, palankių Veneros ritmų įtakoje, gali norėtis paišlaidauti. Prieš tai darydami – įsitikinkite išlaidų tikslingumu. O štai draugystei ir meilei ši diena pasižymės ypač dideliu palankumu. Penktadienį į pirmą planą kils šeimai aktualūs buitiniai klausimai, – imkitės jų neatidėliodami.

O savaitgalis, Mėnuliui viešint jūsų ženkle, šaunus romantiškiems susitikimams. Tiktų renginiams, smagioms laisvalaikio pramogoms. O kai kam – išvykoms, ar atostogų kelionėms.

Turiningos bei džiugios jums šios savaitės!

Mergelė

Konkrečių darbų savaitė. Jos dienomis lengviau rasite sprendimus svarbioms situacijoms bei ilgiau jus kamavusioms problemoms.

Jau savaitės pradžioje, Mėnuliui keliaujant Dvynių ženklu, gilinkitės į situacijas, o kartu ieškokite bendraminčių ir jus palaikančių.

Antradienį ir trečiadienį kam darbe galimi netikėtumai, o kam – karjeros pokyčiai. Tai emociškai jautrus laikas, kai prieš kerpant reikėtų devynis kartus atmatuoti.

Ketvirtadienis, Venerai viešint karališkajame laipsnyje, tiktų pribrendusių finansinių klausimų sprendimui. Ši diena palanki namų pertvarkai, sveikatos procedūroms.

O penktadienį į daugelį situacijų galėsite pažvelgti nauju, netikėtu kampu, atrasdami pačias geriausias išeitis.

Savaitgalio astrologiniai ritmai ragins pagrindinį dėmesį skirti savo patiems artimiausiems. Stiprinkite ir gilinkite meilės ir dėkingumo jausmus. Dienos šaunios mėgstantiems pasidarbuoti sode, palankios saviraiškai bei kūrybai.

Sėkmingų patyrimų jums šią savaitę!

Svarstyklės

Savaitė naujų planų apmąstymui. Jos dienomis į priekį galite judėti lėčiau, bet užtikrintai. Marsui ir Jupiteriui keliaujant jums opoziciniu ženklu, svarbu būtų neskubėti, neužbėgti įvykiams už akių, kaip sakoma: „neskubėti pirma traukinio“. Tokia gali būti jau šios savaitės pradžia.

Antradienį ir trečiadienį, jautrių Mėnulio, Saulės ir Lilit ritmų įtakoje, smarkiau įsisiūbuos emocijos ir jausmai. Šiomis dienomis, astrologinių ritmų įtakoje, kai kada gali atrodyti, kad bandote veržtis per stipriai uždarytas duris. Patarimas būtų ramiai pasiieškoti joms rakto.

Ketvirtadienis, Venerai viešint karališkajame Dvynių ženklo laipsnyje, palankus naujų finansinių šaltinių, o kai kam – ir naujos gyvenamosios vietos paieškoms.

O penktadienį pabaiginėkite tai, ką anksčiau buvote pradėję, kam vis pritrūkdavo iki šiol laiko.

Savaitgalį įsiklausykite į artimųjų norus bei troškimus. Šiomis dienomis kartu praleistas laikas gali būti ypač įsimintinas mažiesiems šeimos nariams. Tad paieškokite smagių šeimai laisvalaikio veiklų.

Daug gyvenimo džiaugsmo jums šią savaitę!

Skorpionas

Audringa savaitė. Jos dienos primins galingą audrą jūroje. Ir jūs, kaip laivo kapitonas, turėsite išlaikyti tinkamą kursą. Šios dienos, Nusileidusio Mazgo ir Prozerpinos jūsų ženkle artimos pozicijos įtakoje, suteiks progų įveikti iššūkius, o kai kas – ankstesnių veiksmų pasekoje kilusius sunkumus. Jums padės jūsų išmintis bei karmos dėsnio suvokimas. Tokia gali būti jau šios savaitės pradžia.

Antradienį ir trečiadienį, sudėtingų Mėnulio ritmų įtakoje, keičiantis jo fazei ir esant artimai Saulės ir Lilit pozicijai Vėžio ženkle, galimi emocijų bangavimai. Šiomis dienomis svarbu bus išlikti susikaupusiems bei ramiems. Kuo daugiau savo dėmesio skirkite namų jaukumo kūrimui, savo šeimai, tiems, kuriuos mylite, ypač mažiesiems šeimos nariams.

Prasidėjus jaunačiai, esant palankiems Veneros ritmams, ketvirtadienis ypač tiktų finansinių klausimų sprendimui, naujų galimybių paieškoms.

Penktadienį kai kam teks save pasodinti prie dokumentų, sąskaitų tvarkymo. Ši diena tinkama intelektualiai veiklai, palanki ir skolų – materialių ir dvasinių – atidavimui.

Savaitgalis ypač tiktų ramiam poilsiui gamtoje. Įkvėpkite gaivaus oro, pasidžiaukite vasara.

Vidinės harmonijos jums šią savaitę!

Šaulys

Savaitė, kai savo žodžius, tarsi svarstyklėmis, prieš sakant reikėtų rūpestingai pasverti. Merkurijui ir Venerai keliaujant jums opoziciniu ženklu, šiomis dienomis bendraujant, kaip gaminant, prieskonių ir druskos, svarbu nepadauginti. Tai aktualu Mėnuliui viešint jums opoziciniame ženkle, jau savaitės pradžioje.

Antradienį ir trečiadienį, sudėtingų Mėnulio ritmų, bei artimos Saulės ir Lilit pozicijų Vėžio ženkle įtakoje, kai kuriems gali tekti labiau pasirūpinti savo artimaisiais, ypač vyresnio amžiaus šeimos nariais. Šiomis dienomis būtinas didesnis atidumas buityje bei prie vandens.

O ketvirtadienį norėsis tiek darbo, tiek ir namų aplinkoje kurti jaukumą bei harmoniją. Kontrastingų Saulės ir Mėnulio astrologinių ritmų įtakoje, bendraujant svarbu bus išlaikyti vidinę pusiausvyrą.

Penktadienį susilaikykite nuo nebūtinų pirkinių, diena nėra palanki finansiniam investavimui.

Šeštadienis ir sekmadienis, Mėnuliui keliaujant Liūto ženklu, – smagiems renginiams, artimųjų ir draugų šventėms, smagioms šeimos pramogoms.

Nuotaikingos jums šios savaitės!

Ožiaragis

Savaitė, kurios dienomis kai kada galite jaustis, kaip Sizifas, ridenantis akmenį į kalną. Tai metas, kai Saulei viešint jums opoziciniame ženkle, įdėti pastangų reikės žymiai daugiau, nei planavote, o rezultato gali tekti palaukti ilgiau, nei norėtumėte. Tad jūsų kantrybė šiomis dienomis išties pravers.

Pirmadienis, Mėnulio ritmų įtakoje, jums palankus dalykiniams susitikimams bei deryboms.

O antradienį ir trečiadienį, artimos Saulės ir Lilit pozicijų įtakoje, ne viskas gali būti taip, kaip iš pirmo žvilgsnio atrodys. Dažniau reikės ieškoti iš netikėtų situacijų išeičių bei sprendimų, o kai kas norėsite sugrįžti prie buvusių minčių ir idėjų.

Prasidėjus Mėnulio jaunačiai, ketvirtadienis tiktų naujai jūsų pradžiai. Tad atkreipkite dėmesį į šią dieną kilusias mintis bei idėjas, o taip pat ir į sutiktus žmones, – tai gali turėti įtakos jūsų ateičiai.

Penktadienį skirkite išorinei ir vidinei tvarkai. Susitvarkykite savo darbo vietą, namų aplinką, o taip pat įsiveskite tvarką savo mintyse bei troškimuose.

Savaitgalis įdomus susitikimais, kūrybine saviraiška, džiugiu laisvalaikiu gamtoje.

Kūrybingos jums savaitės!

Vandenis

Savaitė, kai būsite linkę iš naujo įvertinti tiek situaciją, tiek ir savo kilusias idėjas. Jos dienomis Selenai ir Saturnui keliaujant jūsų ženklu, gali dažniau lankyti abejonės anksčiau priimtų sprendimų bei pasirinkimų teisingumu. Tokia gali būti Mėnuliui judant Dvynių ženklu jau šios savaitės pradžia. Jo jautresnių astrologinių ritmų įtakoje keičiantis jo fazei ir prasidedant jaunačiai, antradienis ir trečiadienis pasižymės permainingumu, aplinkinių nuomonių kaita bei netikėtais įvykiais. Tad šiomis dienomis į gyvenimą žvelkite plačiau, kai kada tarsi nuo aukšto kalno, suvokdami, kad sunkumai ir kliūtys yra įveikiami ir laikini.

Ketvirtadienis, palankus darbo naujoje vietoje pradžioje, tiktų persikraustymui į naują gyvenamą vietą. Venerai viešint karališkajame Dvynių ženklo laipsnyje, puiki diena dar ieškantiems savojo žmogaus pažintims bei susitikimams.

Penktadienį skirkite naujų tikslų išsikėlimui. Šią dieną ieškokite bendraminčių bei partnerių, apjunkite jėgas.

O savaitgalio dienas pripildykite naujų patyrimų, džiaugsmo ir laimės akimirkų. Šios dienos palankios išvykoms ir šeimos suplanuotoms kelionėms.

Nuotaikingos jums šios savaitės!

Žuvys

Emocinga savaitė. Jos dienomis jūsų ženklu keliaujant Neptūnui, būsite linkę dažniau atskleisti savo kūrybines galias, o taip pat jautriau reaguosite į situacijas bei įvykius, į jus pasiekiančias žinias.

Tokia gali būti jau šios savaitės pradžia.

Antradienis ir trečiadienis, sudėtingų Mėnulio ritmų įtakoje, keičiantis jo fazei, emocijų bangavimu gali priminti audringą vandenyną. Artimos Lilit ir Saulės pozicijų Vėžio ženkle įtakoje, galite būti linkę suteikti didelę galią kitų išsakytiems žodžiams bei pozicijai, labiau abejoti savo jėgomis. Tai metas įveikti nerimo ir abejonių keliamas mintis ir prisiimti atsakomybę už savo gyvenimą.

Ketvirtadienis, Mėnulio jaunaties ir palankių Veneros ritmų įtakoje, ypač tiktų kolektyvinei veiklai, grožio procedūroms, darbų paieškoms.

O penktadienį – tinkamas metas, kaip sėklą beriant į žemę, pasėti naujas idėjas, pristatyti naujus projektus, jums kilusius sumanymus.

Šeštadienis, Saulei viešint Vėžio ženkle, ypač tiktų namuose jaukumo ir harmonijos kūrimui

O sekmadienis gali būti ir džiugus tingiadienis. Šią dieną užsiimkite širdį džiuginančia veikla, norėsis siekti dvasinio komforto.

Šviesių minčių jums šią savaitę!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.