Horoskopas gegužės 13-19 d. savaitei

astrologija, horoskopai ir konsultacijos

Horoskopas gegužės 13-19 d. savaitei

Obelų žiedlapiams byrant, ši savaitė jums racionaliems sprendimams ir pokyčiams. Jos dienos Saulei, Venerai, Uranui ir Jupiteriui keliaujant Jaučio ženklu, tiktų karjeros bei gyvenamosios vietos pokyčiams, palankios norintiems pradėti kažką įdomaus ir naujo.

Jau savaitės pradžioje Saulei susijungus su Uranu, imkitės pribrendusių pokyčių. Tai laikas jūsų permainoms.

Antradienis ir trečiadienis Mėnuliui judant Liūto ženklu, tiktų naujų projektų pristatymui. Dienos palankios organizaciniams darbams.

Ketvirtadienis Merkurijui įžengus į Jaučio ženklą, kuriuo jau keliauja Venera, ir Mėnuliui viešint Mergelės ženkle, tiktų finansinių klausimų sprendimui, materialaus pagrindo kūrimui ir stiprinimui. Penktadienis jums – tolesnių planų kūrimui, palankus remonto-statybų darbams.

Šeštadienį Saulei susijungus su Jupiteriu Jaučio ženkle, diena nekilnojamo turto operacijoms, stambesnių pirkinių įsigijimui. Sekmadienis Marsui susijungus su Kylančiu Mazgu Avino ženkle, puikus sporto varžyboms, palankus mėgstantiems aktyvią fizinę veiklą gamtoje.

Sėkmingų pokyčių jums šią savaitę!

Avinas

Savaitė, kai papūtus kitos krypties vėjui, rinksitės savo laivui naują plaukimo kursą. Šios savaitės dienos Marsui keliaujant jūsų ženklu ir esant artimai Saulės ir Selenos pozicijai, pasižymės permainomis ir netikėtais įvykiais.

Jau savaitės pradžioje Saulei susijungus su Uranu, galimi netikėti pokyčiai darbuose. Kai kas ryšis paieškoti geriau apmokamo, kūrybingesnio darbo. Šios pirmosios savaitės dienos pasižymės ir netikėtumais, tad būkite atviri naujoms galimybėms. Laikas palankus jų ieškantiems, tiktų norintiems pereiti į naują darbą.

Savaitės viduryje Mėnuliui judant Liūto ženklu, palanku pristatyti naujas idėjas. Beje, dažniau lankys ir romantiškos nuotaikos.

Ketvirtadienį iš jūsų ženklo Merkurijui perėjus į Jaučio ženklą, – tinkamas metas dalykiniams susitikimams, darbo pokalbiams, deryboms, sutarčių rengimui. Penktadienis tiktų buitinių reikalų sprendimui, darbo ir namų pertvarkai.

O šeštadienis Saulei susijungus su Jupiteriu Jaučio ženkle, laikas ir asmeninėms jūsų permainoms. Diena palanki pervažiavimui ir į naują gyvenamą vietą. Sekmadienį Marsui susijungus su Kylančiu Mazgu jūsų ženkle, – diena renginiams, išvykoms, ekskursijoms, sportui.

Turiningos ir nuotaikingos jums šios savaitės!

Jautis

Žvaigždžių palankumo savaitė. Jos dienomis jūsų ženklu keliaujant Saulei, Venerai, Jupiteriui, Uranui ir Selenai imkitės pačių jums svarbiausių darbų ir reikalų, nes būtent šiomis dienomis įdėtos jūsų pastangos galės būti vainikuotos didele sėkme.

Jau savaitės pradžioje jūsų ženkle susijungus Saulei su Uranu, tinkamas laikas pribrendusiems pokyčiams darbuose. Tad užsidarant vienoms durims, stebėkite kurios šiuo metu atsiveria. Šis metas palankus ieškantiems naujų darbų pasiūlymų, dalykiniams susitikimams.

Savaitės viduryje esant artimoms Urano, Selenos ir Jupiterio pozicijai, neapsikraukite per dideliu darbų krūviu, susidėliodami prioritetus, juos tolygiau paskirstykite.

Ketvirtadienį Merkurijui atkeliavus į jūsų ženklą, tinkamos dienos darbo pokalbiams, deryboms, sutarčių pasirašymui. O kai kas šiomis dienomis gali susidomėti netikėtu, palankiu nekilnojamo turto pasiūlymu. Penktadienį skirkite pradėtųjų darbų bei projektų užbaigimui. Ši diena jums ir įdomių idėjų realizavimui.

Šeštadienį Saulei jūsų ženkle susijungus su Jupiteriu, ypatinga diena draugystei ir meilei, planuojantiems kurti šeimą.

Atšventę savo gimtadienius, sekmadienį jausite energijos antplūdį. Kas nukreips ją į savo mėgstamus sodo darbus, o kas energiją skirs kūrybinei saviraiškai.

Žvaigždžių palankumo jums šią savaitę!

Dvyniai

Savaitė, galinti priminti naujo kelio klojimo darbus. Jos dienomis Saulei, Venerai ir Jupiteriui judant Jaučio ženklu, į priekį stumkitės po truputį, klodami pamatus savo ateičiai.

Savaitės pradžia Saulei susijungus su Uranu, gali pasižymėti netikėtomis žiniomis, bei situacijomis. Tad pravers jūsų gebėjimas greitai rasti tinkamiausius sprendimus.

Savaitės viduryje stiprės noras pasidžiaugti gyvenimu, nukreipti jėgas ne tik darbams, bet ir ilgai brandintiems kūrybiniams sumanymams.

Ketvirtadienį Merkurijui įžengus į Jaučio ženklą ir esant artimai Saulės ir Selenos pozicijai, pats metas karjeros pokyčiams. Derinkite požiūrius, renkite sutartis, bendraudami ieškokite kompromiso bei sutarimo. Šią ir penktadienio dienomis atsakingai prisiimkite naujus įsipareigojimus, rūpestingai vertinkite jums duodamus pažadus.

Šeštadienį Saulei susijungus su Jupiteriu Jaučio ženkle, – palankus laikas ieškantiems tinkamo nekilnojamo turto pasiūlymo, tiktų ir remonto-statybų darbų pradžiai. O sekmadienį Marsui susijungus su Kylančiu Mazgu Avino ženkle, daugiau laiko praleiskite gryname ore, pasidarbuokite sode, ar surenkite smagią šeimos iškylą.

Įdomios jums šios savaitės!

Vėžys

Savaitė, galinti priminti tilto per upę tiesimą. Jos dienomis, kaip sujungiant du upės krantus, sektųsi suderinti nuomones, atrasti bendrą požiūrį, ieškant to, kas ne skiria, o jus jungia.

Savaitės pradžioje Saulei susijungus su Uranu Jaučio ženkle, laikas karjeros pokyčiams. Tai metas, kai galite nuspręsti keisti darbą, imtis naujos, jums įdomesnės ir didesnį atlygį galinčios teikti veiklos. Šiomis dienomis Mėnuliui judant jūsų ženklu, dažniau norėsis nukreipti savo energiją šeimos reikalų sprendimui.

Savaitės viduryje Mėnuliui keliaujant Liūto ženklu, kuo daugiau dėmesio norėsis skirti ir mažiesiems šeimos nariams.

Ketvirtadienį į Jaučio ženklą atkeliavus ir Merkurijui, bei esant artimai Saulės ir Selenos pozicijai, laikas dalykiniams susitikimams, deryboms, sutarčių pasirašymui, nekilnojamo turto operacijoms. Ši diena Mėnulio ritmų įtakoje, palanki norintiems atnaujinti atidėtus projektus, prikelti iš užmaršties vertingas idėjas. Penktadienis tiktų pradėtųjų darbų pabaigimui, puikus buitinių reikalų sprendimui.

O šeštadienis Saulei susijungus su Jupiteriu, pasižymės ypač stipria energija. Tiktų persikraustymui į naują gyvenamą vietą, o norintiems kurti ir gražinti savo namus, taip pat remonto-statybų darbų pradžiai.

Šaunių tiltų jums šią savaitę!

Liūtas

Netikėtumų kupina savaitė. Jos dienos gali patvirtinti išmintį, kad jei nori Dievą prajuokinti – papasakok jam savo planus.

Ir netikėtumais gali pasidėti jau pati savaitės pradžia. Saulei susijungus su Uranu Jaučio ženkle, jau pirmosiomis savaitės dienomis galimi pokyčiai darbuose. Kai kas atsiliepsite į naujos veiklos pasiūlymą.

Savaitės viduryje Mėnulio viešnagė jūsų ženkle, Marsui keliaujant Avino ženklu, stiprins romantiškas nuotaikas. Šiomis dienomis norėsis būti ryškiais ir pastebėtais. Metas šaunus naujų projektų pristatymui, jūsų organizacinių darbų pradžiai.

Ketvirtadienį Merkurijui perėjus į Jaučio ženklą, – tinkamas metas deryboms ir sutarčių pasirašymui. Palankus laikas nekilnojamo turto operacijoms, esant artimai Marso ir Kylančio Mazgo pozicijai, kai kam ir transporto priemonės įsigijimui. Penktadienis – dokumentų tvarkymui. Kai kam ir tarpusavio santykių kūrimui.

Šeštadienį Saulei susijungus su Jupiteriu, puikus metas asmeniniams įsipareigojimams, sužadėtuvėms ir vestuvėms. Sekmadienį, Marsui Avino ženkle susijungus su Kylančiu Mazgu, aiškiau matysite tolesnes savo gyvenimo kryptis. Diena šauni džiugiam bendravimui, šeimos šventėms, draugų susitikimams.

Giedros nuotaikos jums šią savaitę!

Mergelė

Kūrybinga savaitė. Jos dienos Saulei, Venerai, Jupiteriui ir Uranui keliaujant Jaučio ženklu skatins kūrybingai pažvelgti ir į savo pačių gyvenimą, atrandant džiaugsmą mėgstamoje veikloje, pastebint gamtos grožį ir gerumą artimųjų širdyse.

Savaitės pradžioje Saulei susijungus su Uranu Jaučio ženkle, ieškantiems naujų pagrindinių ir papildomų darbų,.– laikas išplėsti savo paiešką. Šiomis dienomis vertėtų įsiklausyti į kolegų, bei draugų patarimus. Mėnuliui judant Vėžio ženklu, norėsis daugiau savo laiko skirti artimiesiems, savo šeimai ir namams.

Savaitės viduryje Mėnuliui judant Liūto ženklu, auginantys mažuosius, labiau pasirūpinkite jų turiningu laisvalaikiu.

Ketvirtadienį į Jaučio ženklą atkeliavus Merkurijui, derinkite požiūrius. Laikas tinkamas sutarčių rengimui ir pasirašymui. O penktadienį palanku sugrįžti prie anksčiau pradėtųjų projektų ir juos užbaigti. Venerai keliaujant Jaučio ženklu, metas tinkamas taip pat naujų, bei papildomų finansinių šaltinių ir galimybių paieškoms.

Šeštadienį Saulei susijungus su Jupiteriu Jaučio ženkle, atnaujinkite interjerą, palankūs remonto-statybų darbai.

Svarbiausius darbus stenkitės pradėti, kol dar Saulė keliauja Jaučio ženklu. Sekmadienį Marsui susijungus su Kylančiu Mazgu Avino ženkle, – metas sportui, bei kelionėms.

Daug gyvenimo džiaugsmo jums šią savaitę!

Svarstyklės

Savaitė, galinti priminti spaudžiamą spyruoklę. Jos dienomis Saulei, Venerai, Jupiteriui ir Uranui keliaujant Jaučio ženklu, atrodys, kad jau ir taip sukrito nemažai darbų, o jų gausės ir reikės suspaustame grafike atrasti jiems laiko.

Savaitės pradžioje Saulei susijungus su Uranu Jaučio ženkle, galimos netikėtos situacijos darbuose. Jų pasekoje, kai kam kils mintys pradėti kažką savo.

Nusileidusiam Mazgui keliaujant jūsų ženklu, savaitės viduryje gali tekti sugrįžti prie anksčiau pradėtųjų projektų, nupūsti dulkes nuo anksčiau kilusių idėjų.

Ketvirtadienį Merkurijui iškeliavus iš jums opozicinio Avino į Jaučio ženklą, palankūs dalykiniai susitikimai, darbo pokalbiai, bei derybos.

O penktadienis Venerai judant Jaučio ženklu, tiktų suplanuotiems stambesniems pirkiniams.

Šeštadienį Saulei susijungus su Jupiteriu Jaučio ženkle, – tinkamas metas namų pertvarkai, interjero atnaujinimo, remonto darbams. O sekmadienį Marsui susijungus su Kylančiu Mazgu jums opoziciniame Avino ženkle, keliaujant būtinas didesnis atidumas. Šią dieną raskite laiko ir ramiam atokvėpiui, turiningam šeimos laisvalaikiui.

Giedros nuotaikos jums šią savaitę!

Skorpionas

Naujų galimybių paieškos savaitė. Jos dienomis Saulei, Venerai, Jupiteriui ir Uranui keliaujant jums opoziciniu Jaučio ženklu, gali paaiškėti, kad pats metas keisti kelio kryptį, išsikelti naujus tikslus, paieškoti naujų savirealizacijos galimybių.

Savaitės pirmosiomis dienomis esant artimai Jaučio ženkle Saulės ir Urano pozicijai – būtinas didesnis atidumas buityje. Kad neperdegtumėte, darbus tolygiau paskirstykite, nesusikraukite visko vien ant savo pečių. Mėnuliui keliaujant Vėžio ženklu, stiprės jūsų įžvalgos ir intuicija, norėsis labiau pasirūpinti savo artimaisiais.

Savaitės viduryje Mėnuliui judant jau Liūto ženklu, – palankūs organizaciniai darbai, daugiau dėmesio skirkite ir mažiesiems šeimos nariams.

Ketvirtadienį Merkurijui įžengus į jums opozicinį Jaučio ženklą, naujus įsipareigojimus prisiimkite labai atsakingai. Šią ir penktadienio dienomis atsargiau vertinkite ir lengviau duodamus jums pažadus.

Šeštadienį Saulei susijungus su Jupiteriu, – tinkamas laikas namų pertvarkai, tiktų planuojantiems pabaigti pradėtuosius remonto darbus. O sekmadienį Marsui Avino ženkle susijungus su Kylančiu Mazgu, pajusite stiprios energijos antplūdį. Nukreipkite tą energiją į savo pagrindinius tikslus. Šią dieną daugiau laiko skirkite sportui, aktyviai fizinei veiklai, džiugiam bendravimui.

Naujų galimybių jums šią savaitę!

Šaulys

Pokyčių savaitė. Jos dienomis Marsui keliaujant Avino ženklu, galimos permainingos, netikėtos situacijos, kurių pasekoje galite ryžtis svarbioms permainoms: kas darbuose, o kas ir asmeniniame gyvenime.

Jau savaitės pradžioje Saulei susijungus su Uranu Jaučio ženkle, darbuose galite susidurti su netikėtomis situacijomis, nelauktais sprendimais. Kai kas jų pasekoje ieškos naujo, geriau apmokamo darbo, o dar kai kas susimąstys apie savo veiklos kūrimą.

Savaitės viduryje Mėnuliui viešint Liūto ženkle, palanki lyderystė. O ketvirtadienį Merkurijui įžengus į Jaučio ženklą, ypač palankus laikas dalykiniams susitikimams, deryboms, sutarčių rengimui. Laikas tiktų ir verslo plėtrai. Penktadienis jums, – finansinių klausimų sprendimui.

O šeštadienis Saulei susijungus su Jupiteriu, palankus ieškantiems tinkamo nekilnojamo turto pasiūlymo, o taip pat stambesnių suplanuotų pirkinių įsigijimui.

Sekmadienį Marsui susijungus su Kylančiu Mazgu Avino ženkle, jums gali atsiverti ir naujų asmeninių galimybių bei sumanymų langas.

Sėkmingų pokyčių jums šią savaitę!

Ožiaragis

Savaitė, galinti priminti atsitiesiančią, buvusią suspaustą spyruoklę. Ji patikrins jūsų pasiryžimą siekti užsibrėžto tikslo ir atkaklumą. Jos dienomis Saulei, Venerai, Jupiteriui ir Uranui keliaujant Jaučio ženklu, darbų netrūks, o siekiant rezultatų, gali tekti įdėti daugiau pastangų.

Savaitės pradžioje esant artimai Saulės ir Urano pozicijai Jaučio ženkle, gyvenimas suteiks stimulą, bei progų įdomioms jūsų permainoms. Jas realizuoti norėsis jau antradienio ir trečiadienio dienomis, kuriomis gali tekti derinti išmintį ir jausmus.

Ketvirtadienį Merkurijui įžengus į Jaučio ženklą, žodžiai pasižymės didele jėga, bei atsakomybe. Tad naujus įsipareigojimus prisiimkite labai atsakingai. Penktadienis tiktų dokumentų tvarkymui, projektų rengimui.

Šeštadienį Saulei susijungus su Jupiteriu Jaučio ženkle, laikas nekilnojamo turto operacijoms, tinkamas ieškantiems naujos gyvenamosios vietos.

O sekmadienį būkite aktyvūs, – Marsui susijungus su Kylančiu Mazgu, puiki diena mėgstantiems sportą, aktyvią fizinę veiklą gryname ore. Tai puikus laikas išvykoms, pasivaikščiojimams, džiugioms laisvalaikio pramogoms.

Daug laimės jums šią savaitę!

Vandenis

Savaitė, kai norėsis stabilumo. Kaip ilgai plaukusiam į uostą laivui, pagaliau nuleisti inkarą. Jos dienomis Saulei, Venerai, Jupiteriui ir Uranui keliaujant Jaučio ženklu, sieksite ne tik pergalių, bet ir pastovumo, stabilumo.

Savaitės pradžioje Saulei susijungus su Uranu Jaučio ženkle, kai kam galimi netikėtumai darbuose.

Savaitės viduryje norėsis atrasti balansą tarp būtinų darbų ir mėgstamos veiklos.

Jūsų pokyčiams, darbo pokalbiams, bei deryboms, Merkurijui atkeliavus į Jaučio ženklą, palankūs ketvirtadienis ir penktadienis.

O asmenines permainas planuokite Saulei susijungus su Jupiteriu, šeštadienį. Diena tiktų gyvenamos vietos pokyčiams, namų pertvarkai, o kai kam, – ir asmeninių santykių perkrovimui.

Sekmadienį Marsui susijungus su Kylančiu Mazgu Avino ženkle, diena renginiams, sportui, išvykoms, ekskursijoms ir kelionėms.

Turiningos jums šios savaitės!

Žuvys

Netikėtumų kupina savaitė. Jos dienomis Neptūnui ir Saturnui viešint jūsų ženkle, galimi kontrastai ir netikėtumai. Kai kurias situacijas matysite ryškioje šviesoje, o kai kuriose būsite linkę ir patirštinti spalvas.

Savaitės pradžioje, Saulei susijungus su Uranu, galimi netikėtumai darbuose. Tai metas susimąstyti, ar jūsų valtis plaukia tinkama kryptimi, o gal vertėtų paieškoti veiklos, labiau artimos jūsų širdžiai.

Savaitės vidurys tiktų svarbios informacijos paieškoms.

Ketvirtadienį į Jaučio ženklą atkeliavus Merkurijui, palanki diena dalykiniams susitikimams, bei darbo pokalbiams. Penktadienis įdomus ir netikėtais susitikimais. Draugų išsakyta idėja gali būti jums ypač įdomi.

O šeštadienį Saulei susijungus su Jupiteriu Jaučio ženkle, – metas ir kardinaliems pokyčiams namuose. Diena šauni ir norintiems pokyčių savo aplinkoje.

Sekmadienį kurkite energingą ir įdomų, raskite laiko pabuvimui gamtoje, mėgstamam hobiui, aktyviam poilsiui.

Džiugios jums šios savaitės!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *