Horoskopas gegužės 20-26 d. savaitei

astrologija, horoskopai ir konsultacijos

Horoskopas gegužės 20-26 d. savaitei

Avinas

Savaitė, kurios dienos bus ypač svarbios jūsų ateičiai. Jos džiugins ne tik pavasarinėmis nuotaikomis, bet ir skatins atkreipti dėmesį į naujai susipažintų žmonių išsakomas mintis, ir idėjas. Jūsų ženkle esant artimoms Marso ir Kylančio Mazgo pozicijoms, darbuose aiškiau matysite tolesnes perspektyvas, norėsis kurti svarbius ateičiai konkrečius planus.

Jau pirmosios savaitės dienos pasižymės permainingumu. Saulei pradėjus kelionę Dvynių ženklu, jos – norintiems užmegzti naujus dalykinius kontaktus, ieškantiems naujų darbų, planuojantiems darbo pokalbius.

Savaitės vidurys pasižymės Skorpiono ženkle aštresniais Mėnulio pilnaties ritmais. Būtinas didesnis atsargumas kelyje ir buityje, gali iškilti į paviršių buvę neišspręsti ir tarpusavio santykių klausimai. Esant artimai Urano ir Veneros pozicijai, galimi pokyčiai darbuose, būkite atidūs investuodami, nerizikuokite finansais. Šį laiką panaudokite asmeniniam ir profesiniam tobulėjimui.

Penktadienį Venerai įžengus į Dvynių ženklą gyvenimas gali pradžiuginti dar tebeieškančius savojo žmogaus ir netikėta nauja pažintimi.

Šeštadienį norėsis pakeisti aplinką, pabuvoti ten, kur dar nebuvote. Tad šį savaitgalį planuokite išvykas ir keliones. Juolab, kad sekmadieniui Jupiteriui įžengus į Dvynių ženklą, dienos šaunios ir naujoms pažintims, draugystės pradžiai.

Sėkmingų pokyčių jums šią savaitę!

Jautis

Dosni darbais savaitė. Ji – deryboms, sutarčių rengimui bei pasirašymui. Jos dienomis jūsų ženklu keliaujant Venerai, Uranui, Merkurijui ir Jupiteriui, tinkamas metas norintiems keisti darbą, dalykiniams susitikimams, palankus ir remonto-statybų darbams.

Ir tam tiktų jums jau savaitės pradžia, kai, Saulei iškeliavus iš jūsų į Dvynių ženklą, lengviau sektųsi užmegzti naujas dalykines pažintis, ieškoti bendraminčių, verslui partnerių.

Savaitės viduryje, Mėnulio pilnaties jums opoziciniame Skorpiono ženkle ritmai gali įsiūbuoti jausmus, priminti neužbaigtus darbus, iki galo neišspręstus tarpusavio santykių klausimus. Uranui susijungus su Venera galimi ir netikėtumai darbuose. Tad pravers jūsų išmintis bei patirtis.

Ketvirtadienis, kol dar Venera vieši jūsų ženkle, spręskite svarbiausius finansinius darbinius klausimus. O penktadienį jai įžengus į Dvynių ženklą, neprošal įsiklausyti į kolegų ir draugų patarimus. Šis metas, kol Jupiteris keliauja jūsų ženklu ir Selena vieši jūsų ženkle, tiktų nuosavo verslo pradžiai, tad būtent dabar spręskite esminius, svarbiausius veiklos klausimus.

Savaitgalio dienos šaunios tarpusavio santykių kūrimui bei stiprinimui. Kai kam suteiks progą atnaujinti ir buvusią draugystę. Tam ypač tiktų šis sekmadienis, Jupiteriui perėjus iš jūsų į Dvynių ženklą.

Turiningos jums šios savaitės!

Dvyniai

Savaitė, kai jus lankys dažniau pavasarinis įkvėpimas, norėsis ne tik atskleisti gabumus bei talentus, bet ir kurti geresnį ir gražesnį savo gyvenimą.

Jau savaitės pradžioje atkeliavus į jūsų ženklą Saulei, jums virsmo metas. Pajutę energijos antplūdį galite išspręsti seniau susikaupusias problemas, atrasti netikėtus sprendimus bei išeitis ir asmeniniuose reikaluose.

Savaitės viduryje Mėnulio pilnaties ritmai, kaip valtį, gali įsiūbuoti jūsų emocijas ir jausmus. Būkite atsargesni kelyje, atidžiau vertinkite ir jus pasiekiančią informaciją.

Ketvirtadienis tiktų dalykiniams susitikimams, sutarčių rengimui bei deryboms.

Penktadienį į jūsų ženklą įžengs Venera, kurdama ir naujas finansines galimybes. Šis metas palankus grožio ir sveikatos stiprinimo procedūroms.

Savaitgalis jums – ypatingas asmeninėms permainoms, draugystei ir meilei, tiktų norintiems keisti gyvenamą vietą, rengti išvykas, ekskursijas, keliones. Juolab kad sekmadienį į jūsų ženklą įžengs ir Jupiteris. Tai ypatingas laikas jums gražių tarpusavio ryšių kūrimui, palankus draugystei ir meilei, kai kam – sužadėtuvėms.

Džiugios jums šios savaitės!

Vėžys

Jėgų kaupimo savaitė. Jos dienomis, kaip prieš būsimą startą, norėsis sukaupti jam jėgas, tinkamai pasiruošti. O kai kam šios dienos puikiai tiks ir ilgai lauktoms atostogoms.

Jau savaitės pradžia, Saulei perėjus į Dvynių ženklą, šauni ne tik veikloms, bet ir planuojantiems išvykas bei keliones.

Savaitės viduryje Mėnulio pilnaties ritmų Skorpiono ženkle įtakoje, stiprės intuicija bei įžvalgos, galite būti emocingesni ir jausmingesni. Tai tinkamas laikas norintiems užversti praeities knygos lapus. Metas šaunus jūsų romantiškiems patyrimams.

Ketvirtadienis tiktų dokumentų tvarkymui, sutarčių rengimui bei pasirašymui. O penktadienį į Dvynių ženklą įžengus Venerai, laikas naujų finansinių šaltinių paieškoms.

Savaitgalį norėsis pasidžiaugti pavasario žaluma, dienos puikios iškyloms, išvykoms, aktyviam šeimos poilsiui gamtoje. O sekmadienį į Dvynių ženklą atkeliavus Jupiteriui – ir smagiam draugų ir bendraminčių susibūrimui.

Gilių įžvalgų ir daug meilės jums šią savaitę!

Liūtas

Aktyvi, energinga savaitė. Jos dienomis Marsui judant Avino ženklu, svarbu bus išsikelti siektinus tikslus ir judėti pirmyn, neatidėliojant darbų ir reikalų į ilgesnį stalčių.

Savaitės pradžioje Saulei perėjus iš Jaučio į Dvynių ženklą, laikas jums svarbiems gyvenimo pokyčiams.

Savaitės viduryje Mėnulio pilnaties ritmai gali sustiprinti jūsų emocijas ir jausmus, būtinas didesnis atsargumas kelyje. O Uranui susijungus su Venera, svarbu būtų susilaikyti nuo abejotinų ir rizikingų finansinių sprendimų.

Būtent šią ir ketvirtadienio dienomis ypač daug nuveiksite tardamiesi darbe su kolegomis, o namie derindami artimųjų troškimus.

Penktadienį Venerai atkeliavus į Dvynių ženklą, palanku ieškoti svarbių žinių. Tai metas, kai siekiant tikslų reikėtų apjungti jėgas.

Savaitgalis šaunus renginiams, draugų susitikimams. O Jupiteriui, įžengus į Dvynių ženklą, palankus laikas ir naujoje vietoje įsikūrimui. Šios dienos šaunios pažintims, draugystei ir meilei.

Puikių pasiekimų jums šią savaitę!

Mergelė

Savaitė, galinti priminti emocijomis ir jausmais kaip vandens, sklidinai pripildytą ąsotį. Norėsis kuo daugiau džiugaus pajausti, įdomaus patirti.

Savaitės pradžioje Saulei perėjus į Dvynių ženklą, ieškokite svarbių žinių.

Mėnulio pilnaties ritmai trečiadienį galės sustiprinti jūsų kūrybines galias. Šis metas puikus saviraiškai, profesiniam ir asmeniniam tobulėjimui.

Ketvirtadienis tiktų ieškantiems darbų, dalykiniams susitikimams bei deryboms. Stiprės žinių troškulys, laikas tinkamas gilesnėms profesinėms, bei asmeninėms studijoms.

Penktadienį į Dvynių ženklą atkeliavus Venerai, finansai bus linkę tiek greičiau atitekėti, tiek galės ir greičiau ištekėti. Tad rinkitės, kaip juos norėsite tinkamiau panaudoti.

Šeštadienis šaunus būtų mėgstantiems pasidarbuoti sode ir darže, o taip pat ketinantiems surengti smagų draugų susitikimą. O sekmadienį Jupiteriui įžengus į Dvynių ženklą, gali prabusti ir noras išmokti kažko visai naujo.

Įdomių patyrimų jums šią savaitę!

Svarstyklės

Savaitė, kai kaip netikėtas svečias, likimo staigmenos gali pasibelsti į jūsų duris.

Savaitės pradžioje Saulei įžengus į Dvynių ženklą, ieškokite svarbios informacijos, gilinkite profesines žinias.

Mėnuliui viešint jūsų ženkle, tai puikus laikas romantiškiems patyrimams, kurie stiprės Mėnulio pilnaties įtakoje, jau savaitės viduryje.

Ketvirtadienį gali netikėtai išplaukti į paviršių buvę iki galo neišspręsti reikalai. Jūsų ženklu judant Nusileidusiam Mazgui Ketu, pats metas tai išspręsti, viską sudėlioti į savas vietas.

Penktadienį, Venerai įžengus į Dvynių ženklą, sektųsi siekiantiems pergalių moksle, profesinio tobulėjimo, norintiems kurti grožį ir harmoniją.

O savaitgalio dienos ypatingos asmeninėms pažintims, draugystei ir meilei. Juolab, kad nuo sekmadienio ir Jupiteris judės Dvynių ženklu, suteikdamas progų asmeniniam tobulėjimui.

Daug gyvenimo džiaugsmo jums šią savaitę!

Skorpionas

Audringa savaitė. Jos dienomis jums opoziciniu ženklu keliaujant Merkurijui, Uranui, Venerai, Selenai ir Jupiteriui, gyvenimas gali priminti banguojančią jūrą.

Savaitės pradžioje Saulei iškeliavus iš jums opozicinio Jaučio į Dvynių ženklą, situacijos ims kiek lengvėti ir aiškėti. Marsui judant Avino ženklu, aiškiau matysite siekiamą tikslą.

Savaitės viduryje Mėnulio pilnatis jūsų ženkle stiprins intuiciją bei įžvalgas, emocijas ir jausmus, gali priminti ir sunkesnes buvusias patirtis. Tai tinkamas laikas kūrybiniams proveržiams bei jūsų atsisveikinimui su praeitimi.

Ketvirtadienį siekdami tikslų, ieškokite bendraminčių ir partnerių. Penktadienį iš jums opozicinio Jaučio į Dvynių ženklą iškeliavus Venerai, lengviau sektųsi spręsti ir finansinius klausimus.

O savaitgalį kurkite nuotaikingą bei įdomų. Šiomis dienomis ir buitiniuose reikaluose lengviau pasieksite gerų rezultatų. Sekmadienį iš Jaučio į Dvynių ženklą perėjus ir Jupiteriui – tinkamas laikas norintiems tobulėti, atskleisti savo gabumus bei talentus.

Įdomios jums šios savaitės!

Šaulys

Savaitė, kai reikėtų dažniau pasidžiaugti ir mažais, gerais dalykais. Jos dienomis Saulei judant jums opoziciniu Dvynių ženklu, darbų tempas gali kiek palėtėti, gali tekti gilintis į situacijų priežastis, o ieškant sprendimų – dažniau pasitelkti kolegas ir draugus. Šios dienos ypač tiktų kai kam ir lauktoms atostogoms.

Jau savaitės pradžioje Saulei įžengus į jums opozicinį Dvynių ženklą, dienos tinkamos išvykoms ir kelionėms, suplanuotoms jūsų atostogoms. Likusiems darbuose patartina neapsikrauti per dideliu reikalų krūviu, juos tolygiau paskirstyti, derinti su aktyviu poilsiu.

Savaitės viduryje Mėnulio pilnaties ritmai Skorpiono ženkle gali kaip lakmusas, kai kam išryškinti ir tarpusavio santykių problemas. Būtinas atidumas kelyje ir jautrumas bendraujant.

Ketvirtadienį gilinkite žinias, siekite profesinio tobulėjimo.

O penktadienį į jums opozicinį Dvynių ženklą įžengus ir Venerai, dažniau pasitelkite jums būdingą optimizmą. Daugiau dėmesio skirkite mylimiems žmonėms, rūpestingiau planuokite išlaidas.

Šeštadienis šaunus išvykoms, ekskursijoms, kelionėms. O sekmadienį į jums opozicinį Dvynių ženklą perėjus ir Jupiteriui, daugiau laiko skirkite mėgstamai saviraiškai.

Giedros nuotaikos jums šią savaitę!

Ožiaragis

Savaitė vyšnaitės ant torto užkėlimui, svarbiausių darbų užbaigimui. Jos dienomis kol dar Jaučio ženklu keliauja Merkurijus, Uranas, Venera ir Jupiteris, imkitės pačių esminių reikalų ir darbų.

Savaitės pradžioje Saulei iškeliavus iš Jaučio į Dvynių ženklą, planuokite dalykinius susitikimus, darbo pokalbius, bei derybas.

Savaitės vidurys Mėnulio pilnaties Skorpiono ženkle įtakoje, gali išryškinti buvusias asmeninių santykių problemas. O tai, ką pamatome, galime lengviau išspręsti.

Ketvirtadienis tiktų darbo vietos ir namų pertvarkai, aplinkos tvarkymo darbams.

O penktadienį Venerai perėjus iš Jaučio į Dvynių ženklą, siekdami tikslų, suburkite bendraminčių komandą.

Šeštadienį gali sustiprėti išvykų bei kelionių ilgesys, tad šaunu būtų pakeisti aplinką.

Sekmadienį į Dvynių ženklą atkeliavus ir Jupiteriui, kai kas gali atrasti naują, įdomią laisvalaikio veiklą.

Sėkmingų patyrimų jums šią savaitę!

Vandenis

Savaitė, kai gali prasiverti naujų galimybių langas .savaitė. Jos dienomis Saulei atkeliavus į Dvynių ženklą,prasidės jums sėkmingesnis laikotarpis. dažniau kils naujų vilčių ir sumanymų, šaunių idėjų.

Jau savaitės pradžioje, Saulei įžengus į Dvynių ženklą, galimos naujos dalykinės ir asmeninės pažintys.

Didesnio atidumo reikėtų savaitės viduryje, prasidėjus Mėnulio pilnačiai. Pravers džentelmeniškumas kelyje ir dėmesingumas bendraujant. Šie Mėnulio pilnaties ritmai palankūs kūrybai, o taip pat ir kai kam, siekiantiems šeimos pagausėjimo.

Ketvirtadienį planuokite svarbiausius darbus bei sumanymus. Venerai atkeliavus į Dvynių ženklą, penktadienį tinkamas laikas finansinių klausimų sprendimui, palankus grožio bei sveikatinimo procedūroms.

Šeštadienis šaunus draugų susibūrimui, kai kam, – naujų pažinčių paieškoms, o jau radusiems, draugystei ir meilei. Sekmadienį, gegužės 26-ą, Jupiteriui atkeliavus į Dvynių ženklą, dalinkitės kilusiomis idėjomis su artimaisiais ir draugais, kartu kurkite ateities planus, planuokite išvykas bei keliones.

Šaunių sumanymų jums šią savaitę!

Žuvys

Jautri, emocinga savaitė. Jos dienomis norėsis daugiau bendrauti, dalintis širdies gerumu su jus mylinčiais ir suprantančiais.

Jau savaitės pradžioje Saulei perėjus į Dvynių ženklą, palanku ieškoti jums svarbių žinių, daugiau bendraujant, ieškoti bendro požiūrio bei sutarimo. Šiomis dienomis būsite linkę padėti savo artimui, labiau pasirūpinti vyresnio amžiaus artimaisiais.

Tai ypač svarbu savaitės viduryje Skorpiono ženkle prasidėjus Mėnulio pilnačiai. Šie pilnaties ritmai stiprins jūsų emocijas ir jausmus, o taip pat ir intuiciją, palankūs kūrybinių idėjų realizavimui.

Ketvirtadienis tiktų dalykiniams susitikimams, darbo pokalbiams, o taip pat ir romantiškiems patyrimams.

Penktadienį, gegužės 24-ą įžengus į Dvynių ženklą Venerai, gilinkite žinias, išmokite kažko visai naujo, pradėkite įdomias studijas. Tai ypatingas laikas siekiantiems asmeninio ir profesinio tobulėjimo, norintiems išsigryninti dvasines vertybes, atrasti naujas, įdomias laisvalaikio veiklas.

Šeštadienis puikus norintiems daugiau laiko praleisti gamtoje, pasiklausyti paukščių čiulbesio ir atrasti viduje vidinę ramybę. O sekmadienis, Jupiteriui atkeliavus į Dvynių ženklą, šauni diena ne tik išvykoms, bet ir dvasiniam tobulėjimui.

Daug širdžių šilumos jums šią savaitę!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *