Horoskopas gruodžio 4-10 d. savaitei

astrologija, horoskopai ir konsultacijos

Horoskopas gruodžio 4-10 d. savaitei

Kolektyvinių veiksmų savaitė. Jos dienomis Saulei ir Marsui judant Šaulio ženklu, galėsite patirti, kiek daug galite veikdami kartu.

Savaitės pradžia Venerai dar keliaujant Svarstyklių ženklu, palanki darbo susitikimams, dokumentų tvarkymui, deryboms. Antradienį Venera pradės kelionę Skorpiono ženklu, tad šią ir trečiadienio dienomis į pirmą planą kils svarbūs tarpusavio santykių klausimai.

Antroje savaitės pusėje Mėnuliui judant Svarstyklių ženklu ir esant artimai jo ir Nusileidusio Mazgo pozicijai, dažniau iškils būtinybė rinktis – kam iš dviejų darbo pasiūlymų, kam – iš kelių veiklos krypčių, o kam – ir su kuo toliau eisite gyvenimo keliu. Vėlesnėmis savaitės dienomis Venerai ir Mėnuliui judant Skorpiono ženklu, sprendžiant problemas, labiau sektųsi nutarusiems paleisti praeitį, ketinantiems rinktis diplomatinius sprendimo būdus.

Savaitgalio dienomis kurkite namuose jaukumą, stiprinkite draugystę ir meilę.

Sėkmingų pasirinkimų jums šią savaitę!

Avinas

Ryžtingų sprendimų savaitė. Jos dienomis jūsų ženkle viešint Chironui ir Kylančiam Mazgui, o Saulei ir Marsui keliaujant Šaulio ženklu, pajusite norą veikti ryžtingai, imtis konkrečių, situaciją gerinančių veiksmų.

Savaitės pradžioje esant artimai Veneros ir Nusileidusio Mazgo pozicijai, jiems keliaujant jums opoziciniu Svarstyklių ženklu, gali iškilti į pirmą planą iki galo neužbaigti projektai, bei reikalai. Tai tinkamas laikas tokių darbų pabaigimui.

Venerai perėjus į Skorpiono ženklą, ypatingą dėmesį skirkite tarpusavio santykių kūrimui ir stiprinimui.

Savaitės viduryje dažniau gali lankyti abejonės, tai gali kiek stabdyti jūsų žingsnius. Svarbu būtų apsispręsti, nutarti, ko iš tikrųjų trokšta jūsų širdis ir tada veikti ryžtingai.

Šeštadienį Mėnuliui ir Venerai keliaujant Skorpiono ženklu, būkite atsargesni kelyje, o bendraudami ieškokite sutarimo. Sekmadienį skirkite daugiau laiko sportui, maloniam bendravimui.

Įdomios ir turiningos jums šios savaitės!

Jautis

Savaitė, palanki siekiantiems karjeros pokyčių. Jos dienomis, esant jūsų ženkle artimai Selenos ir Jupiterio pozicijai, galimi netikėti pokyčiai darbuose, galite išgirsti ir įdomų jums pasiūlymą.

Ir tam palanki jums jau šios savaitės pradžia.

Antradienį Venerai atkeliavus į jums opozicinį Skorpiono ženklą, šią ir trečiadienio dienomis susilaikykite nuo abejotinos finansinės rizikos. Mėnuliui keliaujant Mergelės ženklu, norėsis labiau gilintis į detales ir smulkmenas. Vis tik, Lilit viešint Mergelės ženkle, svarbu būtų jų nesureikšminti. Ketvirtadienį prisiminę liaudies išmintį, kad geriau žvirblis rankoje, negu briedis girioje, rinkitės patikimus sprendimus.

Penktadienį esant artimai Mėnulio ir Nusileidusio Mazgo pozicijai, palanku tvarkyti ir į ilgesnį stalčių atidėtuosius dokumentus, spręsti seniai rūpėjusias problemas.

Šeštadienį Mėnuliui ir Venerai viešint jums opoziciniame Skorpiono ženkle, susilaikykite nuo kritikos, daugiau dėmesio skirkite artimiesiems, ypač mylimam žmogui. Sekmadienis tiktų kūrybingam poilsiui, tad raskite daugiau laiko mėgstamam savo hobiui.

Sėkmingų pokyčių jums šią savaitę!

Dvyniai

Vidinio balanso paieškos savaitė. Jos dienomis Saulei ir Marsui judant jums opoziciniu Šaulio ženklu, ypač svarbu būtų neužsikelti sau per aukštai kartelės, nesusikrauti visų darbų vien ant savo pečių. Šios savaitės dienomis juos dažniau derinkite su aktyviu poilsiu.

Savaitės pradžioje Venerai dar viešint Svarstyklių ženkle, palanku sumažinti susikaupusių ant jūsų darbo stalo dokumentų kiekį. Tai tinkamas metas užbaigti anksčiau pradėtuosius darbus ir projektus, peržiūrėti sutartis ir sąskaitas.

Antradienį Venerai įžengus į Skorpiono ženklą, svarbu būtų įveikti norą rizikuoti, rinktis apmąstytus, tinkamai paruoštus sprendimus. Savaitės viduryje atkreipkite dėmesį į detales ir smulkmenas,- juk kartais mažas grumstas gali išjudinti visą vežimą.

Ketvirtadienį bendraujant, gali išsiskirti nuomonės, tad svarbu būtų paieškoti bendro požiūrio. Savo nuomonę norės išsakyti ir mokyklinio amžiaus vaikai. Bendraujant jums pravers diplomatija, išklausymas ir supratimas.

Penktadienį Mėnulio ritmų įtakoje, svarbu būtų daugiau dėmesio skirti draugystei ir meilei.

O šeštadienį esant artimai Veneros ir Mėnulio pozicijai, dar ieškantys savojo žmogaus, galės susižavėti nauja pažintimi. Sekmadienis šaunus trumpoms išvykoms ir kelionėms, draugų susitikimams.

Vidinės pusiausvyros jums šią savaitę!

Vėžys

Stiprių jausmų savaitė. Jos dienomis kaip į pačią gelmę norėsite panirti į savo gilius jausmus, stiprės įžvalgos ir intuicija.

Savaitės pradžioje, esant artimai Veneros ir Nusileidusio Mazgo pozicijai Svarstyklių ženkle, palanku pabaigti anksčiau pradėtąsias derybas, metas palankus dalykiniams susitikimams, darbo pokalbiams.

Antradienį Mėnuliui judant Mergelės ženklu, į priekį judėkite nedideliais, užtikrintais žingsneliais. Venerai atkeliavus į Skorpiono ženklą, stiprės jūsų įžvalgos ir intuicija. Ši ir trečiadienio diena palankios romantiškiems susitikimams.

Ketvirtadienį vertėtų susilaikyti nuo kritikos, gilintis į situacijas, sektųsi geriau suprasti kitų poziciją ir motyvaciją.

Penktadienį kuo daugiau dėmesio skirkite mažiesiems šeimos nariams, pasirūpinkite jų turiningu laisvalaikiu. Tai puiki diena norintiems kitiems padėti, gerumui ir atjautai.

Šeštadienį esant artimai Mėnulio ir Veneros pozicijai Skorpiono ženkle, stiprinkite draugystę ir meilę, kurkite gražius tarpusavio ryšius. Šios savaitgalio dienos šaunios romantiškiems susitikimams.

Daug meilės jums šią savaitę!

Liūtas

Aktyvi, energinga savaitė. Jos dienomis galite jaustis, kaip banglentininkas, pagavęs ilgai lauktą bangą. Saulei ir Marsui keliaujant Šaulio ženklu, tai metas, kai jūsų organizaciniai gabumai, gebėjimas suburti komandą, ims duoti ilgai lauktus rezultatus.

Savaitės pradžia, Venerai dar viešint Svarstyklių ženkle, palanki dalykiniams susitikimams, partnerystei, dokumentų, sutarčių rengimui.

Antradienį ir trečiadienį, Venerai jau judant Skorpiono ženklu, pravers jūsų įžvalgos bei atsargumas renkantis verslo partnerius ar finansinius pasiūlymus.

Ketvirtadienį galite sutikti seniau matytus draugus ar kolegas. Smagūs praeities prisiminimai galės suteikti įdomių veiklos idėjų.

Penktadienį būkite atidūs peržiūrėdami sutartis bei sąskaitas. Mėnuliui ir Nusileidusiam Mazgui Svarstyklių ženkle esant artimoje pozicijoje, galite įžvelgti netikslumų ar klaidų.

Šeštadienį Mėnuliui praeinant tą patį laipsnį, kuriuo juda Venera, puikus metas susitikimams su seniai matytais bičiuliais, romantiškiems pasimatymams. O sekmadienį šaunu būtų prisiminti anksčiau pamėgtą hobį, atrasti džiaugsmą kūrybinėje veikloje.

Džiugių patyrimų jums šią savaitę!

Mergelė

Naujų galimybių paieškos savaitė. Jos dienomis Merkurijui keliaujant Ožiaragio ženklu, šios savaitės dienomis ieškokite naujų galimybių, pagrindinių ar papildomų darbų, siekite karjeros.

Savaitės pradžia, Venerai dar viešint Svarstyklių ženkle, tiktų dalykiniams susitikimams, darbo pokalbiams.

Antradienį jai perėjus į Skorpiono ženklą, ypač svarbus bus jūsų bendravimas, tiek sprendžiant darbinius uždavinius, tiek ir kuriant gražius tarpusavio santykius namuose.

Savaitės viduryje Mėnulio viešinčio jūsų ženkle įtakoje, būsite linkę gilintis į smulkmenas bei detales. Šiuo metu svarbu būtų jų nesureikšminti, o stengtis pamatyti visą bendrą paveikslą.

Ketvirtadienį Mėnulio judančio jau Svarstyklių ženklu,astrologiniai ritmai gali sustiprinti jūsų abejones. Palanku būtų įvertinti, pasverti savo galimybes, o tik tada priiminėti būtinus sprendimus.

Penktadienis jums – buitinių reikalų pabaigimui, jaukumo namuose kūrimui.

Šeštadienį Skorpiono ženkle prie viešinčios Veneros prisijungus ir Mėnuliui, savaitgalio dienomis dažniau iškils ir buvę praeities prisiminimai. Rinkitės iš jų tuos, kurie jus įkvepia, primena džiugias laimės akimirkas.

Šaunių galimybių jums šią savaitę!

Svarstyklės

Išminties kaupimo savaitė. Jos dienomis gyvenimas suteiks progų į situacijas pažvelgti įvairiais kampais – taip greičiau galėsite atrasti tinkamiausius sprendimus.

Savaitės pradžioje dar esant artimai Veneros ir Nusileidusio Mazgo Ketu pozicijai jūsų ženkle, palanku išspręsti iki tol atidėliojamus uždavinius, tvarkyti dokumentus, taisyti buvusias klaidas.

Antradienį Venerai iškeliavus iš jūsų į Skorpiono ženklą, šią, trečiadienio ir ketvirtadienio dienomis svarbu būtų susilaikyti nuo rizikingų finansinių investicijų, emocinių, staigių pirkinių.

Penktadienį Mėnuliui judant jūsų ženklu, dažniau lankys romantiškos nuotaikos, o kartu ir abejonės, ką iš kelių variantų rinktis, kada imtis ryžtingesnių, keičiant situacijas į gera, veiksmų. Svarbu bus objektyviai įvertinus aplinkybes, priimti konkrečius sprendimus. Šeštadienį Mėnuliui ir Venerai keliaujant Skorpiono ženklu, daugiau dėmesio skirkite artimiesiems, pasirūpinkite jų gera nuotaika bei savijauta, sveikatos ir imuniteto stiprinimu. Sekmadienis šaunus smagiems susitikimams su seniau matytais draugais ar giminaičiais, kultūriniams renginiams.

Daug gyvenimo džiaugsmo jums šią savaitę

Skorpionas

Gilių patyrimų savaitė. Jos dienos gali priminti aukštas vandenyno bangas, jo potvynius bei atoslūgius.

Pirmadienį Venerai dar viešint Svarstyklių ženkle, skirkite intelektualiai veiklai, dokumentų bei sąskaitų peržiūrai. Šią dieną palanku užbaigti pradėtąsias derybas, pasirašyti parengtas sutartis.

Antradienį į jūsų ženklą atkeliavus Venerai, stiprės emocijos ir jausmai.

Savaitės viduryje norėsis ryžtingiau spręsti iškilusius finansinius klausimus. Juos spręsdami venkite rizikingų investicijų, o taip pat emocinių pirkinių, pasiremkite ne tik logika, bet ir savo puikia nuojauta.

Ketvirtadienį Mėnuliui atkeliavus į jūsų ženklą, gyvenimas suteiks progų romantiškiems patyrimams. Šią ir penktadienio dienomis kai kas ryšis atnaujinti ir buvusią draugystę.

Šeštadienį esant artimai Mėnulio ir Veneros pozicijai jūsų ženkle, stiprės įžvalgos bei intuicija, širdis trokš meilės ir draugystės. O kai kas bus nusiteikę įsigyti ir ilgai planuotą pirkinį. Sekmadienį skirkite jaukiam šeimos poilsiui. Raskite laiko su mažaisiais smagiems laisvalaikio užsiėmimams, kūrybai, stalo žaidimams.

Gilių įžvalgų jums šią savaitę!

Šaulys

Savaitė, kai nuveikti galėsite ypač daug. Jūsų ženklu keliaujant Saulei ir Marsui, tai ypatingo aktyvumo metas, kai gyvenimas gali suteikti jums netikėtų progų bei galimybių. Svarbu būtų jų nepraleisti.

Savaitės pradžia Venerai keliaujant Svarstyklių ženklu, palanki požiūrių derinimui, darbo susitikimams.

Antradienį Venerai perėjus į Skorpiono ženklą, didesnį dėmesį skirkite pagarbių tarpusavio santykių kūrimui.

Savaitės vidurys įdomus netikėtais pasiūlymais, bei atsiveriančiomis naujomis galimybėmis. O ketvirtadienį – tinkamas metas įveikti kilusias abejones ir nerimo mintis.

Penktadienį Mėnuliui praeinant pro Nusileidusį Mazgą Svarstyklių ženkle, peržiūrėkite rengiamų sutarčių tekstus, kad ištaisytumėte galimus netikslumus.

O šeštadienį Mėnuliui keliaujant pro Venerą Skorpiono ženkle, dažniau į širdį belsis meilė. Šio savaitgalio dienos ypatingas laikas romantiškiems susitikimams, bei patyrimams.

Daug širdžių šilumos jums šią savaitę!

Ožiaragis

Įdomių sumanymų savaitė. Jos dienomis gali aplankyti netikėtai kilusios, iš pažiūros netgi kiek keistos idėjos, bei mintys. Merkurijui keliaujant jūsų ženklu, šios dienos suteiks ne tik naujus įspūdžius, pažintis, bet ir džiugius patyrimus.

Savaitės pradžioje Venerai viešint Svarstyklių ženkle, daugiau dėmesio skirkite dokumentų tvarkymui, dalykiniams susitikimams. Venerai perėjus į Skorpiono ženklą, kai kam gali tekti spręsti netikėtai iškilusius tarpusavio santykių klausimus. Jums padės gilinimasis į situacijų priežastis, bei diplomatiniai gabumai.

Ketvirtadienį pagrindinį dėmesį skirkite materialių klausimų sprendimui, tik susilaikykite nuo abejotinų investicijų.

Penktadienis gali nustebinti netikėtomis žiniomis, bei keistomis situacijomis. Jas išspręsti padės lankstus požiūris į kintančias aplinkybes, bei bendraminčių parama.

Šeštadienį Mėnuliui keliaujant Skorpiono ženklu, galite būti kritiškesni, nei įprastai. Šią dieną būkite atsargesni kelyje, o bendraudami venkite nesusikalbėjimo. Sekmadienis ypač tiktų saviraiškai, bei kūrybai. Raskite laiko apsilankymui parodoje, ar kitame kultūriniame renginyje.

Įdomios jums šios savaitės!

Vandenis

Kontrastų kupina savaitė. Jos dienos kai kada gali priminti karštą-šaltą dušą.

Savaitės pradžioje Venerai dar judant Svarstyklių ženklu, jums palanku tartis, eiti į darbo pokalbius, vesti derybas, rengti sutartis.

Venerai perėjus į Skorpiono ženklą, antradienį ir trečiadienį dažniau norėsis remtis buvusia patirtimi, būsite linkę įžvelgti galimas kelyje kliūtis. Joms įveikti palankus ketvirtadienis, Mėnuliui judant Svarstyklių ženklu. Ši diena tiktų ir ieškantiems dar savojo žmogaus, naujoms pažintims, bei romantiškiems susitikimams.

Penktadienį norėsis kažko įdomaus ir naujo. Šią dieną gali gimti bendraujant įdomių minčių bei idėjų.

Šeštadienį Mėnuliui judant Skorpiono ženklu, svarbu vengti kritikos. Ši diena tiktų gilinimuisi į savo jausmus, suvokimui, ką jums reiškia artimas žmogus. Sekmadienis puikus džiugiems susitikimams, kūrybai bei saviraiškai.

Sėkmingų patyrimų jums šią savaitę!

Žuvys

Gilių suvokimų savaitė. Jos dienomis dažniau lankys mintys apie gyvenimo prasmę, norėsis permąstyti savo išsikeltus tikslus.

Savaitės pradžia, Venerai dar viešint Svarstyklių ženkle, palanki kolektyviniam darbui, deryboms, sutarimo paieškoms.

Antradienį Venerai įžengus į Skorpiono ženklą, stiprės jūsų įžvalgos ir intuicija. Šią ir trečiadienio dienomis galimi dažnesni emocijų bangavimai, gilės jausmai.

Ketvirtadienį skirkite sąskaitų peržiūrai ir analizei, įvertinkite ir savo karjeros galimybes.

Penktadienį Mėnuliui praeinant pro Nusileidusį Mazgą Svarstyklių ženkle, gyvenimas suteiks progų įveikti abejones, o taip pat gali jus sugrąžinti prie buvusių atidėtų projektų, bei sumanymų.

Šeštadienį Mėnuliui judant jau Skorpiono ženklu, gyvenimas gali priminti įsiūbuotas sūpuokles. Gilės jausmai o kartu stiprės maksimalistinis požiūris: norėsis visko, arba nieko. Sekmadienį skirkite maloniam atokvėpiui, raskite laiko įdomiai knygai, meditacijai, mėgstamai muzikai, saviraiškai bei kūrybai.

Gilių įžvalgų jums šią savaitę!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *