Horoskopas – kovo 28 – balandžio 3 d. savaitei

astrologija, horoskopai ir konsultacijos

Horoskopas – kovo 28 – balandžio 3 d. savaitei

Stiprių patyrimų savaitė. Jos dienomis, tebegali atrodyti, kad gyvenate siurrealistinėje tikrovėje, kai tai, ką sunku buvo net įsivaizduoti, vyksta realiame gyvenime, mūsų kaimynystėje.

Saulei, Merkurijui ir Chironui keliaujant Avino ženklu, jau savaitės pradžioje galimi aštrūs įvykiai, netikėtos situacijos, tad svarbi bus vieninga į juos reakcija.

Savaitės viduryje, Mėnuliui viešint Žuvų ženkle, stiprės vidinės įžvalgos, bei intuicija. Tai padės jums rasti geriausius sprendimus bei išeitis.

Kovo 31-ą, ketvirtadienį, jautresnių Mėnulio ritmų įtakoje, sutarčių pasirašymo geriau dar neplanuoti. O štai penktadienį, prasidėjus Mėnulio jaunačiai, svarbių sprendimų neatidėliokite.

Savaitgalį pripildykite kūrybingos veiklos, gerų darbų. Kiekvieną akimirką išgyvenkite buvimą čia ir dabar, dalinkitės naujomis viltimis.

Ištvermės bei vidinės ramybės jums šią savaitę!

DELFI video

AVINAS

Kovinga savaitė. Jos dienomis kai kada galite jaustis, kaip stiprus boksininkas ringe. Kai gebėsite ne tik sėkmingai atremti priešininko smūgius, bet ir numatysite tolesnių veiksmų strategiją. Tokio apmąstyto plano, jūsų ženklu keliaujant Saulei ir Merkurijui, prireikti gali jau pirmosiomis savaitės dienomis.

Savaitės viduryje dažniau aplankys kūrybinis įkvėpimas. Šiuo metu lengviau rasite išeitis bei sprendimus.

O ketvirtadienį gali tekti tramdyti viduje kylantį nekantrumą, bendraujant norą kategoriškiau išsakyti savąją nuomonę. Šią dieną palankiau užsiimti įprastine veikla, tęsti pradėtuosius darbus. Naujų idėjų bei sumanymų generavimui, prasidėjus Mėnulio jaunačiai, jums tiktų šis penktadienis.

Šeštadienį ir sekmadienį, prie Saulės, Merkurijaus ir Chirono jūsų ženkle prisijungs ir Mėnulis, tad būsite ypač energingi ir veiklūs. Pagalvokite, kuria kryptimi nukreipsite savo jėgas. Šios dienos palankios jums draugystės ir meilės kūrimui bei stiprinimui.

Sėkmės jums šią savaitę!

Jautis

Lyderystės savaitė. Šios savaitės dienomis gyvenimas suteiks progų imtis svarbios iniciatyvos, Po vieninga vėliava konkretiems veiksmams suburti bendraminčius, partnerius ir sąjungininkus. Tam palanki būtų, Kylančio Mazgo jūsų ženkle įtakoje, jau savaitės pradžia. Jau pirmosiomis dienomis imkitės derinti kolektyvinius veiksmus.

Savaitės viduryje astrologiniai ritmai ragins stabtelėti, apsižvalgyti, įvertinti nueitą kelią bei pasiekimus. Šis metas taip pat ypač svarbus norintiems ištiesti savo artimui pagalbos ranką.

Ketvirtadienį, 29-ąją Mėnulio dieną, svarbių projektų geriau nepradėti. Tam palankesnis bus, prasidėjus Mėnulio jaunačiai, šis penktadienis. Diena palanki taip pat aktyviai fizinei veiklai, persikraustymo, remonto – statybų darbams.

O savaitgalį pailsėkite nuo įtampos ir streso. Ir tarp buities darbų neužmirškite to, kas iš ties jums svarbu: kuo daugiau meilės, savo laiko ir palaikymo skirkite jus mylintiems artimiesiems.

Sėkmingų sprendimų jums šią savaitę!

Dvyniai

Išmintingų sprendimų savaitė. Jos dienomis, tebesitęsiant karui kaimynystėje, išliks nerimas dėl ateities, tik pabudę,skubėsite tikrinti žinias. Šiame kontekste dienos bus svarbios ir asmeninio gyvenimo pokyčiams.

Merkurijui atkeliavus į Avino ženklą, jomis nepraleiskite atsirandančių galimybių, pasitaikančių progų. Tai aktualu, Mėnuliui keliaujant Vandenio ženklu, jau savaitės pradžioje.

Savaitės viduryje apibendrinkite pasiektus rezultatus, iš informacinio srauto atsirinkite svarbiausias žinias. O ketvirtadienį, jautresnių Mėnulio ritmų įtakoje, ypač svarbu bus išlaikyti vidinę pusiausvyrą, įveikti kylančias nerimo mintis.

Penktadienis labai energingas ir veržlus. Artimos Saulės, Merkurijaus ir Mėnulio pozicijos Avino ženkle įtakoje, galimi kontrastai. Pagalbos, paramos šiuo metu galite sulaukti iš tų, iš ko mažiausiai tikėtumėtės.

Savaitgalį kurkite tokį, kokio patys labiausiai trokštate: ar tai bus nuotaikinga šeimos išvyka, ar smagus tingiadienis klausantis mėgstamos muzikos, paskaitant įdomią knygą.

Šviesių patyrimų jums šią savaitę!

Vėžys

Jautri, emocinga savaitė. Jos dienomis kai kada atrodys, kad Ukrainoje vykstantys karo veiksmai paliečia pačią jūsų širdį. Norėsis kuo labiau padėti atsidūrusiems bėdoje, o kartu šiomis permainingomis dienomis svarbu bus rasti vidinę ramybę, išlaikyti dvasinę pusiausvyrą. Tokios gali būti jau pirmosios šios savaitės dienos.

Savaitės vidurys jums – gilesniems apmąstymams, sekančių tikslų išsikėlimui. O ketvirtadienį, Mėnulio 29-ąją dieną, būtinas didesnis atsargumas kelyje. Svarbu bus įveikti vidinę baimę, pergyvenimus dėl rytdienos.

Penktadienį, prasidėjus Mėnulio jaunačiai, sėkmingi būtų greiti, ryžtingi jūsų žingsniai. Tad energingai imkitės pribrendusių permainų, gyvenimo pokyčių.

Savaitgalis ypač tiktų suplanuotai jūsų kelionei. Juk taip svarbu atitrūkti nuo įtampos, sunkesnių minčių ir pergyvenimų, įkvėpti gaivaus pavasarinio oro, pasikrauti gamtoje atgimimo energija.

Gilių patyrimų jums šią savaitę!

Liūtas

Savaitė, kai savo pavyzdžiu galėsite įkvėpti kitus. Jos dienomis, Avino ženklu keliaujant Saulei, Merkurijui ir Chironui, sektųsi apginti savo poziciją, aiškiai išsakyti nuomonę. Kartu tai metas, kai pavyktų suvienyti bendraminčius gražiam tikslui, apjungti kolegų ir partnerių jėgas. Tam palankios būtų jau pirmosios šios savaitės dienos.

Savaitės viduryje gyvenimas suteiks progų rasti išeitis iš susiklosčiusių sudėtingesnių situacijų ir taip padėti savo artimui.

Ketvirtadienį, sudėtingesnių Mėnulio ritmų įtakoje, būtinas didesnis atsargumas kelyje. Šią dieną neskubėkite priiminėti kardinalių sprendimų. Jiems palanki bus, prasidėjus Mėnulio jaunačiai, penktadienio diena. Ji tiks naujų projektų pristatymui, o kai kam – darbo naujoje vietoje pradžiai.

Šeštadienis, Mėnuliui viešint Avino ženkle, palankus sportui, aktyviai fizinei veiklai, namų pertvarkai. O sekmadienį kuo daugiau dėmesio skirkite mažiesiems šeimos nariams. Kartu paieškokite smagių jiems laisvalaikio pramogų.

Išmintingų sprendimų jums šią savaitę!

Mergelė

Savaitė, kai neprošal tarp didelio darbų krūvio reikėtų sau suteikti dažniau ir dvasines atostogas. Jos dienomis ilgą laiką dėl karo veiksmų Ukrainoje patyriant nuolatinę įtampą, svarbu save saugoti nuo nerimo minčių, daugiau laiko skirti dvasinę ramybę palaikančioms mėgstamoms veikloms. Tai aktualu būtų jau pirmosiomis savaitės dienomis.

Savaitės vidurys palankus jums dalykiniams susitikimams, požiūrių derinimui, darbo pokalbiams. O ketvirtadienį, 29-ąją Mėnulio dieną, nepervarkite, daugiau laiko skirkite širdį džiuginančiai veiklai, mėgstamam hobiui.

Penktadienį, prasidėjus Mėnulio jaunačiai, o taip pat Merkurijaus ir Saulės, viešinčių Avino ženkle įtakoje, būsite energingi bei ryžtingi. Tad šią dieną galėsite, kaip sakoma, kalnus nuversti. Svarbu tik iš anksto nuspręsti, kuriuos ir susidaryti detalų veiklos planą.

Savaitgalį kurkite nuotaikingą, tai puikus metas pakeisti aplinką, pabuvoti ten, kur dar nebuvote, patirti šaunių naujų įspūdžių.

Įdomios bei kūrybingos jums savaitės!

Svarstyklės

Naujų patirčių savaitė. Jos kontrastingos dienos pasižymės giliais išgyvenimais, gausiu žinių srautu ir naujomis idėjomis. Tokia gali būti, Mėnuliui, Marsui ir Venerai viešint Vandenio ženkle, jau savaitės pradžia.

Savaitės viduryje pagrindinį dėmesį skirkite ne tik darbams, bet ir savo artimiesiems. Tai laikas, kai gyvenimas suteiks progų parodyti kokie jie jums brangūs, o taip pat labiau pasirūpinti ypač mažaisiais šeimos nariais.

Ketvirtadienį, jautresnių Mėnulio ritmų įtakoje, svarbių susitikimų geriau neplanuoti. Tai metas kai reikėtų veiklą derinti su aktyviu poilsiu, o gautas žinias rūpestingai tikrinti.

Penktadienį kartu su Mėnulio pilnaties pradžia pajausite norą kuo daugiau nuveikti. Šis laikas, tinkamas naujų planų kūrimui, palankus dalykiniams susitikimams bei komandiruotėms.

Šeštadienį kurkite nuotaikingą ir įdomų, galbūt pats metas išsiruošti su šeima į smagią išvyką ar ekskursiją. O sekmadienį daugiau laiko skirkite saviraiškai, ramesniam poilsiui.

Įdomių patirčių jums šią savaitę!

Skorpionas

Energinga ir veikli savaitė. Jos dienomis, kaip filme apie sugrįžimą į praeitį, gyvenimas primins buvusius įvykius. Ryškės ir anksčiau buvę problemos, iki galo neišspręsti uždaviniai. Ir nors aštrių įvykių Ukrainoje fone jie neatrodys esantys esminiai, vis tik šios savaitės dienomis, pasinaudojant palankiais astrologiniais ritmais, vertėtų juos imti ir išspręsti. Tam palankios būtų jau pirmosios savaitės dienos.

Savaitės viduryje įvertinkite esamas aplinkybes bei situacijas, ir suvienykite jėgas.

Ketvirtadienį, jautresnių Mėnulio ritmų įtakoje, gali iškilti buvę skaudesni praeities išgyvenimai, – įveikite tuos prisiminimus šviesiomis ateities viltimis. Kurias pradėti įgyvendinti, prasidėjus Mėnulio jaunačiai, vertėtų jau šį penktadienį. Laikas palankus požiūrių derinimui, bendros pozicijos formavimui, kolektyviniam darbui.

Aktyviomis savaitgalio dienomis, sektųsi aplinkos tvarkymo, o taip pat namų remonto-statybų darbai. Šiomis dienomis daugiau dėmesio skirkite ir savo vyresnio amžiaus artimiesiems.

Šaunių pasiekimų jums šią savaitę!

Šaulys

Naujų išeičių paieškos savaitė. Šiomis sudėtingomis astrologinių ritmų dienomis kas dieną gyvenimas gali pateikti po naują iššūkį ar bent užduotį. Sėkmingas jų išsprendimas galimas bus dirbant kartu su kolegomis, partneriais bei bendraminčiais. Tokios gali būti jau pirmosios šios savaitės dienos.

Savaitės vidurys palankus norintiems įveikti darbo eigoje kylančius prieštaravimus, biurokratines kliūtis. O ketvirtadienį, sudėtingesnių Mėnulio ritmų įtakoje, tiek kelyje, tiek darbuose, patartina neskubėti, visa kam duoti daugiau, nei įprastai laiko.

Prasidėjusi Mėnulio jaunatis penktadienį ypač palanki naujai jūsų pradžiai: ar tai būtų darbe naujas projektas, karjeros pokytis, ar naujos draugystės pradžia.

Savaitgalį būkite atviri draugų, bičiulių laisvalaikio pasiūlymams, smagiems susitikimams.

Merkurijui ir Saulei keliaujant Avino ženklu, tai metas nuoširdžiam bendravimui, dalijimuisi naujomis mintimis bei idėjomis.

Originalių idėjų jums šią savaitę!

Ožiaragis

Savaitė, kai norėsis išmintimi dalintis su kitais. Jos dienomis dažniau jus palies viena ar kita situacija, jautriau reaguosite į kaimynystėje vykstančio karo įvykius. Norėsis daugiau bendrauti, kalbėtis apie tai, kas svarbiausia, ieškosite bendraminčių. Tokia gali būti jau šios savaitės pradžia.

Savaitės viduryje stabtelkite ir kaip įkopę į aukštą kalną, pažvelkite žemyn, įvertindami nueitą kelią, o taip pat nelengvų patirčių sukurtą platesnį pasaulio vaizdą.

Ketvirtadienis sudėtingesnio astrologinio fono, tad šią dieną venkite nesutarimų, konfliktų, kai kada – išties beprasmio ginčo.

Prasidėjus Mėnulio jaunačiai penktadienį visas savo jėgas nukreipkite pagrindinio tikslo link.

O savaitgalį palanku būtų įsivesti tvarką ne tik savo aplinkoje, bet ir mintyse. Rinkitės jas šviesias, suteikiančias jums ir šalia esantiems gyvenimo viltį.

Sėkmingos bei nuotaikingos jums šios savaitės!

Vandenis

Ši savaitė jums – laikas įgyvendinti idėjas. Šios savaitės dienomis jūsų ženklu keliaujant Venerai ir Marsui pats metas ne tik idėjų generavimui, bet ir jų įgyvendinimui. Beje, Saturno, viešinčio jūsų ženkle įtakoje, būdami atkaklūs, galėsite sėkmingai įveikti ir šiame kelyje pasitaikančias kliūtis. Tokia gali būti jau savaitės pradžia.

Savaitės viduryje Avino ženkle viešint Merkurijui ir Saulei, ryžtingai spręskite anksčiau atidėtuosius klausimus.

Ketvirtadienis tiktų darbų tęstinumui, tik šią dieną savęs per daug nespauskite, viską darykite savalaikiai, ramiu ritmu.

Prasidėjus Mėnulio jaunačiai, penktadienis įdomus netikėtomis pažintimis bei susitikimais. Kartu šis metas kai kam bus svarbus tarpusavio santykių kūrimui bei stiprinimui.

Savaitgalį stiprės kelionių, laisvės troškulys. Tad pats metas krautis kuprinę ir leistis į žygį ar kūrybinę kelionę. Beje, neužmirškite šių planų iš anksto paderinti su tais, kurie jus myli, – jiems gali reikėti šiek tiek daugiau laiko susiruošimui.

Šaunių idėjų jums šią savaitę!

Žuvys

Vidinių atradimų savaitė. Jos dienomis, aštrių situacijų kaimynystėje pasekoje į daugelį įvykių norėsite pažvelgti nauju žvilgsniu. Įvertinsite savo gyvenime tai, kas išties vertinga, kas yra bendražmogiškos vertybės, kas atlaiko laiko išbandymus. Tokios gali būti jau pirmosios, Jupiteriui ir Neptūnui keliaujant jūsų ženklu, šios savaitės dienos.

Savaitės viduryje į jūsų ženklą atkeliavus Mėnuliui, stiprės intuicija bei įžvalgos. Būsite linkę gilintis į reiškinių priežastis, jautriau reaguosite į kitų skausmą ar netektį. Tai metas, kai ypač svarbios bus jūsų padedančios rankos.

Ketvirtadienį – 29-ąją Mėnulio dieną – būkite atidesni buityje. Tai laikas, kai gali stiprėti nerimo mintys. Svarbu bus nukreipti savo pastangas pozityvo link. Tada, ne tik jūs, bet ir šalia jūsų esantys, pasijaus geriau.

Prasidėjusi Mėnulio jaunatis penktadienį suteiks naują kūrybos impulsą. Panaudokite jį ne tik meninei saviraiškai, bet ir kurdami savo pačių ateitį. Ši ir šeštadienio dienos ypač svarbios draugystei ir meilei. O sekmadienį skirkite daugiau laiko savo ir artimųjų harmoningam poilsiui.

Vidinės ramybės jums šią savaitę!