Horoskopas kovo 6-12 d. savaitei

astrologija, horoskopai ir konsultacijos

Horoskopas kovo 6-12 d. savaitei

Jautri, emocinga savaitė. Prasidėjusi Mėnulio pilnatimi ji kaip valtį, įsiūbuos emocijas ir jausmus, stiprins įžvalgas bei intuiciją. Dienos palankios gilesnei analizei, pradėtųjų darbų tęstinumui ir užbaigimui.

Veneros viešnagė karališkajame Avino laipsnyje savaitės pradžioje kurs palankias aplinkybes ne tik draugystės ir meilės stiprinimui, bet ir papildomų finansinių šaltinių paieškoms.

Savaitės viduryje švelnesni astrologiniai ritmai maloniai nuteiks norinčius pradžiuginti, tą kurią mylite. O nuo kovo 8-os atkeliavus į Žuvų ženklą Saturnui, ketvirtadienis ir penktadienis tiktų dokumentų tvarkymui, naujų darbų bei galimybių paieškoms.

Lietuvai brangi kovo 11-oji džiugins šventiškais renginiais. O sekmadienį Mėnuliui keliaujant Skorpiono ženklu, metas šaunus romantiškiems susitikimams, draugystės ir meilės jausmų gilinimui.

Giedros nuotaikos jums šią savaitę!

DELFI Video

Avinas

Svarbių sprendimų savaitė. Jos dienomis kai kas spręsite ir ar būti laimingu su tuo, ką pasiekėte, ką turite, ar ryžtis išeiti iš komforto zonos, siekiant daugiau ir geriau.

Tam palanki jums, Venerai viešint jūsų ženklo karališkajame laipsnyje, jau savaitės pradžia. Šiomis pirmosiomis savaitės dienomis spręskite ateities kūrimo bei finansinius klausimus. Laikas taip pat palankus kai kam sužadėtuvėms, bendro gyvenimo pradžiai.

Savaitės vidurys švelnesnių astrologinių ritmų, suteiksiantis galimybę norintiems pradžiuginti mylimą moterį.

O ketvirtadienį daugelį klausimų galėtumėte išspręsti diplomatiniu būdu. Diena tiktų deryboms, sutarčių rengimui. Penktadienis – dokumentų peržiūrai, darbo vietos ir namų pertvarkai, atsisakymui to, kas jums nebereikalinga.

Šeštadienį vykstantiems į renginius būtinas didesnis atidumas kelyje – Venera viešės griaunamajame jūsų ženklo laipsnyje. O sekmadienį skirkite kuo daugiau dėmesio mylimam žmogui, sportui, aktyviam poilsiui.

Sėkmingos jums šios savaitės!

Jautis

Gilių patyrimų savaitė. Jos dienomis Mėnulio pilnaties ritmų įtakoje būsite linkę giliau išjausti esamas situacijas, savo patirtis, ieškoti naujų galimybių bei išeičių.

Tam palanki jums jau savaitės pradžia, Venerai viešint karališkajame Avino ženklo laipsnyje. Šis laikas tiktų drąsiems apsisprendimams, ryžtingoms naujų darbų bei finansinių šaltinių paieškoms.

Savaitės vidurys suteiks dar vieną progą pradžiuginti mylimąją. Šią dieną, Saturnui atkeliavus į Žuvų ženklą, stiprės jūsų kūrybiniai sugebėjimai.

Ketvirtadienis palankus ieškantiems tarpusavio supratimo ir sutarimo, tiek sprendžiant darbinius, tiek ir asmeninius klausimus.

Penktadienis ragins ieškoti harmonijos ir balanso. Ypač tarpusavio santykių srityje.

Šventišką šeštadienį, jautresnių Veneros ritmų įtakoje, būkite atidesni, bendraukite jautriai, pasaugokite gražius tarpusavio ryšius. Šis laikas nėra palankus nekilnojamo turto operacijoms. Sekmadienį skirkite daugiau laiko mėgstamam hobiui, labiau pasirūpinkite vyresnio amžiaus artimaisiais.

Kūrybingos jums šios savaitės!

Dvyniai

Savaitė, kai lengviau atskleisite savo gabumus bei talentus. Jos dienomis, Merkurijui judant Žuvų ženklu stiprės įžvalgos bei intuicija, o taip pat gebėjimai kūrybiškai išspręsti kilusius klausimus. Tam palanki jums, Mėnulio pilnaties įtakoje, jau savaitės pradžia.

Savaitės vidurys moteris džiugins gėlėmis, o subtilūs astrologiniai ritmai ragins kilusius klausimus spręsti diplomatiškai.

Ketvirtadienis Marsui keliaujant jūsų ženklu palankus siekiantiems žinių, norintiems patobulėti profesinėje srityje. O penktadienį lengviau rasite sutarimą bei kompromisą, bendraudami jautriai, įsiklausydami į kitų norus bei lūkesčius.

Šeštadienis džiugins šventiškais renginiais, tačiau Venerai viešint griaunamajame laipsnyje, ragins branginti gražius tarpusavio ryšius, o taip pat susilaikyti nuo emocinių pirkinių. Bendraujant svarbu bus derinti norus su galimybėmis, rasti vidinę pusiausvyrą.

Sekmadienis tiktų kūrybiniam atokvėpiui, bičiulių susitikimams.

Daug gyvenimo džiaugsmo jums šią savaitę!

Vėžys

Gilių jausmų savaitė. Jos dienomis širdis bus sklidina meilės ir gerumo, būsite linkę suprasti ir užjausti. Jau savaitės pirmosios dienos, Mėnulio pilnaties įtakoje – emociškai jautresnės. Jomis stiprės jūsų įžvalgos bei intuicija, o taip pat – kūrybiniai sugebėjimai. Aiškės būtinybė įveikti abejones, vidines baimes. Merkurijui judant Žuvų ženklu ir palankių Veneros ritmų įtakoje, laikas šaunus kilusių idėjų realizavimui.

Savaitės vidurys – švelnesnių, moteriškų energijų. Tai puikus metas pradžiuginti tą, kurią mylite.

Ketvirtadienį palanki intelektuali veikla, dokumentų, sąskaitų tvarkymas. O penktadienis tiktų dalykiniams susitikimams, darbo pokalbiams bei deryboms.

Šeštadienį, Lietuvai brangią dieną, apsilankykite įdomiame renginyje ar koncerte. Šią dieną, jautresnių Veneros ritmų įtakoje, noras greitų rezultatų ne visada gali sutapti su galimybėmis, tad neskubėkite tiek kelyje, tiek priimdami svarbius asmeninio gyvenimo sprendimus. Sekmadienis suteiks progą atokvėpiui. Užsiimkite širdį džiuginančia veikla, daugiau laiko praleiskite gryname ore.

Daug meilės jums šią savaitę!

Liūtas

Jautri savaitė. Jos dienomis kai kada gali atrodyti, kad įvykiai ir situacijos paliečia pačią jūsų širdį. Jau savaitės pradžioje Mėnulio pilnaties ritmai didins jūsų jautrumą, stiprins kūrybinius sugebėjimus.

Savaitės viduryje Saturnui iškeliavus iš jums opozicinio Vandenio į Žuvų ženklą, aiškės tolesni planai. Juos kurkite kartu su mylimu žmogumi.

Ketvirtadienis jums diena, kai reikėtų atidžiau stebėti ženklus, atkreipiant dėmesį ir į tai, ką vadiname smulkmenomis. Labiau pasirūpinkite savo ir artimųjų giedra nuotaika bei gera savijauta.

Penktadienis įdomus susitikimais bei kilusiomis idėjomis, tačiau ši ir šeštadienio dienos nėra palankios rizikingoms investicijoms, o ir kilusias idėjas įgyvendinkite palaipsniui. Beje, šeštadienį pradžiuginkite save ir artimuosius kartu prisimindami Lietuvai brangią kovo 11-ą. O sekmadienį skirkite širdį džiuginantiems geriems darbams, padedant savo artimui, o po darbų suteikite sau ramesnį atokvėpį.

Džiugių patyrimų jums šią savaitę!

Mergelė

Gilių įžvalgų savaitė. Jos dienomis norėsis gilintis į situacijų aplinkybes, detales.

Savaitės pradžioje palankūs Veneros ir Saturno ritmai suteiks progų išspręsti ir atidėliotas buitines problemas. Saulei, Merkurijui ir Neptūnui keliaujant Žuvų ženklu ir Mėnulio pilnaties įtakoje, sustiprėjus intuicijai bei įžvalgoms, vadovaukitės ne vien logika bet ir jomis. Mėnuliui keliaujant jūsų ženklu stiprės romantiškos nuotaikos.

Savaitės vidurio švelnesni astrologiniai ritmai primins, kad reikia ne vien rūpintis, bet ir mokėti pasidžiaugti gražiomis gyvenimo akimirkomis.

Ketvirtadienis tiktų dokumentų tvarkymui, gilesnei analizei. O penktadienis jums – harmonijos ir sutarimo kūrimui.

Šventiškas šeštadienis, Venerai judant griaunamuoju laipsniu – sudėtingesnių astrologinių ritmų, tad svarbu bus veiklas derinti su poilsiu. Tai metas, kai reikėtų susilaikyti nuo impulsyvumo, o ir pinigai būts linkę ištekėti greičiau. Taip pat reikėtų branginti, pasaugoti gražius tarpusavio ryšius.

Sekmadienis šaunus trumpoms šeimos išvykoms bei kelionėms.

Giedros nuotaikos jums šią savaitę!

Svarstyklės

Savaitė tolesniam veiksmų planui. Jos dienomis nusibrėžkite tolesnes savo kelio gaires, numatykite kelius tikslams pasiekti.

Savaitės pradžioje, Venerai viešint karališkajame laipsnyje, lengviau galėsite įveikti abejones, išspręsti svarbų finansinį klausimą.

Savaitės vidurys švelnesnių astrologinių ritmų. Jis suteiks progą parodyti dėmesį tai, kurią mylite.

O ketvirtadienį, Mėnuliui keliaujant jūsų ženklu, sektųsi ne tik tvarkyti dokumentus, bet ir išspręsti anksčiau buvusius nesutarimus. Laikas tiktų ir komandiruotėms.

Penktadienis jums – savotiška veidrodinio atspindžio diena, kai kituose lengviau įžvelgsite jumyse esančias savybes. Šią dieną tad atidžiau stebėkite ženklus.

Brangią Lietuvai kovo 11-tą, sudėtingesnių Veneros ritmų įtakoje, savęs per daug nespauskite, svarbių finansinių klausimų geriau nespręskite. Taip pat reikėtų daugiau dėmesio skirti savo artimam žmogui, pasaugoti gražius tarpusavio ryšius. Ši ir sekmadienio diena kai kam tiktų trumpoms savaitgalio išvykoms-atostogoms.

Turiningos jums šios savaitės!

Skorpionas

Stiprių patyrimų savaitė. Jos dienomis Saulei ir Merkurijui keliaujant Žuvų ženklu, o taip pat Mėnulio pilnaties įtakoje, stiprės įžvalgos bei intuicija. Norėsis gilintis į reiškinių priežastis, būsite linkę užjausti, norėsis kuo daugiau savo dėmesio ir meilės skirti artimiesiems, ypač mažiesiems šeimos nariams. o iškilusius klausimus spręsti kūrybingai,

Tokia gali būti jau šios savaitės pradžia, kai stiprės emocijos ir jausmai: jei mylėsite – tai labai stipriai, o jei supyksite – tai iš visos širdies.

Savaitės vidurys džiugins ne tik gėlėmis, bet ir į Žuvų ženklą atkeliavus Saturnui, stiprės jūsų racionalumas bei taupumas.

Ketvirtadienį skirkite intelektualiam darbui, dokumentų tvarkymui. O penktadienis tiktų dalykiniams susitikimams ir darbo pokalbiams, bendro požiūrio paieškoms.

Šventišką Lietuvai šeštadienį išsiruoškite su šeima į įdomų renginį. Šią dieną Veneros astrologiniai ritmai griaunamajame laipsnyje ragins susilaikyti nuo emocinių pirkinių, kruopščiau planuoti išlaidas, o sekmadienį Mėnulio kelionė jūsų ženklu – bendraujant stiprinti draugystės ir meilės jausmus.

Gilių jausmų jums šią savaitę!

Šaulys

Trumpų žingsnelių savaitė. Jos dienomis reikėtų kelią į tikslą suskirstyti nedidelėmis atkarpomis ir jas įveikinėti greitai, viena po kitos. Tokia gali būti palankių Veneros ritmų įtakoje, jau savaitės pradžia. Ji tiktų konkretiems jūsų sprendimams bei veiksmams, naujai kilusių idėjų pristatymui. O taip pat naujų darbų paieškoms.

Moteriška energija pasižymintis savaitės vidurys – ne tik puiki proga šventiškai nuotaikai, bet ir savotiškas virsmo metas: Saturnas pereis į Žuvų ženklą. Tai puikus metas kūrybiškumo apraiškoms. O kai kas šiomis dienomis ryšis asmeninio gyvenimo pokyčiams.

Ketvirtadienio ir penktadienio dienos ragins kilusius klausimus spręsti diplomatiniu būdu. Derinkite požiūrius, ieškokite sutarimo, abiems pusėms priimtino kompromiso. Šios dienos svarbios draugystės ir meilės ryšių kūrimui, bei stiprinimui.

Lietuvai brangi kovo 11-oji tiktų kultūriniams renginiams, draugų susitikimams. Tik bendraudami atminkite, kad jautresnių Veneros ritmų įtakoje svarbu būtų įsiklausyti į artimųjų lūkesčius. Sekmadienis jums – kūrybingam poilsiui.

Įdomios jums šios savaitės!

Ožiaragis

Permaininga savaitė. Jos dienomis jus stebins netikėtos naujienos, nelaukti įvykiai, o kartu kai kada – ir aplinkinių reakcija. Tad reaguojant į tai, svarbu bus išlaikyti vidinę ramybę, susitelkti į esminius dalykus.

Savaitės pradžia palankesnių Veneros ritmų įtakoje, tiktų suplanuotiems stambesniems pirkiniams, o taip pat tarpusavio santykių į gerąją pusę perkrovimui.

Savaitės vidurys – puiki proga pavasarinei nuotaikai, o Saturnui perėjus į Žuvų ženklą, su mylimu žmogumi naujų planų kūrimui.

Ketvirtadienis tiktų deryboms, sutarčių rengimui. O penktadienis kai kam – pokyčiams darbuose.

Šventišką šeštadienį vykdami į renginius ir susitikimus, būkite atidesni kelyje, – Venera viešės griaunamajame Avino laipsnyje. Šią dieną būkite ypač dėmesingi savo artimiesiems, stiprinkite draugystės ir meilės jausmus. O sekmadienį paieškokite nuotaikingų laisvalaikio leidimo formų, daugiau laiko skirkite imuniteto stiprinimui, aktyviam poilsiui.

Sėkmingų permainų jums šią savaitę!

Vandenis

Įdomių pokyčių savaitė. Jos pirmosios dienos, iki kovo 8-os, kol Saturnas viešės jūsų ženkle, palankios darbų paieškoms, karjeros pokyčiams, verslo plėtrai. Jos tiktų siekiantiems įsitvirtinti darbuose, planuojantiems gyvenamosios vietos pokyčius.

Savaitės pradžia, harmoningesniais Veneros ritmais, palanki dalykiniams susitikimams, darbo pokalbiams, dėl didesnio atlygio, deryboms.

Savaitės viduryje Saturnui palikus jūsų ir perėjus į Žuvų ženklą, į savo gyvenimą ir į romantiškus tarpusavio santykius pažvelkite kūrybingai. Tai puiki proga malonia staigmena pradžiuginti jus mylinčios širdį.

Ketvirtadienį ir penktadienį stiprės vidinės laisvės ir nuotykių troškimas. Būsite linkę įgyvendinti permainingas, o kai kada – labiau rizikingas idėjas. Švenčiant Lietuvai brangią dieną, kovo 11-tą sudėtingesnių Veneros astrologinių ritmų įtakoje, reikėtų būti atidesniems kelyje, o priimant asmeninius sprendimus – kruopščiau įvertinti visas sąlygas bei aplinkybes. Sekmadienio dieną kuo daugiau laiko skirkite pasivaikščiojimams, džiaugsmą teikiančiam hobiui, bendravimui su jus mylinčiais ir suprantančiais.

Šviesių minčių jums šią savaitę!

Žuvys

Gilių suvokimų savaitė. Jos dienos gali priminti nėrimą į pačias savo vidines gelmes.

Saulei, Merkurijui ir Neptūnui keliaujant jūsų ženklu, stiprės įžvalgos, intuicija, o kartu lengviau atskleisite savo gabumus ir talentus. Visa tai sustiprės, Mėnulio pilnaties įtakoje, jau savaitės pradžioje.

Trečiadienis džiugins romantiškomis nuotaikomis ir gėlėmis. Nuo kovo 8-os dienos atkeliavus į jūsų ženklą Saturnui, ketvirtadienis tiktų naujų darbų ir galimybių, bei papildomų finansinių šaltinių paieškoms. Penktadienį gilinkitės ne tik į darbines, bet ir į asmeninio gyvenimo situacijas. Tai metas, kai svarbu būtų įveikti vidines baimes, nerimo mintis, nukreipti minčių energiją šviesaus tikslo link.

Šventinę kovo 11-ą rinkitės jus džiuginančių žmonių kompaniją, įdomius susitikimus. Tik, sudėtingesnių Veneros ritmų įtakoje, finansais nereikėtų rizikuoti, pasaugokite jums brangius daiktus, nerizikuokite ir neapgalvotais asmeniniais sprendimais. Šios dienos vakare stiprinkite dėkingumo bei meilės jausmus, labiau pasirūpinkite vyresnio amžiaus artimaisiais. Sekmadienis šaunus kūrybingam atokvėpiui, saviraiškai, o kai kas tiesiog norės pasiklausyti mėgstamos muzikos, paskaityti įkvepiančią knygą, pažiūrėti nuotaikingą filmą.

Vidinės ramybės ir gilių įžvalgų jums šią savaitę!