Horoskopas lapkričio 27- gruodžio 3 d. savaitei

astrologija, horoskopai ir konsultacijos

Horoskopas lapkričio 27- gruodžio 3 d. savaitei

Naujų vilčių savaitė. Jos dienos kaip iškritus sniegui, džiugins baltumu ir naujumu. Norėsis, kaip atsivertus naują baltą lapą, įrašyti jame kilusius sumanymus, naujas mintis ir viltis.

Savaitės pradžioje Mėnulio pilnatis gali kaip laivą, įsiūbuoti jūsų emocijas ir jausmus. Svarbu būtų šiomis dienomis išlaikyti vidinę pusiausvyrą.

Saturnui judant jau direkcine kryptimi Žuvų ženklu, savaitės viduryje darbe dažniau kils įdomių kūrybinių sumanymų, – realizuokite juos išsyk.

O ketvirtadienį Venerai susijungus su Nusileidusiu Mazgu Ketu Svarstyklių ženkle, atidžiau tvarkykite finansus. Palanku grąžinti skolas, tiek materialias, tiek ir dvasines.

Penktadienį Saulei, Marsui ir Merkurijui keliaujant Šaulio ženklu, sektųsi kolektyviniai darbai.

O šeštadienį Merkurijui perėjus į Ožiaragio ženklą, savaitgalio dienomis kurkite naujus ateities planus. Palanku leistis į išvykas bei keliones.

Naujų galimybių jums šią savaitę!

Avinas

Romantiška savaitė. Jos dienomis norėsis gyvenimą nuspalvinti ryškiomis spalvomis, dažniau širdį šildys stiprūs jausmai.

Tokia gali būti Mėnulio pilnaties įtakoje, jau savaitės pradžia. Šios dienos palankios draugystei ir meilei, romantiškiems susitikimams.

Savaitės vidurys Saulei, Marsui ir Merkurijui keliaujant Šaulio ženklu, tiktų veržliam jūsų judėjimui į priekį. Spręskite svarbiausius klausimus, imkitės esminių darbų.

Ketvirtadienį Venerai susijungus su Nusileidusiu Mazgu jums opoziciniame Svarstyklių ženkle, susilaikykite nuo abejotinų rizikingų finansinių sprendimų. Ši diena nėra palanki nekilnojamo turto sandoriams. Tokiems darbams labiau tiktų šis penktadienis.

Šeštadienį Merkurijui perėjus į Šaulio ženklą, norėsis daugiau bendrauti. Šio savaitgalio dienos palankios renginiams, draugų ir artimųjų susitikimams.

Daug meilės jums šią savaitę!

Jautis

Veržli, kaip kalnų upė, energinga savaitė. Jos dienomis Saulei ir Marsui keliaujant Šaulio ženklu, subūrę bendram tikslui komandą, nuveikti galėsite ypač daug.

Tam palankios jums jau pirmosios savaitės dienos. Jos taip pat tiktų ieškantiems darbo pasiūlymų, sėkmingos siekiantiems pergalių moksle.

Savaitės viduryje Saturnui judant direkcine kryptimi, į daugelį klausimų pažvelkite kūrybingai. Pažvelgę nauju, netikėtu kampu, galite rasti tinkamiausius sprendimus.

Ketvirtadienį Venerai susijungus su Nusileidusiu Mazgu Svarstyklių ženkle, ypač atidžiai tikrinkite dokumentus, gaunamas sąskaitas.

O penktadienį imkitės pačių esminių darbų.

Šeštadienį Merkurijui įžengus į Ožiaragio ženklą, norėsis kurti ateities planus. Šio savaitgalio dienos tiktų namų pertvarkai, interjero idėjų realizavimui, o taip pat kūrybingam poilsiui.

Turiningos jums savaitės!

Dvyniai

Naujų žinių savaitė. Jos dienomis įvykiai ir naujienos kris kaip iš gausybės rago. Ieškokite jums svarbios informacijos, naujų galimybių. Dienos tiktų dalykiniams ir asmeniniams susitikimams.

Tam tiktų, Mėnulio pilnaties įtakoje jam judant jūsų ženklu, jau pirmosios savaitės dienos. Jos palankios ir romantiškiems susitikimams.

Savaitės viduryje trokštamus rezultatus lengviau galėsite pasiekti veikdami švelniai, diplomatiniu būdu.

Ketvirtadienį Venerai susijungus su Nusileidusiu Mazgu Ketu Svarstyklių ženkle, palanku grįžti prie anksčiau pradėtų sumanymų bei projektų, tik svarbu būtų šiuo laiku nerizikuoti finansais. Penktadienis jums – buitiniams reikalams išspręsti, palankus jaukumo namuose kūrimui.

Šeštadienį Merkurijui įžengus į Šaulio ženklą, savaitgalio dienos – išvykoms, o kai kam – ir atostogų kelionėms.

Įdomių patyrimų jums šią savaitę!

Vėžys

Gilių patyrimų savaitė. Jos dienos pasižymės kaip jūros, potvynių, stiprių potyrių gausa, permainingomis emocijomis, giliais jausmais.

Tokios gali būti Mėnulio pilnaties įtakoje, jau pirmosios savaitės dienos.

Mėnuliui keliaujant Dvynių ženklu, savaitės viduryje ieškokite jums svarbios informacijos, metas palankus ir ieškantiems naujos veiklos pasiūlymų.

Ketvirtadienį esant artimai Veneros ir Nusileidusio Mazgo pozicijai, palanku pabaigti anksčiau pradėtuosius projektus, sutvarkyti ir atidėtuosius į tolimesnį stalčių dokumentus.

Penktadienį Mėnuliui judant jūsų ženklu, norėsis gerų pokyčių namuose. Diena tinkama interjero pertvarkai, grožio ir harmonijos kūrimui. O kartu sektųsi išspręsti susikaupusius buitinius klausimus.

Šeštadienį Merkurijui perėjus į jums opozicinį Ožiaragio ženklą, svarbu būtų suderinti tai, ką pataria logika, ir ką sako jums jūsų širdis. Šios savaitgalio dienos palankios dvasiniam tobulėjimui, meditacijai, kūrybai.

Gilių patyrimų jums šią savaitę!

Liūtas

Audringa savaitė. Jos dienos Saulei, Marsui ir Merkurijui judant Šaulio ženklu, pasižymės plačia jausmų amplitude, netikėtomis situacijomis, naujomis galimybėmis.

Ir tokios gali būti jau pirmosios savaitės dienos. Jos dienomis Mėnulio pilnaties ritmai palankūs jūsų kūrybinių galių atskleidimui.

Savaitės viduryje ieškokite svarbios informacijos, metas tiktų dalykiniams kontaktams, darbo susitikimams.

Ketvirtadienį susijungus Venerai su Nusileidusiu Mazgu Svarstyklių ženkle, gali išaiškėti ir tai, ką reikėtų permąstyti iš naujo, ką užbaigti, o ko, kaip jau nebereikalingo, atsisakyti. Penktadienį daugiau laiko skirkite artimiesiems, pasirūpinkite ir mažųjų turiningu laisvalaikiu.

Šeštadienį Merkurijui perėjus į Ožiaragio ženklą, norėsis aptarti su artimaisiais ateities planus, tolesnius tikslus. Sekmadienis – puikus metas draugystei ir meilei, bičiulių susitikimams.

Daug širdžių šilumos jums šią savaitę!

Mergelė

Savaitė svarbi jūsų ateičiai. Jos dienomis ieškokite naujų galimybių, veiklos krypčių, metas palankus siekiantiems profesinių žinių.

Ir tam tiktų, Mėnuliui judant Svarstyklių ženklu, jau savaitės pradžia.

Lilit judant jūsų ženklu, savaitės viduryje visa kam gali reikėti daugiau, nei įprastai, laiko, tad labai savęs neskubinkite.

O ketvirtadienį susijungus Venerai ir Nusileidusiam Mazgui Svarstyklių ženkle, susilaikykite nuo emocinių pirkinių. Kartu tai tinkamas metas peržiūrėti lentynas, pertvarkyti darbo vietą ir namus. Penktadienis tiktų ieškantiems naujų darbų pasiūlymų.

O šeštadienį Merkurijui įžengus į Ožiaragio ženklą, daugiau laiko skirkite gilesniems gyvenimo apmąstymams, dvasinėms praktikoms, asmeniniam tobulėjimui.

Puikių galimybių jums šią savaitę!

Svarstyklės

Savaitė naujų kontaktų užmezgimui. Jos dienos Saulei, Marsui ir Merkurijui judant Šaulio ženklu, tiktų dalykinėms pažintims, darbo pokalbiams ir susitikimams.

Tam tiktų jau pirmosios savaitės dienos. Palankių Veneros ritmų įtakoje, spręskite šeimai aktualius buitinius klausimus.

Mėnulio pilnaties ritmų įtakoje galimi emocijų svyravimai, tad svarbu bus išlaikyti vidinę ramybę.

Savaitės viduryje atidžiau peržiūrėkite dokumentus ir sąskaitas.

O ketvirtadienį Venerai jūsų ženkle susijungus su Nusileidusiu Mazgu Ketu, rizikingų finansinių pasiūlymų geriau nepriiminėti. Palankiau atiduoti materialias ir dvasines skolas, padėti savo artimui. Ši ir penktadienio diena – tai ir karminių skolų atidavimo metas, tad būkite atidūs, stebėkite palankumo ženklus.

Merkurijui šeštadienį perėjus į Ožiaragio ženklą, savaitgalio dienomis kurkite ateities planus, permąstykite tolesnius tikslus.

Džiugios ir sėkmingos jums savaitės!

Skorpionas

Naujų galimybių paieškos savaitė. Jos dienomis Saulei, Marsui ir Merkurijui keliaujant Šaulio ženklu, sektųsi kolektyviniai darbai, palanku ieškoti naujų galimybių.

Šios savaitės pradžia Mėnulio pilnaties ritmų įtakoje, palanki kūrybinių sprendimų paieškai, o taip pat romantiškiems patyrimams.

Savaitės viduryje ieškokite naujų veiklos krypčių, kelių į tikslą. O kai kas savo patarimu galės padėti ir artimai draugei.

Ketvirtadienį Venerai susijungus su Nusileidusiu Mazgu Svarstyklių ženkle, atidžiau tikrinkite gaunamas sąskaitas, rūpestingai tvarkykite dokumentus. Penktadienį palanku užbaiginėti remonto-statybų darbus, realizuoti kilusias interjero idėjas.

Šeštadienį Merkurijus įžengs į Ožiaragio ženklą. Savaitgalio dienos jums – atokvėpiui. Laikas palankus imuniteto stiprinimui, aktyviai fizinei veiklai, sportui.

Turiningos jums šios savaitės!

Šaulys

Žvaigždžių palankumo savaitė. Tai ypatingai ryškus laikotarpis, kai darbai rankose degte degs. Šios savaitės dienomis jūsų ženklu judant Saulei, Marsui ir Merkurijui galite jausti stiprų energijos antplūdį. Tad nukreipkite jį svarbiausių tikslų link.

Ir tam palanki jums jau šios savaitės pradžia.

Savaitės viduryje ieškokite reikalingos informacijos, naujų galimybių.

Ketvirtadienį Venerai susijungus su Nusileidusiu Mazgu Svarstyklių ženkle būkite atidūs prisiimdami naujus įsipareigojimus, neskubėkite patikėti duodamais pažadais. Tai metas, kai ne viskas gali būti taip, kaip iš pirmo žvilgsnio atrodytų. O štai penktadienį imkitės ir susikaupusių buitinių reikalų.

Šeštadienį Merkurijus iš jūsų iškeliaus į Ožiaragio ženklą. Tad savaitgalio dienomis kai kam sektųsi išspręsti ir svarbius tarpusavio santykių klausimus.

Džiugių patyrimų jums šią savaitę!

Ožiaragis

Keista savaitė. Jos dienos pasižymės veržlia energija, o kartais netikėtais, nelauktais rezultatais.

Ir tokios gali būti Mėnulio pilnaties įtakoje jau pirmosios savaitės dienos.

Savaitės vidurys Saturnui judant jau direkcine kryptimi, palankus būtų profesiniam ir asmeniniam tobulėjimui, karjeros augimui.

Ketvirtadienis Venerai susijungus su Nusileidusiu Mazgu Svarstyklių ženkle, mažiau tiktų svarbių sutarčių pasirašymui, labiau – gilesnei situacijų analizei.

Penktadienis tiktų remonto-statybų darbų užbaigimui, darbo vietos ir namų pertvarkai.

O šeštadienį Merkurijui atkeliavus į jūsų ženklą, gali kilti ir įdomių laisvalaikio idėjų. Realizuokite jas su artimaisiais.

Giedros nuotaikos jums šią savaitę!

Vandenis

Naujų kontaktų savaitė. Jos dienomis Saulei, Marsui ir Merkurijui judant Šaulio ženklu, būkite atviri naujoms galimybėms, įdomiems pasiūlymams, kilusioms naujoms idėjoms.

Tam tiktų jau šios savaitės pradžia. Metas Mėnulio pilnaties įtakoje, jam judant Dvynių ženklu, palankus romantiškiems susitikimams.

Savaitės viduryje tinkamas laikas ieškoti naujų veiklos krypčių, darbų pasiūlymų.

Ketvirtadienį Venerai susijungus su Nusileidusiu Mazgu Svarstyklių ženkle, palankiau giliau analizuoti situacijas, bet neskubėti priimti naujų įsipareigojimų ir sprendimų. Tai tinkamas metas pradėtųjų darbų pabaigimui. Penktadienį skirkite daugiau dėmesio tarpusavio santykiams. Jautrus bendravimas ir dėmesys gali padėti išvengti bendraujant nesusipratimų. O kai kas nuspręs atnaujinti buvusią draugystę.

Šeštadienį Merkurijui perėjus į Ožiaragio ženklą, dalinkitės svajonėmis ir sumanymais su artimaisiais. Šiomis savaitgalio dienomis palankios būtų išvykos, o kai kam – ir atostogų kelionės.

Įdomių patyrimų jums šią savaitę!

Žuvys

Jautrių patirčių savaitė. Jos dienomis Saulei ir Marsui viešint Šaulio ženkle, sektųsi apjungiantiems jėgas su bendraminčiais ir kolegomis.

Savaitės pradžioje Mėnulio pilnaties ritmų įtakoje galite būti emocingesni, neįprastai reaguoti į esamas situacijas.

Savaitės viduryje stiprės įžvalgos ir intuicija. Pasinaudokite tuo ir spręsdami tarpusavio santykių klausimus.

Ketvirtadienį Venerai susijungus su Nusileidusiu Mazgu Svarstyklių ženkle, į priekį judėkite apgalvotai, situacijų neperspauskite, dažniau rinkitės kolektyvinius sprendimus. Penktadienį palanku įgyvendinti naujas interjero idėjas, užbaigti buitinius klausimus.

Šeštadienį lengviau atskleisite kūrybines galias. Sekmadienį skirkite susitikimams su seniai matytais draugais. Aplankykite toliau gyvenančius giminaičius.

Daug gyvenimo džiaugsmo jums šią savaitę!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *