Horoskopas lapkričio 28 – gruodžio 4 d. savaitei

astrologija, horoskopai ir konsultacijos

Horoskopas lapkričio 28 – gruodžio 4 d. savaitei

Naujų sumanymų savaitė. Jos dienomis Saulei, Venerai ir Merkurijui keliaujant Šaulio ženklu, veikiant kartu, tariantis, dažniau kils netikėtų sumanymų bei naujų idėjų.

Ir tokia gali būti Mėnuliui viešint Vandenio ženkle, jau savaitės pradžia.

Pilnėjant Mėnuliui, savaitės vidurys gali būti permainingas bei emocingas. Būkite dėmesingesni, džentelmeniškesni keliuose.

Antroje savaitės pusėje dažniau lankys kūrybinis įkvėpimas, tad į daugelį situacijų vertėtų pažvelgti nauju, netikėtu kampu. O darbo savaitės pabaigoje Mėnuliui įžengus į Avino ženklą, metas tiktų ryžtingiems, suplanuotiems veiksmams, aktyviai fizinei veiklai, buities gerinimo darbams.

Savaitgalio dienas kurkite aktyvias. Jos tiktų namų pertvarkai, jaukumo kūrimui. Bendraudami su artimaisiais, kartu ieškokite sutarimo, kurkite namuose saugią harmonijos salelę.

Turiningos ir sėkmingos jums savaitės!

DELFI Video

Avinas

Konkrečių žingsnių savaitė. Jos dienomis Saulei, Venerai ir Merkurijui keliaujant Šaulio ženklu, siekiant sėkmės jums padės kolektyviniai sprendimai. Tai metas, kai išties daugel rankų gali didžią naštą pakelti.

Savaitės pradžioje Mėnuliui viešint Vandenio ženkle, atkreipkite dėmesį į kilusias idėjas. Tai metas, kai netikėtai jus gali aplankyti įkvėpimas, ateiti į galvą ilgai apmąstytų situacijų sprendimas.

Savaitės viduryje gyvenimas gali atrasti kuo jus nustebinti. Jums padės gebėjimas neatidedant problemų į ilgesnį stalčių, greitai rasti sprendimus.

Antroji savaitės pusė ypač aktyvi. Pirmosios gruodžio dienos suteiks progų jūsų ryžtui bei atkaklumui. O penktadienį ir šeštadienį Mėnuliui keliaujant jūsų ženklu, galimi vidiniai prieštaravimai, svarbu būtų susilaikyti nuo kritikos. Šiomis dienomis jums padės diplomatija.

O sekmadienį pradžiuginkite save smagiais susitikimais su seniai matytais bičiuliais. Šiomis dienomis kuo daugiau dėmesio ir meilės skirkite savo brangiausiam žmogui.

Sėkmingų pasirinkimų jums šią savaitę!

Jautis

Savaitė, kai galėsite ir užstrigusius reikalus išjudinti iš sąstingio. Savaitės pradžioje daugelį sprendimų norėsis priimti labai greit ir patiems vieniems. Vis tik, Mėnuliui keliaujant Vandenio ženklu, o Uranui ir Kylančiam Mazgui viešint jūsų ženkle, siekiant sėkmingų sprendimų, jums praverstų kolegų bei partnerių patarimai.

Savaitės viduryje galėsite išjudinti, kaip įmetus akmenuką į ežerą, raibuliais jo vandenį, ir savo atidėtuosius projektus bei užsitęsusius darbus. Tai puikus metas pabaigti tai, ką anksčiau buvote pradėję ar atidėję, sudėti visus taškus ant „i“.

Ketvirtadienį pažvelkite į savo veiklas kūrybiškai. Tai laikas, kai lengviau galėsite atrasti naujus, įdomius sprendimus. O penktadienį Mėnuliui keliaujant Avino ženklu, bendraudami stenkitės per skubėjimą nepriskaldyti malkų. Šią dieną palankiau pabūti plukdomu laiko upės tėkmės.

Savaitgalis gali pradžiuginti netikėtais svečiais, o kartu suteikti progą kam sužibėti iškepant skanų pyragą, o kažkam surengiant draugams savo kūrybinių darbų pristatymą.

Sėkmingų sprendimų jums šią savaitę!

Dvyniai

Pasirinkimų savaitė. Jos dienomis ypač svarbu bus tinkamai pasirinkti, kam darbuose suteikti prioritetus. O kai kas rinksis tolesnį kelią, o kažkas – ir tuos, kuriais galėsite vėliau pasitikėti. Tai aktualu jau savaitės pradžioje, Mėnuliui viešint Vandenio ženkle. Šiomis dienomis vertėtų atkreipti dėmesį ir į tuos nedidelius ženklus, kurie daug gali pasakyti ne tik apie situaciją, bet ir apie juose dalyvaujančius žmones.

Savaitės viduryje tarp darbų daugiau dėmesio skirkite vyresnio amžiaus artimiesiems. Branginkite laiką, kurį galite praleisti kartu, dėmesį ir meilę, kurį jums jie dovanoja.

Antroji savaitės pusė įdomi žiniomis bei netikėtumais. Ir nors šiomis dienomis ne viskas bus taip, kaip iš pirmo žvilgsnio atrodys, vis tik galėsite pasidžiaugti gyvenimo margomis spalvomis. Penktadienį palanku tvarkyti buitinius reikalus, pabaiginėti pradėtuosius remonto darbus.

O savaitgalį atraskite naujas įdomias kryptis šeimos kelionėms. Tegu šiomis dienomis jus šildys artimųjų dėmesys ir meilė.

Šaunių pasirinkimų jums šią savaitę!

Vėžys

Savaitė, kai galėsite pasijausti savo gyvenimo kūrėjais. Jos dienomis kaip skulptoriui kuriant skulptūrą, reikės nukalti tai, kas nereikalinga, – atsijoti tai, kas nebeturi jūsų gyvenime tolesnės perspektyvos, pasiliekant tik tai, kas išties jums yra brangu ir svarbu. Tokia gali būti jau šios savaitės pradžia.

Savaitės viduryje Mėnuliui viešint Žuvų ženkle, stiprės įžvalgos bei intuicija. Artimų Mėnulio ir Selenos pozicijų Žuvų ženkle įtakoje, svarbu būtų įveikti nerimą, nepasitikėjimą ir įtampą gausinančias mintis. Jas lengviau įveiksite ne abejodami, o ryžtingai imdamiesi konkrečių, galinčių pagerinti situacijas, veiksmų.

O antroji savaitės pusė – tinkamas metas nutarusiems paieškoti kitos, ar papildomos veiklos. Tai metas, kai galite atrasti savyje dar neišreikštus gabumus bei talentus.

Savaitgalio dienomis norėsis kurti jaukius namus, stiprinti draugystės ir meilės ryšius. Tad kuo daugiau dėmesio skirkite tiems, kuriuos mylite, kurių buvimas jūsų gyvenime suteikia jums prasmę.

Puikios kūrybos jums šią savaitę!

Liūtas

Naujų idėjų savaitė. Ir ji gali būti labai dosni: mintimis, idėjomis, planais bei sumanymais.

Savaitės pradžioje gali stiprėti vidinės laisvės troškimas, norėsis save kuo giliau ir plačiau išreikšti.

Trečiadienį kai kada gali lankyti dvejonių mintys. Tad koncentracija į pagrindinį tikslą jums pravers.

Ketvirtadienis įdomus skirtingų požiūrių derinimu. Tai metas, kai svarbu būtų įsiklausyti vienam į kitą, ieškoti to, kas jungia, o ne skiria. Penktadienį tinkamas metas remonto-statybų darbams, buitinių klausimų sprendimui. Auginantys mažuosius. įsigilinkite į jų iš pažiūros kad ir mažas problemas, paieškokite kartu tinkamiausių sprendimų.

Šeštadienis aktyvus, puikus sportui, varžyboms ir renginiams. O sekmadienį kai kuriems norėsis tiesiog pasidžiaugti namų jaukumu, buvimu su brangiais žmonėmis kartu, paskaityti įdomią knygą ar pažiūrėti nuotaikingą filmą.

Šaunių idėjų jums šią savaitę!

Mergelė

Savaitė, kai lengviau atskleisite savo gabumus ir talentus. Jos dienomis gali atrodyti, kad jus aplankė nušvitimas: aiškiau matysite problemas, tad lengviau jas spręsite. O įžvelgę įvykių priežastis, lengviau rasite tinkamiausius sprendimus.

Tam palanki jums jau savaitės pradžia.

Savaitės viduryje galite jaustis lyg kopiantys į aukštą kalną, kai kiekvienu palypėjimu matysite vis plačiau atsiveriantį gražų vaizdą, o kartu įžvelgsite ir tai, kas lieka žemai apačioje. Tai tinkamas metas įvertinti nueitą kelią ir toliau kopti siekiant savojo tikslo.

Antroje savaitės pusėje spręsdami einamąsias problemas galite pasijausti, kaip šeimininkė, dideliu šaukštu maišanti ant ugnies verdančią košę. Šaukštas – tai atstumas, leidžiantis jums neįkristi į ją, o problemas spręsti, tarsi žvelgiant iš šalies.

Penktadienis įdomus susitikimais, o šeštadienį praturtinkite kūrybiniais darbais. Patirkite kuo daugiau gyvenimo džiaugsmo pasivaikščiodami miške, parke, arba jūros pakrante.

Giedros nuotaikos jums šią savaitę!

Svarstyklės

Savaitė, kai darbų ir reikalų gali byrėti, kaip iš gausybės rago. Jos dienomis svarbu bus atsirinkti tai, kas svarbiausia, susidėlioti eiliškumo tvarka ir po truputį imtis jų įgyvendinimo.

Savaitės pradžioje Mėnuliui keliaujant Vandenio ženklu, naujų idėjų gali dar pagausėti. Tikrinkite jų realistiškumą, galimybes iškart jas realizuoti.

Savaitės vidurys permainingas, emocingas. Tai laikas kai žodis, žvirbliu išlėkęs, gali jaučiu sugrįžti. Tad bendraudami būkite ypač dėmesingi ir jautrūs.

Ketvirtadienį norėsis patirti kai ką įdomaus ir visai naujo. Tačiau atsiminkite, kad ne visos idėjos ir finansiniai įdėjimai šiuo metu atneštų jums greitą pelną. Penktadienis ypač tiktų konkretiems, materialų pagrindą kuriantiems darbams. Ši diena labiau tinkama veiksmams, o ne žodžiams.

Šeštadienis džiugus susitikimais, maloniu bendravimu, o sekmadienį kurkite aktyvų, raskite laiko šeimos pabuvimui gamtoje.

Turiningos ir džiugios jums šios savaitės!

Skorpionas

Savaitė, kai ieškosite balanso – tarp darbų ir namų, laiko skirto vaikams ir sau patiems.

Savaitės pradžioje tarp darbų norėsis atrasti ir daugiau ramybės. Šiomis dienomis tegu gyvenimas teka ramesne vaga, nes noras pagreitinti įvykius nebūtinai duotų taip laukiamą rezultatą.

Trečiadienis, Mėnuliui judant Žuvų ženklu, padės jums atskleisti savo kūrybinį talentą. Tad pritaikykite jį ir kasdienėse situacijose.

Ketvirtadienis – puiki diena nutarusiems pagelbėti ir savo artimui. Jūsų padedančios rankos gali būti labai savalaikės. Penktadienį norėsis užbaigti pradėtuosius projektus ir darbus, o namuose pradžiuginti artimuosius jaukiu šeimyniniu vakaru.

Šeštadienis įdomus nelauktais draugų pasiūlymais. O sekmadienį suteikite savo gyvenimui kuo daugiau džiugių spalvų. Šią dieną raskite laiko mėgstamam hobiui, kūrybai bei saviraiškai.

Smagių patyrimų jums šią savaitę!

Šaulys

Žvaigždžių palankumo savaitė. Jos dienomis Saulei, Venerai ir Merkurijui keliaujant jūsų ženklu, būkite energingi ir veiklūs, ryškūs, aplinkinių pastebimi. Šiomis dienomis imkitės pačių svarbiausiųjų darbų.

Savaitės pradžioje gali sudominti kolegų ar draugų išsakyta mintis arba idėja.

Savaitės vidurys – tai metas, kai norėsis imtis konkrečių jų įgyvendinimui veiksmų.

Ketvirtadienį skirkite intelektualiai veiklai. Ši diena palanki ieškantiems svarbių žinių, tiktų dalykiniams susitikimams ir darbo pokalbiams. O penktadienį palanku vesti derybas, ruošti sutartis, laikas tinkamas nekilnojamo turto sandoriams.

Savaitgalį skirkite tiems, kuriuos mylite, savo artimiesiems. Tegu kartu praleistas laikas praturtins jus džiugiomis laimės akimirkomis. O dar ieškantys savojo žmogaus, šias sėkmingas bendravimui dienas panaudokite naujiems susitikimams. Galbūt jos galės būti kai kam ir sėkmingos draugystės pradžia.

Žvaigždžių palankumo jums šią savaitę!

Ožiaragis

Keistoka savaitė. Jos dienos kai kada gali priminti netikėtą šachmatų partiją, kurioje reikėtų pademonstruoti išradingumą bei mokėjimą rasti greitus sprendimus.

Tokia įdomi gali būti jums jau savaitės pradžia.

Savaitės viduryje norėsis daugiau gyvenime stabilumo, tačiau būtent šiuo metu gali atrodyti, kad viskas aplinkui pastoviai kinta.

Ketvirtadienis tiktų svarbiems susitikimams, bendro požiūrio paieškoms. O penktadienį išaiškėjus netikėtoms situacijoms, gali tekti atidėti įprastinius darbus ir neatidėliojant,.greitai spręsti ką tik iškilusius klausimus.

Šeštadienį skirkite atokvėpiui nuo įtemptų minčių ir darbų. Kartais mėgstama veikla gali suteikti daug gyvenimo džiaugsmo, padėti pailsėti nuo kasdienių rūpesčių. O sekmadienį norėsis kurti nuotaikingą bei įdomų, atrandant kartu su artimaisiais naujus, džiugius laisvalaikio užsiėmimus.

Daug laimės jums šią savaitę!

Vandenis

Savaitė, kai netikėtai gali atsiverti ilgai lauktas galimybių langas. Tai laikas, kai pagaliau jūsų ilgalaikės pastangos galės duoti ilgai lauktus rezultatus. Šios dienos šaunios idėjų generavimui, naujų sumanymų pradžiai. Tiktų svarbių žinių, bei darbų paieškoms.

Ir tokia gali būti Mėnuliui judant jūsų ženklu, jau savaitės pradžia. Šiomis pirmosiomis savaitės dienomis dažniau lankys romantiškos nuotaikos. Metas puikus draugystei ir meilei.

Savaitės viduryje galite susidurti su kitokia nuomone bei požiūriu. Teks padėti pastangų siekiant jas suderinti.

O ketvirtadienį siekdami užsibrėžto tikslo, ieškokite bendraminčių ir sąjungininkų.

Penktadienį palanku vykti į komandiruotes, rengti dalykinius susitikimus ,pasitarimus, eiti į darbo pokalbius.

Šeštadienis šaunus kultūriniams renginiams. O sekmadienį pradžiugintų smagus laiko leidimas su pačiais brangiausiais jums žmonėmis.

Įdomios bei nuotaikingos jums savaitės!

Žuvys

Kūrybinga savaitė. Jos dienomis jei net ir ne iš karto rasite tinkamus sprendimus, galėsite tikslą pasiekti kūrybingumu. Beje, tam gali tekti skirti daugiau, nei įprastai laiko.

Savaitės pradžia gali pateikti netikėtų žinių ir nelauktų situacijų. Tad kūrybingas ir išradingas požiūris į jas jau savaitės viduryje padės jums rasti tinkamiausias išeitis. Juolab kad ir Mėnulio ritmai ragins į daugelį įvykių ir situacijų pažvelgti kitu, nauju kampu.

Ketvirtadienį galite sutikti seniai matytą buvusį kolegą ar draugą, o besidalinant smagiais prisiminimais galės kilti ir įdomi bendros veiklos idėja. Penktadienis tiktų konkretiems materialiems projektams. Tai pats laikas siekiant tikslų pereiti nuo žodžių prie konkrečių veiksmų.

Šeštadienis ypač tiktų asmeniniam tobulėjimui, širdį džiuginančiai veiklai. O sekmadienį pasidarykite smagų tingiadienį. Atgaukite jėgas, leiskite sau paskaityti įdomią knygą, paklausyti mėgstamos muzikos. Juk kartais reikia atsikvėpti nuo darbų, kad ir truputėlį patinginiauti.

Sėkmingų sprendimų jums šią savaitę!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *