Horoskopas liepos 15-21 d. savaitei

astrologija, horoskopai ir konsultacijos

Horoskopas liepos 15-21 d. savaitei

Stabilumo kūrimo savaitė. Jos dienomis, kaip po audros rimstant jūrai, norėsis ne tik išorėje, bet ir savo viduje atrasti vidinę ramybę, dvasinę pusiausvyrą.

Savaitės pradžia, Marsui susijungus su Uranu Jaučio ženkle, tiktų mąstantiems apie karjeros pokyčius.

Antradienis ir trečiadienis, Venerai viešint karališkajame Liūto laipsnyje, palankūs suplanuotiems stambesniems pirkiniams.

O ketvirtadienį ir ypač penktadienį, kai Mėnulio pilnatis gali įsiūbuoti emocijas ir jausmus, svarbu bus į gyvenimą dažniau žvelgti stebėtojo žvilgsniu, atrandant savyje vidinę ramybę, kuriant harmoningus tarpusavio ryšius.

Savaitgalis puikus išvykoms, renginiams ir susitikimams. Sekmadienis, Marsui įžengus į Dvynių ženklą, dar tebeieškantiems savojo žmogaus, tiktų pažintims, draugystės pradžiai.

Šaunių patyrimų jums šią savaitę!

Avinas

Įdomių susitikimų savaitė. Jos dienomis gyvenimas gali užsukti susitikimų ir pažinčių karuselę, džiuginti naujais dalykiniais, o taip pat ir asmeniniais susitikimais.

Savaitės pradžia, Marsui susijungus su Uranu Jaučio ženkle, gali pateikti netikėtų situacijų darbuose. Kai kas šiomis pirmosiomis savaitės dienomis galės sulaukti karjeros augimo, o kai kas, – ir netikėto naujos veiklos pasiūlymo.

Antradienis ir trečiadienis, Venerai viešint karališkajame Liūto laipsnyje, palankūs deryboms, naujų projektų pradžiai. Kartu tai puikus laikas romantiškiems susitikimams, draugystei ir meilei. Ketvirtadienį, Mėnuliui judant Šaulio ženklu, patartina įsiklausyti į išmintingus, jums autoritetą turinčių, žmonių patarimus. O penktadienį, esant sudėtingesniems Veneros ir Mėnulio pilnaties ritmams, susilaikykite nuo abejotinų finansinių investicijų. Šis metas labiau tiktų kūrybos proveržiams.

Šeštadienis šaunus išvykoms į gamtą. O sekmadienį, Marsui įžengus į Dvynių ženklą, kurkite ir stiprinkite tarpusavio ryšius.

Įdomios jums šios savaitės!

Jautis

Savaitė, tinkama karjeros pokyčiams. Jos dienomis tie, kas jausis pasiekę dabartinėje darbo vietoje galimybių ribas, norės kažko įdomaus ir naujo, tolesnio profesinio augimo.

Tokiems pokyčiams jums palanki, Marsui susijungus su Uranu jūsų ženkle, jau savaitės pradžia, kai galimos permainos darbuose.

Antradienis, Venerai viešint karališkajame Liūto laipsnyje, kaip tik tiktų naujų darbo sutarčių pasirašymui, o taip pat nekilnojamo turto operacijoms. Ši ir trečiadienio dienos šaunios ir svarbiems asmeniniams įsipareigojimams, pavyzdžiui, sužadėtuvėms, bendro gyvenimo pradžiai. Ketvirtadienį palanku užbaigti pradėtuosius darbus ir projektus. O penktadienį Mėnulio pilnatis bei sudėtingesni Veneros ritmai gali įsiūbuoti emocijas, stiprinti nesutarimus. Šiuo metu energiją nukreipkite kūrybai.

Šeštadienis šaunus mėgstantiems aktyvią fizinę veiklą soduose ir daržuose. O sekmadienį, Marsui iškeliavus iš jūsų į Dvynių ženklą, norėsis daugiau laiko skirti poilsiui, tad paplanuokite išvykas, o kai kas – ir atostogų keliones.

Gerų permainų jums šią savaitę!

Dvyniai

Įdomių naujienų savaitė. Jos dienomis, Jupiteriui ir Selenai judant jūsų ženklu, jūsų gali laukti visas naujienų lietus. Šiomis dienomis palanku ieškoti svarbios informacijos, jums naudingų žinių. Jos palankios siekiantiems asmeninio ir profesinio tobulėjimo.

Savaitės pradžioje, Uranui susijungus su Marsu Jaučio ženkle, galimi pokyčiai darbe, – Marso ir Urano ritmai gali įsiūbuoti ir jūsų darbinę valtį. Tai metas, kai reikėtų dėmesingai įvertinti esamą situaciją, neskubėti priimti staigių sprendimų.

Antradienį ir trečiadienį, esant palankiems Veneros ritmams, kai kas galės surasti viliojantį naujos, ar papildomos veiklos pasiūlymą. Dienos tiktų suplanuotiems jūsų pirkiniams.

Ketvirtadienį palankūs mokymai, seminarai, nauji laisvalaikio užsiėmimai.

O penktadienį Mėnulio pilnaties ritmai stiprins intuiciją ir įžvalgas. Venerai keliaujant griaunamuoju laipsniu patartina susilaikyti nuo abejotinų finansinių išlaidų.

Šeštadienis puikus poilsiui prie vandens. O sekmadienį, įžengus į jūsų ženklą Marsui, stiprės jūsų aktyvumas, norėsis keisti į gera situacijas, rinktis tolesnę kelio kryptį.

Sėkmingų pokyčių jums šią savaitę!

Vėžys

Gilių jausmų savaitė. Jos dienomis, Saulei keliaujant jūsų ženklu, jausmai gali priminti galingą vandenyno bangavimą. Norėsis pilna krūtine išgyventi meilės jausmus, patirti kuo daugiau gyvenimo džiaugsmo ir laimės akimirkų. Vertinsite draugystę ir meilę, norėsis būti kartu su tais, kurie myli ir rūpinasi jumis.

Savaitės pradžia, Marsui susijungus su Uranu Jaučio ženkle, kai kam tiktų pribrendusiems darbo pokyčiams. Tai laikas, kai, vienoms durims užsiveriant, galite rasti naujas, jums atsiveriančias. Darbo susitikimams, sutarčių pasirašymui ypač tiktų antradienis ir trečiadienis, Venerai viešint karališkajame Liūto laipsnyje. Šios dienos palankios draugystei ir meilei, o taip pat suplanuotiems stambesniems pirkiniams, nekilnojamo turto operacijoms.

Ketvirtadienį skirkite pradėtųjų buitinių darbų užbaigimui. O penktadienį Mėnulio pilnaties ritmai stiprins jūsų intuiciją ir įžvalgas, o kai kam suteiks progą atsisveikinti su skaudesniais praeities patyrimais.

Savaitgalį šaunu būtų pakeisti aplinką, pabuvoti ten, kur dar nebuvote. O sekmadienis, Marsui atkeliavus į Dvynių ženklą, šaunus seniai matytų bičiulių susitikimams.

Daug širdžių šilumos jums šią savaitę!

Liūtas

Romantiška savaitė. Jos dienos šaunios įsimylėjusiems, o taip pat susižavėjusiems nauja veikla, ar įdomiu hobiu.

Savaitės pradžioje Marsui susijungus su Uranu Jaučio ženkle, kai kuriems Liūtams gali darbe trūkti kantrybė, norėsis ženklių pokyčių. Svarbu tik nepjauti tos šakos, ant kurios esate, permainų imtis, tik įsitikinus jų perspektyvumu. Antradienis ir trečiadienis, Venerai viešint karališkajame jūsų ženklo laipsnyje, – ypatingas laikas darbo sutarčių pasirašymui. Dienos taip pat pasižymės romantiškomis nuotaikomis. Kai kam jos – asmeniniams įsipareigojimams, sužadėtuvėms, ar bendro gyvenimo pradžiai.

Ketvirtadienį Mėnuliui viešint Šaulio ženkle, palanki kolektyvinė veikla. Mėnulio pilnaties ritmai penktadienį gali įsiūbuoti emocijas. O sudėtingesni Veneros ritmai, jai keliaujant griaunamuoju jūsų ženklo laipsniu, galės sustiprinti kritiškesnį požiūrį į esamas situacijas.

Šeštadienis šaunus sportui, aktyviam poilsiui gamtoje. O sekmadienį, Marsui įžengus į Dvynių ženklą, puikus laikas dar tebeieškantiems savojo žmogaus pažintims, o jau radusiems, – draugystės ir meilės ryšių kūrimui ir stiprinimui.

Daug meilės jums šią savaitę!

Mergelė

Įdomių sumanymų savaitė. Jos dienomis lengviau galėsite atrasti naują, įdomią veiklą, leidžiančią atskleisti jūsų gabumus ir talentus.

Savaitės pradžia, Marsui susijungus su Uranu Jaučio ženkle, darbuose skatins ieškoti naujų galimybių.

Antradienis ir trečiadienis, Venerai viešint karališkajame Liūto laipsnyje, tiktų papildomų finansinių šaltinių paieškoms. Merkurijui judant Liūto ženklu, taip pat ir projektų pristatymui bei tęstinumui, jūsų organizaciniams darbams.

Ketvirtadienį skirkite buitinių darbų pabaigimui. Diena tiktų remonto-statybų darbams.

O penktadienį Mėnulio pilnaties ritmai stiprins intuiciją ir įžvalgas, palankūs ieškantiems kūrybinio įkvėpimo, savirealizacijos. Beje, šią dieną esant jautresniems Veneros ritmams, susilaikykite nuo finansinės rizikos.

Šeštadienis šaunus norintiems daugiau laiko praleisti prie vandens. O sekmadienį, Marsui įžengus į Dvynių ženklą, šaunu kurti naujus planus, susitikti su senais draugais.

Sėkmės kūryboje jums šią savaitę!

Svarstyklės

Pasirinkimų savaitė. Jos dienomis kai kurie galite jaustis, kaip priėję kelių sankryžą. Svarbu bus nuspręsti, kuriuo keliu pasuksite toliau.

Ir tai aktualu jau savaitės pradžioje, Marsui susijungus su Uranu Jaučio ženkle, kai gali iškilti būtinybė permainų darbe, o kai kam, – ir asmeniniame gyvenime.

Antradienis ir trečiadienis, Venerai viešint karališkajame Liūto laipsnyje, tiktų deryboms, sutarčių rengimui ir pasirašymui, nekilnojamo turto reikalams.

Ketvirtadienį, Mėnuliui judant Šaulio ženklu, o Nusileidusiam Mazgui ir Juodajam Mėnuliui viešint jūsų ženkle, po truputį imkitės iki šiol atidėliotų darbų ir reikalų.

O penktadienį, Mėnulio pilnatis ir sudėtingesni Veneros ritmai, jai viešint griaunamajame laipsnyje, gali išryškinti ir požiūrio kontrastą, – gyvenimas suteiks progą panaudoti savo diplomatinius sugebėjimus. O kai kam tai gali būti stimulu perkrauti ir tarpusavio santykius.

Šeštadienis šaunus vasaros išvykų atokvėpiui. O sekmadienį, Marsui įžengus į Dvynių ženklą, netikėtai galite sutikti ir seniai matytus draugus.

Sėkmingų pasirinkimų jums šią savaitę!

Skorpionas

Darbų pabaigimo savaitė. Jos dienomis kai kurie rinksite derlių ne tik daržo, bet ir darbe savo įdėtų pastangų.

Savaitės pradžioje, Marsui susijungus su Uranu jums opoziciniame Jaučio ženkle, galimi netikėti pokyčiai darbuose. Jų pasekoje kai kas ryšis paieškoti naujos, geriau apmokamos veiklos.

Tam, esant palankiems Veneros ritmams, jums antradienis ir trečiadienis. Šios dienos taip pat tinkamos pradėtųjų projektų užbaigimui. Svarbiausius darbus stenkitės nudirbti, kol Saulė dar vieši Vėžio ženkle.

Ketvirtadienį, artėjant pilnačiai, skirkite dėmesio ne tik veikloms, bet ir labiau pasirūpinkite savo sveikata, bei geru emociniu klimatu namuose.

Penktadienis, Mėnulio pilnaties įtakoje, jautresnių astrologinių ritmų. Šią dieną, Venerai viešint griaunamajame laipsnyje, venkite nesutarimų, nesusikalbėjimų.

O savaitgalį paplanuokite laisvalaikio išvykas bei keliones. Juolab, kad sekmadienį Marsas įžengs į Dvynių ženklą.

Sėkmingos jums šios savaitės!

Šaulys

Netikėtų patyrimų savaitė. Jos dienomis, Jupiteriui keliaujant jums opoziciniu Dvynių ženklu, gyvenimas galės suteikti nelauktų patirčių, netikėtų žinių, įdomių patyrimų.

Savaitės pradžioje, Marsui susijungus su Uranu Jaučio ženkle, kai kam po permainų veikloje galėtų atsiverti naujų galimybių durys. Darbo sutarčių pasirašymui jums palankios, Venerai viešint karališkajame laipsnyje, antradienio ir trečiadienio dienos. Šios dienos taip pat tiktų nekilnojamo turto operacijoms, o kai kam, ir automobilio įsigijimui.

Ketvirtadienis jums, – pradėtųjų statybų-remonto darbų tęstinumui ir pabaigimui. Mėnuliui judant jūsų ženklu, diena pasižymės romantiškomis nuotaikomis.

O penktadienį, Mėnulio pilnaties ir Veneros, judančios griaunamuoju laipsniu, astrologiniai ritmai gali įtakoti jus kiek sutirštinti spalvas, tad svarbu bus matyti pusiau pilną, o ne pusiau tuščią stiklinę, ar pasidžiaugti, kad iš viso yra ta stiklinė.

Svarbiausius buitinius darbus planuokite, kol dar Marsas vieši Jaučio ženkle. Šis šeštadienis – ir mėgstantiems pasidarbuoti sode ar darže, bei planuojantiems ekskursiją, ar šeimos išvyką. Sekmadienį, Marsui įžengus į jums opozicinį Dvynių ženklą, veiklų tempas gali kiek palėtėti. Diena šauni ramiam atokvėpiui prie vandens, jūsų vasaros poilsiui.

Įdomios jums šios savaitės!

Ožiaragis

Atokvėpio savaitė. Jos dienomis, Saulei keliaujant jums opoziciniu Vėžio ženklu, savęs nespauskite, neapsikraukite per dideliu darbų krūviu. Skirkite daugiau laiko mėgstamam hobiui, širdį džiuginančioms veikloms, vasaros poilsiui.

Marsui susijungus su Uranu Jaučio ženkle, savaitės pradžioje galimi pokyčiai jūsų darbuose. Tad situacijas įvertinkite ir, jei reikėtų, palaipsniui imkitės permainų.

Jų pradžiai palankus jums jau antradienis ir trečiadienis, Venerai viešint karališkajame Liūto laipsnyje. Šios dienos, taip pat šaunios draugystės ir meilės jausmų stiprinimui, harmonijos namuose kūrimui.

Ketvirtadienį, artėjant Mėnulio pilnačiai, į priekį judėkite ramesniu tempu, visa kam skirdami daugiau, nei įprastai laiko. O penktadienį, jautresni Veneros, o taip pat Mėnulio pilnaties astrologiniai ritmai skatins daugiau laiko skirti saviraiškai, bei kūrybai.

Šeštadienis tiktų džiugiam atokvėpiui, romantiškiems susitikimams, išvykoms, bei kelionėms. O sekmadienis, Marsui įžengus į Dvynių ženklą, puikus seniai matytų draugų susitikimams.

Giedros nuotaikos jums šią savaitę!

Vandenis

Įdomių paieškų savaitė. Ir jų šios savaitės dienomis, nors kai kada ir kaip adatos šiene, ieškos kas veikloje, o kas peržiūrinės siūlomus atostogų pasiūlymus. Jūsų atkaklioms pastangoms tiks išmintis: kas ieško – būtinai suras!

Savaitės pradžia, Marsui susijungus su Uranu Jaučio ženkle, darbuose gali pateikti netikėtų situacijų, kurios gali jus pastūmėti darbų bei papildomų finansinių šaltinių paieškoms.

Darbo pokalbiams, bei svarbių sutarčių pasirašymui jums tiktų antradienis ir trečiadienis, Venerai viešint karališkajame Liūto laipsnyje.

Ketvirtadienį, Mėnuliui judant Šaulio ženklu ir esant artimai Urano ir Marso pozicijai, palanki kolektyvinė veikla, metas tinkamas buitinių reikalų išsprendimui. O penktadienį jautresni Mėnulio pilnaties ir Veneros ritmai ritmai skatins daugiau dėmesio skirti gražių tarpusavio ryšių kūrimui ir stiprinimui.

Savaitgalį įgyvendinkite savo svajonę, – surenkite smagią iškylą ar kelionę. Beje, sekmadienis, Marsui įžengus į Dvynių ženklą, šaunus dar tebeieškantiems savojo žmogaus pažintims bei susitikimams.

Sėkmės jums šią savaitę!

Žuvys

Gilių įžvalgų savaitė. Jos dienomis, Saulei viešint Vėžio ženkle, pasižymėsite stipria intuicija ir įžvalgumu. Lengviau matysite esamas situacijas, įžvelgsite jų gilias priežastis, numatysite galimas savo veiksmų pasekmes.

Savaitės pradžia, susijungus Marsui su Uranu Jaučio ženkle, permaininga, kai kam – netikėtumai veikloje, o kažkam – staigmenos asmeniniame gyvenime. Sprendimų ir išeičių paieškoms, Venerai viešint karališkajame laipsnyje, jums tiktų antradienis ir trečiadienis. Šiomis dienomis planuokite ir svarbių dokumentų pasirašymą. Kol dar Saulė vieši Vėžio ženkle, stenkitės nuveikti svarbiausius darbus. Esant palankiems astrologiniams ritmams, dienos šaunios ir svarbiems asmeniniams sprendimams, tiktų draugystės, o kai kam, – ir bendro gyvenimo pradžiai.

Ketvirtadienis – pradėtųjų projektų užbaigimui. O penktadienį, esant sudėtingesniems Veneros ir Mėnulio pilnaties ritmams, svarbu būtų išlaikyti vidinę ramybę ir harmoniją.

Savaitgalis puikus jūsų aktyviam poilsiui, šaunus ieškantiems gyvenimo pilnatvės mėgstamoje veikloje. Sekmadienį, Marsui atkeliavus į Dvynių ženklą, palankus metas draugų susitikimams.

Gilių įžvalgų jums šią savaitę!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *