Horoskopas liepos 8-14 d. savaitei

astrologija, horoskopai ir konsultacijos

Horoskopas liepos 8-14 d. savaitei

Permainingomis situacijomis zebro kailį galinti priminti savaitė. Jos dienos, Saulei keliaujant Vėžio ženklu, pasižymės stipriomis emocijomis, jausmingumu.

Prasidės savaitė Merkurijaus viešnage griaunamajame Liūto ženklo laipsnyje. Tad pirmadienį svarbių susitikimų geriau neplanuoti, tam palankesnis jums būtų antradienis, o savaitės vidurys tiktų ir naujų, bei papildomų finansinių šaltinių paieškoms.

Ketvirtadienį Venera pereis iš Vėžio į Liūto ženklą, skatindama daugiau dėmesio skirti mažiesiems šeimos nariams, jų kūrybingam laisvalaikiui, o taip pat veikloms, gausinančioms gyvenimo džiaugsmą.

Penktadienį esant artimai Mėnulio ir Lilit pozicijai, diena nėra palanki sutarčių pasirašymui.

Savaitgalį kurkite džiugų ir nuotaikingą. Jis šaunus romantiškiems susitikimams, išvykoms bei kelionėms.

Daug laimės akimirkų jums šią savaitę!

Avinas

Intensyvios veiklos savaitė, galinti priminti suspaustą spyruoklę. Jos dienomis sektųsi spręsti ne tik darbinius, bet ir šeimai aktualius klausimus, rūpintis mažųjų turiningu poilsiu.

Savaitės pradžioje Merkurijui viešint griaunamajame Liūto laipsnyje, svarbių įsipareigojimų, sutarčių pasirašymo geriau neplanuokite. Tam palankesnis jums bus antradienis.

Savaitės vidurys, Mėnuliui judant Mergelės ženklu, tiktų finansinių reikalų sprendimui. O ketvirtadienį vakare Veneros, įžengusios į Liūto ženklą, astrologiniai ritmai stiprins jausmus, aistrą, gilins patyrimus. Penktadienį jums opoziciniame Svarstyklių ženkle Mėnuliui susijungus su Nusileidusiu Mazgu, gali į paviršių iškilti iki galo neišspręsti reikalai, atidėti klausimai. Šią dieną naujus įsipareigojimus prisiimkite labai atsakingai, nes, Juodajam Mėnuliui judant jums opoziciniu Svarstyklių ženklu, jų įgyvendinimui gali reikėti daugiau, nei planuotumėte, laiko.

Veneros ritmai Liūto ženkle palankūs suplanuotiems stambesniems pirkiniams, atostogų pramogoms. Laisvadienio dienas skirkite džiugioms išvykoms, bei kelionėms.

Giedros nuotaikos jums šią savaitę!

Jautis

Netikėtumų kupina savaitė. Prasidėjusi Mėnulio jaunatis džiugins naujomis idėjomis, o kartu ir stebins nelauktomis situacijomis, tad šios savaitės dienomis į priekį judėkite minkštais katės žingsneliais.

Savaitės pradžioje Merkurijui viešint griaunamajame Liūto ženklo laipsnyje, stenkitės bendrauti jautriai, kad neatsargiu žodžiu nesukeltumėte, kaip kalnuose, griūties. Kritiškiau vertinkite ir jums duodamus pažadus.

Savaitės viduryje Mėnuliui judant Mergelės ženklu, svarbių projektų imkitės dalimis, kaip suraikyto pyrago – po gabaliuką. Ši ir ketvirtadienio diena tiktų kai kam ir papildomų darbų paieškoms. Venerai pradėjus kelionę Liūto ženklu, norėsis kuo daugiau dėmesio skirti mažiesiems šeimos nariams, – gali pagausėti netikėtų išlaidų.

Penktadienis pasižymės permainingais Mėnulio, judančio Svarstyklių ženklu, astrologiniais ritmais. Ši diena labiau tiktų aktyvioms fizinėms veikloms, sportui. O savaitgalį, – smagioms vasaros pramogoms, o taip pat namuose jaukumo ir gero emocinio klimato kūrimui, tarpusavio santykių stiprinimui.

Turiningos jums šios savaitės!

Dvyniai

Savaitė, galinti priminti šokį valso ritmu, kai žengiama ne tik į priekį, bet ir į šoną, – tai reikštų, kad jos dienomis savo tikslų pasieksite ne vien būdami atkaklūs, bet ir ieškodami papildomų kelių.

Savaitės pradžioje svarbių reikalų neplanuokite: Merkurijus keliaus griaunamuoju Liūto laipsniu. Tad dienos labiau tiktų pradėtųjų darbų tęstinumui.

Savaitės vidurys Mėnuliui judant Mergelės ženklu, tiktų finansinių klausimų sprendimui, o taip pat smulkiems buitiniams darbams.

Ketvirtadienį, Venerai atkeliavus iš Vėžio į Liūto ženklą, puikus laikas draugystei ir meilei. Tai šaunus laikas būtų svarbiems asmeniniams įsipareigojimams, tiktų sužadėtuvėms.

Penktadienį, Mėnuliui susijungus su Nusileidusiu Mazgu Svarstyklių ženkle, atidžiau peržiūrėkite sąskaitas, kruopščiau tvarkykite dokumentus. Saulei judant Vėžio ženklu, ši diena tiktų darbo vietos ir namų pertvarkai.

O savaitgalis puikus kūrybingam šeimos poilsiui, smagioms išvykoms, ekskursijoms, smagiems vasaros patyrimams.

Giedros nuotaikos jums šią savaitę!

Vėžys

Žvaigždžių palankumo savaitė. Jos dienomis jūsų ženklu keliaujant Saulei, gilės jūsų įžvalgos bei intuicija, o prasidėjusi Mėnulio jaunatis suteiks ženklų postūmį kūrybinei veiklai, savirealizacijai.

Savaitės pradžioje Merkurijui judant griaunamuoju laipsniu, gautas žinias kruopščiau tikrinkite, neskubėkite spręsti. Bendraudami būkite atidesni, atsakingiau vertinkite duodamus pažadus.

Idėjų generavimui, naujų sumanymų įgyvendinimui jums palankios antradienio ir trečiadienio dienos. Jos tiktų dalykiniams susitikimams, darbo pokalbiams, deryboms, tiktų, Venerai dar judant jūsų ženklu, ir piniginių klausimų sprendimui, naujų finansinių šaltinių paieškoms.

Ketvirtadienį Venerai iškeliavus iš jūsų į Liūto ženklą, šią ir penktadienio dienomis palankiau pristatyti naujus sumanymus bei projektus, imtis organizacinių darbų.

O savaitgalį dažniau lankys romantiškos nuotaikos. Šios dienos šaunios maloniam bendravimui, smagioms vasaros pramogoms, džiugios švenčiantiems gimtadienio šventę.

Daug meilės jums šią savaitę!

Liūtas

Naujų sumanymų savaitė. Ir, prasidėjus Mėnulio jaunačiai, šios savaitės dienomis, jų nestokosite. Šios savaitės permainingomis dienomis kai kada, kaip saulutė, jums šypsosis sėkmė, o kai kuriomis dienomis galimas nelauktas vasarinis netikėtumų lietus.

Savaitės pradžioje neskubėkite, – Merkurijus keliaus griaunamuoju jūsų ženklo laipsniu. Tad veikloms ir kelionėms skirkite daugiau, nei įprastai laiko, o gaunamas žinias kruopščiau tikrinkite.

O štai antradienis ir trečiadienis jau tiktų naujų projektų pristatymui. Ketvirtadienį Venerai atkeliavus į jūsų ženklą, ši ir penktadienio dienos palankios jūsų lyderystei, organizaciniams darbams.

Penktadienį, beje, esant artimai Mėnulio ir Nusileidusio Mazgo pozicijai, peržvelkite tuos ir projektus, kuriuos buvote atidėję į ilgesnį stalčių.

Šeštadienį norėsis apsipirkti, – metas suplanuotiems stambesniems pirkiniams. O sekmadienis šaunus kultūriniams renginiams, ekskursijoms, susitikimams su seniai matytais bičiuliais.

Įdomios jums šios savaitės!

Mergelė

Kūrybinga savaitė. Prasidėjusi Mėnulio jaunatis skatins kaip į papuošalų skrynelę, atsirinkti tikrąsias vertybes, pagrindinius tikslus.

Savaitės pradžioje stenkitės būti realistais, kruopščiau vertinkite teikiamus investicinius pasiūlymus, naujas idėjas. Atsirinkus idėjas,naujų sumanymų įgyvendinimui jums palankūs antradienis ir trečiadienis. Beje, trečiadienio ir ketvirtadienio diena, Mėnuliui judant jūsų ženklu, tiktų ir naujų bei papildomų darbų paieškoms. Venerai perėjus į Liūto ženklą, stiprės noras atskleisti gabumus ir talentus, diena šauni ir romantiškiems patyrimams.

Penktadienį reikalai gali judėti lėčiau, nei norėtųsi. Mėnuliui susijungus su Nusileidusiu Mazgu Svarstyklių ženkle, dažniau gali lankyti abejonės. Tad šią dieną, Saulei keliaujant Vėžio ženklu, skirkite namuose jaukumo kūrimui.

Savaitgalis šaunus vasaros pramogoms, draugystei ir meilei, rūpestingam pasirūpinimui artimaisiais.

Daug laimės akimirkų jums šią savaitę!

Svarstyklės

Savaitė, kai gali atrodyti, kad laikas išsitempia, kaip ištempta spyruoklė ir viskas vyksta lėčiau, negu norėtųsi. Jūsų ženklu keliaujant Mėnuliui ir Nusileidusiam Mazgui, darbų tempas gali kiek palėtėti, dažniau gali tekti įveikti trukdžius, o Lilit keliaujant jūsų ženklu, ir pačių abejones.

Tad savo darbams jau savaitės pradžioje skirkite daugiau, nei įprastai, laiko. Juolab, kad ir sudėtingesni Merkurijaus ritmai ragins būti atidžiais ir kruopščiais. Lilit iškeliavus iš jūsų ženklo griaunamojo laipsnio, aiškiau galėsite matyti esamas situacijas, kartu su bendraminčiais paieškoti sprendimų bei išeičių.

Mėnulio jaunatis antradienį ir trečiadienį skatins ieškoti naujų kelių į sėkmę. O ketvirtadienį, Venerai įžengus į Liūto ženklą, kuo daugiau dėmesio skirkite savo mažiesiems šeimos nariams, padėkite jiems realizuoti gabumus bei talentus.

Penktadienį jūsų ženkle susijungus Mėnuliui ir Nusileidusiam Mazgui, gali išaiškėti buvę netikslumai, bei klaidos. Tai tinkamas laikas juos išspręsti.

Savaitgalį skirkite sportui, aktyviam poilsiui. Dienos šaunios ir mėgstantiems pakeliauti.

Turiningos jums šios savaitės!

Skorpionas

Naujų planų savaitė. Jos dienomis galite pasijausti talentingu strategu, detaliai planuojančiu tolesnius veiksmus. Prasidėjusi Mėnulio jaunatis – šaunus metas naujų projektų, bei sumanymų pradžiai.

Savaitės pradžioje Merkurijui judant griaunamuoju laipsniu, kruopščiau tikrinkite informaciją, asmeniškas gaunamas žinias.

Saulei ir Venerai viešint Vėžio ženkle, antradienį ir trečiadienį spręskite finansinius reikalus, imkitės esminių darbų ir reikalų.

Ketvirtadienį Venerai perėjus į Liūto ženklą, daugiau jūsų dėmesio reikės artimiesiems, ypač mažiesiems šeimos nariams, gali pagausėti ir neplanuotų išlaidų.

Penktadienio ir šeštadienio dienomis norėsis kūrybingai pasirūpinti mažųjų atostogomis, smagiu šeimos laisvalaikiu, suteiksiančiu daug energijos ir jėgų tolesniems ateities planams. O sekmadienį skirkite laiko ir mėgstamam hobiui bei saviraiškai, o gal norėsis pasidaryti tiesiog smagų tingiadienį,

Šaunių planų jums šią savaitę!

Šaulys

Naujų galimybių savaitė. Jos dienomis Mėnulio jaunatis skatins ieškoti įdomių žinių, progų bei galimybių.

Savaitės pradžioje, esant sudėtingesniems Merkurijaus ritmams, į priekį judėkite lėčiau, kaip pradedantis iš lėto važiuoti traukinys. O štai antradienį ir trečiadienį po truputį didinkite greitį. Dienos tiktų papildomų, bei pagrindinių darbų ir finansinių šaltinių paieškoms, deryboms, sutarčių rengimui. Jupiteriui viešint Dvynių ženkle, būtų sėkmingos ir siekiantiems pergalių moksle.

Ketvirtadienį į Liūto ženklą įžengusi Venera stiprins dosnumo ir gerumo jausmus, norą padėti savo artimui. Metas tiktų ir nekilnojamo turto operacijoms. O penktadienis, Mėnulio ir Nusileidusio Mazgo astrologinių ritmų įtakoje, ypač palankus ilgai atidėliojamų darbų užbaigimui.

Savaitgalį skirkite džiugioms vasaros pramogoms, aktyviam poilsiui. O kai kas šiomis dienomis atras ir naują, sau įdomų hobį.

Puikių galimybių jums šią savaitę!

Ožiaragis

Įdomių susitikimų savaitė. Jos dienomis gyvenimas ant jūsų kelio, tarsi figūras ant šachmatų lentos, gali pastatyti žmones, turėsiančius įtakos jūsų ateičiai.

Savaitės pradžioje, Merkurijui keliaujant griaunamuoju laipsniu, atidžiau tikrinkite gaunamą informaciją, diena nėra palanki naujų sutarčių pasirašymui. Šią dieną palankesnė būtų aktyvi fizinė veikla, aplinkos ar darbo vietos tvarkymo, darbų pabaigimas.

Prasidėjusi Mėnulio jaunatis antradienio ir trečiadienio dienomis skatins kurti naujus planus. Tai laikas dalykiniams susitikimams, darbo pokalbiams, deryboms, naujų galimybių paieškoms.

Ketvirtadienis, Venerai iškeliavus iš jums opozicinio Vėžio į Liūto ženklą, palankus norintiems pakeisti gyvenamą vietą. Saulei keliaujant jums opoziciniu Vėžio ženklu, šis laikas tiktų ir turiningoms jūsų atostogoms. Penktadienis – pradėtųjų statybų-remonto darbų pabaigimui, buitiniams reikalams.

O savaitgalis šaunus renginiams, naujoms pažintims, draugų susitikimams.

Turiningos jums šios savaitės!

Vandenis

Naujų idėjų savaitė. Mėnulio jaunatis aktyvuos įdomių minčių, naujų idėjų, bei sumanymų fontanus, juos ir norėsis realizuoti.

Tik dar savaitės pradžioje sudėtingesnių Merkurijaus ritmų įtakoje nepaskubėkite. Tam palankesnės bus vėlesnės savaitės dienos.

Antradienis labiau tiktų kolektyvinių sprendimų paieškoms. O savaitės viduryje spręskite finansinius klausimus, laikas tiktų papildomų veiklų, bei naujų finansinių šaltinių paieškoms.

Ketvirtadienį Venerai įžengus į Liūto ženklą, tinkamas metas naujų idėjų ir projektų pristatymui. Venerai judant jums opoziciniu ženklu, rūpestingai planuokite išlaidas, susilaikykite nuo nebūtinų emocinių pirkinių.

Penktadienį, Mėnuliui susijungus su Nusileidusiu Mazgu Svarstyklių ženkle, tęskite ir užbaikite anksčiau pradėtuosius projektus ir darbus.

O savaitgalį išpildykite ilgai brandintą svajonę pakeliauti, pabuvokite ten, kur dar nebuvote, pasidžiaukite vasara ir gyvenimu.

Džiugios jums šios savaitės!

Žuvys

Savaitė, kai Žuvytės galės išplaukti į platesnius vandenis. Prasidėjusi Mėnulio jaunatis palanki tiek naujų sumanymų ir idėjų realizavimui, tiek ir, kai kam, naujos draugystės pradžiai.

Savaitės pradžioje esant sudėtingesniems Merkurijaus ritmams, jūsų patarimų ir pagalbos gali prireikti artimam draugui. Antradienis ir trečiadienis tiktų dalykinėms pažintims, darbo susitikimams, naujų galimybių paieškoms, dienos palankios darbo naujoje vietoje pradžiai, naujų idėjų įgyvendinimui.

Ketvirtadienį Venerai įžengus iš Vėžio į Liūto ženklą, ši ir penktadienio dienos, – metas darbuose projektų pristatymui. Esant artimai Mėnulio ir Nusileidusio Mazgo pozicijai, lengviau rasite galimybių užbaigti ir atidėtuosius projektus. Saulei viešint Vėžio ženkle, namuose šiomis dienomis norėsis kuo daugiau dėmesio skirti artimiesiems, ypač mylimam žmogui.

Savaitgalis puikus šeimos šventėms, draugų susitikimams, kultūriniams renginiams, norėsis labiau pasirūpinti ir mažųjų šeimos narių kūrybingu laisvalaikiu.

Šaunių galimybių jums šią savaitę!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *