Horoskopas rugpjūčio 8-14 savaitei

astrologija, horoskopai ir konsultacijos

Horoskopas rugpjūčio 8-14 savaitei

Įdomi savaitė. Jos dienomis būdami kūrybingi bei išradingi, lengviau rasite kelią ir iš sudėtingesnių situacijų labirinto, o taip pat lengviau atskleisite savo gabumus bei talentus. Šiomis dienomis Ariadnės siūlu jums pabus novatoriškas požiūris bei išradingumas.

Tam palanki jau savaitės pradžia.

Savaitės viduryje palanku pabaiginėti svarbiausiuosius projektus, Išsyk realizuoti kilusias idėjas. Pilnėjant Mėnuliui, norėsis ir savo širdį pripildyti šviesių vilčių bei gyvenimo džiaugsmo. Beje, artėjant Mėnulio pilnačiai, galite būti emocingesni, jautriau reaguoti į įvykius bei situacijas. Sulaukus pilnaties, ketvirtadienį stiprės draugystės ir meilės jausmai. Venerai atkeliavus į Liūto ženklą, jau penktadienį lengviau kils kūrybinių sumanymų.

O savaitgalio dienomis norėsis labiau pasidžiaugti vasara. Tad realizuokite šaunias poilsio, o kas – atostogų idėjas.

Džiugių patyrimų jums šią savaitę!

DELFI Video

Avinas

Savaitė, naujai jūsų pradžiai. Kai vienas etapas jau baigiasi, ir idėjos atrodo jau išsemtos, ateina laikas, kai galite atrasti naują, įdomią judėjimo kryptį.

Tam palanki jau šios savaitės pradžia.

Savaitės viduryje galimi pokyčiai, kai kurie planai bei sumanymai bus linkę kisti. Šiuo laikotarpiu ieškantys darbų – ieškokite naujų pasiūlymų bei galimybių. Tai metas, kai užsidarant vienoms durims, reikėtų paieškoti bent jau atsidarančio lango.

Ketvirtadienis, Mėnulio pilnaties ritmų įtakoje – emociškai jautresnis, tad bendraudami įsiklausykite į šalia esančių išsakomas mintis. Venerai pradėjus kelionę Liūto ženklu, penktadienis – pats metas naujų projektų pristatymui. Laikas palankus ieškantiems naujų veiklų, darbo susitikimams bei pokalbiams. Jupiteriui ir Chironui viešint jūsų ženkle, tai naujai jūsų pradžiai ypač palankus metas.

Šeštadienį išspręskite ilgiau atidėliotas buitines problemas, energingai imkitės pradėtųjų remonto ar statybų darbų užbaigimo. O sekmadienis šaunus kultūriniams renginiams bei draugų susitikimams.

Naujų sumanymų jums šią savaitę!

Jautis

Savaitė, kai gyvenimas, kaip talentingo dailininko paliestas paveikslas, gali įgauti naujų ryškių spalvų. Jos dienomis norėsis patirti kuo daugiau vasariško džiaugsmo, o kartu ryškės situacijų kontrastai, lengviau atsirinksite draugus ir bendražygius.

Tokios gali būti jau šios savaitės pirmosios dienos.

Savaitės viduryje, Mėnuliui viešint Ožiaragio ženkle, norėsis kurti tolimesnius planus. Vis tik palanku būtų rinktis tuos, kurie galėtų būti įgyvendinami išsyk.

Mėnulio pilnatis įsiūbuos jausmus, stiprės ir jūsų intuicija bei įžvalgos.

Nuo ketvirtadienio, Venerai iškeliavus iš Vėžio į Liūto ženklą, palankus laikas savo idėjų pristatymui, karjeros pokyčiams. Penktadienį į širdį belsis kelionių ilgesys, tad paplanuokite ateinančioms savaitgalio dienoms trumpą išvyką, ar toliau gyvenančių bičiulių aplankymą. Tegu šios dienos suteiks jums šaunių naujų įspūdžių bei vasaros džiaugsmo.

Įdomios bei nuotaikingos jums savaitės!

Dvyniai

Savaitė, per kurią norėsis tiek daug patirti: gyvenimo pilnatvę, šviesias mintis, gilius jausmus. Šiuo laikotarpiu planuojantys keisti darbą, – ieškokite naujų pasiūlymų bei galimybių.

Savaitės pradžioje, Mėnuliui keliaujant jums opoziciniu Šaulio ženklu, siekiant sėkmės, svarbu bus remtis ne tik emocijomis, bet ir logiškais argumentais.

Savaitės vidurys įdomus pokyčiais. Kam keisis darbe vadovybė, o kam vertėtų permąstyti savus planus, adaptuoti juos dabartinei situacijai.

Ketvirtadienį, Mėnulio pilnaties įtakoje, galite būti jautresni, emocingesni nei įprastai. Šią ir penktadienio dienas skirkite gražių tarpusavio santykių kūrimui, vidiniam tobulėjimui. Juolab, kad Venerai pradėjus judėti Liūto ženklu, norėsis siekti tiek santykiuose, tiek ir savo aplinkoje, harmonijos.

Šeštadienis jums palankus suplanuotiems stambesniems pirkiniams, o sekmadienį skirkite smagioms šeimos vasaros pramogoms.

Daug gyvenimo džiaugsmo jums šią savaitę!

Vėžys

Savaitė, kurios dienoms ypač tiktų graži Alberto Einšteino mintis, kad gyvenimą galima gyventi dvejopai: taip, tarsi nieko nėra stebuklingo, arba – tarsi viskas yra stebuklinga. Jos dienas norėsis pragyventi aistringai mylint patį gyvenimą, patirti visa širdimi draugystės ir meilės jausmus, pilnomis rieškučiomis tarsi iš šaltinio, semti džiugius patyrimus, atrasti laimę ir mažesniuose dalykuose.

Jau savaitės pradžia, Mėnuliui keliaujant Šaulio ženklu, palanki jūsų suplanuotoms išvykoms bei atostogų kelionėms. Likusiems darbuose patartina pirmenybę teikti kolektyviniams sprendimams bei veiksmams, dažniau įsiklausyti į kolegų, artimųjų patarimus.

Savaitės vidurys tiktų pradėtųjų darbų užbaigimui, vyšnaitės ant pyrago uždėjimui.

Ketvirtadienį Mėnulio pilnaties ritmai stiprins jūsų romantiškus jausmus, padės pajausti gyvenimo pilnatvę. Tai metas, kai galėsite nuoširdžiai įvertinti esančius su jumis, kai gera bus dalintis meile ir gerumu.

Penktadienio astrologiniai ritmai stiprins jūsų kūrybines galias. Venerai keliaujant jau Liūto ženklu, norėsis artimųjų dėmesio, smagių susitikimų su seniai matytais bičiuliais. Tam ir skirkite šio savaitgalio dienas.

Daug širdžių šilumos jums šią savaitę!

Liūtas

Drąsių sprendimų ir veiksmų savaitė. Šioms dienoms tiktų graži Henrio Fordo mintis, kad tai, kad gali padaryti tai, ko bijojai, ko atrodė, kad negali – yra vienas iš didžiausių žmogaus atradimų, viena iš nuostabiausių staigmenų. Jos dienomis Saulei keliaujant jūsų ženklu, ryžtingai įgyvendinkite savo svajones, subrandintus sumanymus.

Tai pradėti galėsite jau pirmosiomis šios savaitės dienomis.

Savaitės viduryje įvertinkite nueitą kelią, išsikelkite naujus, savęs vertus tikslus.

Ketvirtadienį, Mėnulio pilnaties ritmų įtakoje, svarbu bus įveikti abejones ir nerimo mintis. Į jūsų ženklą atkeliavus Venerai, penktadienį palankus laikas norintiems atrasti naujas veiklas ir kryptis, laiku pajusti naujas progas.

Savaitgalis šaunus švenčiantiems gimtadienį bei planuojantiems aktyvų poilsį gamtoje. Pajauskite vasarinį grožį, patirkite kuo daugiau gyvenimo džiaugsmo.

Sėkmingų sprendimų jums šią savaitę!

Mergelė

Savaitė, kurios dienas galėtų iliustruoti Abraomo Linkolno mintis: žingsniuoju iš lėto, bet niekada nežengiu atgal. Tai metas, kai svarbu matyti savo tikslą, jo siekti nesidairant į praeities klaidas.

Tokios galėtų būti šios savaitės pirmosios dienos.

Savaitės viduryje, Mėnuliui viešint Ožiaragio ženkle, svarbu būtų nemesti kelio dėl takelio, nesureikšminti smulkmenų.

Ketvirtadienį Mėnulio pilnaties ritmai palankūs pradėtųjų darbų bei projektų užbaigimui. Venerai perėjus iš Vėžio į Liūto ženklą, jau penktadienis – tinkama diena norintiems savo atliktus darbus parodyti, projektus pristatyti. Ji tiktų lyderiams supažindinimui su idėjomis, naujais sumanymais , o menininkams – parodų atidarymui. Laikas palankus ieškantiems svarbių žinių, naujų darbų pasiūlymų.

O savaitgalis tinkamas mėgstantiems sodo-daržo darbus, o taip pat aktyvų poilsį prie vandens.

Įdomių naujų sumanymų jums šią savaitę!

Svarstyklės

Permaininga savaitė. Jos dienos gausios netikėtais įvykiais bei situacijomis, gali priminti sūpuokles, tai besileidžiančias žemyn, tai vėl kylančias į viršų. Jos suteiks progų pademonstruoti jums ištvermę bei vidinę ramybę.

Ir tam tiks jau pirmosios savaitės dienos.

Savaitės viduryje peržiūrėkite savo planus. Tai metas kaip rėčiu atsijoti neesminius dalykus, pasiliekant svarbiausius.

Ketvirtadienis, Mėnulio pilnaties įtakoje, pasižymės stipriomis emocijomis bei jautrumu. Jūsų gebėjimas suderinti skirtingas nuomones, atrasti bendrą požiūrį, šiuo metu bus ypač vertingas. Venerai įžengus į Liūto ženklą, jau penktadienis pasižymės situacijų bei įvykių margumu, gyvenimo spalvų gausa.

O savaitgalio dienomis norėsite labiau pasidžiaugti vasara. Kas ilsėsis sodyboje, o kas leisis į išvykas, ar atostogų keliones.

Šaunių patyrimų jums šią savaitę!

Skorpionas

Savaitė, kurios dienoms tiktų išmintis, jog negalime pakeisti praeities, tačiau galime pasirinkti ateitį.

Savaitės pradžioje labiau seksis suburti bendraminčius bendram tikslui. Atkreipkite dėmesį ir į draugų ir artimųjų patarimus.

Savaitės viduryje aktyviai ieškokite naujų galimybių, naujų kelių į sėkmę.

Mėnulio pilnaties ritmai ketvirtadienį palankūs giliems jausmams bei įžvalgoms. Tai puikus metas romantiškiems susitikimams. Venerai perėjus į Liūto ženklą bei Nusileidusiam Mazgui iškeliavus iš jūsų ženklo griaunamojo laipsnio, būsite optimistiškesni, lengviau galėsite keisti situacijas į gera. Tam ypač palankus jums šis penktadienis, tad nepraleiskite tinkamų progų.

Savaitgalį norėsis patirti visą vasariškų patyrimų puokštę. Išsiruoškite pamatyti naujas vietas, o būnant gamtos apsuptyje – dažniau pažvelkite į dangumi plaukiančius debesis, pasvajokite.

Sėkmingų sprendimų jums šią savaitę!

Šaulys

Savaitė, kai pravers jūsų pasitikėjimas gyvenimu. Juk kaip sakė Čarlis Čaplinas: niekas nesitęsia amžinai, net ir mūsų problemos. Tad šios savaitės dienomis, svarbu bus matyti šviesą tunelio gale, ateities geresnę perspektyvą.

Tai aktualu jau pirmosiomis šios savaitės dienomis. Beje, jomis, pilnėjančiam Mėnuliui viešint jūsų ženkle, dar tebeieškantiems savojo žmogaus, sektųsi užmegzti naujas pažintis, o jau suradusiems – stiprinti draugystės ir meilės jausmus.

Savaitės viduryje koncentruokitės į svarbiausius darbus. Nesiblaškykite, nesureikšminkite smulkmenų.

Mėnulio pilnatis gali sustiprinti abejones ir nerimo mintis. Įveikite tai ir rinkitės savo draugijai mąstančius optimistiškai. Venerai perėjus į Liūto ženklą, penktadienis – tinkamas laikas kūrybiniams projektams.

Šeštadienį skirkite gerbūvio gerinimo darbams. O sekmadienis palankus draugystei ir meilei. Pripildykite šias dienas džiugių, romantiškų patyrimų.

Daug meilės jums šią savaitę!

Ožiaragis

Dosni veiklomis savaitė. Jos dienas galėtų iliustruoti Džekson Braun mintis: susiraskite darbą, kurį mėgstate, taip kiekvieną savaitę prailginsite penkiomis dienomis. Tad šios savaitės dienomis pirmenybę teikite toms veikloms, kurios džiugina jūsų širdį.

Savaitės pradžia palanki ieškantiems bendraminčių, partnerių ir sąjungininkų. Siekdami didžių tikslų – apjunkite jėgas.

Savaitės viduryje, Mėnuliui viešint jūsų ženkle, svarbu bus pajausti, ką pataria jums logika, o ką – širdis. Ketvirtadienį, Mėnulio pilnatis – metas jums giliems jausmams bei patyrimams. Venerai perėjus iš Vėžio į Liūto ženklą – penktadienį lengviau sektųsi siekiantiems lyderystės, metas tinkamas organizaciniams darbams, palankus pribrendusiems karjeros pokyčiams.

O savaitgalį norėsis atokvėpio ir ramybės. Tad rinkitės poilsį prie vandens. O kažkam gal tiesiog norėsis paskaityti įdomią knygą ar pasinerti į mėgstamos muzikos garsus.

Turiningos jums šios savaitės!

Vandenis

Netikėtumų kupina savaitė. Tad jiems jau iškart nusiteikite. Kaip sako linksma išmintis: galbūt ne visuomet atsirasite ten, kur planavote atsirasti, tačiau visuomet atsirasite ten, kur jums buvo skirta būti.

Jau savaitės pradžia – naujų idėjų bei įdomių sumanymų laikas.

O savaitės viduryje juos seks kai kada impulsyvūs, sunkiau nuspėjami poelgiai, o ir jūsų staigesnė reakcija į įvykius.

Mėnulio pilnaties ritmai ketvirtadienį suteiks ryškesnį prieskonį, paaštrins jūsų pojūčius. Venerai įžengus į jums opozicinį Liūto ženklą, penktadienį jums pravers tinkamas finansinių išlaidų planavimas, savo norų, troškimų derinimas su esamomis galimybėmis. Juk kartais ir maži dalykai gali suteikti mums daugiau gyvenimo džiaugsmo.

Savaitgalį leiskite kūrybingai, skirkite laiko mėgstamam hobiui, naujoms sudominusioms veikloms, renginiams, draugų susitikimams, smagioms išvykoms.

Nuotaikingos jums šios savaitės!

Žuvys

Gilių apmąstymų savaitė. Jos dienos – tinkamas metas įvertinti praeities įvykius bei patyrimus, apmąstyti ateities gaires ir, svarbiausia, tai, ką galite nuveikti dabar. Ne veltui sakoma, kad vakar diena – istorija, rytojus – paslaptis, o ši diena yra dovana. Tad svarbu bus priimti kiekvieną dieną, kaip gyvenimo dovaną. Toks požiūris jums pravers jau pirmosiomis šios savaitės dienomis.

Savaitės viduryje būkite ne tik emocingi, bet ir racionalūs, skirkite daugiau laiko materialaus pagrindo kūrimui, konkretiems savo veiksmams.

Ketvirtadienį Mėnulio pilnaties ritmai gali priminti savo nuotaikomis bei emocijomis jūros potvynius bei atoslūgius. Venerai iškeliavus iš Vėžio į Liūto ženklą, penktadienį galite būti linkę ryškiau matyti kontrastus, kai kada net linkę kiek sutirštinti spalvas. Šiomis dienomis svarbu būtų išlaikyti vidinę ramybę bei filosofinį požiūrį, o taip pat pasaugoti gražius tarpusavio ryšius.

Savaitgalį širdis trokš emocinio komforto, tad bendraukite su jus mylinčiais bei suprantančiais, namuose kurkite jaukią aplinką, raskite laiko pabūti gamtoje.

Gilių, gražių jausmų jums šią savaitę!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.