Horoskopas rugsėjo 25 – spalio 1 d. savaitei

astrologija, horoskopai ir konsultacijos

Horoskopas rugsėjo 25 – spalio 1 d. savaitei

Balanso paieškos savaitė. Jos dienos gali priminti stipriai įsiūbuotas sūpuokles. Tad darbų ir reikalų gausoje bus ypač svarbu atrasti vidinį balansą, pusiausvyrą tarp veiklos iš šeimos reikalų, rūpinimosi kitais bei saviraiškos, tarp įpareigojimų ir vidinės laisvės.

Tokiomis paieškomis, Saulei ir Marsui keliaujant Svarstyklių ženklu, gali pasižymėti jau šios savaitės pradžia.

Antradienis ir trečiadienis palankių Merkurijaus ritmų įtakoje tiktų dalykiniams susitikimams, darbo pokalbiams bei deryboms.

Ketvirtadienį Mėnulio pilnaties ritmai gali įsiūbuoti jūsų emocijas ir jausmus. Ši ir penktadienio diena ypač palankios saviraiškai bei kūrybai.

O savaitgalį atraskite vidinę ramybę, kurkite namuose jaukumą ir harmoniją, skirkite daugiau laiko smagioms išvykoms, gražių tarpusavio kūrimui, draugystei ir meilei.

Daug meilės ir sėkmės jums šią savaitę!

Avinas

Savaitė, kai reikėtų į gyvenimą žvelgti, kaip nuo aukšto kalno, kad neskubėdami įžvelgtumėte esminius dalykus.

Jau savaitės pradžioje Saulės ir Marso ritmai jiems judant opoziciniu Svarstyklių ženklu, gali kiek lėtinti jūsų žingsnius. Chirono, viešinčio jūsų ženkle astrologiniai ritmai stiprins pasirinkimų galimybes, raginti žengti į priekį tik įsitikinus sprendimų tikslingumu.

Savaitės viduryje jūsų ženkle Selenai susijungus su Kylančiu Mazgu, tinkamas laikas norintiems pradėti sportuoti, atrasti aktyvią laisvalaikio veiklą.

Ketvirtadienis ir penktadienis Mėnulio pilnaties ritmų įtakoje, jam viešint Žuvų ženkle, ragins nepaskubėti, tolygiai paskirstyti jėgas, savo tolesnius žingsnius apgalvoti, tinkamai jiems paruošti, o taip pat būti atsargesniems kelyje ir buityje. Beje, pilnaties ritmai ragins ir kuo daugiau savo dėmesio skirti gražių tarpusavio santykių kūrimui bei stiprinimui.

Savaitgalis šaunus smagiems draugų susitikimams, bei šeimos išvykoms į gamtą.

Džiugių patyrimų jums šią savaitę!

Jautis

Darbuose Įsitvirtinimo savaitė. Jos dienomis jūsų ženkle viešint Jupiteriui ir Uranui, norėsis kurtis tvirtą materialų pamatą, siekti sėkmingos karjeros.

Tam palanki, Merkurijui judant Mergelės ženklu, jums jau savaitės pradžia.

Savaitės viduryje dažniau gali tekti derinti skirtingus požiūrius bei nuomones, kartu ieškoti kompromiso.

Mėnulio pilnaties ritmai jam judant Žuvų ženklu, ketvirtadienį gali stiprinti nerimo ir abejonių mintis, o kartu išjudinti ir jūsų kūrybines galias. Būtent joms skirkite kuo daugiau savo dėmesio bei pastangų. O kai kas šiomis paskutinėmis rugsėjo dienomis gali atrasti savyje poeto ar rašytojo talentą.

Savaitgalį kuo daugiau laiko reikėtų skirti ir džiugiam atokvėpiui. Kas tvarkysis soduose ir daržuose, o kai kas spręs ir gyvenamosios vietos pokyčių klausimus.

Turiningos jums šios savaitės!

Dvyniai

Įdomių susitikimų savaitė. Jos dienos besikeičiančiais įvykiais ir situacijomis gali priminti kaleidoskopą. Jūs turėsite ne tik progų įdomioms dalykinėms pažintims, bet ir dažniau sutiksite seniai matytus draugus bei kolegas.

Tokiems susitikimams palanki jums, Saulei ir Marsui judant Svarstyklių ženklu, jau šios savaitės pradžia.

Savaitės viduryje, palankių Merkurijaus ritmų Mergelės ženkle įtakoje, galėsite jaustis kaip sportininkas, pajutęs antrąjį kvėpavimą.

O Mėnulio pilnaties ritmai ketvirtadienį stiprins jūsų įžvalgas bei intuiciją, padės atskleisti ir kūrybines jūsų galias. Penktadienį sektųsi derinti nuomones, ieškoti sutarimo, bendro požiūrio.

O savaitgalį kurkite nuotaikingą bei įdomų. Dienos šaunios renginiams, džiugiam bendravimui, artimųjų susitikimams.

Daug gyvenimo džiaugsmo jums šią savaitę!

Vėžys

Savaitė, kai norėsis visa širdimi išjausti gyvenimo pilnatvę. Kas jos sieks tarpusavio santykių srityje, kas – kūryboje, o kas – pritaikydami naujai kilusias idėjas.

Tam palankios jau pirmosios savaitės dienos.

Savaitės viduryje dažniau lankys mintys apie savo pastangų prasmę, dažnas prisiminsite ir save motyvuosite išsikeltais didžiausiais tikslais.

Mėnulio pilnaties ritmai ketvirtadienio ir penktadienio dienomis stiprins intuiciją ir įžvalgas, padės rasti tinkamiausius sprendimus. Norėsis labiau pasirūpinti artimaisiais, siekti gyvenimo pilnatvės, pripildyti dienas kūrybinio džiaugsmo. Šios dienos tiktų esminių tarpusavio santykių klausimų sprendimui, palankios trokštantiems šeimos pagausėjimo.

Savaitgalį skirkite mėgstamiems laisvalaikio darbams gryname ore, aktyviam poilsiui. O pertvarkydami savo namus, atnaujindami erdves, atraskite ir kūrybinį įkvėpimą.

Šviesių minčių jums šią savaitę!

Liūtas

Ryški, kaip margaspalvė pieva, įvykiais ir jausmais savaitė. Jos dienomis jūsų ženklu judant Venerai ir Juodajam Mėnuliui, norėsis siekti pripažinimo, pastangų įvertinimo, atskleisti lyderystės talentą.

Tam tiktų jums jau pirmosios šios savaitės dienos.

Saulei ir Marsui judant Svarstyklių ženklu, savaitės vidurys palankus dalykiniams susitikimams, deryboms, dokumentų sandoriams ruošimui.

O ketvirtadienį ir penktadienį Mėnulio pilnaties ritmai gali iškelti ir tai, kas buvo sielos gelmėse. Jie gilins, stiprins jausmus, leis pajausti draugystės ir meilės pilnatvę.

Savaitgalis puikus kultūriniams renginiams, bičiulių susitikimams, artimųjų šventėms.

Džiugių patyrimų jums šią savaitę!

Mergelė

Naujų galimybių savaitė. Jos dienomis palankių Merkurijaus ritmų įtakoje, gyvenimas gali pateikti Jums netikėtą dovaną:naujų įdomių idėjų, netikėtų darbų pasiūlymų. Beje, dovana galės būti, kaip vėliau paaiškės, ir tai, kas iš pradžių kaip dovana neatrodytų, – tad stebėkite įvykius ir ženklus.

Tokios gali būti jau pirmosios šios savaitės dienos.

Savaitės viduryje daugelį svarbių klausimų galėsite išspręsti nuoširdžiu bendravimu, dalindamiesi kilusiomis mintimis, ieškodami bendrų sąlyčio taškų.

Ketvirtadienis ir penktadienis Mėnulio pilnaties ritmų įtakoje, palankūs jūsų kūrybinei saviraiškai. Šiomis dienomis į kilusias situacijas pasistenkite pažvelgti tarsi iš šalies, nauju žvilgsniu, įsiklausydami, ką jums pataria jūsų intuicija,- taip lengviau rasite tinkamus sprendimus.

Savaitgalis puikus mėgstantiems sodo-daržo darbus, o taip pat norintiems surengti smagią iškylą ar kelionę.

Šaunių patyrimų jums šią savaitę!

Svarstyklės

Savaitė ryžtingiems jūsų veiksmams. Jos dienos gali priminti kalnų upės tėkmę, kai sraunūs jos vandenys įveikia kelyje pasitaikančias kliūtis ir veržliai plukdo savo vandenis į tikslą.

Tokia gali būti, Saulei ir Marsui judant jūsų ženklu, jau savaitės pradžia.

savaitės vidurys kurs palankias aplinkybes naujiems dalykiniams kontaktams, projektų vystymui, verslo partnerių radimui.

Ketvirtadienio ir penktadienio Mėnulio pilnaties ritmai – tinkamas laikas siekiantiems karjeros. Jie taip pat būtų palankūs kai kuriems, trokštantiems šeimos pagausėjimo.

Savaitgalis šaunus norintiems daugiau laiko praleisti gamtoje, rengiantiems išvykas, ekskursijas ar planuojantiems šeimos kelionę.

Įdomios bei turiningos jums savaitės!

Skorpionas

Savaitė sutarimo paieškoms, deryboms. Šiomis dienomis kai kada galite jaustis kaip diplomatinėje tarnyboje: reikės derinti skirtingas nuomones, ieškoti bendro požiūrio ir kartu išlaikyti vidinę ramybę.

Tokia įdomi gali būti jums jau šios savaitės pradžia. Šiomis dienomis būkite atidūs, kaip krištolo parduotuvėlėje, kad nenumestumėte nuo lentynų ir netyčia nesudaužytumėte kai ko svarbaus. Tad bendraujant pravers jūsų diplomatiniai sugebėjimai ir tvirti logiški argumentai.

Savaitės viduryje artėjant Mėnulio pilnačiai, galimi netikėtumai, keistokos situacijos.

O ketvirtadienį ir penktadienį Mėnulio pilnaties ritmai stiprins emocijas ir jausmus, jūsų įžvalgas bei intuiciją, o kartu ir kūrybines galias.

Savaitgalį atitrūkite nuo darbų ir reikalų, įkvėpkite gaivaus oro, pasidžiaukite dar šiltomis dienomis ir maloniu bendravimu su mylimais žmonėmis.

Išmintingų sprendimų jums šią savaitę!

Šaulys

Susitikimų savaitė. Šios savaitės dienomis galimos naujos dalykinės pažintys, kurios vėliau galėtų peraugti į bendrą įdomią veiklą. O kai kas šios savaitės dienomis sutiksite ir seniai matytą kolegą.

Tokie patyrimai galimi jau savaitės pradžioje.

Savaitės viduryje esant artimai Marso ir Nusileidusio Mazgo pozicijai Svarstyklių ženkle, gyvenimas gali priminti ir tai, kas buvo padėta į ilgesnį stalčių: atidėtuosius projektus, iki galo neišspręstus klausimus. Artėjant Mėnulio pilnačiai, pats metas tai užbaigti.

Ketvirtadienį ir penktadienį Mėnulio pilnaties ritmai gali įsiūbuoti jausmus, tad bendraukite jautriai, išklausykite artimųjų lūkesčius. Šios dienos pasižymės kūrybine energija, tad tiktų mėgstamam hobiui, jūsų saviraiškai.

Savaitgalis gali pateikti malonių staigmenų: kas netikėtai sulauks svečių, o kas ir patys susiruoš aplankyti seniai matytus bičiulius.

Džiugių patyrimų jums šią savaitę!

Ožiaragis

Įdomi, kupina netikėtumų savaitė. Jos dienomis gyvenimas jus stebins nelauktais įvykiais bei aplinkinių reakcija. Kai kada gali atrodyti, lyg kiti gyventų paraleliniame pasaulyje, aplinkui vykstantys įvykiai gali neatitikti jūsų požiūrio į gyvenimą, – svarbu būtų analizuoti situacijas, ieškoti bendro požiūrio taškų.

Tam palankios jau pirmosios savaitės dienos.

Ieškantiems darbų savaitės vidurys tiktų dalykiniams susitikimams, darbo pokalbiams, deryboms, sutarčių rengimui.

O ketvirtadienį Mėnulio pilnaties ritmai Žuvų ženkle gali priminti širdyje gyvenusį norą padėti tiems, kam ypač reikėtų jūsų pagalbos.

Penktadienis tiktų buitinių reikalų sprendimui. Auginantys mažuosius rūpinsitės jų turiningu laisvalaikiu. O savaitgalį atraskite save naujoje įdomioje kūrybinėje veikloje.

Įdomios jums šios savaitės!

Vandenis

Naujų idėjų savaitė. Ir jų šios savaitės dienomis išties nestokos.

Savaitės pradžioje, Mėnuliui keliaujant jūsų ženklu, puikus metas naujiems sumanymams, o taip pat romantiškiems patyrimams, naujoms pažintims, draugystei ir meilei.

Saulei ir Marsui keliaujant Svarstyklių ženklu, savaitės vidurys tiktų naujų darbų paieškoms.

O ketvirtadienį Mėnulio pilnaties ritmai šaunūs jūsų kūrybiniams proveržiams.

Penktadienį sektųsi pristatyti naujus sumanymus bei projektus. O štai finansus, Venerai viešint jums opoziciniame Liūto ženkle, vertėtų leisti ypač atsakingai, susilaikant nuo abejotinų, rizikingų investicijų. Šis metas tiktų siekiantiems profesinio ir asmeninio augimo.

Savaitgalį pabuvokite kur dar nebuvote, patirkite džiugių įspūdžių.

Daug gyvenimo džiaugsmo jums šią savaitę!

Žuvys

Jautri, emocinga savaitė.

Jos dienomis galite jaustis, kaip sportininkas, įgavęs antrąjį kvėpavimą.

Tad jau savaitės pradžioje būkite veržlūs, energingi, lengviau įveikiantys kelyje pasitaikančias kliūtis.

Savaitės vidurys suteiks progų jūsų geriems darbams, pasirūpinimui vyresnio amžiaus artimaisiais.

O ketvirtadienį Mėnulio pilnatis jūsų ženkle įsiūbuos jausmus. Tad ketvirtadienio ir penktadienio dienos – ne tik darbų pabaigimui, bet ir ypatingas laikas draugystei ir meilei. Gal būt šilti jausmai pagydys ir kažkieno sužeistą širdį.

Savaitgalį kurkite nuotaikingą ir įdomų, pasidžiaukite buvimu kartu, išsiruoškite į gamtą ar tiesiog surenkite sau smagų tingiadienį.

Daug meilės jums šią savaitę!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *