Horoskopas rugsėjo 26 – spalio 2 d. savaitei

astrologija, horoskopai ir konsultacijos

Horoskopas rugsėjo 26 – spalio 2 d. savaitei

Kelių iš labirinto paieškos savaitė. Ir šios savaitės dienomis Mėnulio jaunaties įtakoje, juos lengviau surasite įveikdami abejones, rinkdamiesi kelią pagal savo širdį, nepasiduodami nerimo sukeliamam emocijų bangavimui.

Savaitės pirmosiomis dienomis esant artimai Saulės ir Mėnulio Svarstyklių ženkle pozicijai, galimi vidiniai prieštaravimai, skirtingi požiūriai, sunkiau bus rinktis. Ir ne tik tolesnį kelią, bet ir savo veiksmus, bei būdus tikslui pasiekti. Tad šiomis dienomis remkitės ne tik logika bet ir intuicija, bei įžvalgomis.

Savaitės viduryje kuo daugiau dėmesio skirkite savo artimiesiems. Šiuo metu jums padės minčių ir pastangų nukreipimas pagrindinių tikslų link, giedra nuotaika bei pasitikėjimas gyvenimu.

Ketvirtadienį ir penktadienį, Venerai judant griaunamuoju Svarstyklių ženklo laipsniu, susilaikykite nuo abejotinų investicijų, finansinės rizikos. Šias paskutines rugsėjo dienas skirkite partnerystės stiprinimui, harmonijos ir jaukumo namuose kūrimui.

Šeštadienis, Mėnuliui judant Šaulio ženklu, ypač tiktų jūsų išvykoms bei trumpoms kelionėms. O sekmadienis – diena saviraiškai bei kūrybai.

Sėkmingų pasirinkimų jums šią savaitę!

DELFI Video

AVINAS

Savaitė, kai greičiau nebūtinai būtų geriau. Jos dienomis Saulei keliaujant jums opoziciniu Svarstyklių ženklu, ypač svarbūs bus ne tiek greiti veiksmai, kiek diplomatiniu būdu randami sprendimai bei išeitys. Tai aktualu jau savaitės pradžioje.

Savaitės viduryje Mėnuliui keliaujant Skorpiono ženklu, gali stiprėti noras imtis greitų, kai kada netgi rizikingų veiksmų. Tad didesnis atsargumas bei atidumas kelyje bei buityje būtų ypač svarbūs.

Ketvirtadienį Venerai įžengus į griaunamąjį laipsnį, susilaikykite nuo abejotinų investicijų. Ši ir penktadienio dienos labiau tiktų pradėtųjų darbų tęstinumui. Tarp darbų kurkite nuotaikingą savo laisvalaikį, rasdami laiko sportui, smagioms kolektyvinėms veikloms.

Šeštadienis – spalio 1-oji, Mėnuliui keliaujant Šaulio ženklu – šauni bičiulių susitikimams, įdomiems renginiams. O sekmadienį skirkite aktyviai fizinei veiklai, sportui, smagiam laisvalaikiui gamtoje.

Išmintingų sprendimų jums šią savaitę!

Jautis

Savaitė, kai neprošal prisiminti išmintį, kad buitis turėtų būti tokia, kaip jums tinkami batai – ne per didelio ir ne per mažo dydžio. Jos dienomis kai kada net gali atrodyti, kad jūsų pastangos primena Sizifo akmens ridenimą į kalną. Tad prasidėjus jaunačiai, svarbu būtų nesiimti ant savo pečių per daug, vengti neturinčių perspektyvos veiklų. Tad imkitės uždavinių, kurie jums – pagal jūsų jėgas.

Savaitės viduryje Mėnuliui judant jums opoziciniu Skorpiono ženklu, ypač svarbu bus ne tik ką sakysite, bet ir kaip sakysite.

O ketvirtadienio ir penktadienio dienomis jautresnių Veneros ritmų įtakoje, atidžiau tikrinkite gaunamus dokumentus ir sąskaitas. Šiomis dienomis savęs neskubinkite, skirkite daugiau laiko tiek kelionei į darbą, tiek ir įprastinei savo veiklai, daugiau dėmesio skirkite savo artimiesiems, ypač vyresnio amžiaus tėvams.

O savaitgalį raskite laiko ne tik sodo-daržo darbams, namų tvarkymui, bet ir šeimos kūrybinei saviraiškai bei bičiulių susitikimams.

Daug gyvenimo džiaugsmo jums šią savaitę!

Dvyniai

Savaitė, kurios dienomis, kaip išsisklaidžius pievos rūkui, galite imti įžvelgti kai kuriuos nuo jūsų iki tol slėptus dalykus. Tad prasidėjus Mėnulio jaunačiai, jau šios savaitės dienomis jums tai padaryti padės informacijos analizė, bei įžvalgos.

Prasidėjus Mėnulio jaunačiai, pirmosios savaitės dienos emociškai jautresnės. Jomis svarbu būtų išgryninti savo geriausius jausmus, nepasiduodant iliuzijoms bei netikriems miražams.

Savaitės vidurys Mėnuliui judant Skorpiono ženklu, gali išryškinti giluminius požiūrių skirtumus darbe, bei namie buvusius nesutarimus. Tad būkite pakantūs ir kitokiai, nei jūsų nuomonei, savo meile, kaip šilta skara, apgaubkite tuos, kuriuos mylite.

Ketvirtadienis ir penktadienis sudėtingesnių Veneros ritmų įtakoje mažiau tiktų grožio procedūroms ar emociniams pirkiniams. Šiomis dienomis koncentruokitės į bendražmogiškas vertybes, atraskite džiaugsmą mėgstamoje veikloje.

Šeštadienį ir sekmadienį Mėnuliui viešint jums opoziciniame Šaulio ženkle, galimi ir vidiniai prieštaravimai. Šios dienos labiau tiktų aktyviems fiziniams veiksmams, palankios mėgstantiems darbuotis soduose, ar smagios šeimos išvykos rengimui.

Šaunių įspūdžių jums šią savaitę!

Vėžys

Naujos pradžios savaitė. Jos dienomis prasidėjus Mėnulio jaunačiai, imkitės naujų sumanymų bei projektų įgyvendinimo. Tai metas, kai jūsų intuicija būtų ta kelrodė žvaigždė, rodanti jums, kaip laivui, plaukimo kelią.

Prasidėjus jaunačiai, pirmosios dienos nors ir emociškai jautresnės, tačiau palankios naujai jūsų pradžiai. Jomis, keičiantis įvykiams ir situacijoms, svarbu bus išlaikyti vidinę ramybę bei gražius santykius bendraujant.

Savaitės viduryje gilinkitės į situacijas, analizuokite įvykių priežastis, kitų motyvaciją.

Ketvirtadienį ir penktadienį kaip už slenksčio palikite praeities pergyvenimus ir nukreipkite savo žvilgsnį į ateitį. Sudėtingesnių Veneros ritmų įtakoje rūpestingiau tikrinkite dokumentus, pasaugokite savo daiktus, susilaikykite nuo emocinių pirkinių.

Spalio pradžia tebeieškantiems savojo žmogaus gali būti gražios draugystės pradžia. O jau suradusiems šiomis dienomis sektųsi stiprinti meilės jausmus, kurti savo aplinkoje harmoniją, dalintis su artimaisiais naujomis viltimis.

Šaunios pradžios jums šią savaitę!

Liūtas

Energinga savaitė. Jos dienomis norėsis nuveikti kaip galima daugiau, tačiau svarbu būtų nepersistengti, o kai kada -ir nešliūkštelėti žibalo į ugnį. Tai aktualu prasidėjus Mėnulio jaunačiai jau savaitės pradžioje.

Savaitės viduryje Mėnuliui keliaujant Skorpiono ženklu, kai kam tarpusavio santykiuose gali iškilti ir buvę iki galo neišspręstos problemos, kaip posakyje sakoma: trūkt už vadžių, vėl iš pradžių. Tad šiuo laikotarpiu patartina būtų nesigilinti į buvusias klaidas, o ieškoti tinkamiausių sprendimų bei sutarimų.

Ketvirtadienį ir penktadienį esant jautresniems Veneros ritmams, jums pravers kruopštus darbų bei finansų planavimas. Šiomis dienomis palanku peržiūrėti stalčius, spintas ir sandėliukus, atsisakant to, kas jums jau nebereikalinga, o kai kuriems daiktams surandant naujus šeimininkus.

O savaitgalį kurkite džiugų ir nuotaikingą. Mėnuliui keliaujant Šaulio ženklu, tai puikus metas įdomiems, nuotaikingiems renginiams, artimųjų ir draugų susitikimams. O kai kas su mažaisiais susiruoš į gamtą pasidžiaugti rudens spalvomis.

Džiugių patyrimų jums šią savaitę!

Mergelė

Naujų galimybių savaitė. Jos dienomis kaip subrandinus rudeninį derlių, savas mintis, užsibrėžtus tikslus, imsitės tai realizuoti, įgyvendinti.

Savaitės pradžioje prasidėjus jaunačiai, ieškokite naujų kelių. Šiomis dienomis lengviau galite rasti naujų ir papildomų darbų pasiūlymų, įdomių veiklų bei naujų finansinių šaltinių.

Savaitės viduryje gali išryškėti ir buvę situacijų priežastys. Tai metas, kai reikėtų atsirinkti tolesnius kelio bendrakeleivius, permąstyti judėjimo kryptis.

Ketvirtadienį ir penktadienį Venerai keliaujant griaunamuoju laipsniu, geriau naujų darbų dar nepradėti. Šias dienas skirkite įprastinėms veikloms, darbų ir projektų tęsimui ir užbaigimui. Mėnesio pabaigos ritmai ragins ieškoti diplomatinių kelių ir sprendimų.

O šeštadienį suteikite sau kuo daugiau šventiškų savaitgalio emocijų, tai puikus metas nuotaikingam renginiui, įdomiai išvykai, seniai matytų bičiulių susitikimui. O sekmadienis palankių Selenos ritmų įtakoje, ypač tiktų kūrybinių idėjų realizavimui.

Šaunių galimybių jums šią savaitę!

Svarstyklės

Savaitė kai kaip pradėjęs važiuoti traukinys, po truputį didinsite greitį. Jos dienomis Saulei keliaujant jūsų ženklu, kaip kambaryje įjungus šviesą, galėsite pamatyti ir tai į ką anksčiau mažiau atkreipdavote dėmesio ar net nepastebėdavote. Ir tokia gali būti jau savaitės pradžia. Šiomis dienomis ir Mėnuliui keliaujant jūsų ženklu dažniau gali išryškėti vidiniai prieštaravimai bei nuomonių skirtumai, kai širdis gali sakyti viena, o logika – kita.

Savaitės viduryje Mėnuliui judant jau Skorpiono ženklu, didesnį dėmesį skirkite artimųjų sveikatai, gerai emocinei savijautai.

O ketvirtadienio ir penktadienio dienoms jums padėtų liaudies išmintis: devynis kartus atmatuokite, tik dešimtą kirpkite. Tai ypač svarbu būtų, sudėtingesnių Veneros ritmų įtakoje, norintiems išvengti nepamatuotos finansinės rizikos.

Šeštadienį būkite atviri netikėtiems draugų pasiūlymams. O sekmadienį kas švęs savo gimtadienį, o kas – tiesiog surengs smagią šeimos išvyką.

Džiugios bei nuotaikingos jums savaitės!

Skorpionas

Savaitė jūsų permainoms. Prasidėjus jaunačiai – tinkamas laikas naujiems jūsų sumanymams. Jis palankus norintiems pradėti naują veiklą, ketinantiems pereiti į kitą darbą.

Tokia gali būti jau šios savaitės pradžia, kuri gali pasižymėti, prasidėjus Mėnulio jaunačiai, stipresne emocijų kaita. Jei supyksite – tai nuoširdžiai ir stipriai, o jei mylėsite – tai iš visos širdies. Selenai judant jau Žuvų ženklo griaunamuoju laipsniu, jums padės širdies gerumas, tikėjimas ir pasitikėjimas Visatos vyksmu.

Savaitės viduryje Mėnuliui keliaujant jūsų ženklu šaunus metas romantiškiems susitikimams. O ketvirtadienį ir penktadienį, esant jautresniems Veneros ritmams, rūpestingiau tikrinkite gaunamas sąskaitas, o ir bendraudami ieškokite sutarimo ir balanso.

Savaitgalis jums aktyvus, darbingas. Kas rinksite sode obuolius, o kas – gražinsite savo namus, kurdami harmoningą ir jaukią aplinką. Selenai iškeliavus iš griaunamojo laipsnio, sekmadienis – puikus metas šeimos susibūrimui, bendrai veiklai ir laisvalaikio pramogoms.

Įdomios jums šios savaitės!

Šaulys

Savaitė, kai labai norėsis pamatyti šviesą tunelio gale, patirti savo pastangų rezultatus. Prasidėjus Mėnulio jaunačiai, jos dienomis ne mažiau svarbu bus atsirinkti, kokiomis priemonėmis sieksite savo tikslo, atidžiau pažvelgti į savo bendražygius ir bendrakeleivius.

Savaitės viduryje Mėnulio ritmų Skorpiono ženkle įtakoje gali ryškėti buvę iki šiol nepastebėti prieštaringumai, požiūrių skirtumai. Kaip pianino derintojui, šiomis dienomis reikės suderinti iki šiol buvusias skirtingas nuomones, kad galėtumėte išgauti švarų, gražų bendrą skambesį.

Ketvirtadienį ir penktadienį esant jautresniems Veneros ritmams, susilaikykite nuo nebūtinų pirkinių, kuo daugiau dėmesio skirkite savo šeimos nariams. Šiomis dienomis palanku gražinti buvusias skolas, o taip pat padėti tiems, kam ypač reikėtų jūsų dėmesio ir pagalbos.

Savaitgalis Mėnuliui viešint jūsų ženkle, šaunus laikas romantiškiems susitikimams, o jau sukūrusiems šeimas – išvykoms bei kelionėms. Patirkite šiomis dienomis kuo daugiau laimės ir džiaugsmo akimirkų.

Šaunių patyrimų jums šią savaitę!

Ožiaragis

Įdomi savaitė. Kai kada, kad atsirastų erdvė kažkam naujam, reikia atsisakyti to, kas sena, kas jau neturi ateities perspektyvos. Tai metas atsisakymui to, kas nebereikalinga, ar tai būtų trukdantys charakterio bruožai, įpročiai, ar nepasiekiantys tikslo veiksmai. Šios savaitės dienomis kai kam gali paaiškėti, kad iki šiol ne į tas duris beldėtės. Mėnulio jaunaties įtakoje jau pirmosiomis savaitės dienomis kai kurie spręs šias pasirinkimo problemas.

Savaitės viduryje Mėnuliui keliaujant Skorpiono ženklu, stiprės intuicija ir įžvalgos. Jos pravers nutarusiems judėti nauja kryptimi, norintiems atrasti naujas veiklas, naujus kelius.

Ketvirtadienį ir penktadienį Venerai keliaujant griaunamuoju laipsniu, svarbių finansinių klausimų geriau nespręsti. Šiomis paskutinėmis rugsėjo dienomis kuo daugiau dėmesio skirkite savo artimiesiems, ypač vyresnio amžiaus tėvams. Jūsų širdžių šiluma bus tai, ko jiems labiausiai reikia.

O savaitgalį auginantys mažuosius paieškokite įdomesnių laisvalaikio leidimo formų. Galbūt su draugais surengsite išvyką ar ekskursiją, apsilankysite įdomiame renginyje.

Džiugių patyrimų jums šią savaitę!

Vandenis

Savaitė galinti suteikti gausų naujų idėjų derlių. Jos dienomis prasidėjus Mėnulio jaunačiai, svarbu bus atsirinkti tas idėjas, kurias galėsite realizuoti išsyk. Tam palanki Mėnuliui keliaujant Svarstyklių ženklu, jau šios savaitės pradžia. Artimos Mėnulio ir Saulės pozicijų Svarstyklių ženkle įtakoje, gali išryškėti ir vidiniai prieštaravimai.

Savaitės vidurys galės pasižymėti didesniais kontrastais tarp jūsų norų ir galimybių. Gali skirtis sprendžiant tas pačias problemas ir artimųjų požiūriai. Tad svarbu bus juos suderinti.

Ketvirtadienį ir penktadienį Venerai viešint griaunamajame Svarstyklių ženklo laipsnyje, neskubėkite patikėti lengvai dalinamais pažadais. Šiomis dienomis ne viskas gali būti taip, kaip iš pirmo žvilgsnio atrodys. Tad skirkite visa kam daugiau, nei įprastai laiko.

Šeštadienis gali nudžiuginti netikėtu draugų skambučiu, įdomiu pasiūlymu. O sekmadienį kurkite kaip smagų atokvėpį; kam tai bus išvyka į gamtą, kam – jaukus tingiadienis, o kam – malonus susitikimas su seniai matytu bičiuliu.

Šaunių įspūdžių jums šią savaitę!

Žuvys

Pokyčių savaitė. Ateina laikas, kai prieinate kelių išsišakojimą, kryžkelę. Ir nuo to, kuria kryptimi pasuksite, priklausys jūsų ateitis.

Prasidėjus Mėnulio jaunačiai, jautresnių jo ir Selenos ritmų įtakoje, jau savaitės pradžioje gali stiprėti nerimas, pergyvenimas dėl ateities. Šiuo metu rinkitės šviesesnes mintis.

Savaitės viduryje Mėnuliui keliaujant Skorpiono ženklu būsite labiau linkę remtis praeities įvykiais. Vis tik tai laikas, kai reikėtų nukreipti savo žvilgsnį nuo praeities sunkumų į būsimą rytdieną, paleisti nuoskaudas, sunkesnius patyrimus.

Ketvirtadienio ir penktadienio dienos, sudėtingesnių Veneros ritmų įtakoje, gali sustiprinti abejones ir nerimo mintis. Įveikite jas užimdami save mėgstama veikla, šiltu bendravimu, naujomis viltimis. Šioms dienoms tiktų posakis, kad kas ieško, tas tikrai suras. Tad nepasiduokite dvejonėms, atkakliai siekite savo tikslo.

Šį savaitgalį skirkite ne tik buities darbams, bet ir savo kūrybai. Tai šaunus metas gabumų ir talentų atskleidimui, o taip pat laikas džiugiam ir maloniam bendravimui su jus suprantančiais ir mylinčiais.

Šviesių minčių jums šią savaitę!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.