Horoskopas sausio 24-30 d. savaitei

astrologija, horoskopai ir konsultacijos

Horoskopas sausio 24-30 d. savaitei

Savaitė, kai ypač svarbi bus jūsų greita reakcija. Kai kuriomis jos dienomis, kaip pabėgimo kambario žaidime, reikės kuo greičiau ieškoti nestandartinių sprendimų bei išeičių.

Jau savaitės pradžioje Marsui perėjus iš Šaulio į Ožiaragio ženklą, astrologiniai ritmai ragins kurti naują strategiją. Antradienis, Mėnuliui keliaujant Svarstyklių ženklu, palankus dalykiniam bendravimui, deryboms, bendro požiūrio ir išeičių paieškoms.

Savaitės viduryje didesnį dėmesį skirkite savo, namiškių sveikatos ir imuniteto stiprinimui.

Antroji savaitės pusė palanki dalykiniams susitikimams, darbo pokalbiams, verslo komerciniams sprendimams,

Šeštadienį skirkite daugiau laiko aktyviam poilsiui. Sekmadienį Venera pereis iš retrogradinės į direkcinę kryptį tad diena šauni namuose jaukumo ir harmonijos kūrimui.

Daug širdžių šilumos jums šią savaitę!

DELFI Video

AVINAS

Kolektyvinių veiksmų savaitė. Šios savaitės dienas galėtų iliustruoti liaudies išmintis, kad daug rankų didžią naštą pakelia. Būtent jomis galėsite pajausti, kiek daug galite veikdami kartu. Tad siekdami tikslų suburkite ir pasitelkite tam bendraminčių komandą

Savaitės pradžioje, Mėnuliui viešint jums opoziciniame Svarstyklių ženkle, sėkmę pelnysite, jei dažniau pasitelksite savo diplomatinius sugebėjimus. Marsui perėjus iš Šaulio į Ožiaragio ženklą, antradienį į pirmą vietą kils karjeros, darbų perspektyvos klausimai.

Savaitės viduryje pagrindinį dėmesį skirkite darbe ir namuose, tarpusavio santykių kūrimui bei stiprinimui.

O ketvirtadienis – tinkamas metas deryboms, projektų derinimui, o taip pat sutarčių pasirašymui. Penktadienis jums – materialaus pagrindo kūrimui, o taip pat anksčiau prisiimtų finansinių įsipareigojimų įvykdymui,

Šeštadienis šaunus sportui, aktyviai fizinei veiklai. O sekmadienį daugiau laiko skirkite mėgstamam hobiui, kūrybai bei saviraiškai.

Šaunių naujų planų jums šią savaitę!

Jautis

Savaitė, norintiems išsivaduoti iš sąstingio. O tam pirmiausia reikės nuspręsti, kurią išsišakojančio kelio kryptį pasirinksite.

Jau pirmosiomis savaitės dienomis jūsų ženklu keliaujant Kylančiam Mazgui, į pirmą planą kils darbiniai ir materialaus pagrindo kūrimo darbai.

Savaitės viduryje, sparčiau skubant į priekį svarbu būtų neužkabinti ir nesugriauti to, kas yra šalia. Mėnuliui viešint jums opoziciniame Skorpiono ženkle, tai laikas jautriau įsiklausyti į artimųjų troškimus bei lūkesčius.

Ketvirtadienis tiktų dalykiniams susitikimams, darbo sutarčių pasirašymui. O penktadienį palanku spręsti šeimai aktualius buitinius klausimus.

Šeštadienis tinkamas nusprendusiems persitvarkyti savo namus. Ši diena palanki šeimos materialių – finansinių planų kūrimui.

O sekmadienį Venera pereis iš retrogradinės į direkcinę kryptį, tuo suteikdama gerą impulsą harmonijos namuose kūrimui.

Sėkmingų permainų jums šią savaitę!

Dvyniai

Savaitė, kai reikėtų, kaip judant slidesniu keliu, labai neskubėti. Šios savaitės dienomis patartina prieš priimant sprendimus kruopščiau, detaliau įvertinti situacijas bei esamas aplinkybes.

Savaitės pradžioje, Mėnuliui keliaujant Svarstyklių, o Saulei – Ožiaragio ženklu, dažniau kils naujų idėjų. Tad jau savaitės viduryje būsite pasiryžę tam tikriems pokyčiams, karjeros permainoms. Ketvirtadienis – pats metas žengti svarbius žingsnius jas įgyvendinant.

Penktadienis tiktų naujų krypčių paieškoms, tolimesnių veiksmų apmąstymui.

O šeštadienis palankus pribrendusioms šeimos permainoms – jis tiktų norintiems įsikurti naujoje gyvenamoje vietoje.

Sekmadienį Venerai vėl judant direkcine kryptimi – puiki diena siekiantiems asmeninio tobulėjimo įdomių žinių paieškai, palanki taikymuisi, naujų šeimos planų kūrimui.

Įdomios bei nuotaikingos jums savaitės!

Vėžys

Savaitė, kai gyvenime dažniau vertėtų pabūti stebėtojais. Šios savaitės dienos kai kada gali priminti atsargų ėjimą per lūžinėjantį ledą: prieš ištardami, gerai apmąstykite savo žodžius, bendraudami ieškokite sutarimo. Kintant aplinkybėms, gilinkitės į situacijas, dažniau stebėkite palankumo ženklus.

Savaitės pradžia, Mėnuliui viešint Svarstyklių ženkle, palanki ieškoti savo planams bei idėjoms bendraminčių ir sąjungininkų. Ji tiktų požiūrių derinimui, dokumentų tvarkymui.

Savaitės vidurys gali pateikti nemažai staigmenų ir netikėtumų. Tad ketvirtadienio ir penktadienio dienomis pravers filosofinis požiūris į gyvenimą. Šios dienos labiau tiktų reikalingų žinių paieškai, tolesnio kelio ir jūsų veiksmų apmąstymams.

Šeštadienis įdomus netikėtais susitikimais. O sekmadienį dažniau pasidžiaukite ir mažais gyvenimo džiaugsmą gausinančiais dalykais.

Giedros nuotaikos jums šią savaitę!

Liūtas

Savaitė, kurios dienomis, kaip Alisai stebuklų šalyje, ne viskas gali būti taip, kaip iš pirmo žvilgsnio atrodo. Jos dienomis, Saulei keliaujant jums opoziciniu ženklu, kad išspręstumėte rūpimus klausimus gali prireikti nestandartinių veiksmų bei sprendimų.

Marsui įžengus į Ožiaragio ženklą, jau savaitės pradžioje pasiryžusieji permainoms darbuose, lengviau galėsite rasti tinkamų pagrindinių bei papildomų veiklų pasiūlymų.

Savaitės viduryje nepervarkite, darbus derinkite su aktyviu poilsiu.

Ketvirtadienį palanku ruošti dokumentus sutartims, diena palanki ir tų sutarčių pasirašymui. Šis metas tiktų svarbių projektų pristatymui bei pateikimui.

O penktadienis – buitinių klausimų sprendimui, o taip pat – suplanuotiems stambesniems pirkiniams.

Savaitgalį paieškokite įdomesnių laisvalaikio leidimo formų. Šiomis dienomis kad ir trumpam, pakeiskite savo įprastinę aplinką. Jos kai kam – ir ilgai lauktų atostogų pradžiai.

Daug gyvenimo džiaugsmo jums šią savaitę!

Mergelė

Naujų projektų pradžios savaitė. Šios savaitės dienomis galite jaustis kaip atsivertę naują baltą lapą, kuriame galėsite įrašyti naujus tikslus ir siekius, Jau savaitės pradžioje Saulei viešint Vandenio ženkle, lengviau kils naujų sumanymų, įdomių minčių. Marsui keliaujant Ožiaragio ženklu, antradienis tiktų tolesnio kelio apmąstymui. Trečiadienis – palankus karjeros siekiams bei kuriantiems nuosavą veiklą, darbų tęstinumui.

Savaitės viduryje galimos netikėtos žinios, reaguokite į jas lanksčiai, būtent taip galėsite rasti pačius geriausius sprendimus.

Ketvirtadienį dažniau susimąstysite ne tik apie veiklą, bet ir apie gyvenimo prasmingumą. O penktadienis – puikus laikas pasirūpinimui artimaisiais, pagalbai tiems, kam labiausiai reikėtų.

Šeštadienis tiktų suplanuotiems svarbiausiems šeimos darbams, tame skaičiuje, kai kam ir gyvenamos vietos pokyčiams.

O sekmadienį ilsėkitės, skirkite daugiau laiko tai veiklai, kuri džiugina jūsų širdį.

Šaunių idėjų jums šią savaitę!

Svarstyklės

Savaitė kai, kaip geras diplomatas, turėsite progų išreikšti savo derybinius sugebėjimus. Jau savaitės pradžioje, Mėnuliui keliaujant jūsų ženklu, sektųsi derėtis, ieškoti kompromiso bei sutarimo. Šis metas palankus ir planuojantiems keisti darbą.

Savaitės viduryje daugiau dėmesio gali prireikti mažiesiems šeimos nariams. Išgirskite jų rūpesčius, padėkite mokyklinukams spręsti svarbius klausimus.

Ketvirtadienis palankus dalykiniams susitikimams, darbo pokalbiams, o penktadienis tiktų ir darbo naujoje vietoje pradžiai.

Šeštadienį gražinkite savo aplinką, namus. Kas rūpinsis jų tvarka, o kas džiugins artimuosius ir skaniu iškeptu pyragu. Sekmadienis, Venerai vėl pradėjus judėti direkcine kryptimi, jums draugystės ir meilės kūrimui bei stiprinimui, romantiniams patyrimams.

Įdomios bei turiningos jums savaitės!

Skorpionas

Buitinių klausimų sprendimo savaitė. Šios savaitės dienomis savo pastangas norėsis nukreipti į materialaus pagrindo kūrimą bei stiprinimą. Buitinių rūpestėlių daugės, kaip žiemą sniego, tad susidėliokite prioritetus ir imkitės jų neatidėliodami. Tokia gali būti jau savaitės pradžia.

Savaitės viduryje daugiau dėmesio skirkite ir tarpusavio santykiams. Tai metas, kai siekdami bendrų tikslų daugiau pasiekti galėsite subūrę komandą.

Ketvirtadienis tiktų dokumentų tvarkymui, palankus naujų sutarčių pasirašymui. O penktadienį gali atsirasti ir papildomų neplanuotų darbų. Pagalvokite, kurie iš jų patys esminiai.

Šeštadienis svarbus jūsų rūpestingam pasirūpinimui vyresnio amžiaus giminaičiais. O sekmadienį, Venerai pasukus direkcine kryptimi, o Jupiteriui keliaujant Žuvų ženklu, lengviau atskleisite savo ir mažųjų šeimos narių kūrybines galias.

Sėkmingų sprendimų jums šią savaitę!

Šaulys

Darbų tęstinumo savaitė. Jos dienoms tiktų posakis, kad, nulipdžius arklį,nulipdyti reikia ir jo uodegą. Tam palankus metas – jau šios savaitės pradžia, kai šaunu būtų tęsti tai, ką jau esate pradėję. kai lengviau galėsite grįžti prie ankstesnių idėjų, sektųsi pabaiginėti anksčiau pradėtuosius projektus.

Savaitės vidurys tiktų požiūrių derinimui, palankus ir ankstesnių fizinių ir ne tik, skolų atidavimui.

O ketvirtadienis ir penktadienis, Mėnuliui keliaujant jūsų ženklu, ypač palankūs galėtų būti dalykinių santykių kūrimui, versle – partnerių paieškoms.

Savaitgalis gali pasižymėti planų kitimu. Tad būkite lankstūs, ramiai priimkite pokyčius, paieškokite šeimai ir naujų įdomių laisvalaikio leidimo formų. Suruoškite smagią išvyką, aplankykite seniai matytus giminaičius bei draugus. Sekmadienį Venerai vėl pradedant judėti direkcine kryptimi, palanku stiprinti gražius tarpusavio ryšius, namuose kurti jaukumą ir harmoniją.

Turiningos ir įdomios jums savaitės!

Ožiaragis

Savaitė, palanki norintiems grįžti prie anksčiau kilusių minčių bei idėjų. Jos dienomis jums kaip sportininkui, lengviau įsijungs antrasis kvėpavimas. Į jūsų ženklą atkeliavus Marsui, galėsite žingsnis po žingsnio įgyvendinti ir anksčiau kurtus savo planus. Beje,tai gali būti nebūtinai planas „A“, o būtent, planas „B“.

Marsui ir Venerai viešint jūsų ženkle jau savaitės pradžioje susidarykite detalų veiksmų planą, numatykite tolesnes veiklos kryptis.

Savaitės viduryje, į jūsų ženklą sugrįžus Merkurijui, palankus metas atnaujinti kontaktus, ieškoti bendraminčių ir partnerių.

Antroji savaitės pusė – pats metas tas idėjas įgyvendinti. Tad ketvirtadienį ir penktadienį visomis jėgomis kibkite į pradėtuosius darbus, įveikite svarbiausius uždavinius.

Šeštadienis – šaunus draugystei ir meilei. Sekmadienį, Venerai jūsų ženkle pradėjus judėti direkcine kryptimi, puikus metas norintiems išreikšti savo dėmesį ir meilę mylimam žmogui.

Įdomios bei turiningos jums savaitės!

Vandenis

Susitikimų metas. Šios savaitės dienomis savo kelyje galite sutikti jūsų ateičiai svarbų žmogų. Tad šios savaitės dienos palankios tiek dalykinėms, tiek ir tebeieškantiems savojo žmogaus, asmeninėms pažintims. Ir tos pažintys gali būti ir netikėtose situacijose. Tam palanki jau savaitės pradžia. Antradienį būkite ypač iniciatyvūs ir išradingi.

Trečiadienį, Merkurijui grįžus iš jūsų į Ožiaragio ženklą, tinkamas laikas permąstyti savo tolesnius tikslus, pergalvoti karjeros siekius.

O ketvirtadienį sektųsi išspręsti ir anksčiau nagrinėtuosius klausimus. Ši diena palanki intelektualiai veiklai, požiūrių derinimui, sutarimo paieškoms. Penktadienį darbai rankose degte degs, tad būkite greiti ir iniciatyvūs.

O šeštadienį norėsis pakeisti aplinką, tad surenkite šeimos išvyką į gamtą ar susiruoškite kad ir į netolimą kelionę. Sekmadienis jums – kūrybingam poilsiui. Skirkite daugiau laiko mėgstamam hobiui bei saviraiškai.

Šaunių idėjų jums šią savaitę!

Žuvys

Gilių įžvalgų savaitė. Jos dienomis į daugelį įvykių ir situacijų norėsis pažvelgti plačiau ir giliau,kaipį ežero gelmę, suvokiant reiškinių priežastis bei motyvacijas. Savaitės pradžia, Mėnuliui keliaujant Svarstyklių ženklu, palanki dalykiniam ir asmeniniam bendravimui, kompromiso paieškoms.

Savaitės viduryje, Mėnuliui viešint Skorpiono ženkle, stiprės jūsų įžvalgos, o kartu gali grįžti ir ankstesni prisiminimai. Tai tinkamas metas įveikti abejones, nepasitikėjimą rytdiena, rinktis naujas šviesias viltis.

Ketvirtadienis tiktų materialaus pagrindo kūrimui, diena palanki deryboms, sutarčių pasirašymui, nekilnojamo turto operacijoms.

O penktadienį skirkite atidėtųjų buitinių problemų išsprendimui.

Šeštadienis gali pateikti nemažai ir netikėtumų. Kai kas sulauks netikėto senų draugų skambučio, dar kai kas – smagaus laisvalaikio pasiūlymo. O sekmadienį skirkite ne tik asmeniniam tobulėjimui, bet ir pagalbai giminaičiams ar to paprašiusiam draugui.

Gilių įžvalgų ir daug širdies šilumos jums šią savaitę!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *