Horoskopas vasario 6-12 d. savaitei

astrologija, horoskopai ir konsultacijos

Horoskopas vasario 6-12 d. savaitei

Savaitė, galinti priminti šviesą tunelio gale. Jos dienomis aiškės buvę sudėtingos situacijos, lengviau rasite tinkamus sprendimus, sektųsi ieškantiems bendraminčių ir partnerių, o taip pat kaip prasisklaidžius rūkui, tolumoje ryškės siekiamo kalno viršukalnė.

Tokia gali būti savaitės pradžia, tad jos dienomis pasistenkite nuveikti kaip galima daugiau.

Savaitės viduryje Marsas įžengs į griaunamąjį Dvynių ženklo laipsnį, kuriuo keliaus iki šeštadienio imtinai. Tad antroji savaitės pusė gali pasižymėti aštresnėmis situacijomis, netikėtomis žiniomis, įvykiais bei sprendimais.

Sekmadienį savotiškas virsmo metas: Merkurijus įžengs į Vandenio ženklą, o Marsas iškeliaus iš griaunamojo laipsnio, tad diena šauni bendravimui, draugų susitikimams, dalijimuisi naujomis idėjomis.

Sėkmingų įžvalgų jums šią savaitę!

DELFI Video

Avinas

Kontrastų kupina savaitė. Vienos dienos galės priminti sporto varžybas, bus palankios ryžtingiems, greitiems sprendimams bei veiksmams, sėkmė lydės randančius greitas išeitis, o kitos-dienos labiau tiks gilesnei situacijų analizei.

Savaitės pradžia, Jupiteriui judant jūsų ženklu ir Mėnuliui viešint Liūto ženkle, – norintiems imtis lyderystės, pristatyti naujus sumanymus bei projektus. Tačiau reikėtų turėti omenyje, kad Mėnulio pilnaties ritmai įsiūbuos jausmus, tad galite būti emocingesni, nei įprastai.

Savaitės viduryje Marsui įžengus į griaunamąjį Dvynių ženklo laipsnį, darbų tempas gali kiek palėtėti. Tad svarbu būtų neskubėti kelyje, o darbe labiau įsigilinti į situacijas, jų aplinkybes. Tai metas, kai remtis galėsite ne tiek kitų patarimais, kiek savo nuojauta ir žiniomis.

Ketvirtadienį ir penktadienį analizuokite situacijas, atidžiau tikrinkite gaunamas žinias.

Šeštadienį kuo daugiau dėmesio skirkite tarpusavio santykių stiprinimui. O sekmadienis, palankių Merkurijaus ir Marso ritmų įtakoje, šaunus išvykoms, sportui, spontaniškiems draugų susitikimams.

Sėkmingos jums šios savaitės!

Jautis

Savaitė, kai norėsis nuveikti ypač daug, tačiau šios dienos galės priminti mūsų kvėpavimą. Jei vienomis daugiau energijos iškvėpsite, tai kitomis norėsis jos daugiau įkvėpti, atgauti jėgas.

Pirmosios savaitės dienos – tinkamas metas statybų-remonto darbų pabaigimui, konkretiems, buitį gerinantiems veiksmams. Jos tiktų ir svarbiems jūsų organizaciniams darbams, finansinių klausimų išsprendimui.

Vasario 8-tą, Marsui įžengus į griaunamąjį laipsnį, kuriame jis viešės iki 11-os dienos, laikas nėra palankus statybų-remonto darbams. Tad ketvirtadienį ir penktadienį labiau analizuokite esamas situacijas bei gaunamą informaciją. Tai laikas, kai priimant sprendimus svarbu būtų neskubėti, nesistengti per vieną dieną nudirbti kelių dienų darbų, juos derinti su aktyviu poilsiu.

Šeštadienį kuo daugiau laiko skirkite šeimai, ypač mažiesiems jos nariams. O sekmadienis, palankių astrologinių ritmų įtakoje tiktų smagiems laisvalaikio renginiams.

Savalaikių sprendimų jums šią savaitę!

Dvyniai

Permaininga savaitė. Vienomis jos dienomis nuveikti galėsite ypač daug, o kitomis neprošal dažniau pabūti stebėtojo vaidmenyje.

Savaitės pradžioje dažniau kils šaunių sumanymų bei idėjų. Tai tinkamas metas dalykiniams susitikimams, darbo pokalbiams, o kai kam ir naujo darbo pradžiai. Stenkitės kilusius naujus sumanymus įgyvendinti šiomis pirmosiomis savaitės dienomis. Juolab, kad Mėnulio pilnaties ritmai padės atskleisti jums gabumus bei talentus.

O štai nuo savaitės vidurio, vasario 8-os, iki 11-os dienos Marsui jūsų ženkle judant griaunamuoju laipsniu, naujų projektų geriau nepradėti, pabaiginėkite tai, ką jau esate pradėję. Tai laikas stabtelėti, pabūti savo gyvenimo stebėtoju, atsirinkti grūdus nuo pelų. Šiomis dienomis būkite atidesni kelyje, rūpestingiau rinkitės partnerius, tikrinkite gaunamas žinias.

Šeštadienį labiau pasirūpinkite vyresnio amžiaus artimaisiais. O sekmadienį, Marsui iškeliavus iš griaunamojo laipsnio ir Merkurijui įžengus į Vandenio ženklą, puikus laikas svečiavimuisi, susitikimui su seniai matytais bičiuliais.

Sėkmingų pasirinkimų jums šią savaitę!

Vėžys

Romantiška savaitė. Jos dienomis Mėnulio pilnatis stiprins jūsų jausmus, romantiškas nuotaikas, o kartu norą atrasti vidinę ramybę, harmoniją su savimi ir aplinka.

Savaitės pradžia palanki ir dalykiniams susitikimams, deryboms, sutarimo paieškoms. Tačiau atkreipkite dėmesį, kad Mėnulio pilnaties ritmų įtakoje šios pirmosios savaitės dienos pasižymės ir emociniu jautrumu, išgyvenamų patyrimų gilumu.

Savaitės viduryje Marsui įžengus į griaunamąjį laipsnį, ketvirtadienis ir penktadienis, primins būtinybę kritiškiau vertinti ne tik gaunamas žinias ir pasiūlymus, bet ir permąstyti savo nuostatas, paderinti norus su finansinėmis galimybėmis.

O tai padarius, sugrįš vidinė ramybė ir jau savaitgalį lengviau pažvelgsite į esamas situacijas. Šeštadienį gyvenimo džiaugsmą gausintų mėgstama veikla. O sekmadienį, Merkurijui įžengus į Vandenio ženklą, ir palankesnių Marso ritmų įtakoje norėsis atsiverti naujoms galimybėms. Lengviau rasite naujus, įdomius laisvalaikio leidimo būdus.

Daug gyvenimo džiaugsmo jums šią savaitę!

Liūtas

Įdomi, netikėtumų kupina savaitė. Savaitės pradžioje Mėnuliui keliaujant jūsų ženklu, palankus laikas naujų projektų pristatymui, jūsų lyderystei. Kartu stiprės romantiškos nuotaikos, o bendraudami Mėnulio pilnaties ritmų įtakoje, galite būti emocingesni, jautriau reaguoti į kritiką. Tai metas, kai jums padės optimistiškas požiūris į gyvenimą, o taip pat kilniaširdiškas gebėjimas pasirūpinti ir šalia esančiais.

Savaitės viduryje, Marsui įžengus į griaunamąjį laipsnį, darbų tempas gali kiek palėtėti. Šiomis dienomis, sudėtingesnių Marso ritmų įtakoje, nevertėtų rizikuoti finansais.

Ketvirtadienį ir penktadienį atidžiau tikrinkite gaunamą informaciją, sąskaitas ir dokumentus. Šiomis dienomis palankiau nepradedant naujų, pabaiginėti pradėtuosius darbus.

Šeštadienį skirkite mėgstamam hobiui. Sekmadienį, į jums opozicinį ženklą įžengus Merkurijui, atidžiau vertinkite draugų idėjas, jums duodamus pažadus. Ši diena labiau tiktų sportui, aktyviam poilsiui gryname ore.

Giedros nuotaikos jums šią savaitę!

Mergelė

Vidinių atradimų savaitė. Jos dienomis galimi kontrastai tarp siekių greitų sprendimų ir rezultatų ir esamų aplinkybių, juos vis palėtinančių. dienoms Mėnulio pilnaties įtakoje pasižymint emocijų ir nuotaikų svyravimu. Tad jau savaitės pradžioje norėsis atrasti santarvę su savimi ir aplinka.

Mėnuliui atkeliavus į jūsų ženklą, antradienio ir trečiadienio dienomis palanku tvarkyti darbo ir namų aplinką, peržvelgti spintas ir sandėliukus, atsisakant to, kas jums nebereikalinga, tame skaičiuje ir liūdnesnių minčių.

Savaitės viduryje sudėtingesni astrologiniai ritmai skatins išlaikyti vidinę pusiausvyrą bei ramybę, branginti draugystę ir meilę, gražius tarpusavio ryšius, įžvelgti gerus gyvenime dalykus.

Ketvirtadienį ir penktadienį reikėtų tinkamai įvertinti savo jėgas ir galimybes, o kartu būti atviriems naujovėms. Jums padės tolygus darbų krūvio, tiek darbe, tiek ir namuose, paskirstymas.

Šeštadienį skirkite daugiau laiko asmeniniam tobulėjimui, kūrybingam poilsiui. O sekmadienį, Merkurijui įžengus į Vandenio ženklą, jums dažniau kils šaunių naujų idėjų, laisvalaikio sumanymų.

Džiugių patyrimų jums šią savaitę!

Svarstyklės

Savaitė, kurios dienos tiktų kūrybinių projektų užbaigimui. Mėnulio pilnaties ritmai žadins jūsų sugebėjimus, gabumus bei talentus, tad jau pirmosios savaitės dienos pasižymės naujų idėjų bei įdomių sumanymų gausa. Tai tinkamas laikas energingiems, gyvenimą į gera keičiantiems veiksmams. Jis palankus dalykiniams susitikimams, darbo pokalbiams, deryboms, projektų rengimui.

Savaitės viduryje, Marsui įžengus į griaunamąjį laipsnį, ketvirtadienį ir penktadienį svarbiausių darbų neplanuokite. Sudėtingesnių Marso ritmų įtakoje, sunkių, fizinių jėgų reikalaujančių darbų geriau nesiimti. Šis metas – ramiam situacijų įvertinimui, tolesnių veiksmų apmąstymui. Beje, penktadienį ir šeštadienį Mėnuliui keliaujant jūsų ženklu, stiprės jausmai, o kai kada ir abejonės.

Šeštadienis tiktų kūrybingam šeimos poilsiui, atokvėpiui nuo įtampos, apsilankymui įdomiame renginyje, filme, šeimos stalo žaidimams.

Sekmadienį Merkurijui įžengus į Vandenio ženklą, šaunu būtų suruošti šeimos išvyką ar kelionę, pabuvoti, kur dar nebuvote, patirti naujų įspūdžių.

Įdomių sumanymų jums šią savaitę!

Skorpionas

Savaitė pradėtųjų darbų užbaigimui. Jos dienos užbaigiant tai, ką anksčiau buvote pradėję, suteiks progų sudėti jums visus taškus ant „i“.

Savaitės pradžioje ieškokite bendraminčių bei sąjungininkų. Mėnulio pilnaties ritmų įtakoje, gali įsisiūbuoti jausmai. Šiomis dienomis kils naudingų sumanymų, kaip įgyvendinti iki galo anksčiau pradėtuosius projektus.

Savaitės viduryje, jautresnių Marso ritmų įtakoje, svarbu nepaskubėti. Analizuokite situacijas, o kai kada prisiminkite liaudies išmintį, kad iškilus sunkiau sprendžiamai problemai savęs nevertėtų skubinti, neprošal pirmiau gerai pailsėti, o tada lengviau rasite tinkamus sprendimus.

Ketvirtadienio ir penktadienio dienos nėra palankios sudėtingiems remonto-statybų darbams. Jos tiktų pradėtųjų darbų užbaigimui.

Šeštadienį branginkite gražius tarpusavio ryšius, jus mylinčius žmones. Ši ir ypač sekmadienio diena ypač tiktų kūrybai bei saviraiškai.

Sėkmingų sprendimų jums šią savaitę!

Šaulys

Savaitė, kai ypač svarbios bus jūsų šviesios mintys bei ištariami žodžiai.

Jau savaitės pradžioje ieškokite bendraminčių ir sąjungininkų, apmąstykite ir paruoškite tolesnius savo žingsnius.

Mėnulio pilnaties ritmų įtakoje, daugiau dėmesio skirkite artimiesiems.

Vasario 8-11-ą dienomis Marsui viešint jums opoziciniame Dvynių ženkle griaunamajame laipsnyje, būtinas ypatingas atidumas keliuose ir buityje, o taip pat didesnis atidumas renkantis verslo partnerius. Šiomis dienomis atsargiau tvarkykite finansus, rinkdamiesi investicijas nepaskubėkite, įsitikinkite jų prasmingumu. Gaunamas žinias kruopščiau tikrinkite, o bendraudami rinkitės jautrius žodžius.

Savaitgalis jums tiktų aplinkos pakeitimui. Beje, sekmadienį Merkurijui perėjus į Vandenio ženklą, dažniau kils įdomių laisvalaikio idėjų. Jų realizacijai pasitelkite draugus ir šeimos narius.

Šviesių minčių jums šią savaitę!

Ožiaragis

Dalykinių susitikimų savaitė. Jos pradžia jums palanki darbo pokalbiams, deryboms, bendraminčių ir sąjungininkų paieškoms.

Prasidėjusi Mėnulio pilnatis ragins susitelkti į pradėtųjų darbų, projektų užbaigimą, o taip pat vertinti jus mylinčius ir suprantančius. Šiuo metu daugiau dėmesio skirkite gerai savijautai, šviesioms mintims.

Dalykiniams susitikimams, projektų rengimui jums ypač palankus metas iki savaitės vidurio. Marsui įžengus į griaunamąjį laipsnį, kuriame jis viešės iki vasario 11-osios labiau pasikliauti galėsite savimi, o ne kitais. Tad ketvirtadienio ir penktadienio dienomis dažniau įsiklausykite į tai, ką jums pataria jūsų įžvalgos bei intuicija.

Šeštadienį, kol dar Merkurijus keliauja jūsų ženklu, su šeima aptarkite tolesnius planus, kilusias idėjas, kartu kurkite ateities viziją.

Vasario 12-ą Merkurijui perėjus iš jūsų į Vandenio ženklą, dažniau norėsis pakeisti aplinką, kai kas planuosite atostogų kelionę.

Turiningos jums šios savaitės!

Vandenis

Įdomių stiprių patyrimų savaitė. Jos dienomis Saulei keliaujant jūsų ženklu, stiprės vidinės laisvės troškimas, būsite linkę imtis ryžtingų žingsnių, galinčių keisti esamą situaciją.

Savaitės pirmosios dienos jums – įdomioms pažintims, požiūrių derinimui, sutarčių rengimui. Darbuose bus svarbu tinkamai susidėlioti prioritetus. Lengviau seksis užmegzti dalykines pažintis, tartis ir derėtis, ieškoti sutarimo.

Savaitės vidurys ir ketvirtadienis sudėtingesnių astrologinių ritmų,- svarbiausių susitikimų ir darbų geriau dar neplanuoti. Penktadienį įvertinkite esamas situacijas, po truputį mintyse dėliokitės tolimesnį planą.

Šeštadienį ir sekmadienį planuokite išvykas bei keliones. Beje, sekmadienį prie Saulės ir Saturno, keliaujančių jūsų ženklu, prisijungus ir Merkurijui, pajausite energijos antplūdį. Keiskite į gera tai, ką galite pakeisti, pradėdami nuo savų minčių, rinkdamiesi jas džiugias, šviesias, optimistiškas.

Šaunių idėjų jums šią savaitę!

Žuvys

Įdomių stiprių patyrimų savaitė. Jos dienomis Saulei keliaujant jūsų ženklu, stiprės vidinės laisvės troškimas, būsite linkę imtis ryžtingų žingsnių, galinčių keisti esamą situaciją.

Savaitės pirmosios dienos jums – įdomioms pažintims, požiūrių derinimui, sutarčių rengimui. Darbuose bus svarbu tinkamai susidėlioti prioritetus. Lengviau seksis užmegzti dalykines pažintis, tartis ir derėtis, ieškoti sutarimo.

Savaitės vidurys ir ketvirtadienis sudėtingesnių astrologinių ritmų,- svarbiausių susitikimų ir darbų geriau dar neplanuoti. Penktadienį įvertinkite esamas situacijas, po truputį mintyse dėliokitės tolimesnį planą.

Šeštadienį ir sekmadienį planuokite išvykas bei keliones. Beje, sekmadienį prie Saulės ir Saturno, keliaujančių jūsų ženklu, prisijungus ir Merkurijui, pajausite energijos antplūdį. Keiskite į gera tai, ką galite pakeisti, pradėdami nuo savų minčių, rinkdamiesi jas džiugias, šviesias, optimistiškas.

Šaunių idėjų jums šią savaitę!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *