2021 metų lapkričio 22-28 dienos savaitė

astrologija, horoskopai ir konsultacijos

2021 metų lapkričio 22-28 dienos savaitė

Savaitė ženklioms permainoms. Tai metas, kai imdamiesi bendrų, suderintų veiksmų galėsite pakreipti situacijas norima linkme.

Kai kuriomis jos dienomis gali atrodyti, kad štai pagaliau išnersite iš gelmės į paviršių ir laisvai įkvėpsite gaivaus oro. Toks pojūtis ypač sustiprės nuo lapkričio 23-čios, Saulei perėjus į Šaulio ženklą.

Savaitės viduryje sektųsi kolektyvinė veikla. Darbuose veikiant kartu, suradus bendrą požiūrį, jūsų pastangos duotų laukiamus rezultatus.

Ketvirtadienis – sutarimo ir kompromiso paieškoms. O penktadienį, Marsui pradėjus kelionę griaunamuoju laipsniu, būtinas didesnis atidumas kelyje ir buityje. Tai aktualu ir šeštadienį, kai griaunamuoju laipsniu keliaus ne tik Marsas bet ir Venera. Šiuo metu patartina vengti konfliktų, nesutarimų, metas nėra palankus sandoriams, kelionėms, stambiems pirkiniams bei grožio procedūroms. Geriau skirkite laiko ramiam atokvėpiui, harmonijos ir jaukumo namuose kūrimui. Sekmadienis šaunus jūsų hobiui, kūrybingai saviraiškai.

Sėkmingų permainų jums šią savaitę!

DELFI Video

Avinas

Savaitė, kurios dienos gali priminti aukštyn kylančias ir vėl žemyn besileidžiančias sūpuokles.

Labai svarbu atsirinkti veiklai palankias dienas, o kai kuriomis šios savaitės dienomis daugiau laiko skirti kūrybingam atokvėpiui.

Jau savaitės pradžia jums palanki naujų tikslų išsikėlimui bei projektų pradžiai.

Antradienis, Saulei keliaujant jau Šaulio ženklu, palankus kolektyviniams sprendimams bei veiksmams.

O savaitės vidurys – tarpusavio gražių ryšių kūrimui. Ketvirtadienį sektųsi intelektuali veikla. Diena palanki santarvės su savimi ir aplinka kūrimui.

O penktadienį, Marsui įžengus į griaunamąjį Skorpiono ženklo laipsnį, susilaikykite nuo kritikos, venkite nesutarimų bei konfliktų.

Šeštadienį ir Venerai įžengus į griaunamąjį laipsnį, finansinių klausimų geriau nespręsti. Šią dieną skirkite savo šeimai, artimiesiems, išorinei ir vidinei tvarkai bei švarai.

Sekmadienis tiktų širdies atvėrimui, gerumui ir atjautai. Pasirūpinkite artimaisiais, padėkite tiems, kam ypač reikėtų jūsų pagalbos. O svarbiausia – pripildykite šias savaitgalio dienas šviesių minčių, gilių jausmų, džiugių patyrimų!

Jautis

Savaitė, kai pavyktų, tarsi sprendžiant rebusą, pagaliau rasti atsakymą, tinkamiausią sprendimą.

Jos dienos pasižymės informacijos, požiūrių bei patarimų gausa. Svarbu bus visame tame sraute atsirinkti esminius dalykus, tą raktą, kuris galės atrakinti reikiamas duris. Tokia gali būti jau savaitės pradžia.

Antradienį, lapkričio 23-ią, Saulei perėjus į Šaulio ženklą, į kurį 24-ą įžengs ir Merkurijus, jums jums ypač įdomus ir energingas laikotarpis, kai nuveikti, suvienijus jėgas, galėsite ypač daug.

Ketvirtadienį sektųsi ieškoti naujų galimybių, kurti tvarius tarpusavio santykius.

O penktadienis tiktų pradėtųjų darbų bei projektų pabaigimui, vyšnaitės ant torto uždėjimui.

Šeštadienį ir sekmadienį, jautresnių Marso ritmų įtakoje ir Venerai keliaujant griaunamuoju Ožiaragio ženklo laipsniu, būkite atidesni kelyje ir buityje. Šios dienos nėra palankios nekilnojamo turto sandoriams ar kitiems stambesniems pirkiniams. Jomis kuo daugiau dėmesio skirkite savo mažiesiems šeimos nariams, kurkite, stiprinkite draugystės ir meilės ryšius, gausinkite gyvenimo džiaugsmą, giedrą nuotaiką.

Dvyniai

Veidrodinio atspindžio savaitė.

Šios savaitės dienomis dažnai galite pasijusti, lyg žvelgtumėte į veidrodį. kituose lengviau galėsite pamatyti sau būdingus charakterio bruožus, o taip pat susidurti su savo ankstesnių veiksmų rezultatais. Ypač darbingas galėtų būti jums šis pirmadienis, per kurį ir reikėtų nuveikti kaip galima daugiau. Tiek darbuose, tiek ir sprendžiant šeimai aktualius buitinius ar vaikų laisvalaikio klausimus.

Antradienis, Saulei jau keliaujant jums opoziciniu Šaulio ženklu – jums ramesnis, stabilesnis metas. Šią ir trečiadienio dienomis į priekį judėkite neskubėdami, analizuodami gautas žinias, apmąstydami tolesnius žingsnius, svarbias veiklas derindami su aktyviu poilsiu.

Ketvirtadienį, Merkurijui perėjus į jums opozicinį Šaulio ženklą, visa kam skirkite daugiau nei įprastai laiko. Tai metas gilinimuisi į save, asmeniniam ir profesiniam tobulėjimui.

Penktadienį ir šeštadienį, sudėtingesnių Marso ir Veneros ritmų įtakoje, svarbių klausimų geriau nespręsti. Šiomis dienomis labiau pasirūpinkite savo ir artimųjų sveikata, gera nuotaika, skirkite daugiau laiko kūrybingam poilsiui.

Sekmadienis tiktų artimųjų bendravimui, dalijimuisi idėjomis, kartu ateities planų kūrimui.

Vėžys

Šeimos reikalų savaitė. Jos dienomis norėsis širdyje atverti, kaip kriauklei ilgai auginusiai perlą, gerumą ir atjautą, norą pasirūpinti tais, kuriuos mylite.

Lengviau suvoksite, kiek daug jums reiškia artimiausi žmonės, kokie brangūs jus jungiantys tarpusavio ryšiai. Savaitė prasidės Mėnulio viešnage jūsų ženkle. Stiprės įžvalgos ir intuicija, būsite linkę labiau pasirūpinti ne tik savimi, bet ir kitais.

Saulei pradėjus kelionę Šaulio ženklu, antradienį darbuose ieškokite bendraminčių ir sąjungininkų, kurkite, stiprinkite partnerystės ryšius.

Savaitės viduryje būkite aktyvūs, energingi. Tai puikus metas statybų-remonto darbų pabaigimui, buitinių klausimų išsprendimui.

Ketvirtadienį, Mėnuliui keliaujant Liūto ženklu, laikas naujų idėjų pateikimui bei projektų pristatymui. Šią dieną Merkurijus pradės kelionę Šaulio ženklu, ragindamas apjungti kolektyvo jėgas, ieškoti išmintingų sprendimų.

Aštresnių astrologinių ritmų savaitgalio dienomis kuo daugiau dėmesio skirkite šeimai, savo ir artimųjų imuniteto ir sveikatos stiprinimui, harmonijos namuose kūrimui.

Liūtas

Savaitė, kai darbai rankose tirpte tirptų, kai siekiant tikslo sektųsi suburti bendraminčius.

Jos dienos – jums ypač energingas metas, kai nukreipę, kaip strėlę į taikinį, visas jėgas į tikslą, galėsite pagaliau pelnyti pergalę.

Savaitės pradžioje analizuokite situacijas, rinkite informaciją.

Antradienį, lapkričio 23-ą, Saulei keliaujant jau Šaulio ženklu, pats metas ryžtingiems jūsų žingsniams.

Savaitės vidurys palankus aktyviai fizinei veiklai. Mėnuliui įžengus į jūsų ženklą – tinkamas metas naujų planų kūrimui. Šeimoje norėsis daugiau dėmesio skirti mažiesiems, paieškoti būdų jų kūrybinei saviraiškai.

Ketvirtadienį palanku būtų išspręsti buvusias ilgalaikes problemas. Tai metas, kai ryškiau matysite situacijų priežastis, kitų motyvacijas. Tai padės jums rasti tinkamiausius sprendimus. O štai penktadienį ir šeštadienį, sudėtingesnių Marso ir Veneros astrologinių ritmų įtakoje, svarbių reikalų neplanuokite. Šiuo laikotarpiu ypatingą dėmesį skirkite savo ir artimųjų sveikatai, imuniteto stiprinimui, giedros nuotaikos palaikymui, harmoningos aplinkos kūrimui.

Sekmadienis tiktų šeimos išvykoms į gamtą, džiugiam atokvėpiui.

Mergelė

Savaitė, kai į priekį reikėtų judėti mažais užtikrintais žingsneliais.

Šios savaitės dienomis, net jei neatvažiuotų liftas – užkopsite laiptais. Tam palanki jau savaitės pradžia.

Lapkričio 23-ią Saulei pradėjus kelionę Šaulio ženklu, palankus metas komandiruotėms, išvykoms, o kai kam – atostogų kelionėms. O likusiems darbuose, pirmosiomis savaitės dienomis, užduočių imkitės eiliškumo tvarka, dideles – sudalinę, kaip pyragą, į mažesnius gabalėlius.

Savaitės vidurys gali būti permainingas, įdomus netikėtomis žiniomis bei pasiūlymais.

Ketvirtadienį, Merkurijui pradėjus kelionę Šaulio ženklu, sektųsi kolektyvinė veikla. Tai pats metas apjungti jėgas, siekiant bendro tikslo.

Penktadienį, sudėtingesnių Marso ritmų įtakoje, būtinas didesnis atsargumas keliuose ir buityje. Šią dieną neapsikraukite per dideliu darbų krūviu, juos derinkite su poilsiu.

Šeštadienį, Venerai keliaujant griaunamuoju Ožiaragio ženklo laipsniu, svarbių susitikimų geriau neskirti, diena nėra palanki sandoriams ar stambiems pirkiniams. Skirkite kuo daugiau laiko tiems, kuriuos mylite, ypač mažiesiems šeimos nariams. O sekmadienis palankus kūrybai, saviraiškai, mėgstamam hobiui.

Svarstyklės

Savaitė, kai ypač praverstų jūsų diplomatiniai sugebėjimai.

Jos dienomis ypač svarbu bus išklausyti oponentą, derinti požiūrius, ieškoti sutarimo ar bent kompromiso. Tokia gali būti jau savaitės pradžia.

Antradienį, Saulei pradėjus kelionę Šaulio ženklu, dažniau galite susidurti su aplinkybių kitimu, netikėtumais, bei darbuose pokyčiais.

Trečiadienį skirkite einamiesiems, anksčiau atidėliotiems reikalams,- tai metas pradėtųjų projektų užbaigimui.

Ketvirtadienį jums ypač pravers gebėjimas apjungti pozicijas, rasti bendrus sąlyčio taškus.

Šių savybių ypač prireiks ir sudėtingesnių Marso ir Veneros ritmų įtakoje, penktadienio ir šeštadienio dienomis. Jomis stiprinkite draugystės partnerystės ryšius, namuose išklausykite artimųjų nuomonę ir troškimus, paieškokite abipusiai tinkamų, naudingų šeimai sprendimų.

Sekmadienis jums – smagioms laisvalaikio pramogoms, susitikimams su seniai matytais bičiuliais.

Skorpionas

Savaitė, kurios dienomis kai kada galite jaustis, kaip akrobatas, einantis lynu. Reikės apmąstyti kiekvieną žingsnį, kruopščiai vertinti situaciją, kad išlaikytumėte vidinę ramybę ir pusiausvyrą.

Tokia gali būti jau šios savaitės pradžia.

Mėnuliui keliaujant Vėžio ženklu stiprės jūsų ateities įžvalgos. Tad jau pirmadienį imkite jautį už ragų ir iš esmės spręskite kilusius klausimus.

Jausdami jėgų ir energijos antplūdį, antradienį norėsite kurti, veikti ryžtingai, nuridenti nuo savo kelio pasitaikančius akmenėlius.

Savaitės viduryje, Saulei keliaujant jau Šaulio ženklu ir dar Merkurijui viešint jūsų ženkle, būsite linkę žodžių nevynioti į vatą – sakysite ką galvojate, iš esmės spręsite kilusias problemas.

Ketvirtadienį, Merkurijui iškeliavus iš jūsų į Šaulio ženklą, svarbu būtų išgirsti šalia esančių nuomonę bei patarimus. Galbūt pasitarę, lengviau rasite geriausias išeitis, o kolektyviniai sprendimai duos pagaliau ilgai lauktus rezultatus.

Sudėtingesnių astrologinių ritmų būtų penktadienio ir šeštadienio dienos. Kai, Marsui keliaujant griaunamuoju jūsų ženklo laipsniu, reikėtų vengti konfliktų, bendraujant išklausyti, o taip pat palaikyti artimuosius, labiau pasirūpinti savo ir artimųjų sveikata.

Sekmadienį kurkite nuotaikingą, pabendraukite su jus mylinčiais, suprantančiais, patirkite džiugių įspūdžių.

Šaulys

Naujų sumanymų savaitė. Jos dienomis lengviau gims naujos idėjos, lengviau rasite išeitis bei tinkamus sprendimus.

Savaitės pradžioje atidžiai stebėkite jus pasiekiančią informaciją, analizuokite, įžvelgdami kitų motyvacijas bei priežasties-pasekmės ryšius.

Antradienį, Saulei pradėjus kelionę jūsų ženklu, pats metas svarbiems sprendimams, konkretiems jūsų veiksmams.

Savaitės vidurys tiktų bendraminčių bei sąjungininkų paieškoms. O ketvirtadienis, Merkurijui įžengus į jūsų ženklą, šaunus, apjungus jėgas, išmintingų sprendimų paieškoms, kolektyvinei veiklai.

O štai penktadienis ir šeštadienis gali pažerti nemažai netikėtumų. Marsui ir Venerai keliaujant griaunamaisiais laipsniais, būkite atsargesni buityje, pasaugokite savo sveikatą, bei gražius tarpusavio ryšius. Šiomis dienomis naujų projektų geriau nepradėti, o ramiai tęsti pradėtuosius darbus.

Sekmadienį skirkite šeimai, mažiesiems jos nariams. Kartu paieškokite įdomesnių laisvalaikio formų, paiškylaukite gamtoje, pažaiskite stalo žaidimus. Pasidžiaukite buvimu kartu.

Ožiaragis

Savaitė, kai ne viskas gali būti taip, kaip iš pirmo žvilgsnio atrodys.

Tad jos dienomis rezervuotai vertinkite jums siūlomas naujas galimybes, detaliau analizuokite finansines rizikas, pateikiamus veiklos pasiūlymus. Tai aktualu jau savaitės pradžioje, Mėnuliui keliaujant jums opoziciniu ženklu.

Antradienis, Saulei atkeliavus į Šaulio ženklą, palankus naujų sumanymų pradžiai.

O savaitės vidurys – tinkamas laikas komandiruotėms, dalykiniams susitikimams, darbo pokalbiams.

Ketvirtadienį, Merkurijui perėjus į Šaulio ženklą, ieškokite bendraminčių ir sąjungininkų, jus suprantančių bei palaikančių. Laikas tiktų karjeros pokyčiams.

Penktadienį, sudėtingesnių Marso ritmų įtakoje, pirmenybę teikite ne fizinei, o intelektualiai veiklai. O šeštadienį, Venerai viešint griaunamajame jūsų ženklo laipsnyje, labiau pasaugokite gražius tarpusavio ryšius ir sveikatą.

Sekmadienis tiktų namuose jaukumo ir harmonijos kūrimui, bendravimui su jus mylinčiais bei palaikančiais.

Vandenis

Savaitė, kai vertėtų atsirinkti ne tik informaciją, bet ir tolesnio kelio bendrakeleivius. Jos dienomis geriau neskubėti, visa kam skirti daugiau, nei įprastai, laiko, nemesti kelio dėl takelio.

Jau savaitės pradžioje būkite įžvalgūs, naujus gautus darbų pasiūlymus neskubėdami detaliai įvertinkite.

Antradienis, Saulei perėjus į Šaulio ženklą, tiktų komandiruotėms, dalykiniams susitikimams, darbo naujoje vietoje pradžiai.

O savaitės vidurys palankus buitinių klausimų sprendimui, statybų-remonto darbų užbaigimui.

Ketvirtadienį, Merkurijaus ritmų įtakoje, pirmenybę teikite gyvenimo patirtimi patikrintiems sprendimams. Norėsis saviraiškos laisvės, tačiau gerų rezultatų greičiau pasieksite veikdami ne vieni, o tikslams pasiekti subūrę kolektyvą.

O jautresnėmis penktadienio ir šeštadienio dienomis, sudėtingesnių Marso ir Veneros ritmų įtakoje, tolimų kelionių geriau neplanuokite. Šios dienos nėra tinkamos sandoriams ar stambiems pirkiniams. Savaitgalio dienomis daugiau dėmesio skirkite savo ir artimųjų sveikatai bei tarpusavio ryšių stiprinimui.

Žuvys

Gilių įžvalgų savaitė.

Jau pirmosiomis jos dienomis, Saulei ir Merkurijui dar keliaujant Skorpiono ženklu, aiškiau matysite situacijas, suvoksite kitų motyvaciją. Mėnuliui viešint Vėžio ženkle, stiprės jūsų intuicija bei įžvalgos. Pasinaudokite tuo rinkdamiesi tolimesnį savo kelią.

Antradienį, Saulei įžengus į Šaulio ženklą, įsiklausykite į draugų bei kolegų patarimus. Priimdami sprendimus, remkitės išmintimi, savo gyvenimo patirtimi.

Savaitės vidurys ragins prisiminti dvasines vertybes, daugiau laiko skirti asmeniniam tobulėjimui.

Ketvirtadienį iš Skorpiono ženklo iškeliavus Merkurijui, norėsis veikti ryžtingai, o kartu ieškosite savo aplinkoje supratimo bei sutarimo.

Penktadienį ir šeštadienį, sudėtingesnių Marso ir Veneros ritmų įtakoje, svarbių susitikimų geriau neskirti. Šios dienos nėra palankios sandoriams, finansinėms operacijoms. Jomis svarbu būtų pasikliauti artimiausiais šeimos nariais, padėti tiems, kuriems ypač reikėtų jūsų pagalbos.

Sekmadienis įdomus vidiniais atradimais, tiktų kūrybinei saviraiškai. Raskite laiko meditacijai, jogai, vandens procedūroms, gerai knygai, mėgstamai muzikai, nuotaiką pakeliančiam filmui.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *