2021 metų rugsėjo 27-spalio 3 dienos savaitė

astrologija, horoskopai ir konsultacijos

2021 metų rugsėjo 27-spalio 3 dienos savaitėPasirinkimų savaitė. Jos dienomis rinksitės ne tik naujus tikslus, veiklos partnerius bet ir mintis: ar nuolat galvoti apie tai, ko jums vis dar trūksta, ar būti dėkingu Visatai, įvertinančiu, laimingu, su kuo esate, su tuo, ką jau turite.

Savaitės pradžioje. jautresnių Veneros ir Mėnulio ritmų įtakoje,neskubėkite tiek kelyje tiek ir pradėti svarbių projektų. Šiuo metu palankiau mokytis, plėsti savo akiratį, labiau pasirūpinti savo ir artimųjų sveikata. Antradienį palankesnių Prozerpinos ritmų įtakoje, aiškės tolesnis planas.

Savaitės vidurys palankesnis gilesnei analizei, tad duokite sau daugiau laiko pamąstymams. Naujai jūsų pradžiai, dokumentų tvirtinimui palankesnis metas – antroji savaitės pusė.

Savaitgalį kartu su mažaisiais šeimos nariais atraskite įdomių naujų laisvalaikio formų. Išreikškite save kūryboje, pasivaikščiokite po rudenėjantį mišką. Pamatykite savo gyvenime, kaip dailininko paletėje, kuo daugiau šviesių, linksmų spalvų.

Sėkmingos, nuotaikingos jums šios savaitės!

DELFI VIDEO

Avinas

Savaitė, kai jūsų gyvenimo šachmatų lentoje pats laikas ėjimui žirgu.

Jos dienomis daugiau pasiekti galėsite ne vien greitais veiksmais, bet ir diplomatija, derybomis.

Pirmadienį jautresnių Veneros ritmų įtakoje, venkite ginčų bei skubotumo. Tai metas detalesnei situacijų analizei. Prozerpinai iškeliavus iš griaunamojo laipsnio, jau antradienį lengviau sektųsi tartis, o ir darbuose galimos geresnės naujienos.

Savaitės viduryje bendraujant norėsis atrasti vidinę emocinę pusiausvyrą.

O ketvirtadienį galite išgirsti netikėtų žinių, – svarbu jas bus tinkamai pritaikyti.

Penktadienis suteiks kai kuriems progų sužibėti naujomis, nestandartinėmis idėjomis. Ši diena palanki deryboms, kompromiso paieškai.

Šeštadienį norėsis pakeisti aplinką, tad surenkite smagią šeimos išvyką. O sekmadienis galėtų būti įdomus draugų pasiūlymais, smagiais su jais susitikimais. Raskite daugiau laiko ir mėgstamam hobiui.

Sėkmingos šachmatų partijos jums šią savaitę!

Jautis

Savaitė, kuriai tiktų posakis: jei norite prajuokinti Dievą, pasakokite jam savo planus.

Tad šios savaitės dienomis stenkitės gyventi konkrečia diena, neužbėgdami toli į ateitį.

Tai aktualu jau savaitės pradžioje, kai sudėtingesnių Veneros ritmų įtakoje galimi netikėtumai, o kai kam ir neplanuotos finansinės išlaidos. Tad pirmadienį ir antradienį detaliai nagrinėkite esamas situacijas, susilaikykite nuo rizikingų finansinių sprendimų.

Savaitės viduryje spręskite atidėliotus buitinius klausimus. Mėnuliui keliaujant Vėžio ženklu, norėsis labiau pasirūpinti savo ir artimųjų sveikata, ypač mažaisiais šeimos nariais.

Ketvirtadienis jums – komerciniams reikalams, o penktadienį, spalio pirmąją, norėsis harmonijos, bendraudami sieksite tarpusavio supratimo.

Šeštadienį kas pabus daugiau gamtoje, tvarkydamasis sode ar darže, o kas pabaiginės namuose remonto – statybų darbus. O štai sekmadienį skirkite ramesniam atokvėpiui, raskite laiko įdomiai knygai, paklausykite mėgstamos muzikos ar visi kartu pažiūrėkite nuotaikingą filmą.

Turiningos, džiugios jums šios savaitės!

Dvyniai

Savaitė, kai svarbu bus atsirinkti grūdus nuo pelų. Jos dienomis ne viskas gali būti taip, kaip iš pirmo žvilgsnio atrodytų.

Jau savaitės pradžiojje, Mėnuliui keliaujant Dvynių ženklu, norėsis naujų potyrių. Tačiau artimų kylančio Mazgo ir Lilit pozicijų įtakoje, renkantis naują kelią svarbu nepaskubėti, išsiaiškinti visas aplinkybes, pasikonsultuoti su nusimanančiais, neužliūliuoti savęs rožinėmis viltimis. Juolab, kad nuo antradienio Juodajam Mėnuliui įžengus į karališkąjį laipsnį, ir abejotini dalykai gali būti vyniojami į gražų, spalvotą popieriuką. Šiuo metu skirkite pagrindinį dėmesį savo ir artimųjų sveikatai, imuniteto stiprinimui.

Savaitės viduryje galite išgirsti netikėtų naujienų, sužinoti kai ką visai naujo. Tad antroje savaitės pusėje spręsite, ką su tomis žiniomis toliau daryti, kaip jas geriausiai panaudoti.

Ketvirtadienį nukreipkite savo energiją ir jėgas į tarpusavio santykius, harmonijos kūrimui. Jūsų pagalbos gali prireikti jums artimam žmogui.

O penktadienį būkite ryžtingi, darbų ir reikalų neatidėliokite, spręskite juos išsyk.

Savaitgalį kas lankys toliau gyvenančius giminaičius, o kas išsiruoš į įdomią kelionę, pabuvoti ten, kur dar nebuvo.

Žvaigždžių palankumo jums šią savaitę!

Vėžys

Vertybių išsigryninimo savaitė.

Jos dienomis suvoksite, kad ne visi trokštami tikslai verti didžiulių jūsų pastangų, kad dažniau į savo gyvenimą vertėtų pažvelgti plačiau, išsigryninant laiko išbandymus atlaikančius tikruosius dalykus, Ir ,atsiribojus nuo sunkaus informacinio fono, padovanoti sau daugiau ramybę, gyvenimo džiaugsmą teikiančių valandėlių.

Tam palanki, sudėtingesnių Veneros bei jautresnių Mėnulio ritmų įtakoje jau savaitės pradžia, kai galite būti emocingesni, linkę labiau sutirštinti spalvas.

Savaitės viduryje. Juodajam Mėnuliui įžengus į karališkąjį laipsnį, labiau pasirūpinkite savo ir mažųjų sveikata, imuniteto stiprinimu. Šiuo metu neapsikraukite per dideliu darbų krūviu, darbus derinkite su aktyviu poilsiu.

Ketvirtadienį Mėnuliui keliaujant Vėžio ženklu, stiprės jūsų įžvalgos, intuicija, kai kas įžvelgsite iki tol nepastebėtus dalykus, reiškinių bei situacijų dėsningumą. O penktadienį jam perėjus į Liūto ženklą, norėsis stiprinti draugystės ir meilės ryšius, kurti jaukią, romantišką aplinką, gražinti savo namus ir aplinką.

Šeštadienis jums aktyvių energijų, tai diena, kai namuose galėsite nuveikti ypač daug buityje naudingo. Sekmadienį kartu su mylimu žmogumi pasidarykite smagų kūrybinį poilsiadienį – tingiadienį.

Daug meilės jums šią savaitę!

Liūtas

Kolektyvinių sprendimų savaitė. Jos dienos gali priminti linksmą pasaką apie ropę, kai svarbios būtų prisidėję net mažų pelyčių pastangos.

Tad šios savaitės dienomis ieškokite bendraminčių, sąjungininkų, jus suprantančių bei palaikančių. Savaitės pradžioje, jautresnių Veneros ritmų įtakoje, susilaikykite nuo nebūtinos finansinės rizikos, daugiau savo dėmesio skirkite mažiesiems šeimos nariams.

Savaitės vidurys gali stebinti netikėtomis žiniomis. Reaguokite lanksčiai ir greitai, pasitelkę kolegas, artimuosius, ieškokite būtinų sprendimų ir išeičių.

Ketvirtadienis jau palankesnių Prozerpinos ritmų įtakoje, palankus jums komerciniams sprendimams, dalykiniams susitikimams, deryboms, nekilnojamo turto sutarčių pasirašymui.

O penktadienį galite netikėtai sužinoti naujų įdomių dalykų. Ši diena palanki naujų jūsų sumanymų pradžiai.

Į jūsų ženklą atkeliavus Mėnuliui, šeštadienis puikus draugystei ir meilei. O sekmadienį auginantys mažuosius, daugiau laiko praleiskite gryname ore, kartu pasidžiaukite rudenėjančiu mišku.

Džiugių patyrimų jums šią savaitę!

Mergelė

Darbų užbaigimo savaitė. Ateina metas susirinkti derlių, ir ne tik daržuose ar soduose.

Ne veltui sakoma, kad ką pasėjote, tą nupjausite: šios savaitės dienos sudarys progų patirti įdėtų pastangų, šviesių minčių, realizuotų kūrybinių idėjų rezultatus.

Tai pajausti galėsite jau pirmosioms savaitės dienomis. Beje, jomis, sudėtingesnių Veneros ritmų įtakoje, neskubėkite plačiai atverti piniginės. O ir Mėnulio ritmai ragins ne tik atidžiau planuoti savo išlaidas, bet ir realistiškiau vertinti lengviau duodamus pažadus.

Savaitės viduryje galimos netikėtos žinios. Šis metas mažiau tiktų sutarčių pasirašymui, labiau palankus kūrybai, meninei saviraiškai. O gautą informaciją analizuokite, ji kai kam, kuriantiems ateities planus, padės lengviau apsisprsti.

Ketvirtadienis jums – materialaus plano kūrimui, papildomų bei pagrindinių darbų, naujų finansinių šaltinių paieškai.

Penktadienis įdomus susitikimais, džiugintų maloniu bendravimu su seniai matytais bičiuliais. Su jais kai kas paplanuos susitikimus ir šį savaitgalį. O dar kiti šiomis dienomis ryšis kūrybingai pertvarkyti savo namus, atnaujinti interjerą.

Gausaus derliaus jums šią savaitę!

Svarstyklės

Apsisprendimų metas. Šios savaitės dienomis Saulei, Marsui ir Merkurijui keliaujant jūsų ženklu, gyvenimas gali pateikti visą pasirinkimų paletę.

Kas rinksitės verslo partnerį, kas – naują darbą, kas – kitą gyvenamą vietą, o kas – tolesnį gyvenimo kelią.

Savaitės pradžioje Mėnuliui keliaujant Dvynių ženklu, gali būti nelengva išsyk nuspręsti. Kad išvengtumėte galimų klaidų duokite sau daugiau laiko situacijų analizei. Juolab, kad ir Venera keliaus griaunamuoju Skorpiono ženklo laipsniu. Tad pirmadienį susilaikykite nuo emocinių pirkinių, pasaugokite gražius tarpusavio ryšius.

Savaitės vidurys suteiks progų sudėti visus taškus ant „i“: netikėtai pateiks trūkstamą dalelę jūsų ateities delionei. Tad matyti galėsite pilną paveikslą ir jau ketvirtadienį galite būti, kaip sakoma „smūgyje“, – sektųsi vesti derybas, derinti požiūrius, išspręsti tiek darbines, tiek ir tarpusavio santykių problemas.

Penktadienį laikas tinkamas norintiems plačiau atskleisti savo gabumus bei talentus.

Savaitgalis puikus švenčiantiems gimtadienį, artimųjų susibūrimui. O kartu – smagioms trumpoms šeimos išvykoms į gamtą. Šiomis dienomis patirkite kuo daugiau smagių įspūdžių, dalinkitės meile ir gerumu.

Daug gyvenimo džiaugsmo jums šią savaitę!

Skorpionas

Stiprių patyrimų savaitė. Jos dienomis ryžtingai įveikinėsite kelyje pasitaikančias kliūtis, ridensite nuo kelio ir mažesnius akmenukus,tvarkysitės su naujais iššūkiais.

Savaitės pradžioje, Venerai keliaujant griaunamuoju jūsų ženklo laipsniu, labiau pasirūpinkite savo ir artimųjų sveikata, o taip pat materialiu turtu. Šiomis dienomis susilaikykite nuo neplanuotų išlaidų, venkitetarpusavio santykių aiškinimosi, nes kilę konfliktai turėtų tendenciją užsitęsti.

Savaitės viduryje stiprės įžvalgos bei intuicija. Lengviau įžvelgsite reiškinių priežastis, kitų motyvacijas. Tai padės jau ketvirtadienį rasti būtinus problemų sprendimus. Ši diena jums palanki suplanuotiems buitiniams reikalams, ypač tiks namų pertvarkai, jaukumo ir harmonijos kūrimui.

Penktadienį darbai į priekį dar gali judėti vėžlio žingsniu, bet svarbu juk, kad į priekį.

Šeštadienis tiktų savito stiliaus paieškoms, naujo interjero kūrimui, statybų remonto darbams. Kai kas imsis paremontuoti ir tarpusavio santykius. O sekmadienį norėsis džiugaus atokvėpio, smagių šeimos pramogų, susitikimų su seniai matytais bičiuliais.

Įdomios bei turiningos jums savaitės!

Šaulys

Savaitė jūsų pokyčiams. Ateina laikas įvertinti nueitą kelią, nusibrėžti tolesnes gaires.

Tam palankios gali būti jums šios savaitės dienos.

Pirmadienį, Venerai keliaujant griaunamuoju Skorpiono ženklo laipsniu, o Mėnuliui viešint jums opoziciniame Dvynių ženkle, jausmai gali sakyti viena, o logika – kita. Tad svarbiausia bus rasti vidinį balansą, suderinti norus ir galimybes.

Antradienį sektųsi informacinė paieška. Tai palankus metas ieškoti norintiems keisti darbą, naujų galimybių, darbų pasiūlymų.

Savaitės vidurys gali stebinti netikėtumais. Tai metas, kai palankiau būtų užsiimti įprastine veikla, o ne pradėti kažką visai naujo.

Naujai pradžiai jums palankus bus ketvirtadienis. Tai tinkamas laikas eiti į darbo susitikimus bei pokalbius, derėtis, ieškoti kompromiso. Ši diena tiktų ir suplanuotiems pirkiniams. Penktadienis, Mėnulio Liūto ženkle ritmų įtakoje, palankus jums naujų idėjų pristatymui, naujų projektų pradžiai. O Nusileidusio Mazgo jūsų ženkle įtakoje, kažką gyvenimas gali paraginti šią dieną grįžti prie anksčiau buvusių atidėtų sumanymų, pradėtų ir vis neužbaigiamų darbų.

Savaitgalio dienos palankios ne tik aktyviam poilsiui, sveikatos ir imuniteto stiprinimui, bet ir tiktų norintiems persikraustyti bei įsikurti naujoje gyvenamoje vietoje.

Sėkmingų pokyčių jums šią savaitę!

Ožiaragis

Naujų tikslų išsikėlimo savaitė. Jos dienos – metas ne tikįvertinti savo pasiekimus, nuveiktų darbų rezultatus, įgyvendintus tikslus. bet ir susirasti naują viršukalnę, į kurią norėsis įkopti, išsikelti naujus tikslus bei uždavinius.

Pirmadienį, rugsėjo 27-ą, jautresnių Veneros ritmų įtakoje, neskubėkite kelyje, labiau pasaugokite savo ir artimųjų sveikatą, o taip pat – daiktus ir pinigus. Ši ir antradienio dienos nėra palankios investicijoms, o taip pat grožio procedūroms. Joms palankesnė antroji savaitės pusė.

Savaitės viduryje stiprinkite partnerystės ryšius, ieškokite bendraminčių. O ketvirtadienį – tinkamas metas nekilnojamo turto sandoriams, diena palanki norintiems imtis naujos veiklos, norintiems rinktis tiesiog naują kryptį.

Penktadienis į pirmą planą kels šeimai aktualius klausimus. Gali paaiškėti, kad savaitgalyje kai kam gali tekti pakeisti planus.

Šeštadienį daug neplanuokite, palikite erdvės visatos kūrybai. Tai metas, kai galite sulaukti seniai matytų draugų skambučio, ar netikėtai šaus į galvą imti ir aplankyti toliau gyvenančius artimuosius.

Sekmadienis – puikus laikas meilės ir draugystės stiprinimui.

Daug širdžių šilumos jums šią savaitę!

Vandenis

Naujų idėjų savaitė. Jų šios savaitės dienomis kils nemažai, svarbu bus atsirinkti kaip grūdus nuo pelų, tas idėjas, kurias galėtumėte išsyk įgyvendinti.

Pirmadienį analizuokite esamas situacijas. Šią dieną darbo sutarčių geriau nepasirašinėti. Venerai viešint griaunamajame laipsnyje, kelionei į darbą skirkite daugiau nei įprastai laiko, labiau pasirūpinkite savo bei artimųjų sveikata.

Antradienis jums – kolektyve pasitikrinimui, kurios mintys galėtų sudygti, duoti vėliau trokštamus rezultatus. O štai trečiadienį būkite pasiruošę kaip kačiukas nušokti ant minkštų letenėlių, – gyvenimas, kaip ledukų, gali pažerti netikėtumų.

Ketvirtadienio ir penktadienio dienos tiktų naujų sumanymų įgyvendinimui, smagioms jūsų permainoms. Šiomis dienomis sektųsi užmegzti naujus dalykinius kontaktus, rengti ir pasirašyti naujas darbo sutartis, o kai kam keltis į naują gyvenamą vietą.

Šeštadienis tiktų kad ir trumpoms kelionėms, susitikimui su seniai matytais draugais. O sekmadienį kurkite namuose santarvę ir harmoniją, rinkitės tai, kas jus jungia.

Šaunių sumanymų jums šią savaitę!

Žuvys

Stabilumo paieškos savaitė. Ir šios savaitės dienomis jos ieškosite, kaip pusiausvyros tarp judančių svarstyklių lėkštelių.

Jomis norėsis įveikti rudeniškas nuotaikas, abejones bei nerimą dėl ateities.

Pirmadienį, sudėtingesnių Veneros ritmų įtakoje, venkite ginčų bei finansinės rizikos. Šią dieną savo gyvenime eškokite to, kas jus džiugina, bendraukite su jus mylinčiais ir suprantančiais.

Antradienį galite pajausti, kad kasdieniams darbams reikia daugiau nei įprastai pastangų, o taip pat daugiau laiko.

Savaitės vidurys, kaip permainingas vėjas, nešiojantis medžių lapus, į gyvenimą gali įnešti nemenkų pokyčių. Svarbus bus nuspręsti, kuriuo keliu judėsite toliau.

Naujų darbų bei finansinių šaltinių paieškai jums palankus ketvirtadienis. O penktadienis labiau tiktų intelektualiai veiklai, dokumentų sutvarkymui.

Šeštadienį norėsis daugiau laiko skirti kūrybai bei saviraiškai. O sekmadienį įkvėpti gaivaus rudeninio oro, pajausti harmoniją su aplinka.

Džiugios bei harmoningos jums savaitės!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *