2022 metų sausio 17-23 d. savaitės horoskopas

astrologija, horoskopai ir konsultacijos

2022 metų sausio 17-23 d. savaitės horoskopas

Virsmo savaitė. Šios savaitės dienos kai kada gali panašėti į vairavimą slidžiame kelyje, – apgalvotas turėtų būti kiekvienas vairo pasukimas. Savaitė prasidės jautresniais astrologiniais ritmais.

Antradienis – savotiškas virsmo metas – Nusileidęs Mazgas – Ketu – pereis iš Šaulio į Skorpiono ženklą, Kylantis Mazgas – Rahu – iš Dvynių į Jaučio ženklą. Šią ir trečiadienio dienomis savo ir artimųjų sveikatai skirkite kuo daugiau dėmesio.

Ketvirtadienį, sausio 20-ą, Saulė iškeliaus iš Ožiaragio į Vandenio ženklą. Tad antrosios savaitės pusės astrologiniai ritmai stiprins naujų idėjų ir galimybių paieškas, į situacijas ragins reaguoti lanksčiai, bendraujant derinti požiūrius, ieškoti kas jungia, o ne kas skiria.

Savaitgalis palankus pasiryžusiems pokyčiams – tinkamas suplanuotam gyvenamos vietos keitimui, palankus sportui ir šeimos išvykoms. Namuose ilsėdamiesi ir bendraudami su artimaisiais, įveikite pandeminį nuovargį, aštresnes nuotaikas. Jūsų meilė, jautrumas, dėmesys tiems,kuriuos mylite, šiomis dienomis bus ypač svarbūs.

Daug meilės Jums šią savaitę!

DELFI Video

Avinas

Turtinga, kaip žiema sniego, patyrimų savaitė. Jos dienomis galėsite pasijausti ypač reikalingais. Jūsų sukaupta, išmintis, patirtys, konkreti savalaikė pagalba ne tik darbe, bet ir namuose bus ypač svarbūs.

Pirmadienį, jautresnių astrologinių ritmų įtakoje, visa kam skirkite daugiau, nei įprastai laiko, tame skaičiuje ir kelionei į darbus. Tai tinkamesnis metas pradėtųjų darbų tęstinumui ir užbaigimui.

Antradienį iš Šaulio ženklo iškeliavus Nusileidusiam Mazgui, palankus laikas dalykiniams susitikimams, deryboms, bendro požiūrio paieškoms. O savaitės vidurys – jums svarbus metas draugystei ir meilei, tarpusavio santykių kūrimui bei stiprinimui.

Ketvirtadienį, Saulei iškeliavus iš Ožiaragio į Vandenio ženklą, o Marsui dar viešint Šaulio ženkle, ši ir penktadienio dienos tinkamos ryžtingiems sprendimams bei permainoms: kam – darbo, ar renkantis verslo partnerius, o kam – ir gyvenamos vietos pokyčiams.

Šeštadienis jums tiktų buitiniams, remonto-statybų darbams. O sekmadienis – sportui, turiningam šeimos laisvalaikiui. O kai kam, dar tebeieškantiems savojo žmogaus, – ir naujoms pažintims.

Šaunių patyrimų jums šią savaitę!

Jautis

Savaitė, palanki jūsų pokyčiams. Jos dienomis, kaip priėjus kelių sankryžą, ateina laikas permąstyti savo nueitą kelią, o kai kam – ir paieškoti naujų kelio krypčių.

Savaitės pradžia, Jupiteriui dar viešint griaunamajame laipsnyje, labiau tiktų gilesnei situacijų analizei.

Antradienį į jūsų ženklą atkeliavus Kylančiam Mazgui, palankus metas kurti materialų pagrindą, laikas tinkamas norintiems įsigyti, pertvarkyti, atnaujinti savo namus. Tad neatidėliodami imkitės tam reikalingų veiksmų.

O savaitės vidurys ypač tiktų pribrendusiems darbo pokyčiams. Tai laikas, kai gali atsirasti galimybių norintiems pradėti kažką visai naujo, ar nutarusiems pereiti į naują darbą.

Sausio 20-ą Saulei iškeliaus iš Ožiaragio į Vandenio ženklą, tuo atverdama naujų galimybių jei ne duris, tai bent jau langą. Tad ketvirtadienį ir penktadienį atidžiau nagrinėkite jums svarbių pasiūlymų variantus, įvertinkite jų finansinę perspektyvą.

Šeštadienis palankus norintiems gražinti, puoselėti savo namus. O sekmadienis – turiningam šeimos laisvalaikiui.

Sėkmingų pokyčių jums šią savaitę!

Dvyniai

Širdies atvėrimo savaitė. Jos dienos suteiks progų atsiverti, kaip kriauklei, auginančiai perlą, gerumui ir meilei. Šiomis dienomis lengviau pastebėsite ne tik kas aktualu jums, bet ir tai, kas būtų svarbu esantiems šalia. Šios savaitės dienomis vis dažniau lankys geros mintys ir noras pasirūpinti tais, kuriems labiausiai reikėtų jūsų pagalbos. Jūsų atjauta, gerumas džiugins tuos žmones, o kai kada, labiau prireikus, pavyktų suburti ir visą pagalbos komandą. Tokia gali būti jau savaitės pradžia.

Iš jūsų ženklo antradienį iškeliavus Kylančiam Mazgui, jau savaitės vidurys – emociškai lengvesnis. O ketvirtadienį, Saulei perėjus į Vandenio ženklą, šią ir penktadienio dienomis aiškės situacijos: kam darbuose, o kam ir asmeniniame gyvenime, greičiau atsirinksite ne tik tinkamą informaciją, bet ir būtinus tolesnius veiksmus

Savaitgalis ypač tiktų vietos pakeitimui, kad ir trumpoms išvykoms bei kelionėms. Svarbu, kad visi kartu patirtumėte kuo daugiau džiugių gyvenimo akimirkų.

Daug gyvenimo džiaugsmo jums šią savaitę!

Vėžys

Gilių įžvalgų savaitė. Šios savaitės dienomis gali atrodyti,kad neriate į pačias savo sielos ežero gelmes.

Savaitės pradžia ganėtinai emocinga ir kontrastinga. Mėnuliui viešint jūsų ženkle, o Saulei keliaujant jums opoziciniu Ožiaragio ženklu, jausmai gali sakyti viena, o logika – kita.

Antradienį į Skorpiono ženklą atkeliavus Nusileidusiam Mazgui – daugiau dėmesio skirkite ne tik sveikatai, bet ir tarpusavio santykiams.

Savaitės viduryje norėsis gilintis į save, įžvelgti reiškinių priežastis, suvokti ir kitų motyvacijas.

Ketvirtadienį, Saulei iškeliavus iš jums opozicinio Ožiaragio, į Vandenio ženklą, stiprės noras gerų permainų bei pokyčių. Vis tik jiems reikėtų tinkamai pasiruošti. Tad ketvirtadienio ir penktadienio dienomis ieškokite jums reikalingos informacijos, derinkite nuomones, siekite bendro požiūrio.

Šeštadienis tiktų namuose jaukumo ir harmonijos kūrimui, o sekmadienį skirkite susitikimams su toliau gyvenančiais artimaisiais ar senai matytais draugais.

Daug širdžių šilumos jums šią savaitę!

Liūtas

Minkštų žingsnelių savaitė. Į priekį judėkite neskubėdami, švelniai, išvengdami šios savaitės dienomis galinčių pasitaikyti aštresnių kampų.

Savaitės pradžia tiktų pasiruošimui, tolesnės krypties pasirinkimui.

Antradienį Ketu iškeliavus iš Šaulio ženklo, kiek lengviau atsipūsite. Mėnuliui atkeliavus į jūsų ženklą, ši ir trečiadienio dienos – ypatingas metas darbe – bendraminčių ir sąjungininkų paieškoms, o taip pat draugystei ir meilei.

O ketvirtadienį, Saulei atkeliavus į jums opozicinį Vandenio ženklą, darbų tempas kiek palėtės.

Penktadienis šaunus naujai kilusių interjero idėjų realizavimui. O šeštadienį labiau pasirūpinkite savo ir artimųjų sveikata, venkite nesutarimų tiek darbe, tiek ir namuose. Pasaugokite gražius tarpusavio ryšius.

Sekmadienį kuo daugiau laiko praleiskite gryname ore. Smagus pasivaikščiojimas su augintiniu, sportas bei mėgstamas hobis suteiktų jums smagų atokvėpį.

Turiningos bei nuotaikingos jums savaitės!

Mergelė

Ryžtingų veiksmų savaitė. Jos, dienoms,kaip įgudęs planuotojas, susidarykite konkretų tolesnių veiksmų planą. Tai daryti palanku jau šios savaitės pradžioje.

Antradienį, Kylančiam Mazgui atkeliavus į Jaučio ženklą, imkitės savo planą įgyvendinti. Norėsis didesnį dėmesį skirti materialaus pagrindo kūrimui bei stiprinimui. Metas tiktų ir buitiniams, remonto, statybų darbams.

Konkretiems, finansinę gerovę stiprinantiems veiksmams, dalykiniams susitikimams

Ir deryboms, jums palankus bus savaitės vidurys.

Ketvirtadienį, Saulei perėjus iš Ožiaragio į Vandenio ženklą, gyvenimo tempas pagreitės.

O penktadienį sėkmė lydės jei būsite diplomatiškesni, lengviau taikysitės prie kintančių situacijų. Beje, šią ir šeštadienio dienomis – Mėnuliui keliaujant jūsų ženklu – šaunus laikas draugystei ir meilei. O sekmadienis ypač tiktų sportui, išvykoms bei trumpoms šeimos kelionėms.

Šaunių pasiekimų jums šią savaitę!

Svarstyklės

Naujų galimybių paieškos savaitė. Jos dienomis norėsis, kaip per sniego uždangą, įžvelgti tolesnius kelio kontūrus. Pirmadienis – emociškai jautresnis. Svarbu būtų visa kam skirti pakankamai laiko, siekiant greitų rezultatų neapsikrauti per dideliu darbų krūviu, savęs per daug nespausti.

Antradienį iš Dvynių ženklo iškeliavus Kylančiam Mazgui, būsite linkę visas jėgas nukreipti į vieną pagrindinį tikslą.

O savaitės viduryje palanku kai kam paieškoti naujų galimybių ar kitų veiklų. Tai metas, kai užsidarant vienoms durims gali atsiverti kitos durys, ar bent langas.

Ketvirtadienį, Saulei atkeliavus į Vandenio ženklą, dažniau generuosite įdomias, originalias idėjas. Tad penktadienį jau ieškokite galimybių jas realizuoti.

Savaitgalį kurkite kūrybingą, nuotaikingą ir įdomų. Paieškokite įdomesnių laisvalaikio leidimo formų. Gryname ore su mažaisiais pažaiskite judriuosius žaidimus.

Džiugios bei nuotaikingos jums savaitės!

Skorpionas

Savaitė gilinimuisi į situacijas ir svarbiausias problemas. Jos dienomis ypač kaip lakmusas ryškėti gali ir buvę atidėlioti klausimai, Juos sprendžiant pravers greita jūsų reakcija, o taip pat diplomatiniai sugebėjimai.

Savaitės pradžioje kai kuriems teks daug dėmesio skirti ne tik darbui, bet ir daugiau laiko šeimai.

Antradienį į jūsų ženklą atkeliavus Nusileidusiam Mazgui, stiprės jūsų įžvalgos bei intuicija, o kartu aiškės tos sritys, kuriose tai reikėtų pritaikyti.

Savaitės viduryje gali aiškėti buvę užleistos problemos. Gali išryškėti ir tai, į ką mažiau iki šiol darbuose kreipėte dėmesio. Tad ketvirtadienį svarbu bus tai įvertinti o taip pat ir šalia esančių įdedamas pastangas. Šią dieną, Saulei pereinant į Vandenio ženklą, norėsis ženklesnių pokyčių.

Tad jau penktadienį jiems galėsite kruopščiau pasiruošti. Šią dieną bendraudami dažniau susilaikykite nuo kritikos, ieškokite kompromiso ir sutarimo.

Savaitgalį neapsikraukite per dideliu darbų krūviu, – gali kai kam išryškėti sveikatos ar tarpusavio santykių klausimai. Tai tinkamas metas labiau pasirūpinti tiek savo, tiek ir artimųjų sveikata, ir giedro, namuose klimato kūrimu.

Daug džiugios energijos jums šią savaitę!

Šaulys

Pokyčių savaitė. Jos dienos gali būti permainingos, kaip šią žiemą oras.

Pirmadienis emociškai jautresnis. Šią dieną palankiau tęsti anksčiau pradėtuosius darbus. Antradienį, iš jūsų ženklo iškeliavus Nusileidusiam Mazgui, kai kuriems net gali atrodyti, kad tarsi nuo jūsų pečių nukėlė statybinį bloką.

Savaitės viduryje aiškės situacijos bei aplinkybės, lengviau matysite ir naujus kelius į sėkmę.

Ketvirtadienį, Saulei atkeliavus į Vandenio ženklą, kai kurie svajos kad ir apie trumpas atostogas, o likę darbuose dalinsis su kolegomis naujais sumanymais bei darbinėmis idėjomis.

Penktadienį, kol Marsas vieši jūsų ženkle, ypač palankus laikas remonto-statybų darbams, interjero atnaujinimo darbų pradžiai.

O šeštadienį surenkite smagią šeimos iškylą. Sekmadienis jums ramiam atokvėpiui, raskite laiko mėgstamai muzikai, įdomiai knygai, nuotaikingam filmui.

Daug gyvenimo džiaugsmo jums šią savaitę!

Ožiaragis

Susitelkimo ties svarbiausiais tikslais savaitė. Jos dienomis svarbu bus nesiblaškyti, nešvaistyti laiko mažai reikšmingiems dalykams, o kaip kovotojui ringe, nukreipti visas pastangas pagrindinio tikslo link. Tam palanki jau savaitės pradžia.

Antradienį, Kylančiam Mazgui atkeliavus į Jaučio ženklą, norėsis siekti karjeros, o vystantiems savo verslą – susitelkti ties konkrečiais darbais.

Savaitės viduryje kai kam kils gerų idėjų ne tik darbuose, bet ir šaunių minčių, kaip originaliau pertvarkyti ir savo namus,- Įgyvendinkite jas

Ketvirtadienį, Saulei iškeliavus iš jūsų ženklo, – jums ramesnis atokvėpio metas. Šią ir penktadienio dienomis norėsis sutelkti dėmesį ir į atidėtųjų buitinių klausimų išsprendimą.

Šeštadienį skirkite daugiau laiko mėgstamam hobiui, o sekmadienį pasidžiaukite maloniu bendravimu su jus mylinčiais ir palaikančiais.

Giedros nuotaikos jums šią savaitę!

Vandenis

Intensyvi, veiklos savaitė. tad pats metas pasiraitoti rankoves. Jos dienomis jūsų ženklu keliaujant Saturnui ir Merkurijui, dažniau kils naujų šaunių idėjų, o kartu – ieškosite būdų joms įgyvendinti. Tam palanki jau savaitės pradžia.

Antradienį, Kylančiam Mazgui iškeliavus iš Dvynių ženklo, būsite linkę orientuotis ne tiek į žodžius, kiek į konkrečius veiksmus.

O savaitės viduryje, Saturno viešnagė jūsų ženkle, ragins didesnį dėmesį skirti ne tik darbams, bet ir gyvenimo prasmės paieškoms.

Ketvirtadienį Saulei atkeliavus į jūsų ženklą nuo sausio 20-os – prasidės jums ypač energingas ir veiklus laikotarpis. Tad penktadienis ypač tiktų ryžtingiems materialų pagrindą stiprinantiems veiksmams, o kai kam ir darbo, karjeros pokyčiams.

Šeštadienis ragins kai kuriuos grįžti namuose prie buities gerinimo darbų, o sekmadienį norėsis pakeisti aplinką, pabuvoti ten, kur dar nebuvote.

Šaunių įspūdžių jums šią savaitę!

Žuvys

Kūrybos savaitė. Jos dienomis jūsų ženklu keliaujant Neptūnui ir Jupiteriui, lengviau atskleisite savo kūrybines galias, gabumus bei talentus.

Savaitės pradžioje Mėnuliui keliaujant Vėžio ženklu stiprės jūsų įžvalgos bei intuicija.

Antradienį Nusileidusiam Mazgui atkeliavus į Skorpiono ženklą norėsis labiau pasirūpinti savo ir artimųjų gera sveikata bei savijauta.

Savaitės viduryje kai kam gali išryškėti ir tarpusavio santykiuose buvę užslėpti povandeniniai akmenys. Tad ketvirtadienį išryškės būtinybė geriau išgirsti vienas kitą, tartis, derinti savo veiksmus su partneriu. Juolab, kad sausio 20-ą Saulei atkeliavus į Vandenio ženklą, dažniau lankys būsimų pokyčių nuojauta, tinkamo meto laukimas.

Kūrybinei saviraiškai ypač palankūs jums penktadienis ir šeštadienis. Šiomis dienomis Mėnuliui keliaujant jums opoziciniu ženklu, svarbu būtų įveikti liūdnesnes mintis, nekreipiant dėmesio į smulkesnius nesklandumus.

Sekmadienis puikus meninei saviraiškai, turiningam šeimos poilsiui. Padėkite ir mažiesiems išreikšti jų talentus bei gabumus.

Kūrybinio įkvėpimo jums šią savaitę!