2021 metų spalio 18-24 dienos savaitė

astrologija, horoskopai ir konsultacijos

2021 metų spalio 18-24 dienos savaitė

Savaitė nusibrėžimui tolesnio jūsų gyvenimo laivo plaukimo kurso.

Jos dienomis, įsiklausydami ką pataria jūsų intuicija, kokią kryptį rodo vidinis kompasas, paieškokite naujų galimybių, kitokių išeičių. Šios savaitės dienomis sektųsi suburti komandą, išsikelti naujus tikslus, rasti kitas, tinkamesnes išeitis. Tai palankus laikas deryboms, kompromiso paieškoms.

Tokia gali būti, Merkurijui pradėjus judėti vėl direkcine kryptimi, jau savaitės pradžia.

Jos pradžioje lengviau sektųsi susitarti, rasti kompromisą. Mėnuliui viešint į Avino ženkle, antradienį, norėsis veikti ryžtingiau, sieksite greitesnių rezultatų. O savaitės vidurys Mėnulio pilnaties ritmų įtakoje, emociškai jautrus, labiau tiktų kūrybai bei saviraiškai. Antroji savaitės pusė palanki siekiantiems karjeros, darbo naujoje vietoje pradžiai. Šiomis dienomis sektųsi stiprinti šeimos materialų pagrindą,

Šeštadienį Saulei perėjus į Skorpiono ženklą, savaitgalio dienomis kuo daugiau dėmesio skirkite sveikatos ir imuniteto stiprinimui, gražių tarpusavio ryšių kūrimui bei auginimui.

Sėkmingų sprendimų bei pasirinkimų jums šią savaitę!

DELFI VIDEO

Avinas

Savaitė, kai jūsų kantrybė išties pravers.

Kai kuriomis dienomis gali atrodyti, kad likimas ėmė ir pateikė jums netikėtą egzaminą, – patikrinimui, kaip greitai jūs sugebate reaguoti į besikeičiančias aplinkybes, kaip išlaikote vidinę ramybę, vadovaujatės logika. Tai patirti galite jau pirmosiomis savaitės dienomis.

Savaitės vidurys, Mėnulio pilnaties ritmų įtakoje jam viešint jūsų ženkle, stiprins norą greitų rezultatų, o kai kada – ir nekantrumą. Svarbu bus tinkamai organizuoti darbą, o taip pat pasaugoti gražius tarpusavio ryšius.

Merkurijui judant direkcine kryptimi, ketvirtadienis gali būti įdomus verslo pasiūlymais. O penktadienis – dosnus įdomiais susitikimais su bendraminčiais, savo partneriais.

Tai tinkamas metas jūsų bendrų tikslų siekiams, palankus ir įmonės steigimui.

O šeštadienį, Saulei iškeliavus iš jums opozicinio į Skorpiono ženklą, diena ypač aktyvi, ji tiktų materialaus pagrindo kūrimui, statybų-remonto darbams.

Sekmadienį didesnį dėmesį skirkite draugystei ir meilei.

Turiningos, nuotaikingos jums šios savaitės!

Jautis

Savaitė galinti priminti atkaklų kopimą į kalną.

Jos dienomis svarbu bus ne tik tinkamai nusiteikti, bet ir kruopščiai pasiruošti įveikti kelyje pasitaikančius trukdžius ir siekti užsibrėžtos viršukalnės. Tokios gali būti jau pirmosios savaitės dienos.

Savaitės viduryje, jautresnių Mėnulio ritmų įtakoje, pagrindinį dėmesį skirkite gražių tarpusavio santykių, tiek namuose, tiek ir darbe partnerystės kūrimui.

Merkurijui judant vėl direkcine kryptimi, ketvirtadienį palanku eiti į darbo pokalbius, vesti derybas, pristatyti naujus projektus.

O penktadienį – pasirašinėti suderintas sutartis. Šis metas tiktų pradėtųjų buitinių darbų tęsimui bei pabaigimui. Kol dar Saulė neperėjo į jums opozicinį Skorpiono ženklą, pasistenkite iki spalio 23 dienos nudirbti svarbiausius jums darbus.

Šeštadienį ir sekmadienį jau neapsikraukite per dideliu darbų krūviu, didesnį dėmesį skirkite sveikatos ir imuniteto stiprinimui. O kažkam norėsis šiomis dienomis tiesiog daugiau ilsėtis, atrasti laiko mėgstamam hobiui, įdomiai saviraiškai.

Džiugių pergalių jums šią savaitę!

Dvyniai

Savaitė, kai atrodys, kad pagaliau likimas pila vandenį ir ant jūsų girnų.

Šios savaitės pirmosiomis dienomis, Saulei dar keliaujant Svarstyklių ženklu, o nuo pirmadienio ir Merkurijui vėl judant direkcine kryptimi, savaitės pradžia palanki dalykinėms, o kai kam ir asmeninėms, pažintims.

Savaitės viduryje, Mėnulio pilnaties ritmų įtakoje, galimi emocijų svyravimai. Tai metas labiau įsiklausyti į save, Šiuo metu reikėtų neskubėti priiminėti esminius, kardinalius sprendimus, devynis kartus atmatuoti, o tik tada kirpti.

O štai antroje savaitės pusėje svarbių reikalų neatidėliokite į ilgesnį stalčių – imkitės jų išsyk. Šiuo metu rasti galėsite jiems tinkamiausius, greitus sprendimus. Šiomis dienomis labiau pasirūpinkite savo bei artimųjų sveikatos bei imuniteto stiprinimu.

Saulei pradėjus kelionę Skorpiono ženklu, o Mėnuliui viešint jūsų ženkle, ypatingas metas meilei ir draugystei šis savaitgalis. Jomis jus gali pasiekti ir netikėtos, įdomios bei džiugios jums žinios.

Daug meilės jums šią savaitę!

Vėžys

Savaitė, kuriai tiktų posakis: nesidžiauk radęs, neverk pametęs.

Tai metas, kai gyvenimas ir toliau gali jus stebinti netikėtais įvykiais, likimo viražais. Šios savaitės dienomis kai kurias situacijas galite pamatyti kitu, netikėtu kampu, įvykiai gali klostytis labiau nenuspėjamai, negu tikėjotės. Svarbu bus išlaikyti vidinę pusiausvyrą ir kaip katinėliui, vis nušokti ant minkštų letenėlių. Tokios gali būti, artėjant Mėnulio pilnačiai, jau pirmosios savaitės dienos.

Savaitės viduryje stiprės jūsų įžvalgos bei intuicija. Mėnulio pilnaties metas ypač tiktų kūrybai, palankus ir kai kam, trokštantiems šeimos pagausėjimo.

Antroji savaitės pusė, Merkurijui judant direkcine kryptimi, puikus laikas svarbiausiems jūsų darbams. Jis tiktų dalykiniams susitikimams, požiūrių derinimui, sutarčių rengimui, nekilnojamo turto operacijoms.

Šeštadienį, Saulei perėjus į Skorpiono ženklą, stiprės įžvalgos, gilės jausmai. Tad savaitgalis jums – ypatingas laikas draugystei ir meilei. Jis palankus šeimoje naujų jūsų ateities planų kūrimui, dalijimuisi kilusiomis laisvalaikio idėjomis bei giedra nuotaika.

Džiugios bei nuotaikingos jums savaitės!

Liūtas

Kūrybinga savaitė. Jos dienomis kai kas jausis kaip dailininkas, gavęs baltą drobę, kurioje norėsis išreikšti kilusias kūrybines idėjas, savo gražias mintis. Jau pirmosios savaitės dienos tiktų jūsų kūrybiniams sumanymams, o kai kam – ir naujos veiklos pradžiai.

Savaitės viduryje, Mėnuliui keliaujant Ožiaragio ženklu, kuriame vieši Plutonas, ilgalaikių planų nekurkite, situacijos bus linkę kisti.

O ketvirtadienį, Mėnuliui viešint jums opoziciniame Vandenio ženkle, širdis gali sakyti viena, o logika – kita. Stiprės laisvės troškulys, tačiau tai metas, kai reikėtų suderinti troškimus su galimybėmis.

Penktadienis jums palankus svarbiausių darbų užbaigimui, pasiektų rezultatų įvertinimui. Tai puiki diena naujiems dalykiniams kontaktams, o kai kam ji tiktų naujų veiklų paieškai.

Šeštadienis puikus bendravimui, susimatymui su seniai matytais bičiuliais. O sekmadienis – pirmoji naujo Saulės ciklo diena, tiktų tolesnių šeimos planų kūrimui, palanki būtų bent trumpam aplinkos pakeitimui, tiktų ir suplanavusiems persikraustymui į naują gyvenamą vietą.

Džiugių patyrimų jums šią savaitę!

Mergelė

Šiai savaitei jums tiktų liaudies išmintis: trūkt už vadžių, vėl iš pradžių.

Jos dienomis gali tekti grįžti prie anksčiau pradėtųjų darbų bei sumanymų, pabaiginėti pradėtuosius projektus. Tam palankus metas, Merkurijui pasukus direkcine kryptimi, jums jau savaitės pradžia.

Antradienis tiktų papildomų darbų bei užsakymų paieškoms. O savaitės vidurys, Mėnulio pilnaties ritmų įtakoje, palankus kūrybinių idėjų realizacijai.

Ketvirtadienis suteiktų progų įdomiems r naudingiems dalykiniams susitikimams. O penktadienis – jums naujų sumanymų pradžiai. Šiomis dienomis galite atrasti sau ir naujų finansinių galimybių.

Šeštadienį, Saulei įžengus į Skorpiono ženklą, puikus metas draugystei ir meilei, gražių tarpusavio ryšių šeimoje kūrimui bei stiprinimui.

Sekmadienį paieškokite įdomesnių laisvalaikio leidimo formų, aplankykite seniai matytus draugus, pasivaikščiokite su augintiniu gamtoje.

Šaunių sumanymų jums šią savaitę!

Svarstyklės

Žvaigždžių palankumo savaitė.

Jos dienomis darbai jūsų rankose tirpte tirps. Tad Saulei ir Marsui tebeviešint jūsų ženkle, imkitės svarbiausiųjų planų bei sumanymų. Ypač tam tinkamas laikas jau nuo pirmadienio – spalio 18-os – Merkurijui vėl pradėjus judėti direkcine kryptimi.

Antradienį ir trečiadienį, Mėnuliui viešint jums opoziciniame Avino ženkle ir jo pilnaties ritmų įtakoje, būsite linkę žodžių nevynioti į vatą. Gali tekti bendraujant paieškoti kompromiso.

O ketvirtadienį ir penktadienį, pajutę energijos antplūdį galėsite kaip sakoma „kalnus versti“. Svarbiausius sumanymus ir įgyvendinkite iki spalio 23-ios, kol dar Saulė vieši jūsų ženkle. Tai tinkamas metas karjeros augimui, ar darbo naujoje vietoje pradžiai, remonto- statybų darbų užbaigimui.

Šeštadienis, Saulei iškeliaujant iš jūsų į Skorpiono ženklą, kai kam, dar tebeieškančiam savojo žmogaus gali padovanoti ilgai lauktą pažintį, draugystės pradžią.

O sekmadienį jums metas pasirūpinti ne tik savo, bet ir artimųjų giedra nuotaika bei sveikata.

Žvaigždžių palankumo jums šią savaitę!

Skorpionas

Vidinių atradimų savaitė.

Jos dienomis daugelį dalykų galėsite pamatyti naujoje ryškioje šviesoje. Norėsis kaip neriant į savo vidaus ežero gelmę, gilintis į esamas situacijas, suvokti reiškinių priežastis, kitų motyvacijas. Tokios gali būti, artėjant Mėnulio pilnačiai, jau pirmosios savaitės dienos.

Emociškai jautresnis metas Mėnulio pilnaties ritmų įtakoje, jums antradienis ir trečiadienis – spalio 19-20-a dienos. Šiomis dienomis svarbu bus vengti nesutarimų, vertinti kitų pagalbą bei jausmus. Atrasti savo dienose kuo daugiau jus džiuginančių dalykų.

Ketvirtadienį sektųsi darbo pokalbiai, svarbios informacijos paieška. O penktadienį svarbu būtų nemesti kelio dėl takelio, orientuotis į esminius dalykus, darbuose susidėlioti prioritetus.

Saulei pradėjus kelionę jūsų ženklu, nuo šeštadienio, spalio 23-ios, jums ypatingas laikas, kai galėsite pasijausti raiteliu, kurio žirgas peršoka ir aukštesnes kliūtis. Tad savaitgalio dienos gali būti labai darbingos, – jomis gražinsite buitį, puošite savo aplinką ir namus. Jos bus turtingos kūrybinėmis idėjomis, dosnios džiugiais patyrimais.

To ir norisi jums palinkėti šią savaitę!

Šaulys

Savaitė, kai jūsų žodžiai pasižymės ypatinga jėga, stipriomis energijomis.

Tad bendraujant ypač rūpestingai juos rinkitės. Šios savaitės dienos – jautrus metas, kai neatsargus žodis gali, kaip liaudis sako, žvirbliu išlėkti, o jaučiu sugrįžti. Tad jau savaitės pradžioje, Merkurijui pradėjus vėl judėti direkcine kryptimi, o antradienį ir trečiadienį Mėnulio pilnaties ritmų įtakoje, atsargiau vertinkite pažadus bei naujus įsipareigojimus, Tarpusavyje bendraukite jautriai ir švelniai – pasaugodami gražius tarpusavio ryšius.

Ketvirtadienis ir penktadienis palankūs ne tik darbams. Kai kas šiomis dienomis imsis ženklesnių gyvenimo permainų. Jomis skirkite daugiau laiko ir aktyviam poilsiui, sveikatos ir imuniteto stiprinimui. Kas ryšis keisti darbą, o dar kai kas planuos keisti gyvenamą vietą.

Šeštadienį Saulei perėjus į Skorpiono ženklą, į pirmą planą savaitgalį kils tarpusavio santykių klausimai, O kažkas rimčiau permąstys ir tarpusavio ryšius. Tai laikas daugiau investuoti savęs į tarpusavio santykius, metas atsirinkti tikruosius nuo laikinųjų dalykus, tai kas jums vertybė, kas atlaikys laiko išbandymus.

Sėkmės jums šią savaitę!

Ožiaragis

Savaitė, kai galite netyčia atverti gilesnių patyrimų – laimei ne Pandoros – skrynią.

Jos dienomis kai kurie įvykiai primins buvusias patirtis, išgyventus jausmus. Tai puikus metas praeities patyrimų apibendrinimui, o galbūt juose suradimui to, ką norėtųsi pasiimti į rytdieną. Tokios gali būti jau pirmosios savaitės dienos.

Savaitės viduryje, palankių Merkurijaus ritmų ir Mėnulio pilnaties įtakoje, sektųsi užmegzti dalykines pažintis, eiti į pokalbius. O ketvirtadienį kai kam ir pradėti darbą naujoje vietoje.

Penktadienis suteiks progų gilinti žinias, labiau išreikšti savo kūrybinius sugebėjimus.

O šeštadienį, spalio 23-ią, Saulei perėjus į Skorpiono ženklą, bendraujant ir tvarkant buitį, gali išaiškėti ir buvę nesutarimai ar pražiūrėtos klaidos. Nieko nelaukdami jas taisykite. Nes tik klaidas pripažinę galime judėti į priekį, palypėti aukštyn.

Sekmadienis jums džiugiam atokvėpiui, puikus aplinkos pakeitimui, bendravimui su seniai matytais draugais.

Įdomios bei kūrybingos jums savaitės!

Vandenis

Atsirinkimų savaitė. Jos dienomis, kaip sietu norėsis atsijoti tai, kas jums gyvenime vertinga ir išties brangu.

Išsikelti naujus tikslus, apmąstyti tolesnę kelio kryptį. Tam palankus metas nuo spalio 18-os, Merkurijui vėl pradėjus judėti direkcine kryptimi.

Savaitės viduryje Mėnulio pilnaties ritmai gali įsiūbuoti jausmus. Galite būti emocingesni ir kritiškesni labiau nei įprastai. Šiuo metu ypač svarbu būtų skirti daugiau dėmesio savo ir artimųjų sveikatos stiprinimui.

Ketvirtadienį stiprės laisvės ir nepriklausomybės troškulys. Vis tik šią ir penktadienio dieną savo norus ir troškimus reikėtų derinti su artimaisiais, darbe – su kolegomis.

Saulei perėjus į Skorpiono ženklą, šeštadienį būsite linkę gilintis į situacijas, ieškoti reiškinių priežasčių. Bendraudami su vyresnio amžiaus giminaičiais susilaikykite nuo kritikos, rinkitės tai, kas jus jungia. O sekmadienis – pats metas jūsų smagioms išvykoms, ištrūkimui į gamtą, poilsiui nuo įtampos, įprastinių darbų. Įkvėpkite gaivaus laisvės oro, pasidžiaukite gyvenimu.

Džiugios bei nuotaikingos jums savaitės!

Žuvys

Jautri, emocinga savaitė, galinti atverti pačius giliausius jūsų sielos klodus, kaip lakmusas išryškinti širdyje glūdinčius jausmus.

Tam palankios, artėjant Mėnulio pilnačiai jau pirmosios savaitės dienos.

Antradienį ir trečiadienį – Mėnulio pilnaties įtakoje – stiprės jūsų įžvalgos bei intuicija. Šias dienas skirkite saviraiškai, asmeniniam tobulėjimui.

Ketvirtadienį, palankių Merkurijaus ritmų įtakoje, jam keliaujant direkcine kryptimi, darbuose derinkite nuomones ir požiūrius, teikite naujus pasiūlymus. Tai metas jūsų pasirinkimams bei apsisprendimams, o kas toliau?

Penktadienį jums palanku eiti į darbo pokalbius, rengti derybas, ruoštis sutarčių pasirašymui.

Šeštadienį, Saulei perėjus į Skorpiono ženklą, pagrindinį dėmesį skirkite gražių šeimos ryšių kūrimui bei stiprinimui.

O sekmadienį kurkite kūrybingą. Raskite laiko smagiai muzikai, įdomiai knygai, žaisdami su mažaisiais,jų talentų ir gabumų atskleidimui. O kai kas norėsite tiesiog smagaus tingiadienio.

Džiugios bei nuotaikingos jums savaitės!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *