2023 m. spalio horoskopas

astrologija, horoskopai ir konsultacijos

2023 m. spalio horoskopas

Spalis – permainingas, kontrastų kupinas mėnuo, savo besikeičiančiomis situacijomis galintis priminti kaleidoskopą. Jo dienos pasižymės ne tik netikėtais įvykiais, bet ir reaguojant į situacijas, didesniu jautrumu. Tad šio mėnesio dienomis ypač svarbu būtų išgirsti vieni kitus, kalbėtis, derinti skirtingas nuomones.

Spalio 4-tą dieną virsmo metas: Juodasis Mėnulis pereis iš Liūto į Mergelės ženklą. Tad vėlesnėmis pirmos dekados dienomis darbuose svarbu būtų nesureikšminti smulkmenų, stengtis visame kame įžvelgti esmę. Spalio 9-tą Venera pereis į Mergelės ženklą. Tad antrąją dekadą sektųsi spręsti finansinius klausimus, derinti požiūrius, o bendraujant ieškoti kompromiso.

Spalio 14-ą įvyks žiedinis Saulės užtemimas. Šiuo metu būtinas didesnis atidumas kelyje ir buityje.

Trečiąją dekadą 24-tą Saulė pereina į Skorpiono ženklą, išryškindama vidinę stiprybę ir jausmus. Spalio 28-29 dienomis dalinis Mėnulio užtemimas. Tad šiomis spalio dienomis daugiau dėmesio skirkite imuniteto ir sveikatos stiprinimui, o taip pat branginkite gražius tarpusavio jausmus.

Sėkmingų pokyčių jums spalį!

Avinas

Spalis jums – asmeninio tobulėjimo mėnuo. Jo dienomis Saulei keliaujant jums opoziciniu ženklu, svarbu būtų išlaikyti ramų darbų tempą ir vidinį balansą.

Pirmoji dekada pasižymės įvykių permainingumu, darbų gausa. Tad ypač svarbu susidėlioti prioritetus, atsirinkti tai, ką turite nuveikti svarbiausia.

Spalio 4-ą Juodajam Mėnuliui įžengus į Mergelės ženklą, reikėtų atidžiau tvarkyti finansus, neapsikrauti papildomais, mažai reikalingais darbais. Juolab kad ir Merkurijus nuo spalio 5-os keliaus jums opoziciniu Svarstyklių ženklu.

Žiedinis Saulės užtemimas spalio 14-ą, esant artimai Mėnulio ir Nusileidusio Mazgo pozicijai Svarstyklių ženkle, ragins kruopščiau tvarkyti dokumentus.

Jums aktyvus metas – trečiąją dekadą nuo spalio 22-os dienos Merkurijui, o nuo 24-os ir Saulei iš jums opozicinio Svarstyklių,perėjus į Skorpiono ženklą.

Spalio 28-29-ą Dalinio Mėnulio užtemimo dienomis nerizikuokite finansais, būkite atidesni kelyje.

Sėkmingų pasirinkimų jums spalį!

Jautis

Spalis – anksčiau kilusių idėjų įgyvendinimui.

Mėnesio pradžioje, spalio antrą, Merkurijus viešės karališkajame 25-ame Mergelės ženklo laipsnyje, Mėnulis ir Uranas jūsų ženkle bus artimoje pozicijoje, – tai kurs palankesnes sąlygas ieškantiems naujų bei papildomų darbų.

Spalio 4-ą Lilit įžengus į Mergelės ženklą, vėlesnėmis pirmos dekados dienomis įprastiniams darbams skirkite daugiau, nei įprastai laiko.

Merkurijui judant Svarstyklių ženklu dažniau gali tekti derinti skirtingas nuomones, ieškoti bendro požiūrio.

Nuo spalio 12-os Marsui įžengus į jums opozicinį Skorpiono ženklą, darbų tempas gali kiek palėtėti. Į pirmą planą kils tarpusavio santykiai.

Žiedinis Saulės užtemimas spalio 14-ą skatins jus įveikti abejones, ilgus svarstymus. O spalio 16-ą Saulei su Nusileidusiu Mazgu susijungus karališkajame Mergelės laipsnyje, sektųsi atnaujinti anksčiau kilusius sumanymus bei idėjas.

Spalio trečioji dekada nuo 22-os dienos Merkurijui, o nuo 24-os ir Saulei, įžengus į opozicinį jums Skorpiono ženklą, pasižymės lėtesniu tempu, įveikiant kelyje pasitaikančias kliūtis gali pareikalauti daugiau jūsų pastangų. Tai svarbu būtų ir dalinio Mėnulio užtemimo 28-29-ą dienomis.

Išmintingų sprendimų jums spalį!

Dvyniai

Spalis – kolektyvinės veiklos mėnuo. Jo dienomis lengviau rasite išeitis bei sprendimus pasitelkdami kolegas bei draugus. Šio mėnesio dienomis trokštamus rezultatus lengviau pasieksite veikdami švelniai, diplomatiniu būdu.

Pirmąją dekadą Marsui susijungus su Nusileidusiu Mazgu Svarstyklių ženkle, į pirmą planą iškils ir iki galo neišspręsti reikalai. Tad šios dienos tiktų peržiūrai tų klausimų, kuriuos buvote atidėję, ar tai būtų šūsnis dokumentų ant darbo stalo, ar iki galo neatlikti buitiniai darbai.

Antrąją dekadą Venerai keliaujant Mergelės ženklu norėsis daugiau dėmesio skirti mėgstamai saviraiškai, grožio bei sveikatinimo procedūroms.

Žiedinis Saulės užtemimas spalio 14-ą primins būtinybę atidžiau tikrinti gaunamas sąskaitas, o taip pat ryžtingiau įveikti kilusias abejones.

Spalio 18-20 dienomis esant artimoms Saulės, Merkurijaus ir Nusileidusio Mazgo Ketu pozicijoms Svarstyklių ženkle gali pavykti išspręsti ir buvusius sudėtingus tarpusavio santykių klausimus.

O trečiąją dekadą Merkurijui ir Saulei įžengus į Skorpiono ženklą, patartina daugiau dėmesio skirti savo ir artimųjų imuniteto ir sveikatos stiprinimui.

Dalinis Mėnulio užtemimas spalio 28-29 dienomis ragins neskubėti kelyje ir būti atidesniems kelyje, bendraujant išlaikyti vidinę pusiausvyrą.

Šviesių minčių jums spalį!

Vėžys

Naujų idėjų mėnuo. Jo dienomis kaip grūdus nuo pelų ypač svarbu bus atsirinkti, kurias iš kilusių idėjų vertėtų įgyvendinti, kurias atmesti ir ką atidėti tolesniam apmąstymui. Saulei keliaujant Svarstyklių ženklu iškilusius iššūkius spręsdami kartu, lengviau rasite sutarimą.

Mėnesio pradžia Merkurijui viešint karališkajame laipsnyje, palanki ieškantiems naujų bei papildomų darbų. Pirmos dekados vidurys pasižymės sudėtingesniu astrologiniu fonu. Merkurijui viešint griaunamajame Svarstyklių laipsnyje, atidžiau tikrinkite gaunamas žinias, neskubėkite rizikuoti finansais. Vėlesnėmis dienomis Venerai keliaujant Mergelės ženklu, lengviau spręsite finansinius klausimus.

Marsui perėjus į Skorpiono ženklą nuo spalio 12-os galite pajausti energijos antplūdį, lengviau įveiksite pasitaikančias kliūtis. Spalio 14-ą žiedinio Saulės užtemimo metu sunkesniais darbais neapsikraukite, daugiau laiko skirkite mažiesiems šeimos nariams, atokvėpiui nuo įtampos, mėgstamam hobiui.

Trečiąją dekadą Merkurijui, o vėliau ir Saulei perėjus į Skorpiono ženklą, dažniau lankys romantiškos nuotaikos, būsite ryžtingesni savo pasirinkimuose.

Spalio 28-29-ą dienomis dalinio Mėnulio užtemimo metu savo meile ir gerumu šildykite artimųjų širdis.

Šaunių idėjų jums spalį!

Liūtas

Mėnuo, galintis priminti veiksmo filmą. Kai kuriomis jo dienomis, kaip žaisdami stalo tenisą atmušinėsite kamuoliukus – netikėtumus, o kitomis sektųsi imti gyvenimo vairą į savo rankas.

Pirmąją dekadą nuo spalio 4-os Juodajam Mėnuliui iškeliavus iš jūsų ženklo, vėlesnėmis pirmos dekados dienomis ryškės lyderystės savybės, sektųsi imtis naujų projektų ir sumanymų, vėl pasijusite ryškūs ir matomi, metas puikus draugystei ir meilei.

Spalio 5-6-ą dienomis atidžiau tikrinkite gaunamą informaciją. Marsui įžengus į Skorpiono ženklą nuo spalio 12-os daugiau dėmesio norėsis skirti ne tik darbams, bet ir jausmams.

Žiedinis Saulės užtemimas spalio 14-ą primins būtinybę tinkamai rinktis ne tik tikslus, bet ir bendrakeleivius. Antros dekados pabaigoje dažniau sutiksite seniai matytus draugus ir kolegas, kartu gali kilti naujų veiklos idėjų.

Merkurijui, o ir Saulei, perėjus į Skorpiono ženklą, trečioji dekada gali stiprinti norą imtis rizikingų sprendimų. Tad šiomis dienomis jūsų intuicija ir išmintis ypač pravers.

Dalinis Mėnulio užtemimas spalio 28-29-ą dienomis gali, kaip valtį, įsiūbuoti jūsų jausmus. Svarbu būtų vengti nesutarimų bei konfliktų, rinktis šviesias mintis.

Įdomaus bei turiningo jums spalio!

Mergelė

Spalis jums mėnuo,- patikrintų žingsnelių mėnuo. Jo dienomis nors ir labai norėsis greitų rezultatų, tačiau į priekį reikėtų judėti apgalvotais žingsniais.

Pirmąją dekadą nuo spalio 4-os į jūsų ženklą atkeliavus Juodajam Mėnuliui, užbaiginėkite pradėtuosius darbus, sudėliokite paskutiniuosius jų akcentus.

Spalio 5-6-ą dienomis Merkurijui viešint griaunamajame laipsnyje būkite atidesni, kruopščiau tikrinkite gaunamas žinias.

Spalio 14-ą žiedinio Saulės užtemimo metu, būkite atidesni buityje, neapsikraukite per dideliu darbų krūviu. Antros dekados pabaigoje Saulei susijungus su Nusileidusiu Mazgu ir Merkurijumi, palanku vesti derybas, ieškoti sutarimo bei kompromiso.

Trečios dekados pradžioje Merkurijui, o ir Saulei, perėjus į Skorpiono ženklą, stiprės jūsų intuicija bei įžvalgos, lengviau išspręsite ir iki tol buvusius sudėtingus klausimus.

Spalio 28-29-ą dalinis Mėnulio užtemimas suteiks progą susimąstyti, ką norėtųsi palikti, kaip už slenksčio, praeityje, o ką vertėtų pasiimti į rytdieną.

Sėkmingų pasirinkimų jums spalį!

Svarstyklės

Spalis jums – naujų veiklos krypčių bei papildomų finansinių šaltinių paieškoms. Tai šaunus metas draugystei ir meilei. Kai kas šiuo metu gali atnaujinti gražius tarpusavio ryšius, pajusti įkvėpimą, sustiprinti aistrą šeimos tarpusavio santykiuose.

Spalio 4-tą Lilit iškeliavus iš Liūto ženklo, pirmąją dekadą atidžiau rinkitės būsimus tikslus. Spalio 5-ą kai Merkurijus keliaus griaunamuoju jūsų ženklo laipsniu, susilaikykite nuo rizikingų finansinių sprendimų, pasaugokite gražius tarpusavio ryšius.

Antra dekada suteiks progų sėkmingiems dalykiniams susitikimams. Jos pradžia palanki darbo pokalbiams bei deryboms, projektų rengimui.

Žiedinis Saulės užtemimas spalio 14-ą gali iškelti į paviršių giliai širdyje buvusias abejones, nerimo mintis. Įveikite jas pasitelkę pozityvų mąstymą.

Esant artimoms Saulės, Nusileidusio Mazgo ir Merkurijaus pozicijoms jūsų ženkle, antros dekados pabaiga stiprins jūsų diplomatinius sugebėjimus. Tai suteiks progų padėti išspręsti ne tik jums iškilusias problemas , bet ir padėti draugams. Atšventusieji savo gimtadienius jausite stiprų energijos antplūdį, būsite „ant bangos“.

Trečiąją dekadą Merkurijui, o vėliau ir Saulei, perėjus į Skorpiono ženklą, jums ramesnio atokvėpio metas. O 28-29-tą dienomis dalinio Mėnulio užtemimo metu jums pravers filosofinis požiūris į gyvenimą.

Žvaigždžių palankumo jums spalį!

Skorpionas

Spalis jums mėnuo kai kaip laivo kapitonas, ieškosite tinkamps plaukimo krypties. Jo dienos tiktų naujo darbo ar veiklos krypčių paieškoms. Šio mėnesio dienos pasižymės dideliais kontrastais, permainingumu. Vienomis jų, kaip su jėgos aitvaru bangomis skriesite į priekį, o kitomis, kaip tam patyrusiam laivo kapitonui, reikės aplenkiant rifus parplukdyti laivą į uostą,.

Mėnesio pradžioje Lilit perėjus į Mergelės ženklą, svarbu nesureikšminti vien jums užkliūvančių smulkmenų. Stenkitės žiūrėti plačiau, iš esmės. Spalio 5-ą Merkurijui judant Svarstyklių griaunamuoju laipsniu, atidžiau tikrinkite gaunamas sąskaitas.

Spalio 12-ą į jūsų ženklą atkeliavus Marsui, jausitės kupini jėgų, pasiryžę spręsti esminius klausimus. Spalio 14-ą žiedinis Saulės užtemimas primins būtinybę nesiimti perspektyvos neturinčių darbų, kad, kaip Sizifas, neridentumėte to paties akmens į kalną.

Palankių Saulės ir Nusileidusio Mazgo karališkajame laipsnyje ritmų įtakoje,spalio 16-a – ypač tiktų statybų-remonto darbų pabaigimui.

Trečioji dekada, į jūsų ženklą 22-ą dieną atkeliavus Merkurijui, o 24-ą – Saulei, ypač palanki naujoms pažintims, draugystės kūrimui, bei stiprinimui.

Dalinis Mėnulio užtemimas spalio 28-29-ą gali pasižymėti emocijų kaita. Rinkitės logiškus sprendimus, bendraudami ieškokite sutarimo.

Rugsėjo 23-ią Saulei įžengus į griaunamąjį Svarstyklių ženklo laipsnį, nesiimkite rizikingų finansinių sprendimų, būkite atidesni kelyje. Vėlesnės rugsėjo dienos artėjant Mėnulio pilnačiai, stiprins emocijas ir jausmus, o kartu ir kūrybines galias.

Įdomaus jums spalio!

Šaulys

Spalis jums – įdomių susitikimų mėnuo. Jo dienomis galite sulaukti ir netikėtų jums pasiūlymų. Svarbu būtų siekiant finansinio stabilumo, nerizikuoti finansais.

Spalio pradžioje palankių Merkurijaus ritmų įtakoje, tinkamas metas ieškantiems pagrindinių ir papildomų darbų pasiūlymų. Lilit perėjus į Mergelės ženklą nuo spalio 4-os dienos, rūpestingiau tvarkykite finansus, didesnį dėmesį skirkite savo imuniteto stiprinimui bei sveikatai.

Spalio 5-a Merkrijui viešint griaunamajame laipsnyje, dienos nėra palankios sutarčių pasirašymui, nekilnojamo turto operacijoms. Tam labiau tiktų antros dekados pradžia.

Marsui įžengus į Skorpiono ženklą nuo spalio 12-os stiprės jausmai, sieksite supratimo ir meilės. Žiedinis Saulės užtemimas spalio 14-ą ragins išklausyti ir šalia esančių lūkesčius, atsirinkti siekiamus tikslus.

Spalio 18-19 dienomis jūsų ženklu judant Mėnuliui dažniau lankys romantiškos nuotaikos, pasižymėsite optimizmu.

Artima Saulės ir Nusileidusio Mazgo ir Merkurijaus pozicija antros dekados pabaigoje tinkama ieškantiems bendraminčių ir partnerių.

Trečiąją dekadą Merkurijui ir Saulei pradėjus kelionę Skorpiono ženklu, dažniau gali iškilti praeities prisiminimai, kai kas gydys ir sužeistą savo širdį.

Dalinio Mėnulio užtemimo 28-29-ą dienomis, naujų darbų geriau nepradėti, palankiau atiduoti skolas, tiek fizines, tiek ir dvasines.

Džiugių minčių jums spalį!

Ožiaragis

Spalis – mėnuo, kai lengviau rastumėte bendrą požiūrį bei sutarimą. O kai kam šis mėnuo ypač tiktų atostogų kelionėms.

Pirmos dekados pradžioje palankūs Merkurijaus ritmai skatins ieškoti naujų galimybių.

Spalio 4-tą.Lilit perėjus į Mergelės ženklą, darbai judės kiek lėčiau. Bendraujant darbo reikalais ir ieškant bendro požiūrio, jums padės diplomatinių sprendimų radimas. Spalio pirmos dekados pabaigoje venkite rizikingų finansinių investicijų, rūpestingiau planuokite išlaidas.

Marsui perėjus į Skorpiono ženklą nuo spalio 12-os norėsis gilintis į situacijų priežastis, suprasti aplinkinių motyvaciją. Žiedinis Saulės užtemimas spalio 14-ą ragins prieš kerpant devynis kartus atmatuoti.

O antros dekados pabaigoje palankūs Saulės ir Nusileidusio Mazgo bei Merkurijaus ritmai kurs tinkamas aplinkybes išspręsti ne tik darbinius, bet ir namuose buities gerinimo klausimus.

Merkurijui, o ir Saulei, perėjus į Skorpiono ženklą, trečios dekados pradžia į pirmą planą iškels tarpusavio santykių klausimus. O 28-29-ą dienomis įvyksiantis dalinis Mėnulio užtemimas ragins rinktis sveiką gyvenimo būdą, daugiau dėmesio skirti mažiesiems, o taip pat imuniteto ir sveikatos stiprinimui.

Įdomaus jums spalio!

Vandenis

Spalis – įdomiems jūsų sumanymams. Jo dienos pasižymės situacijų kaita. Kai kuriomis jų galite pasijausti kaip bėgikas, pajutęs antrąjį kvėpavimą – tai puikus laikas deryboms, projektams ir sandoriams.

Tam palankios jau pirmosios spalio dienos. Spalio 4-ą Lilit įžengus į Mergelės ženklą, geros idėjos gali būti įgyvendinamos lėčiau, nei planavote. Jus labiau gali veikti ir rutina,k tad kantrybė ir vėlesnėmis pirmos dekados dienomis jums pravers. Juolab, kad spalio 5-ą Merkurijus keliaus griaunamuoju Svarstyklių ženklo laipsniu.

Antros dekados pradžia Marsui perėjus į Skorpiono ženklą, ragins ryžtingiau įveikti sunkumus. O žiedinis Saulės užtemimas spalio 14-ą dieną primins, kaip dažnai patys abejonėmis save stabdome ir trukdome sau pasiekti aukštų tikslų. Antros dekados pabaigoje artima Saulės, Ketu ir Mėnulio pozicija kurs palankias aplinkybes ieškantiems papildomų darbų.

Trečiąją dekadą Merkurijui, o vėliau ir Saulei įžengus į Skorpiono ženklą, suvoksite kiek daug jums reiškia artimas žmogus.

Spalio 28-29-ą dienomis dalinis Mėnulio užtemimas pasižymės nuotaikų kaita. Dienos tiktų įprastinės aplinkos pakeitimui.

Sėkmingų patirčių jums spalį!

Žuvys

Spalis jums mėnuo, kai galite pasijausti, kaip tos žuvytės akvariume. Iš vienos pusės saugios, iš kitos – trokštančios didesnės laisvės, platesnių pasirinkimų.

Mėnesio pradžia palankių Merkurijaus ritmų įtakoje, skatins kaip iš mažų dėlionės gabalėlių rūpestingai susidėlioti būsimų tikslų paveikslą.

Spalio 4-ą Lilit įžengus į jums opozicinį Mergelės ženklą, atidžiau tvarkykite finansinius klausimus. Spalio 5-ą Merkurijui judant griaunamuoju Svarstyklių ženklo laipsniu, neskubėkite prisiimti siūlomų įsipareigojimų, atidžiau tikrinkite pasirašomas sutartis.

O Marsui perėjus į Skorpiono ženklą, nuo spalio 12-os gali išryškėti ir tai, kas buvo iki šiol nesakoma, nutylima.

Spalio 14-ą žiedinis Saulės užtemimas gali sustiprinti jūsų abejones, nerimą dėl ateities. Šiuo metu svarbu rinktis šviesias mintis, naujas viltis.

Vėlesnės antros dekados dienos esant artimai Saulės ir Merkurijaus pozicijai, ypač tiktų intelektualiai veiklai, deryboms, sutarčių rengimui, naujiems jūsų projektams.

Spalio 22-ą Merkurijui, o 24-ą ir Saulei įžengus į Skorpiono ženklą, stiprės jūsų įžvalgos ir intuicija. Tai padės rasti tinkamiausius sprendimus.

Dalinio Mėnulio užtemimo ritmai spalio 28-29-tą dienomis skatins ieškoti vidinio balanso, emocinės pusiausvyros, daugiau dėmesio skirti artimiesiems.

Įdomaus jums spalio!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *