2022 m. spalio horoskopas

astrologija, horoskopai ir konsultacijos

2022 m. spalio horoskopas

Margaspalviais lapais pasipuošęs spalis ragins ieškoti naujų kelių ir galimybių. Saulės viešnagė Svarstyklių ženkle ieškantiems sprendimų, suteiks progų atskleisti išmintį, ragins atrasti širdyje ramybę ir pasitikėjimą gyvenimu, mokins pasidžiaugti kiekviena jo dovanota diena.

Ypač tam palanki jau mėnesio pirmoji dekada, nuo spalio 5-osios Merkurijui vėl pradėjus judėti direkcine kryptimi.

Antros dekados pradžioje būkite atidesni tvarkydami finansinius reikalus, Artima Veneros ir Saulės pozicija suteiks progų realizuoti kilusias idėjas, palanki ieškantiems darbų ir naujų finansinių šaltinių.

Spalio 23-čią Saulei įžengus į Skorpiono ženklą, į pirmą planą kils tarpusavio santykių klausimai. Tad šiomis trečios dekados dienomis kuo daugiau savo dėmesio skirkite tiems, kuriuos mylite. Artėjant daliniam Saulės užtemimui palankiau baiginėti pradėtuosius projektus, bei darbus, negu pradėti kažką visai naujo.

Dalinis Saulės užtemimas, kuris įvyks spalio 25-tą dieną, gali išryškinti ir kartoti anksčiau buvusias problemas. Tad nuo 26-os imkitės ryžtingai jas spręsti. O paskutinės spalio dienos gali atnešti visai neplanuotų permainų ir pokyčių.

Sėkmingo jums spalio!

DELFI Video

Avinas

Spalis jums – atokvėpio mėnuo. Šiomis dienomis Saulei keliaujant jums opoziciniu Svarstyklių ženklu gali atrodyti, kad laikas teka lėčiau, kad visa kam reikia daugiau, nei įprastai, jūsų pastangų. Dar neatostogavusiems spalio dienos ypač tiktų ilgai lauktoms atostogoms. O likusiems darbe jo dienomis reikėtų neskubėti.

Pirmoji dekada palankių Merkurijaus ritmų Mergelės ženkle įtakoje, tiktų situacijų analizei, deryboms. Sėkmingi būtų ne tiek greiti, kiek apgalvoti sprendimai.

Antrąją dekadą rūpestingai tvarkykite finansus – šiomis dienomis. Saulei ir Venerai keliaujant jums opoziciniu ženklu pinigai bus linkę greičiau ištekėti.

O trečiąją dekadą nuo 23-ios dienos Saulei ir Venerai įžengus į Skorpiono ženklą kai kurie grįš prie anksčiau kurtų, bet taip ir iki galo neįgyvendintų planų.

Spalio 25-tą dalinio Saulės užtemimo Skorpiono ženkle metu, gali išryškėti anksčiau padarytos klaidos ar pražiūrėjimai. Tai tinkamas metas palikti praeityje buvusias nuoskaudas bei pergyvenimus. Vėlesnėmis trečios dekados dienomis ryžtingai imkitės naujų planų įgyvendinimo, kurkite ir stiprinkite gražius tarpusavio ryšius.

Paskutinėmis mėnesio dienomis daugiau laiko skirkite aktyviai fizinei veiklai, sportui, smagiam laisvalaikiui gamtoje.

Įdomių planų jums spalį!

Jautis

Spalis jums mėnuo,tinkamas norintiems įsitvirtinti veikloje, kurti stabilų materialų pagrindą. Vis tik jo dienomis Uranui viešint jūsų ženkle, galimi ir netikėti pokyčiai bei permainos. Nuo to, kaip šias situacijas spręsite, priklausys tolesnė jūsų sėkmė.

Darbams ir finansiniams sprendimams jums ypač palanki pirmoji spalio dekada. Merkurijui vėl judant direkcine kryptimi nuo spalio 5-os, dienos palankios ir ieškantiems naujų pagrindinių ar papildomų veiklų. Jos tiktų darbo pokalbiams, bendro požiūrio ir harmonijos paieškoms.

Antroji dekada Venerai keliaujant Svarstyklių ženklu, palanki norintiems kurti grožį savo aplinkoje. Šiomis dienomis raskite laisvo laiko ne tik sodo-daržo darbams, namų tvarkymui, bet ir šeimos kūrybinei saviraiškai bei bičiulių susitikimams.

Nuo spalio 23-ios Saulei ir Venerai perėjus į jums opozicinį Skorpiono ženklą, darbų tempas gali kiek palėtėti.

O spalio 25-ą, dalinio Saulės užtemimo metu, būtinas didesnis atidumas buityje ir kelyje.

Prasidėjusi Mėnulio jaunatis suteiks progų kilti naujoms, įdomioms idėjoms. Tad paskutinėmis spalio dienomis ryžtingai imkitės jas įgyvendinti. Beje, jomis ypač svarbu būtų kuo labiau pasirūpinti savo vyresnio amžiaus artimaisiais.

Daug gyvenimo džiaugsmo jums spalį!

Dvyniai

Spalis jums – mėnuo naujiems projektams ir sumanymams. Jo dienomis Saulei keliaujant Svarstyklių ženklu sektųsi dalintis idėjomis, suburti bendraminčių komandą jų įgyvendinimui.

Mėnesio pradžioje Mėnuliui viešint jums opoziciniame Šaulio ženkle, galimi vidiniai prieštaravimai. Šios dienos labiau tiktų aktyviems fiziniams veiksmams, palankios mėgstantiems darbuotis soduose, smagioms šeimos išvykoms.

Nuo spalio 4-os, vėlesnės pirmosios dekados dienos palankių Merkurijaus ritmų įtakoje,- ypatingas metas jums dalykinėms bei asmeninėms pažintims.

Pirmos dekados pabaiga Mėnulio pilnaties ritmų įtakoje ypač tiktų pradėtųjų projektų bei darbų užbaigimui. O antros dekados pradžioje būtinas didesnis atidumas tvarkant dokumentus bei tikrinant gaunamas sąskaitas.

Spalio 23-ią Saulei ir Venerai perėjus į Skorpiono ženklą, gali iškilti į paviršių ir buvę primiršti iki galo neišspręsti reikalai. Pats metas jų užbaigimui.

O dalinio Saulės užtemimo spalio 25-ą dieną, keičiantis Mėnulio fazei, būkite atsargesni kelyje, o bendraudami – venkite konfliktų bei nesutarimų. Prasidėję Mėnulio jaunaties ritmai ragins didesniu greičiu judėti į priekį, rinktis naujus kelius.

Paskutinėmis mėnesio dienomis kuo daugiau dėmesio skirkite ne tik darbams, bet ir būtent tiems, kas jus supranta, palaiko.

Daug šviesių minčių jums spalį!

Vėžys

Spalis jums – jautrus, emocingas mėnuo. Jo permainingos dienos įdomios naujais sumanymais bei darbiniais projektais.

Spalio pradžioje sektųsi stiprinti meilės jausmus, kurti savo aplinkoje harmoniją, dalintis su artimaisiais naujomis viltimis.

Tam ypač palanki, Selenai išėjus ir griaunamo laipsnio ir harmoningų Merkurijaus ritmų įtakoje, pirmoji spalio dekada. O jos pabaiga Mėnulio pilnaties ritmų įtakoje – emociškai jautri. Jums padės pastangų nukreipimas pagrindinių tikslų link, o taip pat gebėjimas įžvelgti stebuklą ir mažesniuose dalykuose.

Antros dekados pradžioje būkite atidesni, kritiškiau vertinkite jums duodamus pažadus, rūpestingiau analizuokite kilusias situacijas.

Trečios dekados pradžioje, artimos Saulės ir Veneros pozicijų įtakoje, palanku tvarkyti dokumentus, metas tinkamas nekilnojamo turto operacijoms. Nuo spalio 23-čios Saulei ir Venerai perėjus į Skorpiono ženklą, daugiau dėmesio skirkite draugystės ir meilės stiprinimui, pasirūpinkite artimųjų sveikata. Ypač tai aktualu dalinio Saulės užtemimo metu ir keičiantis Mėnulio fazei spalio 25-ą dieną. Paskutinėmis spalio dienomis artimų Lilit ir Vakšijos pozicijų jūsų ženkle įtakoje ne viskas gali būti taip, kaip iš pirmo žvilgsnio atrodytų. Šiomis dienomis kuo daugiau dėmesio skirkite šeimai, ypač mažiesiems jos nariams.

Daug meilės jums spalį!

Liūtas

Spalis – mėnuo jūsų permainoms. Jo dienoms tiktų Richard’o Bach’o mintis, kad vengdami problemų niekada nebūsite tais, kurie jas įveikė. Tad ryžtingai jas įveikinėkite.

Spalio pirmosiomis dienomis, Mėnuliui keliaujant Šaulio ženklu – puikus metas įdomiems, nuotaikingiems renginiams, artimųjų ir draugų susitikimams.

Nuo spalio 5-os, Merkurijui vėl pradėjus judėti direkcine kryptimi, vėlesnėmis pirmosios dekados dienomis palanku spręsti finansinius klausimus, laikas tinkamas pagrindinių ir papildomų darbų paieškoms.

O štai antrosios dekados pradžia pasižymės jautresniais astrologiniais ritmais. Jos dienomis ypač svarbu būtų išsaugoti gražius tarpusavio ryšius, vengti kritikos bei nesusikalbėjimo.

Vėlesnės antros dekados dienos Saulei tebekeliaujant Svarstyklių ženklu, tiktų svarbių žinių, o taip pat bendro požiūrio paieškoms.

Trečios dekados pradžioje Saulei ir Venerai įžengus į Skorpiono ženklą , stiprės jausmai, situacijas matysite kontrastingiau. Tad stenkitės visame kame pamatyti šviesią perspektyvą. Spalio 25-ta dalinio Saulės užtemimo diena gali išryškinti buvusias aštrias problemas. Tad prasidėjus Mėnulio jaunačiai, paskutinės spalio dienos – pats metas jas imti ir išspręsti.

Sėkmingų patyrimų jums spalį!

Mergelė

Spalis jums mėnuo, kuriam tiktų Teodoro Ruzvelto mintis, kad vienintelė kliūtis įgyvendinti rytdienos planus yra šiandienos abejonės. Tad šio mėnesio dienomis negaiškite joms laiko, imkitės konkrečių, jus prie tikslo artinančių veiksmų.

Spalio pirmosiomis dienomis suteikite sau kuo daugiau džiugių emocijų, tai puikus metas nuotaikingam renginiui, įdomiai išvykai, seniai matytų bičiulių susitikimui. Palankių Selenos ritmų įtakoje, jis ypač tiktų kūrybinių idėjų realizavimui.

Nuo spalio 4-os palankių Merkurijaus ritmų įtakoje imkitės ryžtingų žingsnių. Kas būsite linkę paieškoti naujų papildomų finansinių šaltinių, o kas nuspręsite imtis naujos veiklos.

Antros dekados pradžia – sudėtingesnių astrologinių ritmų, tad labiau tiktų jau pradėtųjų darbų tęstinumui. Saulei ir Venerai keliaujant Svarstyklių ženklu, vėlesnėmis antros dekados dienomis lengviau sektųsi ieškoti bendraminčių, vesti derybas, palanku būtų eiti į darbo pokalbius.

Spalio 23-ią Saulei ir Venerai perėjus į Skorpiono ženklą, daugiau dėmesio skirkite savo bei artimųjų sveikatai. O spalio 25-ą, dalinio Saulės užtemimo dieną, palanku atsisakyti to, kas trukdo judėti į priekį, ar tai būtų abejonės, ar jums trukdančios nuostatos.

Paskutinėmis spalio dienomis daugiau savo laiko skirkite namams, buities gerinimo darbams.

Šaunių idėjų jums spalį!

Svarstyklės

Spalis jums – žvaigždžių palankumo mėnuo. Jis gali suteikti jums naujų vilčių bei progų, parodyti kelią į sėkmę. Tačiau vertėtų prisiminti Indiros Gandi mintį, kad galimybės neatsiranda iš niekur – jas reikia susikurti ir užsidirbti. O tai reikalauja atkaklumo bei drąsos. Tad įveikite abejones, pasinaudokite gyvenimo dovanojamomis galimybėmis ir ryžtingai įgyvendinkite savo svajones.

Tam palanki jums jau šio mėnesio pradžia. Palankūs Merkurijaus ritmai, jam spalio 5-ą pajudėjus vėl direkcine kryptimi, suteiks galimybę nutiesti naujus tiltus.
Spalio antros dekados pradžia – jautresnių astrologinių ritmų. Tai metas, kai nereikėtų priiminėti svarbių sprendimų, o labiau gilintis į situacijas, ieškoti partnerių ir bendraminčių.

Sulaukus savo gimtadienio norėsis ne tik permąstyti tolesnius tikslus, bet kai kam ir perkrauti savo partnerystės ir verslo santykius.

Spalio 23-ią Saulei ir Venerai iškeliavus į Skorpiono ženklą – jums ramesnio atokvėpio metas, kai reikėtų neskubėti ir darbus dažniau derinti su aktyviu poilsiu. Spalio 25-ą, dalinio Saulės užtemimo dieną, svarbių jums susitikimų geriau neplanuokite. Tai metas, kai ne viskas gali būti taip, kaip iš pirmo žvilgsnio atrodytų, tad svarbu būtų išlaikyti vidinę ramybę, vengti nesutarimų bei konfliktų.

Prasidėjus Mėnulio jaunačiai pats metas nauju žvilgsniu pažvelgti ir į savo gyvenimą, atrandant naujas veiklos kryptis bei kelius.

Sėkmingų pasirinkimų jums spalį!

Skorpionas

Spalis jums – jėgų kaupimo mėnuo. Kartu tai metas, kai Saulei keliaujant Svarstyklių ženklu lengviau galėsite atskleisti savo diplomatinius sugebėjimus, rasti ilgai kamavusių problemų sprendimus.

Mėnesio pradžioje Selenai iškeliavus iš griaunamojo laipsnio, šios pirmosios dienos – puikus metas šeimos susibūrimui, bendrai veiklai ir laisvalaikio pramogoms.

Nuo spalio 5-os Merkurijui judant direkcine kryptimi, pirma dekada palanki dalykiniams susitikimams, darbo pokalbiams bei deryboms. Spalio 9-10-ą Mėnulio pilnaties ritmų įtakoje stiprės emocijos bei jausmai. Šios dienos tiktų kūrybai, talentų atskleidimui.

Antros dekados pradžia ragins būti budriems, kad nepraslystų nepastebėtos smulkmenos, kurios vėliau būtų ypač svarbios. Saulei ir Venerai keliaujant Svarstyklių ženklu, šios dienos tiktų grožio procedūroms, interjero pokyčiams, namų pertvarkai.

Saulei ir Venerai atkeliavus į jūsų ženklą nuo spalio 23-ios jums prasideda labai energingas ir aktyvus laikotarpis. Pasistenkite nuveikti kuo daugiau. Spalio 25-tos dalinio Saulės užtemimas gali išryškinti buvusias aštrių situacijų problemas. Švelnūs žodžiai ir jautrumas artimiesiems bus ypač svarbūs. Prasidėjusi Mėnulio jaunatis paskutinėmis spalio dienmis suteiks naujų jėgų svajonių įgyvendinimui.

Daug širdžių šilumos jums spalį!

Šaulys

Naujų galimybių paieškų mėnuo. Jo dienomis šaunu būtų prisiminti Helen Keller mintį, kad kai užsidaro vienos durys į laimę, atsiveria kitos. Bet dažnai mes vis dar spoksom į uždaras duris ir nepastebim kitų, kurios mums atsivėrė. Todėl spalio dienomis būkite atviri naujoms jums atsiveriančioms galimybėms.

Spalio pirmosios dienos Mėnuliui judant jūsų ženklu, puikios romantiškiems susitikimams, išvykoms bei kelionėms. Pirmosios dekados dienos palankios kolektyvinei veiklai, bendraminčių subūrimui, saviraiškai bei kūrybai.

O antrąją dekadą nemažiau svarbu už aktyvią išorinę veiklą bus atrasti santarvę su savimi ir aplinka, kurti namuose harmoniją.

Spalio 23-ią, Saulei ir Venerai įžengus į Skorpiono ženklą, giliau įžvelgsite reiškinių ir situacijų priežastis, o tada lengviau rasite tinkamiausius sprendimus. Spalio 25-tą dalinis Saulės užtemimas gali iškelti į paviršių ir primirštas nuoskaudas, sunkesnius patyrimus,- tai tinkamas metas juos palikti praeityje. Prasidėjusi Mėnulio jaunatis ragins žvelgti su naujomis viltimis į rytdieną. Ji palanki naujų sumanymų bei projektų pradžiai.

Paskutinės spalio dienos – emociškai jautresnės. Jomis kuo daugiau savo meilės ir dėmesio skirkite savo šeimai, artimiesiems.

Naujų galimybių jums spalį!

Ožiaragis

Mėnuo, kai ypač svarbu bus gyventi čia ir dabar. Jo dienomis dažniau prisiminkite Džonatano Svifto mintį, kad tik nedaugelis gyvena šiandien. Dauguma rengiasi gyventi vėliau. Tad pragyvenkite kiekvieną spalio dieną pripildydami ją prasmingo turinio, gerų darbų, šviesių minčių.

Jau pirmąsias spalio dienas pripildykite gyvenimo džiaugsmo. Auginantys mažuosius paieškokite įdomesnių laisvalaikio leidimo formų, surenkite išvyką ar ekskursiją, apsilankykite įdomiame renginyje. Nuo spalio 4-os, palankių Merkurijaus ritmų įtakoje, kibkite į svarbiausias, kolektyvinių pastangų reikalaujančias veiklas.

Antros dekados pradžioje būkite dėmesingesni nei įprastai, kritiškiau vertinkite siūlomus projektus bei investicijas, tinkamai įvertinkite situacijas bei aplinkybes.

Spalio 23-ią Saulei įžengus į Skorpiono ženklą, gali išryškėti ir nutylėti prieštaravimai. Tad šiomis trečios dekados dienomis jums pravers išmintis ir diplomatija. Spalio 25-ą, dalinio Saulės užtemimo metu, nesiimkite svarbių darbų, nepradėkite nieko naujo. Tai laikas atsirinkimui pelų nuo grūdų. Prasidėjusi Mėnulio jaunatis palanki judėjimui į priekį. Tad šiomis dienomis būkite atviri naujoms pasitaikančioms galimybėms.

Šviesių minčių jums spalį!

Vandenis

Spalis jums mėnuo, kurį gražiai iliustruotų Nossrat Peseškian mintis, kad jei nori turėti tai, ko dar neturi, padaryk tai, ko dar niekad nesi daręs. Jos dienos ypač tiktų naujų kelių klojimui, drąsioms jūsų idėjoms, nestandartiniams sprendimams.

Spalio pradžia gali nudžiuginti netikėtais draugų pasiūlymais. Merkurijui pradėjus judėti direkcine kryptimi nuo spalio 5-os kibkite į darbus. Šios pirmos dekados dienos tiktų naujos gyvenamos vietos paieškoms, nekilnojamo turto įsigijimui.

Antros dekados pradžioje susilaikykite nuo nepamatuotos finansinės rizikos. Vėlesnėmis šios dekados dienomis Saulei ir Venerai keliaujant Svarstyklių ženklu, palanku vesti derybas, ieškoti sutarimo.

Spalio 23-ią Saulei iškeliavus į Skorpiono ženklą galimi netikėtumai, gali paaiškėti ir tai, kas iki šiol buvo nutylima. Dalinio Saulės užtemimo spalio 25-ąją dieną svarbių tarpusavio santykių klausimų geriau nespręskite, prasidėję nesutarimai užsitęstų, tad jums padės išmintis bei tolerancija. Prasidėjus Mėnulio jaunačiai imkitės įgyvendinti kilusias idėjas bei sumanymus. Šiomis paskutinėmis spalio dienomis dažniau išklausykite artimųjų nuomonę, derinkite su jais savo planus bei pozicijas.

Drąsių idėjų jums spalį!

Žuvys

Spalis jums – įdomus mėnuo. Jo dienoms tiktų mokslininkų mėgstamas posakis, jog akmens amžius baigėsi ne dėl to, kad baigėsi akmens ištekliai. Tiesiog kažkas pasiūlė geresnę idėją. Tad šio mėnesio dienomis būkite atviri gimstančioms idėjoms bei sumanymams.

sJau pirmosios spalio dienos, Selenai iškeliavus iš griaunamojo jūsų ženklo laipsnio, šaunus metas gabumų ir talentų atskleidimui.

Pirmoji dekados vidurys, Merkurijui vėl judant direkcine kryptimi, ieškantiems darbų, palankus darbo pokalbiams bei susitikimams. O pirmos dekados pabaigoje Mėnulio pilnatis gali sustiprinti abejones ir nerimą,- įveikite tai šviesiomis mintimis, naujomis viltimis.

Antros dekados pradžioje Merkurijui judant griaunamuoju laipsniu svarbių sprendimų nepriiminėkite. Tam palankesnės vėlesnės antros dekados dienos. O nuo spalio 23-ios Saulei ir Venerai perėjus į Skorpiono ženklą galimos ir neplanuotos išlaidos. Spalio 25-ą – dalinio Saulės užtemimo dieną – venkite nesutarimų, rinkitės diplomatiją. Prasidėjusi Mėnulio jaunatis suteiks naują energijos impulsą jūsų sumanymų įgyvendinimui. Paskutinėmis spalio dienomis artimų Lilit ir Vakšijos pozicijų Vėžio ženkle įtakoje gali tekti spręsti ne vien tik savo, bet ir artimųjų problemas. Jūsų pagalba būtų labai savalaikė.

Šaunių idėjų jums spalį!