Kitos paslaugos

astrologija, horoskopai ir konsultacijos

Garso Terapija Tibetietiškais Dubenimis

Pabuvę tibetietiškų dubenų garso terapijos seanse Jūs atgausite jėgas, pailsėsite, pagerinsite sveikatą ir savijautą, būsite kupini energijos ir žvalūs.
 
Visos žmogaus kūno ląstelės – kaip ir visata – vibruoja tam tikru dažniu. Kai esame pavargę, išsibalansavę, patyrę stresą, ar sergame – mūsų organų vibracijų dažnis pakinta. Jį subalansuoti galime nuo seno Tibete naudajamais ypatingais indais – tibetietiškais „dainuojančiais“ dubenimis.

Tai, ką mūsų mokslininkai, kaip pvz. japonas Dr.Masaru Emoto atrado neseniai: kad vanduo esantis mūsų organizme reaguoja į garsą, senosios Rytų tautos žinojo seniai ir taikė tai praktikoje, norėdami pagerinti žmogaus sveikatą, atstatyti jo jėgas, energinį matinimą. 
Šiuos indus, pagamintus  specialiomis senovinėmis technologijomis vienuolynuose iš kelių (nuo 9 iki 12) metalų lydinių mes ir naudojame savo garso terapijos seansuose.

Moksliškai įrodytas faktas, kad tam tikri garsai ir jų kuriama muzika išlaisvina endorfinus ir turi gebėjimų praskaidrinti nuotaiką, padidinti gyvybingumą ir pagerinti sveikatą. Garso bangos gali keisti smegenų bangų būsenas iš mums įprastos budrumo į gilios meditacijos!
Uždėjus dubenis ant gulinčio žmogaus tam tikrose kūno vietose ir veikiant tam
tikrus energinius taškus, skambinant sukuriamos ypatingos garsų vibracijos. Jos persiduoda kūnui, organų sistemoms, visoms ląstelėms. Tai gali būti panaudojama labai plačiai – nuo įvairiausių ligų (kaip pvz. depresijos, streso,
migrenos, miego, kraujotakos sutrikimų ir t.t.) gydymo, taip ir palaikant kūną sveiką, bei iki kūrybinio potencialo išplėtimo ir sąmonės pakylėjimo.

Besiliejanti savitų garsų jūra išvalo jūsų energijų lauką, jį subalansuoja, ištirpdo blokus. 
Jūs – ne tik puikiai pailsite, bet ir atgaunate jėgas!

Auros diagnostika

Jūs galite patys pamatyti savo bioenergetinį lauką – aurą – ir energijos centrų (čakrų) būklę, sužinoti vidaus organų ir atskirų sistemų aprūpinimo energija lygį. Iš auros vaizdo galėsimenumatyti, kaip jausites artimiausioje ateityje.

Mūsų naudojama Progen AuraImaging programa turi eksperimentinę dalį, leidžiančią pamatyti pagrindinių vidausorganų sistemų aprūpinimo energija grafikus.

Uždėję ranką ant energetinius impulsus nuskaitančio įrenginio (biosensoriaus) ekrane pamatysite savo aurą – bioenergetinį lauką. Auros spalvos parodo žmogaus polinkį vienai ar kitokiai veiklai, jo šio laikotarpio galimybes, kokio pobūdžio situacijos laukia Jūsų artimiausioje ateityje, energetinį kūno-proto-dvasingumo balansą. Ekrane galite pamatyti ir Jus balansuojantį kito žmogaus harmonizuojantį lauko poveikį.

Auros spalvos priklauso nuo mūsų mąstymo, požiūrio į gyvenimą, gyvenimo būdo, ką atspindi mūsų energinių virpesių dažnis, ekrane išreikštas spalvomis. Kuo teigiamesnis mūsų mąstymas, tuo aukštesni mūsų dažniai, tuo stipresnis ir atsparesnis energetinis laukas, harmoningesnis mūsų vidus, geresnis vidaus organų sistemų aprūpinimas gyvybine energija.

Jūs galite visa tai pamatyti savo akimis!

ASTROLOGIJOS PAMOKOS
Tel. +3706 89 25161