Poros suderinamumas

astrologija, horoskopai ir konsultacijos

Sudaromas sujungiant Jūsų ir Jūsų partnerio  abiejų asmeninius horoskopus į vieną, kartu aptariant svarbiausius jūsų bendram horoskopui svarbius rodiklius.

Poros suderinamumo horoskopas leidžia labai plačiai apžvelgti jūsų ir jūsų partnerio bendrą gyvenimo kelią, sužinoti, kaip derinti asmenines abiejų  savybes ir leidžia prognozuoti tolesnius įvykius, bei galimybes kuriant tarpusavio santykius. Poros suderinamumo horoskopas padės numatyti galimas povandenines uolas” ir patars kaip jas “apiplaukti”. Jūs Jūs sužinosite, kaip pagerinti harmonizuoti tarpusavio santykius, ką daryti, kad jums kartu geriau sektųsi.

Sudarytas jūsų bendras suderinamumo horoskopas suteikia unikalią galimybę giliau pažinti vienas kitą, numatyti galimus bendro gyvenimo įvykius. Šis horoskopas leis ne tik numatyti, bet ir pasiūlys kelius kaip keisti situaciją Jums palankia kryptimi.Pažinkite geriau save ir partnerį, sužinokite, kas labai svarbu Jūsų partneriui ir kaip Jums geriau vienas kitą suprasti, kaip pasiekti patį geriausią tarpusavio santykių rezultatą. Žmonės kartais būna kaip du akmenukai, kurie kažkuriomis briaunomis švelniai liečiasi, o kažkuriomis gali vienas kitą žeisti. Suderinamumo horoskopas padės Jums atrasti kaip išvengti tarpusavio santykiuose aštrių briaunų. Tad sužinokite kuo daugiau apie būdus kurti harmoningus santykius.

Konsultacijos kaina: iki 1 val. – 95 €
iki 1,5 val. – 142 €
iki 2 val. – 190 €