Kokios dienos palankiausios meilei, norintiems ištarti svarbiausius žodžius?

astrologija, horoskopai ir konsultacijos

Kokios dienos palankiausios meilei, norintiems ištarti svarbiausius žodžius?

Kai į širdis pasibeldžia meilė ir tikimės atradę tą vienintelį, susimąstome, o kada kelti vestuves? Kaip išsirinkti pačią tam tinkamiausią dieną?

Vestuvės – tai – nauja mūsų  pradžia, ne mažiau svarbi, kaip ir žmogaus gimimas. Tai  mūsų, buvusių atskirais, „mes“ gimimas. Kiekvienas atėjome į šį pasaulį konkrečią dieną ir būtent tuo laiku. Pamilusiems vienas kitą tokiam ypatingam gyvenimo įvykiui ypač svarbu pasirinkti patį tinkamiausią laiką.

Juk  esame pastebėję, kad būna dienų, kai aplanko įkvėpimas, darbai rankose tirpte tirpsta, o būna, kai jautriau sureaguojame į ištartą žodį, jaučiamės tarsi ne ta koja iš lovos išlipę, o būna, kai  pailsėję vieną dieną jaučiamės kaip po gerų atostogų,

Ir yra dienos, kai ištartas žodis suskamba didžiule jėga, tampa mūsų gyvenimo kelrode žvaigžde. Būtent šios dienos labiausiai tinka svarbiausiam naujo gyvenimo pradžios įvykiui. Ir kiekvienai porai jos gali būti skirtingomis. Tiksliausiai tai galima pasakyti, kai poros asmeniškai kreipiasi vestuvių datos parinkimo konsulacijai, tišnagrinėjus abiejų asmeninių horoskopų rodiklius, juos derinanr su konkrečių dienų astrologinėmis charakteristikomis. Apie tokių palankių vestuvėms dienų astrologines charakteristikas liepos mėnesiui ir pakalbėsime.

Liepos mėnesį iki 23 d. Saulė keliaus Vėžio – šeimos ženklu. Tai mėnuo ypač palankus šeimos kūrimui.Tačiau ir šį mėnesį norintiems žengti skambant Mendelsono maršui, dienos pasižymės palankiomis ir tam nepalankiomis astrologinėmis charakteristikomis.

Kad nepasirinktumėte  visai tam netinkamų dienų, pradėsime nuo tų, kada nereikėtų tuoktis. Tai  liepos 2-ą – pilno Saulės ir liepos 16-ta -17-tą. – dalinio Mėnulio užtemimų įtakos dienomis. Šios dienos sudėtingų astrologinių ritmų, jos tikrai nėra tinkamos naujai jūsų pradžiai.

Palankių astrologinių ritmų vedyboms  liepą būtų liepos 3, 6, 14, 20, 27, 30 dienos. Būtent su jomis vertėtų derinti asmeninius poros horoskopų rodiklius.

Iš jų pačios palankiausios būtų: pilnėjant Mėnuliui ir jam pereinant iš Liūto į Mergelės ženklą, bei kitų astrologinių rodiklių įtakoje, liepos 6-ta ir, Saulei viešint karališkajame Liūto laipsnyje, liepos 30-ta dienos.

Beje, nemažiau kaip diena, svarbus ir laikas, kada ištarsite: „Taip“. Juk žmonės ir gimę tą pačią dieną būna skirtingi, priklausomai nuo gimimo laiko. Svarbi ir vietovė, kur ištarsite šiuos ypatingus žodžius. Tad vestuves planuojant svarbu parinkti ir tinkamiaus

Noriu palinkėti  sėkmingos ir pačios tinkamiausios, nuostabiausios ir sėkmingiausios dienos Jūsų  įsimintiniausiai šventei!

Kad širdyje karaliautų meilė, kad kartu Jums būtų būti gera visą likusį tolesnį gyvenimą!