Artėjant Šv.Valentino dienai galvojame apie tuos, kuriuos mylime

astrologija, horoskopai ir konsultacijos

Artėjant Šv.Valentino dienai galvojame apie tuos, kuriuos mylime

Labai svarbu suvokti, ką brangiausias žmogus mums reiškia, kaip mes jį mylime. Mūsų meilę būtų galima palyginti su augalu. Vieni išauginame ją, kaip gėlės žiedą, kvapnų, puikių spalvų, bet, deja, neretai tai tik vienmetis ar dvimetis augalėlis. Menka audra ir iškilę sunkumai lenks tokią meilę prie žemės, o neretai ji, neatlaikiusi šalnų ims ir nuvys.

Tikroji Meilė, apie kurią visi svajojame, prilygtų augančiam medeliui. Iš gilės – ąžuoliukui. Pradžioje jį reikia saugoti, bet su kiekvienais metais šis medelis stiprėja, didėja jo vainikas, ir galiausiai tampa galingu ąžuolu. Jam jau nebus baisios šalnos ar vėtros ir net jei prieš jį pakels ranka kirvį, iš kelmo vis tiek atžels naujas medelis. Štai tokia Meilė netrunka tik dvejus ar trejus metus. Ji iš ties nenugalima. Ir žmonės, gebantys taip mylėti, visada spinduliuoja stebuklinga Meilės jėga. Jei vienmete ar dvimete gėlelės meile mes galime kažkuriam laikui susižavėti, tai prieš Meilę-Ąžuolą – neatsilaikys niekas. Jai nepavaldus laikas ir ji su metais tvirtėja, Jei abu sugebate taip mylėti, jūsų ąžuolai, susipynę šakomis, taps neatskiriami ir teiksite jūs vienas kitam stiprybę, būsite nenugalimi ir stiprūs, gebėsite suprasti ir atleisti, neteisti, nereikalauti. o padovanoti mylimam žmogui patį save. Toks nenugalimas Meilės jausmas – nuostabiausia ką galime patirti.

Nuoširdžiai linkiu jums patirti tokį gilų visą apimantį Meilės jausmą. Patikėkite – tokia Meilė iš tikrųjų yra… Norėčiau paguosti tuos, kurie sutiks šią dieną be mylimo žmogaus. Tuos, kurių meilė buvo nepriimta, atstumta. Jei jūsų brangus žmogus neatlaikę gyvenimo išbandymų ar ilgesnio išsiskyrimo jus lengvai pamiršo, jei neatlaikė jausmų patikrinimo laiku i ir sunkumų, nepykit ant jo – tiesiog jis dar nesugebėjo tikrai mylėti ir tegebėjo savo širdy užauginti tik trumpalaikį daigelį. Padėkokite likimui, kad tai įvyko dabar, o ne po dar poros metų, nes tai būtų suteikę jums nepalyginamai daugiau skausmo. Tokie negilūs jausmai. greit pamirštami,. Svarbiausia – nepraraskite tikėjimo Meile – jūs ją galit sutikti, visi mes galime auginti širdyje Meilės ąžuoliuką. Tad prieš sakydami “myliu” pažvelkime į savo širdį ir suvokime, kokią meilę joje auginame. Gal būt, dar tik gėlelę, kurią reiktų pavadinti tik susižavėjimu, aistra, o gal – mūsų širdy jau sudygęs ir žaliuoti pradeda Meilės ąžuoliukas. Jei taip, pagalvokime, kaip pradžiuginti galėtume skirtingų ženklų mūsų išrinktuosius.

Jei mylite Avinuką

Leiskite tą dieną jam pasijausti pačiu stipriausiu ir svarbiausiu. Svarbiausia, – jūsų dėmesys. Sportuojantiems vyrams tiktų su ta veikla susijusi dovana, moteris pradžiuginkite, jei turėtumėt galimybę,išvyka, papuošalu, jūsų surengta įspūdinga švente. Svarbiausia Leiskite joms pasijausti jūsų visatos saulute.

Jei mylite Jautuką

Vyrai jautukai labai praktiški – jiems puikiai tiktų praktiškas, dažnai panaudotinas daiktas. Moterims – bilietai į kiną ar koncertą, ir – būtinai – puiki puokštė gėlių, bei romantiška vakarienė.

Jei mylite Dvyniuką

Kelionė ir dar kartą, kelionė. Dvynukai mielai švęstų su dar keliomis draugų poromis ir norėtų apsilankyti įdomiame vakarėlyje ar renginyje. Būkite su jais kartu ir, kadangi jie ypač myli ausimis, papasakokite, kokie jie jums brangūs ir svarbūs, nepakeičiami ir mylimi.

Jei mylite Vėžiuką

Meilės dieną reiktų švęsti su jais kas dieną. Vėžiukai būtų sužavėti jūsų eilėmis, švelnumu ir apkabinimais. Moterims nedovanokite kremų, nes galit neparinkti tinkamų, ir dovana neturi būti praktiška. Ji turi būti romantiška. Tiktų papuošalas ar mėgstami kvepalai. Gėlės turi būti kvapnios ir, žinoma, romantiškas vakaras. Vyrams galima dovanoti dovanas, susijusias su jo poilsiu ir laisvalaikio leidimu.

Jei mylite Liūtuką

Šventė turi būti įspūdinga. Sveikinti galima radijo laidoje, viešai matant kuo daugiau žmonių. Teks paišlaidauti, nes Liūtai iš jūsų dovanos spręs, ar jūs ją/jį branginate. Vertintų bilietus į trokštamą koncertą, vyrams tiktų prabangesnė smulkmena. Jei sugalvosite kalbėti apie savo jausmus, darykite tai įspūdingai, ir būtinai turite sužibėti įspūdingame vakare.

Jei mylite Mergelę

Mergelės labai jautrios jūsų dėmesiui. Parodykite jai tikrai daug dėmesio. Mergelės vyrai gali gauti praktišką, naudingą daiktą, ne tik brangius kvepalus. Juos galite pradžiuginti savo kūryba. Moterys Mergelės apsidžiaugtų dovanų kuponais, nes tada galėtų pačios išsirinkti, kas labiausiai tiktų. Svarbu rasti daug švelnių dėkingumo ir susižavėjimo žodžių. Ir praleiskite tą dieną džiugiai, be didelių rūpesčių, surengę jaukų vakarą.

Jei mylite Svarstykles

Svarstyklės iš prigimties mėgsta keliauti, tad suorganizuokite išvyką. Vyrams dovaną galite rinkti praktišką, ką jie galėtų panaudoti kasdieniniame gyvenime. Svarbu nuoširdūs žodžiai. Moterys – lengvai susižavinčios, tad pradžiuginti nebus sunku. Svarstykliukėms, linkusioms greitai susižavėti, reikia jaustis saugiomis, tad jūsų pasitikėjimas ir iniciatyva bei geri patarimai organizuojant šią šventę, labai praverstų. Galite dominuoti – jos tuo labai žavėsis.

Jei mylite Skorpioniuką

Ruoškitės labai atsakingai. Jūsų žmogus, būdamas pats nelabai šnekus, tikėsis gilių jausmų proveržio. Tad tiek dovanai išrinkti, tiek netikėti linksmai šventei suorganizuoti nepagailėkite jėgų. Moterims Skorpionams tiks įrėminta puiki jūsų bendra nuotrauka ir visa, kas bylotų apie jūsų jausmų gilumą ir patvarumą, vyrams – jūsų pačių originaliai papuošta dovana. Labai svarbūs meilės gilūs žodžiai, nes jie įkris į širdį ir galbūt taps ta gile, iš kurios augs ąžuolas.

Jei mylite Šauliuką

Švęskite tik ne namie. Netikėta kelionė būtų tai, ko labiausiai norėtų Šauliai. Ypač tiks tai, kas atspindi jų pomėgį. O moterys norės tokios dovanos, kuria galėtų nustebinti ir savo drauges. Šauliai impulsyvūs ir optimistiški, suprantantys jumorą, tad dovana gali būti linksma ir kelianti šypseną, ar net avantiūristinė: skrydis parasparniu, šuolis parašiutu ar panašiai.

Jei mylite Ožiaragiuką

Jiems tiks dovana, atspindinti jų autoritetą, gali būti susijusi su sveikatos stiprinimu, ganėtinai praktiška. Svarbu parodyti, kaip jūs branginate ir vertinate jų nuomonę, tad neprošal atsargiai išklausti, ko konkrečiai norėtų, šventė turėtų būti solidi ir organizuojant būtina leisti pirmu smuiku groti Ožiaragiui.

Jei mylite Vandeniuką

Be netikėtų staigmenų neišsiversite. Jokiu būdu neužtektų tik dovanų kupono. Vandeniams būtinas gražus mini spektaklis su nuostabą keliančia staigmena. Tinka kelionės, renginiai ir netikėtos, labai įdomios dovanos. Pvz. jūsų buvusios kelionės kartu nuotrauka, mylintiems gyvūnus gali būti dovana, atspindinti meilę jiems: pvz gyvūno nuotrauka ant pagalvėlės ar linksmas žaislas.

Jei mylite Žuvytę

Tiks kūrybinga dovana, svarbu, kad atspindėtų išrinktosios ar išrinktojo pomėgį. Gali būti puiki knyga ar bilietai į mėgstamą koncertą, spektaklį ar filmą. Žuvytė vertins jūsų dainą, eiles ar bet kokią kitą kūrybinę Meilės išraišką. Jos atsilieps į švelnumą, šiltą žodį, jų supratimą ir atjautą.

Visų ženklų atstovai gali mylėti tikrąja Meile. Tiesiog vieniems tai atskleisti savyje yra lengviau. Giliausiais jausmais pasižymi Vandens ženklai. Taip, kaip gyvybė užsimezga vandenyje, taip jie geba giliau pamilti. Ypač tai tinka moterims, kurioms vadovauja moteriškumo simbolis Mėnulis. Jų jausmai gali banguoti, bet jos pasižymi jausmų gilumu ir patvarumu.

Gyvybė iš vandens išlipa į žemę, tad sekantys gebantys giliai mylėti būtų Žemės ženklo atstovai. Jau pats ženklas – Žemė – kuria sąlygas augalams augti. Po to būtų Ugnies ženklo atstovai, galintys greit užsidegti, susižavėti, bet jų ugnį reikia labai atidžiai kurstyti, kad neužgestų ir neperdegtų. Dėmesys, įvertinimas, pagyrimas – tai tos malkos, kurios palaikys jūsų Ugnies ženklo meilės ugnį ir vėliau gerai patręš žemę, iš kurios kalsis meilės daigas.

Sudėtingiau ugdytis tikrąją meilę Oro ženklams. Juos vėjas nesunkiai gali nupūsti nuo vieno gėlės žiedo prie kito. Tačiau pastoviai rūpinantis, globojant ir prilaikant Oro ženklą, visur būnant kartu ir negailint gerų patarimų, bei pastovaus dėmesio, bei rūpesčio, galit pasiekti, kad meilės sėklos sudygtų.

Norėčiau pasakyti, kad labai retai būna ryškūs vieno ženklo atstovai. Nemažiau nei Saulutės padėtis, svarbu ir kuriame zodiako ženkle yra Ascendentas, bei kiti astrologiniai rodikliai. tad tikriausiai, jūsų išrinktieji turės bent kelių ženklų savybių. Geriau pažindami ir suprasdami vienas kitą, galėsite kartu auginti Meilę. Branginkite ją, nes ji suteikia mūsų gyvenimui prasmę.