Šeši patarimai laukiant pilno Mėnulio užtemimo

astrologija, horoskopai ir konsultacijos

Šeši patarimai laukiant pilno Mėnulio užtemimo

Gegužės 16 d. įvyks pilnas Mėnulio užtemimas. Jo pradžia 4:32, gali būti matoma ir Lietuvoje, (Maksimumo 7:11, o jo pabaigos 9:50, – Lietuvoje nesimatys). Būdami jautrūs, galite giliau išgyventi ir neigiamus pojūčius, patirti emocijų kaitą net ir prieš, bei po užtemimo, jo dieną.

Užtemimas vyks Skorpiono ženkle, aktyvuota bus Skorpiono – Jaučio ašis, santykių ir veiklos sritys. Užtemimas stiprins veidrodinį atspindžio efektą, karminį atsaką į buvusius žodžius ir veiksmus.

Kaip gi jam pasiruošti?

1. Paleiskite skaudinusią praeitį. Ji gyva tik jūsų prisiminimuose. Atleiskite sau ir kitam klaidas, padėkokite už gyvenimo pamoką.

2. Užsirašykite vieną jums trukdančią savybę, savo įprotį ar charakterio bruožą, ką norite savyje pakeisti. Su tuo atsisveikinkite ir tą lapuką sudeginite židinyje ar žvakės liepsnoje.

3. Atsisakykite jums vien liūdesį sukeliančio daikto. Ar tai būtų jūsų išaugta suknelė, ar jums trukdantys įpročiai, ar išsiskyrimo skausmą primenantis daiktas. Tegu jus supa tie daiktai, kas kelia geras emocijas, džiugius prisiminimus.

4. Tai tinkamas laikas .permąstyti, perkrauti savo santykius, tarsi lagaminus, iš naujo. Atsisakykite to kas jus su mylimu žmogumi venas nuo kito tolina. Sustiprikite juose meiię ir dėkingumą, atjautą ir pagarbą savo gyvenimo draugui. Tegu šios savybės sudarys jūsų santykių pagrindą, nuo kurio kaip tušti lukštai nubyrės buvę priekaištai, nuoskaudos, praeities klaidos. Išsigryninite juos.

O jei santykiai ilgą laiką du žmones tik žeidžia, skaudina, yra abiems toksiški, ir jūs nebematote jų ateities, viską jau juos gerinant išbandėte, nebegalite būti kartu, tai metas susimąstyti ir savęs nuoširdžiai paklausti, ar ne laikas pagarbiai, su dėkingumu atsisveikinus, paleisti praeitį, išvaduoti vienas kitą nuo kasdienio skausmo, ir toliau pasukti skirtingais gyvenimo keliais?

5. Prisiminkite ir surašykite penkis dalykus, už ką esate dėkingi ir tą lapelį įsidėkite į savo užrašų knygutę, kad atsivetę vis prisimintumėte. Dėkingumo jausmas to už ką dėkojame, į mūsų gyvenimą dar daugiau pritraukia. To,už ką nuoširdžiai Visatai, Kūrėjui dėkojate.

6. Sau priminkite, kad sunkumai – tai praplaukiantys, saulę uždengę debesys. Ateis laikas ir jie nuo jūsų Saulės nuslinks, kaip ir Mėnulio užtemimas baigsis. Nuteikdami būsimam gyvenimo džiugesniam etapui jį greičiau į savo g yvenimą iir pritrauksite.

To ir norisi jums palinkėti.