Patarimai dalinio Mėnulio užtemimo dienai

astrologija, horoskopai ir konsultacijos

Patarimai dalinio Mėnulio užtemimo dienai

Lolita

Liepos 16 d. – ypatinga diena. Tai stiprių patyrimų  metas: nuo 21:43.51 iki 17 d. 3:17.38 vyks dalinis Mėnulio užtemimas. Lietuvoje matomas, jei netrukdys debesuotumas, nuo 23.01.43 iki liepos 17 d. 3.17.38.

Šiomis dienomis, gyvenimas gali, kaip dėstytojas – žinias, tikrinti jūsų toleranciją ir jausmus. Juolab, kad užtemimas vyks Ožiaragio ženkle, aktyvuota bus Ožiaragio – Vėžio ašis, kuri sutaps su  Nusileidusio – Kylančio Mazgo ašimi, nukreipta į emocingiausią – Vėžio ženklą.

Tad būkite išmintingu laivo kapitonu  audringoje emocijų ir jausmų  jūroje. O ir Marsui šiomis dienomis keliaujant griaunamuoju Liūto laipsniu,  galite pajusti viduje  kirbantį o ir aplinkinių, nekantrumą, ar net kategoriškų sprendimų norą. Vis tik, būtų gerai, jei atsakingai, tarsi akrobatas, prieš einant lynu, apmąstytumėte kiekvieną tolesnį savo žingsnį,vengtumėte konfliktų, nepradėtumėte jokio negatyvaus ciklo.

Šios dienos energiją   nukreipkite tinkamai: kaip už slenksčio palikite jus skaudinusią praeitį, baimes ir nerimą. O  prisiminus, kad net esant stipriam bangavimui, vandenyno  dugne išlieka rimtis ir ramybė, lengviau būtų išlaikyti emocijų ir jausmų pusiausvyrą.

Pasistenkite pamatyti šią dieną savo gyvenime kuo daugiau šviesių dalykų.

Ieškokite sutarimo, branginkite gražius tarpusavio ryšius. Būtent dabar galite suvokti, kokie svarbūs jums harmoningi tarpusavio santykiai ir kiek daug reiškia mylimas žmogus.

Šviesių jums minčių, daug meilės, bei gražių patirčių!