Skyrybų bumą 2019 metais buvo galima nuspėti

astrologija, horoskopai ir konsultacijos

Skyrybų bumą 2019 metais buvo galima nuspėti

Žmonių tarpusavio santykiai yra kaip augalas, kurio negali padėti į lentyną, užmiršti ir tikėtis, kad viskas bus savaime gerai. Jais, kaip jautriu augalu, turi rūpintis, skirti pakankamai dėmesio, tinkamai prižiūrėti ir puoselėti. Tik tada jie augs, stiprės, džiaugsimės jų žiedais.
Tiek daug skyrybų praeitais metais įvyko visiškai neatsitiktinai.

Planetų išsidėstymai praeitais metais buvo tarpusavio santykiams savotišku egzaminu. Buvo tikrinamas jų tvarumas, turėjo ryškėti nuslėptos žinios, stiprėjo asmeninės laisvės siekiai, beje, kai kada ir artimųjų sąskaita.
Kaip kam sekėsi šį egzaminą laikyti, matome iš rezultatų. Bendros astrologinės tendencijos, ypač jei jas dar sustiprino asmeniniai žmonių rodikliai, išryškino karjeros, pripažinimo, garbės ir šlovės, asmeninės laisvės siekius. O teikiant tam pirmenybę, neretai buvo aukojami, deginami ant šio laužo tie, kurie iki šiol ėjo kartu.
Vieni tokių rodiklių – Nusileidusio mazgo pozicija Ožiaragio, o Kylančio – Vėžio ženkle.
(Mėnulio mazgai – tai du taškai, kuriuose Mėnulio orbita kerta ekliptiką. Mazgų pozicija kinta kas pusantrų metų). Norint išlaikyti šį santykių egzaminą, pagal Mazgų kryptį reikėjo kuo didesnį dėmesį skirti būtent šeimai, būti švelniu, rūpestingu artimiesiems, Nusileidęs Mazgas karjeros, pripažinimo ženkle – Ožiaragyje, galėjo priminti sklidiną ąsotį, į kurį nepatartina buvo dar bandyti įpilti, nes vanduo bėgs per viršų. Ir nors kryptis rodė į šeimą, dažnai buvo orientuojamasi į karjerą, pasiekimus. Taip pat stiprėjo savo tiesų įrodinėjimas, užsispyrimas, – Nusileidęs Mazgas Ožiaragio ženkle stiprino kategorišką požiūrį: dažniau svarbiau buvo būti teisiu, negu laimingu.
Karjera, pasiekimai, buvo perdaug sureikšminti, mėginta dar ir dar į tą sklidiną ąsotį pilti. Tokiu atveju nukentėti turėjo ta sritis, kurią rodė Kylantis Mazgas – o ta – Vėžio ženklas,
simbolizuojantis šeimą, švelnumą, rūpinimasi vienas kitu.
Problemas turėjo išryškinti ir mažyčio dangaus kūno, Vakšijos, buvimas Liūto ženkle. Būtent Liūto ženklas simbolizuoja pramogų pasaulį, žinomumą, pripažinimą, šlovę. Tačiau, jei tai per daug sureikšminsime, – ir savotišką egoizmą. Pertekliniai siekiai galėjo išryškinti norą galvoti daugiau apie save, o ne apie kitus, labiau orientuotis į savo pasiekimus ir teikti pirmenybę sau, o ne šeimai. Tada ryšiai turėjo trūkinėti. Beje, deklaruodami meilę sau, kartais ją tapatiname su savo išorės, galime sakyti, “fasado“ puoselėjimu. O juk meilė sau – tai turinys, gelmė, harmonija su savimi ir aplinka, dalijimasis ta sielos gelme su kitais. Tai buvo svarbus testas ypač žinomiems žmonėms, ir jie turėjo jį išlaikyti.
O jei mylime ir vertiname ne pačią meilę, o kitų dėmesį sau – ir to dėmesio šeimoje dažnai
trūksta, – imama ieškoti jo šalia šeimos. O tada Vakšijos ritmai Liūto ženkle gali nubraukti ne tik nuopelnus pasiekimus, bet ir meilę, jei mes patys jos nevertinome.
Be to, kurį laiką turėjome Marsą Skorpiono ženkle – tai stiprino aistras, jausmus. O ypač jei aistros šeimoje ilgesnį laiką trūko, buvo neatsižvelgiama į artumo troškimus, buvo aistros ieškoma šalia šeimos, o tai vedė į išsiskyrimą. Tokie astrologiniai rodikliai turėjo stiprią įtaką praeitų metų skyryboms.

Šiais metais tikėkimės, kad žnomi žmonės, kuriems svarbu jų pripažinimas, galės truputėlį
atsipūsti, tačiau jų artimiesiems tebereikės daug dėmesio ir švelnumo. Sausio 24 dieną
Vakšija pereis į Vėžio ženklą, tad išliks būtinybė labiau vertinti šeimą, rinktis ne
kategoriškumą, o jautrų bendravimą. Taip pat gegužės 5-6 dienomis keisis Mazgų kryptys.
Nusileidęs pereis iš Ožiaragio į Šaulio, o Kylantis – iš Vėžio į Dvynių ženklą (ten vėl bus
artimiausius pusantrų metų). To pasekoje labiau galėsime remtis sukaupta išmintimi, vertinti partnerystę, o kylantis Mazgas Dvyniuose suteiks galimybių daugiau išmokti, dalintis žiniomis ir informacija, širdžių šiluma. Nuoširdus patarimas būtų neskubėti, o duoti daugiau laiko sau susivokti jausmuose, atsirenkant tai, kas yra tikra. Juk naivu galvoti, kad patys galime nesikeisti, o užtenka tik surasti iš pažiūros tinkamesnį žmogų. Meilę kuria abu. Ir kito žmogaus buvimas šalia suteikia sąlygas mums tobulėti, mokytis mylėti. Nereikėtų savo laimės lūkesčius perkeltii ant šalia esančio pečių, juk laimingais padaryti gali mus tik vienintelis žmogus, tai mes patys. Lietuva yra Vėžio ženklo šalis, todėl mums tokios svarbios tikrosios vertybės, šeima. Jei dažniau pagalvosime, kaip jaučiasi žmogus, esantis šalia mūsų ir ką padaryti, kad jis jaustųsi dar geriau.mažėtų nesusikalbėjimo, augtų vienas kito supratimas,stiprėtų o ne vėstų jausmai.
Tad pabudę neužmirškime artimo žmogaus paklausti: ką galiu padaryti, kd tavo diena būtų
laimingesnė? Kurkime, auginkime ir puoselėkime meilę.

Nuotrauka: © DELFI / Karolina Pansevič