Apie mane

astrologija, horoskopai ir konsultacijos

Atsiliepimai

Gyvenimas kasdien mums pateikia naujų, netikėtų situacijų ir iškelia įvairių klausimų. Pokyčiai darbe ir karjeroje, išgyvenami gilūs meilės jausmai verčia mus kasdien ieškoti atsakymų ir sprendimų. Nuo seno žmonės kreipdavosi į astrologą siekdami palankiai suplanuoti savus veiksmus, pasirinkti tinkamiausią laiką veiklai, svarbiems gyvenimo įvykiams, suderinti savo veiksmus su gamtos bei visatos ritmais. Jau ir šiuolaikinis mokslas ima tyrinėti kosminių poveikių įtaką žmonių elgesiui. Astrologija naudojasi jau tūkstančius metų kauptomis žiniomis ir patirtimi.

Šiuolaikiniame, greit kintančiame ir daug pasirinkimų siūlančiame pasaulyje aš konsultuodama siekiu padėti jums teisingai pasirinkti, suteikti pasitikėjimo savimi, padėti atrasti tinkamą veiklą, savuosius gabumus, sužinoti palankius sau periodus, pasirinkti jums tinkamus mineralus, rasti būdų spręsti finansinius klausimus. 

Astrologiją praktikuoju jau per 30 metų. 4 metus gyvenau Indijos vienuolynuose kur betarpiškai mokiausi dvasinių praktikų puikiai papildančių astrologines žinias.

Gyvai konsultuoju Lietuvoje bei Didžiojoje Britanijoje. Internetu konsultuoju gyvenančius JAV, Norvegijoje, Švedijoje, Airijoje, Vokietijoje, Ispanijoje, Lenkijoje, Latvijoje, Rusijoje, Šveicarijoje, Prancūzijoje, Italijoje bei kitose pasaulio šalyse.

Žiniomis ir sugebėjimais padėsiu jums sužinoti situacijų priežąstis ir numatyti sėkmingiausius būdus įvykiams pakreipti jums palankiausia kryptimi.

Konsultacijos atliekamos gyvai arba internetu, šilto ir nuoširdaus bendravimo metu, pateikiant išsamius astro-psichologinius patarimus.

Konsultacijos pavyzdys – konsultuojasi daininkė Eva.

https://www.delfi.lt/video/pramogos/didieji-evos-gyvenimo-pokyciai-jau-netrukus.d?id=69596506