2023 m. gegužės horoskopas

astrologija, horoskopai ir konsultacijos

2023 m. gegužės horoskopas

Gegužė – ypatingo aktyvumo, stiprių energijų mėnuo. Jos dienomis pajausite pavasarinį įkvėpimą kurti. troškimą permainų, o kartu ir siekį materialaus stabilumo. O kai kam, kaip kalnų upei, norėsis susikurti naują tekėjimo vagą. Šio mėnesio dienos jums – suplanuotoms gyvenimo permainoms, pokyčiams darbuose, materialaus pagrindo kūrimui bei stiprinimui.

Mėnesio pradžia, gegužės 4-ą dieną prasidėjus Mėnulio pilnačiai, ir gegužės 5-tą jo dalinio užtemimo metu, pasižymės jautriais astrologiniais ritmais, tad svarbių klausimų geriau tuo metu nespręsti, pasaugokite gražius tarpusavio ryšius, būtinas didesnis atsargumas kelyje ir buityje.

Gegužės pirmas sekmadienis suteiks gražią progą išreikšti meilės jausmus gyvybę jums dovanojusiai motinai. O gegužės 8-tą Venerai įžengus į Vėžio ženklą. vėlesnėmis dienomis norėsis kuo daugiau savo dėmesio skirti šeimai,labiau pasirūpinti namais.

Gegužės 17-tą Jupiteriui atkeliavus į Jaučio ženklą, vėlesnės dienos nuteiks rimtiems konkretiems darbams. Gegužės 19-tą prasidėjus Mėnulio jaunačiai, pats laikas naujai jų pradžiai.

Gegužės 21-ą Saulė perėjus į Dvynių, o Marsui į Liūto ženklą, trečiąją dekadą laikas įdomiems projektams, jis palankus kolektyviniams sprendimams.

Sėkmingų pokyčių jums gegužę!

DELFI Video

Avinas

Gegužė jums – ugningas, energingas mėnuo. Jo permainingomis dienomis jausitės kaip jojikas ant greito žirgo.- kryptingi, greiti, linkę ryžtingai spręsti iškilusius klausimus, drąsiai keisti į gera savo gyvenimą.

Mėnesio pirmosiomis dienomis Chironui viešint jūsų ženklo karališkajame laipsnyje, imkitės esminių klausimų. O gegužės 4-ą prasidėjus pilnačiai, atidžiau rinkitės bendraminčius bei verslo partnerius. Dalinio Mėnulio užtemimo 5–ą dieną būtinas didesnis atidumas kelyje. Svarbu bus susilaikyti nuo kritikos, bendrauti jautriai, išklausant šalia esančiųjų nuomonę.

Pirmos dekados pabaiga artimos Saulės ir Urano pozicijos įtakoje, gali pateikti netikėtumų darbe. Kai kas ryšis darbo vietos pokyčiams. Jų paieškai, darbo pokalbiams jums palankus metas iki gegužės 17-os dienos, kol dar Jupiteris keliauja jūsų ženklu.

Vėlesnėmis antros dekados dienomis daugiau dėmesio norėsis skirti buities gerinimo darbams namuose. Šios dekados pabaigoje gegužės19-tą keičiantis Mėnulio fazei ir esant artimoms Urano, Mėnulio ir Saulės pozicijoms Jaučio ženkle, svarbu būtų nepervargti, tad darbus derinkite su aktyviu poilsiu. Prasidėjus Mėnulio jaunačiai, tinkamas laikas naujoms idėjoms bei sumanymams.

Saulei perėjus į Dvynių ženklą, trečioji dekada palanki siekiantiems žinių, norintiems patobulėti profesinėje ir asmeninėje srityje. Šios dienos šaunios naujų kontaktų užmezgimui, nuoširdžiam bendravimui, išvykoms, komandiruotėms bei ekskursijoms.

Daug gyvenimo džiaugsmo jums gegužę!

Jautis

Gegužė jums – žvaigždžių palankumo mėnuo. Tad šį mėnesį įgyvendinkite svarbiausius savo tikslus bei sumanymus.

Mėnesio pradžia, gegužės 2-ą dieną Saulei ir Merkurijui susijungus jūsų ženkle, tiktų darbo pokalbiams, deryboms, sutarčių pasirašymui. O štai gegužės 4-ą prasidėjus pilnačiai ir 5-ą dieną dalinio Mėnulio užtemimo metu – savotiškas egzaminų laikas, kai gyvenimas gali patikrinti, ar tai, kas buvo kuriama, statoma, turi stiprų pamatą, ar, kaip ta pilis iš smėlio, gali imti ir subyrėti. Tokiu atveju kurkite naujai, klodami jau patikimą pagrindą.

Gegužės pirmąjį sekmadienį pasidžiaukite Motinos dienos švente, o Venerai įžengus į Vėžio ženklą n gegužės 8-tą, norėsis dar labiau dalintis meile ir gerumu artimųjų rate.

Gegužės 9-a, jūsų ženkle susijungus Saulei su Uranu, pasižymės ypač stipria energija, ši diena tiktų esminiams gyvenimo pokyčiams.

Į jūsų ženklą 17-ą dieną atkeliavus Jupiteriui, jums prasidės ypač palankus laikotarpis. Tad antros dekados pabaiga – jums ypatingos sėkmės metas, palankus karjeros siekiams, verslui, ar namų statybai.

Prasidėjus Mėnulio jaunačiai, 19-a diena – tinkamas metas pradėti naujus projektus.

Gegužės 21-ą Saulei iškeliavus į Dvynių ženklą, prasidės ramesnis atokvėpio metas. Trečioji dekada jums palanki bendraminčių ir sąjungininkų paieškai, o taip pat – draugystei ir meilei.

Gegužės 30-ą jūsų ženkle susijungus Jupiteriui su Kylančiu Mazgu aiškiau matysite būsimas perspektyvas, tolesnę savo kelio kryptį.

Turiningos jums gegužės!

Dvyniai

Gegužė jums – veržlus mėnuo, galintis priminti suspaustos spyruoklės išsitiesimą. Tai greitų veiksmų mėnuo, kurio dienos galės stebinti, o kai kada ir džiuginti tiek žiniomis, įvykiais, tiek ir naujais susitikimais.

Mėnesio pradžioje palanku derinti požiūrius, ieškoti sutarimo. Prasidėjus Mėnulio pilnačiai ir dalinio jo užtemimo metu, rūpestingiau tikrinkite dokumentus bei gaunamą informaciją, .galite būti jautresni kritikai, tad tolerancija bei stebėtojo vaidmuo jums tuo metu būtų tai, ko labiausiai reiktų.

Kol Venera vieši jūsų ženkle iki gegužės 8-os, pinigai greičiau ir lengviau tekės tiek į kišenę, tiek ir greičiau bus linkę ištekėti kelionėms ar stambesniems pirkiniams iš jos. Venerai perėjus į Vėžio ženklą, į pirmą planą iškils šeimai svarbūs reikalai.

Antroji dekada tiktų dalykiniams susitikimams, darbo pokalbiams bei deryboms.

Jupiteriui atkeliavus į Jaučio ženklą, nuo gegužės 17-os palankus laikas buities tvarkymo bei remonto-statybų darbams.

Gegužės 19-ą pasikeitus Mėnulio fazei ir prasidėjus Mėnulio jaunačiai ,dažniau kils naujų sumanymų bei idėjų. Gegužės 21-ą į jūsų ženklą įžengusi Saulė džiugins maloniomis pažintimis, staigmenomis, suteiks daugiau vilčių, optimizmo, o ir jėgų kurtis įdomesnį gyvenimą.

Trečios dekados dienomis būsite linkę daugiau bendrauti, šios dienos šaunios draugystei ir meilei, kūrybiniams sumanymams. Gegužės 30-ą Saulei viešint karališkajame jūsų ženklo laipsnyje – ypatingas metas nekilnojamo turto operacijoms, sutarčių pasirašymui.

Džiugios bei kūrybingos jums gegužės!

Vėžys

Gegužė jums – emocingas ir jausmingas mėnuo. Jo dienos primins vandenyno potvynius ir atoslūgius. Jūsų ženklu keliaujant Marsui, būsite kupini ypatingų jėgų ir entuziazmo. O vėliau prie jo prisijungus ir Venerai, širdis bus sklidina meilės, noro pasirūpinti artimaisiais.

Mėnesio pradžia pasižymės stipriomis energijomis, aštresniais astrologiniais ritmais. Gegužės 4-ą prasidėjus pilnačiai, kritiškiau vertinkite jus pasiekiančias žinias ir atsargiau duodamus pažadus. O 5-ą Mėnulio dalinio užtemimo metu, galite būti jautresni ir emocingesni. Šiomis dienomis ypač svarbu būtų išlaikyti, kaip vandenynui, nepaisant jo aukštų bangų, jo dugne tvyrančią ramybę.

Gegužės 8-ą Venera įžengs į jūsų ženklą, kurdama antrąją dekadą palankias aplinkybes ieškant naujų finansinių šaltinių, siekiantiems gilinti meilės jausmus, norintiems įsikurti naujuose namuose, ketinantiems pradėti naują veiklą.

Gegužės 17-ą dieną Jupiteriui įžengus į Jaučio ženklą, palankus metas remonto-statybų darbams, interjero idėjų realizacijai, o taip pat šaunus mėgstantiems sodo-daržo darbus. Emociškai jautresnis metas keičiantis Mėnulio fazei – 18-19-a dienos. Prasidėjus Mėnulio jaunačiai imkitės svarbių gyvenimo pokyčių.

Gegužės 21-ą Marsui iškeliavus iš jūsų į Liūto ženklą, o Saulei įžengus į Dvynių ženklą, trečioji dekada – tinkamas metas naujų savo idėjų pristatymui. Daugiau dėmesio norėsis skirti mažiesiems šeimos nariams, pasirūpinti jų turiningu laisvalaikiu. Gegužės 22-ą esant artimai Veneros ir Vakšijos pozicijai jūsų ženkle, pasaugokite gražius tarpusavio ryšius, susilaikykite nuo emocinių pirkinių. Esant artimai Mėnulio ir Veneros pozicijai, vėlesnės dienos palankios harmoningų tarpusavio santykių kūrimui bei stiprinimui.

Planuojantiems santuoką jums tiktų pati gegužės pabaiga, Saulei viešint karališkajame laipsnyje ir Jupiteriui susijungus su Kylančiu Mazgu Jaučio ženkle.

Daug meilės jums gegužę!

Liūtas

Gegužė jums – ryškių kontrastų kupinas mėnuo. Jo dienos pasižymės permainingumu, netikėtais įvykiais bei situacijomis.

Mėnesio pradžia Chironui viešint karališkajame laipsnyje ir Saulei su Merkurijumi susijungus Jaučio ženkle, palanki dalykiniams susitikimams, darbo pokalbiams bei deryboms. O gegužės 4-ą prasidėjus Mėnulio pilnačiai ir 5-tą jo dalinio užtemimo metu, svarbių reikalų geriau nespręsti, būkite atsargesni kelyje.

Po gražios Motinos dienos šventės, nuo gegužės 8-os Venerai perėjus į Vėžio ženklą, norėsis kurti namuose jaukumą ir harmoniją, būsite linkę siekti sutarimo. Gegužės 9-ą Saulei susijungus su Uranu Jaučio ženkle, galimos permainos darbuose. Juodajam Mėnuliui viešint jūsų ženkle, svarbu nepaskubėti ir gavus naujo darbo pasiūlymą, tinkamai įvertinti visas aplinkybes.

Gegužės 17-ą Jupiteriui perėjus į Jaučio ženklą, antroji dekada – palankus laikas norintiems įsikurti naujoje gyvenamojoje vietoje, ar pabaigti anksčiau pradėtuosius remonto-statybų darbus.

Gegužės 19-ą prasidėjus Mėnulio jaunačiai, o 21-ą ir Marsui įžengus į jūsų ženklą, jums prasidės įdomus, naujas laikotarpis, palankus greitiems ryžtingiems veiksmams, esminiams sprendimams bei pasirinkimams.

Saulei keliaujant jau Dvynių ženklu, būsite linkę daugiau bendrauti, norėsis dažniau susitikti su draugais, rengti išvykas ar išsiruošti į kelionę.

Kūrybingos jums gegužės!

Mergelė

Gegužė jums – kūrybingas įdomios veiklos mėnuo. Jis ypač tiktų naujų darbų bei papildomų finansinių šaltinių paieškoms. Saulei ir Merkurijui keliaujant Jaučio ženklu, daugės darbų, seksis realizuoti kūrybinius sumanymus.

Mėnesio pirmosiomis dienomis Mėnuliui keliaujant jūsų ženklu, darbuose būsite kruopštūs ir rūpestingi. Šiomis dienomis dažniau lankys romantiškos nuotaikos. Šios dienos šaunios draugystės ir meilės kūrimui bei stiprinimui.

Prasidėjus Mėnulio pilnačiai, gegužės 4-ą ir dalinio Mėnulio užtemimo 5–ą dienomis, neskubėkite, būkite atidesni buityje. Pirmos dekados pabaigoje Saulei susijungus su Uranu Jaučio ženkle, galimi netikėti sėkmingi proveržiai, kam darbuose, o kam – ir asmeniniame gyvenime. Tai tinkamas metas naujos veiklos pradžiai, o gegužės 17-ą Jupiteriui atkeliavus į Jaučio ženklą – ir ilgai brandintų sumanymų realizavimui. Gegužės 19-tą prasidėjus Mėnulio jaunačiai, bei esant artimoms Saulės, Mėnulio ir Urano pozicijoms Jaučio ženkle, tai metas, kai galėtumėte praverti ir tas duris, į kurias jau ilgokai beldėtės.

Gegužės 21 -tą Saulei perėjus į Dvynių, o Marsui įžengus į Liūto ženklą, sektųsi užmegzti dalykinius kontaktus, sėkmingai pradėti naujus projektus. Tai tinkamas metas kolektyviniams darbams, komandos subūrimui.

Svarbių dokumentų pasirašymui Saulei viešint karališkajame laipsnyje ir Jupiteriui susijungus su Kylančiu Mazgu, jums palankios paskutinės gegužės dienos.

Šaunių sumanymų jums gegužę!

Svarstyklės

Gegužė jums – netikėtumų kupinas mėnuo. Šio mėnesio dienomis kai kada galite jaustis įsukti įvykių ir situacijų, kaip karuselėje, vos spėjantys fiksuoti pro šalį skriejančius vaizdus. Tad svarbu bus susikaupti ties tuo, kas svarbiausia, neskubėti atsipalaiduoti – jums pats laikas, kaip finišo tiesiojoje, susitelkimu ir atkaklumu įveikti pasitaikančias kliūtis.

Mėnesio pradžioje palankių Chirono ritmų įtakoje, svarbu būtų tinkamai įvertinti esamas situacijas bei aplinkybes.

Jautresnėmis Mėnulio pilnaties gegužės 4-tą .ir gegužės 5 -tą, dalinio užtemimo dienomis, neskubėkite rizikuoti finansais ar prisiimti naujų įsipareigojimų. Tam palankesnis metas būtų jums antroji dekada. Kai Venerai judant jau Vėžio ženklu, stiprės jūsų intuicija bei įžvalgos, būsite linkę gražinti namus ir aplinką, daugiau dėmesio skirsite ir tarpusavio santykiams. Jupiteriui atkeliavus į Jaučio ženklą, antros dekados pabaigoje, sektųsi spręsti darbines problemas, o prasidėjus jaunačiai – dalintis naujai kilusiomis idėjomis.

Nuo gegužės 21-os Saulei įžengus į Dvynių ženklą, dažniau pasitelkite kolegas ir bendraminčius. Tai tinkamas laikas kolektyviniams planams, kūrybingam bendravimui, o kai kam ir išvykoms bei kelionėms.

Paskutinėmis gegužės dienomis Saulei viešint karališkajame Dvynių ženklo laipsnyje, o Jupiteriui susijungus su Kylančiu Mazgu – tinkamas metas deryboms, nekilnojamo turto operacijoms, o kai kam – statybų-remonto darbams. Šiomis dienomis norėsis dažniau įkvėpti gaivaus pavasarinio oro, laisvalaikį leisti gamtoje, atrasti vidinę harmoniją.

Džiugios jums gegužės!

Skorpionas

Gegužė mėnuo – kai nereikėtų labai skubėti. Šio mėnesio dienomis būsite linkę permąstyti savo planus, atrasti naujas, įdomias veiklas. Gegužės mėnesį kai kam gali tekti įveikti ir norą rizikuoti, – šiuo metu finansus reikės tvarkyti atsargiau, atsisakant abejotinų investicijų.

Pirmosios dienos – situacijų analizei, tolesnės kelio krypties pasirinkimui.

Tai ypač aktualu gegužės 4-ą prasidedant Mėnulio pilnačiai .ir 5-ą. jo dalinio užtemimo metu.

Po gražios Motinos dienos šventės, gegužės 8-ą, Venerai įžengus į Vėžio ženklą, koncentruokitės į šeimai aktualius reikalus. Tai tinkamas metas interjero idėjų realizacijai, norintiems pertvarkyti namus, o kartu ir savas mintis.

Saulei susijungus su Uranu, vėlesnėmis pirmos dekados dienomis galimi netikėtumai. Tai laikas, kai reikėtų į priekį judėti patikrintais nedideliais žingsneliais, įvertinant visas aplinkybes ir situacijas.

Gegužės 17d. Jupiteriui atkeliavus į Jaučio ženklą, antros dekados pabaigoje imkitės svarbiausiųjų esminių darbų. Norėsis gražinti savo aplinką, darbuotis sode ar darže, o kai kas mėginsite įsitvirtinti naujame darbe.

Jautresnė antros dekados pabaiga, keičiantis Mėnulio fazei. Prasidėjus M4nulio jaunačiai, tinkamas metas naujiems sumanymams. 21-ą dieną Saulei perėjus į Dvynių, o Marsui – į Liūto ženklą, situacijos taps aiškesnės. Tad trečioji dekada suteiks jums naujų vilčių ir galimybių. Joms realizuoti jums palanki Saulės ir Jupiterio ritmų įtakoje pati gegužės pabaiga.

Sėkmingos jums gegužės!

Šaulys

Gegužė jums – naujų galimybių paieškos mėnuo. Šis mėnuo tiktų finansinių šaltinių paieškoms, karjeros pokyčiams. Ir jei ieškosite atkakliai – jūsų pastangas galės vainikuoti sėkmė.

Mėnesio pirmosiomis dienomis Chironui viešint karališkajame Avino ženklo laipsnyje, o Saulei susijungus su Merkurijumi Jaučio ženkle, sektųsi įgyvendinti tuos planus, kurių galėtumėte imtis išsyk.

Gegužės 5-ą dalinio Mėnulio užtemimo metu, neskubėkite spręsti ir vertinti. Šiomis dienomis viskas gali būti ne taip, kaip iš pirmo žvilgsnio atrodys.

Saulei susijungus su Uranu pirmos dekados pabaigoje, dažniau susimąstysite apie savo pastangų tikslingumą, tolesnes veiklos perspektyvas. Kai kas ryšitės naujo, geriau apmokamo darbo paieškoms. Tam palanki jums antroji dekada. Nuo gegužės 17-os Jupiteriui įžengus į Jaučio ženklą, tinkamas laikas dalykiniams susitikimams, darbo pokalbiams, sutarčių pasirašymui. Gegužės 19-ą prasidėjus Mėnulio jaunačiai, ir esant artimoms Saulės ir Mėnulio pozicijoms Jaučio ženkle, širdis gali sakyti viena, o logika – kita. Svarbu būtų rasti vidinį balansą.

Gegužės 21ą Saulei įžengus į jums opozicinį Dvynių, o Marsui įžengus į Liūto ženklą, kuriame jau vieši Juodasis Mėnulis, įprastiniams darbams gali reikėti daugiau jūsų pastangų, nei įprastai. Šiomis trečios dekados dienomis svarbu būtų nepervargti, situacijų neperspausti, darbus derinti su aktyviu poilsiu. tai galėtų būti jums ramesnis atokvėpio metas.

Stambesniems pirkiniams jums palankios būtų gegužės 30 ir 31 dienos.

Įdomių sumanymų jums gegužę!

Ožiaragis

Gegužė jums – intensyvios veiklos mėnuo. Jo dienos tinkamos jums verslo kūrimui ir plėtrai, nekilnojamo turto operacijoms, namo statybų – remonto darbams. Labiau seksis siekiantiems aukštesnės karjeros, kuriantiems ir plėtojantiems verslą. Tai tinkamas laikas ieškantiems pagrindinių bei papildomų darbų, verslo krypčių. Lengviau galėsite rasti ir papildomas finansines galimybes.

Tam palankios, Chirono ritmų įtakoje, pačios pirmosios gegužės dienos, juolab, kad Saulė ir Merkurijus bus artimoje pozicijoje.

Sudėtingesnėmis Mėnulio pilnaties,gegužės 4-tą irdalinio Mėnulio užtemimo gegužės 5-tą dienomis, svarbių tarpusavio santykių klausimų geriau nespręsti, galite būti emocingesni labiau ,sureikšminti smulkmenas. Tad šiuo metu jums padėtų filosofinis požiūris.

Gegužės 9-ą Saulei susijungus su Uranu Jaučio ženkle, pirmos dekados pabaigoje gyvenimas gali rasti kuo jus nustebinti. Tai didelių permainų metas. Jų pasekoje norėsis nauju žvilgsniu pažvelgti ir į savo pačių gyvenimą.

Antroji dekada palanki materialaus pagrindo kūrimui, naujų dalykinių ryšių užmezgimui. Jupiteriui įžengus į Jaučio ženklą nuo gegužės 17-os – tinkamas metas ieškantiems naujų, bei papildomų darbų ir finansinių šaltinių. Esant artimai Saulės ir Mėnulio pozicijai Jaučio ženkle ir prasidėjus Mėnulio jaunačiai, nuo gegužės 19-os dažniau susimąstysite apie savo veiklos prasmingumą, norėsis išsikelti ir naujus tikslus.

Saulei iškeliavus į Dvynių, o Marsui į Liūto ženklą, didesnę reikšmę įgaus dalykinis bendravimas, sektųsi kurti kolektyvinius projektus.

Sutarčių pasirašymui ypač palankios jums gegužės 30-31-a dienos. Tai tinkamas metas svarbiems pasirinkimams bei sprendimams.

Turiningos jums gegužės!

Vandenis

Gegužė jums mėnuo, kai sieksite stabilumo. Jos dienos jūsų ženklu judant Plutonui, kartu gali patikrinti jūsų planų tvarumą, idėjų patikimumą. Tad svarbu bus atsirinkti tai, kas išlaiko laiko išbandymus, kas jums tikrosios dvasinės vertybės.

Mėnesio pradžia palanki kūrybiniam proveržiui. Prasidėjusi Mėnulio pilnatis gali būti dosni įdomiais sumanymais. O štai Mėnulio pilnaties gegužės 4-tą ir dalinio Mėnulio užtemimo metu, gegužės 5–ą dienomis svarbu būtų išlaikyti vidinę pusiausvyrą, neleisti save išbalansuoti nereikšmingoms smulkmenoms, neesminiams dalykams. Jūsų ženkle viešint Plutonui, kai kurie planai gali kisti, kaip ir aplinkinių nuomonė.

Venerai perėjus iš Dvynių į Vėžio ženklą, norėsis gilintis į gyvenimo prasmę teikiančius dalykus, kurti gražius tarpusavio ryšius. Gegužės 9-ą Saulės ir Urano susijungimas Jaučio ženkle, gali išbalansuoti darbinius ryšius. Šiuo laikotarpiu venkite nesutarimų su kolegomis. Idėjas lengviau realizuosite situacijų nespausdami, o jas įdomiai pateikdami.

Jupiteriui įžengus į Jaučio ženklą, nuo gegužės 17-os į pirmą planą kils ir finansiniai klausimai. Tai tinkamas metas naujų bei papildomų darbų bei finansinių šaltinių paieškoms.

Gegužės 19-ą prasidėjusi Mėnulio jaunatis suteiks stiprų impulsą naujai jūsų pradžiai. O gegužės 21-ą Saulei įžengus į Dvynių ženklą, pajusite, kaip sportininkas, antrąjį kvėpavimą. Tad trečioji dekada jums – ryžtingiems sprendimams bei svarbiems pasirinkimams, kam darbuose, o kam ir asmeniniame gyvenime.

Paskutinės gegužės dienos tiktų ir svarbiems susitikimams bei dokumentų tvarkymui.

Daug gyvenimo džiaugsmo jums gegužę!

Žuvys

Gegužė jums – gilių jausmų mėnuo. Jo dienomis Neptūnui viešint jūsų ženkle, stiprės intuicija ir įžvalgos, būsite linkę išgyventi gilius meilės jausmus. Pirmosios dienos – ganėtinai kontrastingos. Tai tinkamas metas pradėtųjų darbų užbaigimui. Gegužės 4-ą prasidėjusi Mėnulio pilnatis, o gegužės 5-tą dalinis Mėnulio užtemimas stiprins jūsų jautrumą bei emocingumą. Būsite linkę kritiškiau vertinti ir šalia esančių nuomonę. Po gražios Motinos dienos šventės gegužės 8-ą Venerai įžengus į Vėžio ženklą, norėsis įsivesti tvarką savo namuose, o kartu ir mintyse. Vėlesnėmis dienomis esant artimai Saulės ir Urano pozicijai, kai kas ryšitės išeiti iš komforto zonos ir imtis naujos, jus sudominusios veiklos.

Nuo gegužės 17-os Jupiteriui atkeliavus į Jaučio ženklą, jums kūrybai ypač palankus laikas. Keičiantis Mėnulio fazei gegužės 18-19 dienomis branginkite gražius tarpusavio ryšius. Prasidėjusi gegužės 19-ą Mėnulio jaunatis suteiks progų išreikšti savo gabumus ir talentus. tiks įdomiems projektams.

Gegužės 21-ą Saulei perėjus į Dvynių, o Marsui iš Vėžio į Liūto ženklą, sektųsi ieškoti kompromiso bei sutarimo. Tai metas, kai reikėtų labiau įsiklausyti į šalia esančių nuomonę. Šios trečios dekados dienos – ypatingas laikas draugystei ir meilei, o taip pat jaukumo namuose kūrimui.

Gegužės 30 ir 31-a palankių Saulės ir Jupiterio ritmų įtakoje gali padėti pamatyti ir atverti tuos kelius, kurių iki tol dar negalėjote numatyti. Laikas palankus išvykoms, t mėgstantys keliones ,planuosite būsimas atostogas.

Šaunių patyrimų jums gegužę!