Horoskopas spalio 3-9 savaitei

astrologija, horoskopai ir konsultacijos

Horoskopas spalio 3-9 savaitei

Savaitė, kai nuveikti galėtumėte ypač daug. Jos dienomis, kaip gausiai nuo medžio obuolių, gali prikristi jums darbų ir rūpestėlių. Tad jau savaitės pradžioje Mėnuliui keliaujant Ožiaragio ženklu ir Merkurijui viešint karališkajame Mergelės ženklo laipsnyje, susidarykite aiškų tolesnių veiksmų planą, apmąstykite veiklos gaires.

Savaitės viduryje Merkurijui vėl pradėjus judėti direkcine kryptimi, palankus metas ieškantiems naujų pagrindinių bei papildomų darbų.

Ketvirtadienį Mėnuliui judant Vandenio ženklu, galimi netikėtumai, lengviau kils įdomių idėjų. O penktadienis Saulės ir Veneros įtakoje, jums tiktų darbo susitikimams bei deryboms.

Šeštadienį Mėnuliui viešint Žuvų ženkle, lengviau atskleisite kūrybinius sugebėjimus. Kartu gali stiprėti jūsų įžvalgos bei intuicija. Tad priiminėdami asmeninius sprendimus, atsižvelkite ir ką jums pataria jūsų nuojauta.

Sekmadienį Mėnulio pilnaties ritmų įtakoje stiprės emocijos bei jausmai. Tai diena romantiškiems patyrimams, o taip pat – saviraiškai bei kūrybai.

Daug gyvenimo džiaugsmo jums šią savaitę!

DELFI Video

Avinas

Savaitė, kai nevertėtų skubėti. Šios savaitės dienoms tiktų Sokrato išmintis, kad geriau padaryti nedaug, bet gerai, negu daug, bet blogai. Sėkmingi būtų ne tiek greiti, kiek apgalvoti sprendimai. Saulei keliaujant jums opoziciniu Svarstyklių ženklu, savo tolesnius žingsnius detaliai apmąstykite.

Savaitės pradžioje Saulės ir Veneros ritmų įtakoje, daugiau pasieksite, įsiklausydami į artimųjų ir kolegų nuomonę, derindami skirtingus požiūrius, ieškodami bendrų sąlyčio taškų.

Savaitės vidury palankių Merkurijaus ritmų Mergelės ženkle įtakoje, tiktų situacijų analizei, deryboms.

O ketvirtadienį Mėnuliui viešint Vandenio ženkle, savo idėjomis galėsite sudominti bendradarbius.

Penktadienis gali sustiprinti abejones, nerimą dėl ateities. Nepasiduokite tokioms mintims, kiekvienoje situacijoje ieškokite ką galite padaryti, kad būtų geriau.

Šeštadienį kurkite aktyvų. Artėjant Mėnulio pilnačiai galite būti emocingesni, nei įprastai. O sekmadienį Mėnulio pilnaties jūsų ženkle ritmų įtakoje, galite būti ne tik romantiški, bet ir kritiškesni. Šią dieną švelnūs žodžiai, jautrus bendravimas bus ypač svarbūs.

Išmintingų pasirinkimų jums šią savaitę!

Jautis

Gausi darbais savaitė. Jos dienoms tiktų Samuelio Smailso mintis, kad gražūs poelgiai kur kas iškalbingesni už gražius žodžius. Šiomis dienomis Saulei ir Venerai keliaujant Svarstyklių ženklu, ieškokite bendraminčių ir partnerių.

Jau savaitės pradžioje galite jaustis būtini ir reikalingi ne tik artimiesiems, darbe – kolegoms, bet ir savo draugams. Šios dienos Mėnuliui judant Ožiaragio ženklu, tiktų strateginių planų kūrimui. Merkurijui viešint karališkajame Mergelės laipsnyje, jos palankios finansiniams jūsų sprendimams.

Merkurijui vėl judant direkcine kryptimi, savaitės vidurys tiktų ieškantiems naujų pagrindinių ar papildomų veiklų.

Ketvirtadienis palankus darbo pokalbiams, bendro požiūrio paieškoms. O penktadienį į situacijas žvelkite kūrybingai. Tai metas, kai gali prireikti ne tik įprastinių, bet ir nestandartinių sprendimų.

Šeštadienį labiau pasirūpinkite vyresnio amžiaus artimaisiais. Jūsų dėmesys jiems bus ypač brangus. O sekmadienį Mėnulio pilnaties ritmų įtakoje, galite būti linkę situacijas matyti kontrastingiau. Šią dieną skirkite ramiam atokvėpiui, mėgstamai muzikai bei kūrybai.

Sėkmės jums šią savaitę!

Dvyniai

Aktyvi, energinga savaitė. Jos dienoms tiktų Džimio Dyno mintis, kad nors aš negalėsiu pakeisti vėjo krypties, tačiau aš visuomet galėsiu pritaikyti bures taip, kad pasiekčiau savo tikslą.

Jau šios savaitės pradžioje derinkite savo nuomones, dažniau įsiklausykite į autoritetų patarimus.

Antradienis palankių Merkurijaus ritmų įtakoje, ypatingas metas jums dalykinėms bei asmeninėms pažintims.

O Merkurijui pradėjus judėti direkcine kryptimi, savaitės vidurys šaunus jūsų konkretiems ryžtingiems žingsniams. Laikas palankus pagrindinių bei papildomų darbų paieškoms, kilusių idėjų įgyvendinimui. Venerai keliaujant Svarstyklių ženklu, norėsis daugiau laiko skirti asmeniniam tobulėjimui, metas tinkamas naujo įvaizdžio kūrimui, interjero atnaujinimo darbams,

Ketvirtadienį Mėnuliui judant Vandenio ženklu, palanku ieškoti svarbių, jums reikalingų žinių. O penktadienis gali nustebinti netikėtumų gausa.

Šeštadienį norėsis kažko ne tik kūnui, bet ir sielai. O sekmadienį, Mėnulio pilnaties ritmų įtakoje, sektųsi atrasti save naujoje, jums įdomioje veikloje.

Šaunių patyrimų jums šią savaitę!

Vėžys

Savaitė, kurią iliustruotų Čarlzo Svindolo mintis, kad gyvenimas susideda iš 10 proc. to, kas man nutinka, ir 90 proc. to, kaip aš į tai reaguoju. Tad šios savaitės dienomis svarbu bus išlaikyti vidinę ramybę, džiugų požiūrį į gyvenimą. Jomis daugybę klausimų galėsite išspręsti ne vieni, o kartu su kitais. Apjungę požiūrius ir nuomones, atrasite naujus kelius į sėkmę.

Savaitės pradžioje norėsis vadovautis logika, sukaupta išmintimi. Merkurijui viešint karališkajame laipsnyje, antradienis tiktų dalykinėms ir asmeninėms pažintims. Kai kam, ieškojusiam savojo žmogaus, šios dienos gali būti gražios draugystės pradžia.

Trečiadienį harmoningų Merkurijaus ritmų įtakoje, norėsis kurti savo aplinkoje harmoniją, dalintis su artimaisiais naujomis viltimis.

O ketvirtadienį spręskite juridinius ir finansinius klausimus. Penktadienį svarbus bus savo pastangų nukreipimas pagrindinių tikslų link.

Šeštadienį artėjant Mėnulio pilnačiai, galite jaustis pažeidžiami nerimo ir abejonių, jautriau reaguoti į kitų išsakomus žodžius. Šią ir sekmadienio Mėnulio pilnaties emociškai jautrią dieną jums padės gebėjimas įžvelgti stebuklą ir mažesniuose dalykuose. Šiomis dienomis stiprinkite draugystės ir meilės jausmus.

Džiugių patyrimų jums šią savaitę!

Liūtas

Savaitė, kai iš mažos kibirkšties gali įsidegti didelė ugnis. Jos dienomis susižavėję gražia idėja, galite ją išplėtoti iki savo veiklos plano. O kai kam netikėta pažintis galės išaugti į ilgalaikę draugystę.

Tam palanki jums Saulei ir Venerai judant Svarstyklių ženklu, jau savaitės pradžia.

Antradienį palankių Merkurijaus ritmų Mergelės ženkle įtakoje, ieškokite jums svarbios informacijos.

Savaitės viduryje Merkurijui vėl pradėjus judėti direkcine kryptimi, palanku spręsti finansinius klausimus. Tai tinkamas metas darbo pokyčiams, o taip pat draugystės ir meilės stiprinimui.

O ketvirtadienis tinkamas pagrindinių ir papildomų darbų paieškoms.

Penktadienį kuo daugiau savo dėmesio skirkite mažiesiems šeimos nariams, išklausykite mažuosius mokinukus, kartu paieškokite įdomių jiems veiklų.

Šeštadienį skirkite maloniam bendravimui, draugų susitikimams. O jautrių Mėnulio pilnaties ritmų sekmadienis palankus išvykoms, pasivaikščiojimams gamtoje, gabumų bei talentų atskleidimui.

Kuo daugiau sėkmės kibirkštėlių jums šią savaitę!

Mergelė

Savaitė, kai ypač svarbus bus jūsų tikėjimas sėkme. Jos dienoms tiks Teodoro Ruzvelto mintis: tikėkite, kad galite, ir pusė kelio jau bus įveikta.
Savaitės pradžia palankių Selenos ritmų įtakoje, ypač tiktų kūrybinių idėjų realizavimui. Antradienį Merkurijui viešint karališkajame jūsų ženklo laipsnyje, imkitės ryžtingų žingsnių, dienos palankios pagrindinių bei papildomų darbų paieškoms.

Savaitės viduryje Merkurijui judant vėl direkcine kryptimi, būsite linkę paieškoti naujų ar papildomų finansinių šaltinių, o kai kas nuspręsite imtis naujos veiklos.

Ketvirtadienį lengviau atskleisite savo sugebėjimus, sektųsi apjungti su bendraminčiais savo jėgas. Penktadienį gali tekti pademonstruoti atkaklumą, siekiant tikslo ryžtingiau stumtelėti iki šiol buvusias uždarytas duris.

Penktadienis tiktų pradėtųjų darbų užbaigimui, namų ir darbo vietos pertvarkai.

Šeštadienis artėjant Mėnulio pilnačiai, emociškai jautrus. Šią ir sekmadienį – Mėnulio pilnaties dieną – pasaugokite gražius tarpusavio ryšius, kurkite namuose jaukumą ir harmoniją.

Daug meilės jums šią savaitę!

Svarstyklės

Ryžtingų veiksmų savaitė. Šią savaitę vadovaukitės išmintimi: darykite arba ne. Kaip sakė Joda „Žvaigždžių karuose: “tiesiog pabandysiu“ – nebūna.
Tad jau pirmosiomis dienomis Saulei ir Venerai keliaujant jūsų ženklu, įveikite abejones, pasinaudokite gyvenimo dovanojamomis galimybėmis ir ryžtingai įgyvendinkite savo svajones. Beje, antradienį Merkurijui viešint karališkajame laipsnyje, būkite atviri netikėtiems draugų ir kolegų pasiūlymams.

O savaitės viduryje palankūs Merkurijaus ritmai, jam pajudėjus vėl direkcine kryptimi, suteiks galimybę nutiesti naujus tiltus: tarp dviejų žmonių širdžių, tarp verslo partnerių, tarp norų bei galimybių.

Ketvirtadienį svarbu bus viską tinkamai išspręsti laike. Tai metas, kai nereikėtų darbų atidėlioti, svarbu būtų tinkamai paskirstyti jėgas, pasirinkti tikslą, į kurį nukreipsite savo pastangas.

Penktadienis įdomus netikėtais susitikimais. O šeštadienį norėsis patirti kažką įdomaus ir visai naujo. Tad šią ir sekmadienio, jautresnių Mėnulio ritmų dienomis, gilinkitės į iškylančias situacijas, išsakomas mintis, kartu paieškokite tinkamiausių sprendimų.

Žvaigždžių palankumo jums šią savaitę!

Skorpionas

Kovinga, energinga savaitė. Jos dienoms tiktų graži Henrio Fordo mintis, kad ir lėktuvas kyla prieš vėją, ne pavėjui. Svarbu tik, kaip Don Kichotui, nekovoti su vėjo malūnais, o nukreipti visas savo pastangas svarbiausio tikslo kryptimi.

Tam palanki jums jau šios savaitės pradžia. Antradienį Merkurijui keliaujant karališkuoju laipsniu, laikas tiktų kūrybai, talentų atskleidimui.

Savaitės vidurys, Merkurijui judant direkcine kryptimi, palankus dalykiniams susitikimams, darbo pokalbiams bei deryboms. Būkite atviri netikėtiems draugų ir kolegų pasiūlymams.

Ketvirtadienį gražinkite savo namus, kurkite harmoningą ir jaukią aplinką.

Penktadienį nesigręžiokite atgal, palikite praeityje buvusius sunkesnius išgyvenimus ir kurkite ateitį.

Šeštadienį ir sekmadienį, Mėnulio pilnaties ritmų įtakoje, stiprės emocijos bei jausmai. Šios dienos šaunios romantiškiems patyrimams. Smagu būtų dažniau su mažaisiais susiruošti į gamtą pasidžiaugti rudens spalvomis. Tai puikus laikas šeimos susibūrimui, bendrai veiklai ir laisvalaikio pramogoms, džiugiam ir maloniam bendravimui su jus suprantančiais ir mylinčiais.

Šaunių pergalių jums šią savaitę!

Šaulys

Stiprių patirčių savaitė. Jos dienas iliustruotų Bendžamino Franklino išmintis, kad patyrimas – tai mokykla, kurioje pamokos kainuoja brangiai, bet tai vienintelė mokykla, kurioje galima išmokti. Šiomis dienomis visa kam reikės daugiau, nei įprastai, jūsų pastangų.

Tai aktualu bus jau šios savaitės pradžioje.

Savaitės vidurys palankių Merkurijaus ritmų įtakoje, tiktų kolektyvinei veiklai, bendraminčių subūrimui, saviraiškai bei kūrybai.

Ketvirtadienį Merkurijui pradėjus judėti vėl direkcine kryptimi, pajudinti iš sąstingio gali pavykti įstrigusius projektus bei atidėtus darbus.

Penktadienis jums – buitinių klausimų sprendimui, kai kam tiks statybų-remonto darbų užbaigimui.

Šeštadienį ir sekmadienį kurkite nuotaikingą. Mėnulio pilnaties ritmai stiprins jausmus, suteiks naujų vilčių bei idėjų. Tebeieškantiems savojo žmogaus, šios dienos gali būti gražios draugystės pradžia. O jau suradusiems – palankios draugystės ir meilės stiprinimui. Patirkite šiomis dienomis kuo daugiau laimės ir džiaugsmo akimirkų.

Įdomios bei turiningos jums savaitės!

Ožiaragis

Keista savaitė. Iš vienos pusės jos dienomis norėsis kuo daugiau nuveikti, kita vertus galite susidurti su inerciniu pasipriešinimu, jūsų pristabdymu. Tad neprošal prisiminti kinų patarlę: kas mums užtveria kelią, tas mus stumia pirmyn.

Tai aktualu jau šios savaitės pradžioje. Antradienį, palankių Merkurijaus ritmų įtakoje, kibkite į svarbiausias, kolektyvinių pastangų reikalaujančias veiklas. Seksis gebantiems pažvelgti nauju žvilgsniu, pastebėti tai, kas buvo iki šiol nepamatyta.

Savaitės viduryje Merkurijui vėl judant direkcine kryptimi, palanku skirti dalykinius susitikimus, eiti į darbo pokalbius, vesti derybas.

Ketvirtadienis suteiks progų naujų finansinių šaltinių paieškoms. O penktadienį širdį džiugins vidiniai gerumo ir meilės atradimai.

Jautrias Mėnulio pilnaties dienas pripildykite gyvenimo džiaugsmo. Šiomis dienomis atverkite širdį gerumui ir meilei, padėkite tiems, kam labiausiai reikėtų, daugiau savo dėmesio skirkite artimiausiems. Auginantys mažuosius, paieškokite įdomesnių laisvalaikio leidimo formų, surenkite išvyką ar ekskursiją, apsilankykite įdomiame renginyje. Jos šaunios ir maloniems bičiulių susitikimams.

Giedros nuotaikos jums šią savaitę!

Vandenis

Savaitė, kai norėsis pamatyti šviesą tunelio gale. Šiomis dienomis atkakliai judėkite į priekį, savo projektais neįstrigdami laike, detaliai planuodami tolesnius savo veiksmus. Dažniau susimąstysite apie gyvenimo prasmę, tikrąsias vertybes.

Savaitės pradžia gali nudžiuginti netikėtais pasiūlymais. Palankių Merkurijaus ritmų įtakoje sektųsi užmegzti naujas dalykines pažintis, atrasti nišą savo verslui.

Savaitės viduryje Merkurijui pradėjus judėti direkcine kryptimi, kibkite į darbus. Seksis gebantiems pažvelgti į gyvenimą nauju žvilgsniu, pastebėti ir tai, kas buvo iki šiol nepamatyta.

Ketvirtadienio ir penktadienio dienos tiktų naujos gyvenamos vietos paieškoms, nekilnojamo turto įsigijimui.

O šeštadienį ir emociškai jautrų sekmadienį tarpusavio santykiams skirkite kuo daugiau savo dėmesio. Susilaikykite nuo emocinių pirkinių, būkite rūpestingesni ir taupūs. Tegu geriau tai bus šaunios dienos kūrybingam šeimos laisvalaikiui bei maloniems bičiulių susitikimams, jos ypač tiktų jūsų išvykoms bei trumpoms kelionėms. Patirkite šiomis dienomis kuo daugiau laimės ir džiaugsmo akimirkų.

Daug laimės akimirkų jums šią savaitę!

Žuvys

Savaitė – metas pereiti nuo žodžių prie darbų. Jos dienoms tiktų Onore de Balzako patarimas, kad norint pasiekti tikslą, pirmiausia reikia eiti. Šis patarimas aktualus bus jau šios savaitės pradžioje.

Savaitės viduryje, palankių Merkurijaus ritmų įtakoje, tinkamas metas ne tik darbams, bet ir maloniam bendravimui. Diena tiktų ir suplanuotiems stambesniems pirkiniams.

Merkurijui vėl judant direkcine kryptimi – ir jūs judėkite pirmyn. Metas palankus deryboms, bendro požiūrio paieškoms.

Ketvirtadienis ieškantiems darbų palankus darbo pokalbiams bei susitikimams. O penktadienį skirkite ne tik buities darbams, laikas palankus saviraiškai bei kūrybai.

Šeštadienis – šaunus metas gabumų ir talentų atskleidimui, o taip pat laikas džiugiam ir maloniam bendravimui su jus suprantančiais ir mylinčiais. Sekmadienį Mėnulio pilnatis gali sustiprinti abejones ir nerimą. Tai metas, kai galite jaustis pažeidžiami liūdesio ir pergyvenimų, jautriau reaguoti į kitų išsakomus žodžius. Įveikite tai šviesiomis mintimis, naujomis viltimis. Gražinkite savo namus, kurkite harmoningą ir jaukią aplinką.

Šviesių minčių jums šią savaitę!

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.